logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Zabezpieczanie nadwozia

Zabezpieczanie nadwozia

Może już było ale jakoś się nie mogę doczytać, jak się zabezpiecza i chroni przed rdzą elementy nadwozia które nie są dostępne z zewnątrz i nie można ich oszlifować ani pomalować ? czy są jakieś preparaty wtryskiwane do takich zamkniętych przestrzeni ? Sorry jeśli już gdzieś to było opisane ale szukałem i znalazłem tylko jakieś wzmianki że się coś wstrzykuje do wewnątrz ale nie bardzo znalazłem co i jak.

Z góry dzięki za odp.

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 11:03:58 /


Tectyl ML 550.Było o tym na forum

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 11:11:20 /


pospiech kolejny raz sie pospieszyles zakladajac nowy watek zamiast poszukac na forum

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 11:15:27 /


Napisałem że nie znalazłem tego wątku, dlatego jeśli można to prosiłbym o linka.

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 12:35:12 /


ja uzywam fluidolu, do profili zamknietych i baranka i chlorokauczuku na reszte podwozia narazie 1,5 roku jazdy i tzryma się świetnie, ale auto nie jeździ w zime i pewnie tylko dlategio się trzyma :) generalnie nie ma idealnej metody... jesli jeździsz w zime to przed kazda musisz spędzić dzień pod autem w celu powtórzenia zabiegu z profilami zamknietymi i uzupełnienia zabezpiecznia na reszcie podwozia jesli zajdzie taka konieczność...

pierwszy wpis w wyszukiwarke i już cos tam jest: http://www.capri.pl/forum/41653

ale szukaj dalej bo na ten temat jest naprawde dużo na tym forum. pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 12:57:50 /


No tak ale większość tego co znalazłem dotyczy zabezpieczania zdrowych elementów a co jak w profilu zamkniętym powstaje korozja i chce ją jakoś zatrzymać (usunąć) a potem zabezpieczyć, czy jest to w ogóle możliwe?

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 13:11:40 /


Poczytaj o Tectylu ML 550.On własnie do tego służy.Wyszukiwarka sie kłania :)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 13:27:58 /


Dzieki

Pospiech Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-14 16:25:54 /