logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Przeszczep foteli

Przeszczep foteli

Dostałem od kumpla fotele z Safarne (skóra, elektryka, podgrzewanie, pamięć kilku ustawień, itp :), chciałbym je do Dzioba przeszczepić... (przepraszam z góry purystów ze strony!)
Da się? Wiem, że na stronie były przeszczepy ze Scorupy - ale to tyż Ford. Z francuzika podejdzie?

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-20 23:27:26 /


Myślisz, że ktoś praktykował ? ;-) Spróbuj może będziesz pierwszy.

Pamięć kilku ustawień i elektryczne przesuwanie na ... ekhm ... Ci potrzebne ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-20 23:42:29 /


no tak
jak wszyscy jezdza to i racja :D sie przyda elektryczna regulacja ;P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-20 23:45:25 /


hmm... jak Cię koledzy zniechęcą, to chetnie do swojego transola przyjmę... sasas :P

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-20 23:47:11 /


MACIE GENIALNE POMYSŁY. BRAWO.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 09:13:49 /


Nikt ci nie odpowie na tak zadane pytanie. Pomierz szerokość foteli i kanapy, zmierz rozstaw szyn, obadaj sposób mocowania i...będziesz wiedział. Generalnie wszystko się da zrobić (pomijając kwestię zasadności). Sam mam nieorginalne fotele w taunie ale to mk3 a nie klasyczny dziób... Pozdrawiam

Śmietan / 2006-11-21 09:29:34 /


Ta pamięć ustawień - faktycznie, może nie tak ważne, ale podgrzewane fotele przydadzą się: od lat dopadają mnie co jakiś czas korzonki... Kto to przechodził, zrozumie :)
A i elektrycznie ustawiane położenia, nie w kij pierdział :) Będzie wygodniej po prostu. (Oczywiście, jeśli operacja się uda-jeśli się nie uda - fotele faktycznie będą do sprzedania-ale to dopiero kole wiosny się sfinalizuje sprawa)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 09:57:19 /


Jesli chodzi o pamiec ustawien to zastanawia mnie jedna sprawa. Gdzie znjaduje sie sterownik (komputer) ktory odpowiada za owa pamiec. Jesli w fotelu, to bedzie luzik lecz jesli gdzies w konsoli glownej auta to musisz przeszczepic nie tylko fotele.
No i uwazaj przy spawaniu co by nie popieprzyc tej delikatnej elektroniki. pzdr szeski

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 18:10:26 /


Wszystko jest w fotelu :)
Dzięki za ostrzeżenie ze spawianiem!

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 20:16:03 /


a sa jakies male z elektryka,pytam pod katem capri,moga byc bez pamieci

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-21 21:34:28 /