logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Szukam osoby która może dorobić okładziny do szczęk!!

Szukam osoby która może dorobić okładziny do szczęk!!

Witam. z góry przepraszam kolege, od którego kupowałem bebny używane, ale zapomniałem jak się nazywa. Mówił, że jego ojciec zajmuje się dorabianiem okładzin za jakieś niewielkie pieniądze. I jestem bardzo zainteresowany. Tylko kontaktu brak...

Przepraszam tez za zasmiecanie forum takimi postami ale to jedyna szansa na odanlezienie;D Czekam na kontakt


Pozdrawiam Matlak

Matlak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-24 20:23:48 /


Jak już coś to następnym razem zamieść to w ogłoszeniach.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-24 20:37:57 /


mam uzywane w niezlym stanie jeszcze sporo do polatania...a nabic tez moge jak chcesz

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-24 22:31:30 /


A niebieskiego dziobaka też zapomniałeś??!!! hehe :P
Jak by co to wal na maila c130@o2.pl

STEVE Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-24 22:36:46 /


komplet nowych szczek do taunusa kosztuje 55-65 zl czy jest sens nabijac w tej cenie ??

raczej nie ale jak kto chce dla mnie to poprostu duciarstwo jezeli mozna kupic nowe za kilka zloty wiecej niz nabijanie bezpieczniej bo wykonane fabrycznie a dwa calosc jest nowa a nie tylko okladzina

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 01:30:02 /


Chuder tylko czy naprawde jest potrzebna nowa całość ?? W końcu metalowa część szczęk nie zużywa sie aż tak bardzo. Bez przesady z tym druciarstwem - dobrze, że istnieją jeszcze takie zakłady które wymieniają okładziny, bo niestety nie do każdego zabytka da sie dostać nowe szczęki.

;-)


Cena faktycznie zniechęca do wysiłku z nabijaniem nowych okładzin...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 09:43:19 /


ok dobra dzięki. STEVE wysyłam maila:D


Pozdrawiam

Matlak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-25 12:20:57 /


Tyle ze do nowych szczek potrzebne są najczescien NOWE bębny. A to juz nie jest kilka zlotych. Natomiast nabijając grubszą okładzine mozna skompensować powiekszoną przez zuzycie srednice bebna. Druciarstwem mozna nazwac zakladanie nowych tanich kiepskich szczek, od ktorych czesto odklejają sie okładziny. Nie musze mowic jaki jest efekt... Nit to jednak nit :)

Mysza liil (EM) / 2007-01-25 15:08:17 /


No, mi dobre 10 lat temu w maluchu odkleiły się okładziny. Dobry sposób na rozgrzewkę w środku zimy - aż się spociłem :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 15:12:57 /


nie mowie ze nabijanie jest zle ale jezeli mozna kupic cos nowego dobrej jakosci a cena jest niewiele wyzsza niz nabiajnie to wg mnie lepiej nowe, regeneruje sie czesci ktorych juz dostac nie mozna nigdzie lub zdobycie graniczy z cudem, a nabijanbie okladzin grubszych to pol srodek, jak juz robic to raz a dobrze tak sadze, tu juz wiem ze chodzio o okladziny do motocykla

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-01-25 23:23:53 /