logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Cosworth 2.9

Cosworth 2.9

Czy wie ktoś o co chodzi z tym cossim w Szczecinie co wisi na allegro chyba już pół roku za 2900??? Dzwoniłem i klient gada że jest ok tylko wtryski wykręcone. Mam jednak osobliwe przeczucie, że on sam jest jakiś zakręcony i że coś kręci. Czy był jakiś KTOŚ i to oglądał może?

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 19:32:02 /


Popatrz na forum scorpio pl.Coś tam o tym samochodzie było,ale nie w superlatywach

Wąsio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 20:06:50 /


zapek zanim zalozysz nowy watek zastanow sie chwile czy to jest temat do rozmowy czy ogloszenie bo sypiesz watkami jak z rekawa czesto wielokrotnie sie powtarzajacymi

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-02-04 20:39:35 /


Zakrzak mylisz się. Statystycznie zakładam 0.5 wątka na tydzień co nie można nazwać "sypaniem". Myślą, że forum jest właściwym miejscem, bo nikt nie chce niczego kupić ani sprzedać. Padło jedynie zapytanie o stan czegoś i ew. orientację w temacie? Przepraszam, że dziś założyłem DWA wątki. W ramach zadośćuczynienia i trzymania się statystyk przez miesiąc żadnego nie założę:))) Pasi???

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 20:52:06 /


zapek, takie scorpio z komisu? teraz chyba tańsze, kiedyś dzwoniłem, babka powiedziała, ze nie wiedzą co jest, silnik nie odpala i koniec więcej się nie przejmują ani nie będą sprawdzać, po prostu wystawiają jak stoi ;)

a swoja drogą co z tym brązowym panelem ? ;)

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 21:42:45 /


Znam ten komis, w ktorym stoi ta skorupa - generalnie handluja rozbitkami i uszkodzonymi, jest u nich sporo aut, ale w wiekszosci zajezdzone i porozbijane. Ta scorupe ogladalem jakies pol roku temu - ghia + skory, elektryka foteli, klima - jedna z bogatszych opcji jakie widzialem w scorpio. Samochod z zewnatrz nie wyglada nawet na bardzo wymeczony, widac ze jest zaniedbany i ze dlugo juz stoi. Co do silnika to nawet nie pytalem - jak by ktos chcial, moge podjechac i wybadac temat na miejscu. Na czesci to za ta cene nawet warto go wziasc, z racji fajnej wersji. Ciekawostka - chlopaki w komisie maja (bynajmniej mieli 6 miechow temu) jeszcze jednego fajnego forda - Tanus P7B 26M XL w wersji 4D:) Chcieli za niego 2000 zł. Niestety lekko zdekompletowany (nie ma oryg. 2.6, jest w nim 2.0 V6), przednie fotele z granady przedliftinga, braki w listewkach i znaczkach, dosc skorodowany, ale nadal fajny. Swoja droga ten taunus ma pecha - poprzedni wlasciciel nie chcial mi go sprzedac ponizej 5000 zl (panie, to jedyna wersja w europie taka, chlopak juz mi camaro za niego dawal), fura pozniej stala jakies 1,5 roku na ulicy i gnila, a w koncu trafila do tego komisu, gdzie stoi i gnije nadal. Az sie przejade i sprawdze z ciekawosci, czy jeszcze u nich stoi, moze by sie zlitowali i oddali go za jakies grosze:)
pozdro

soro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 22:08:58 /


Śpiochu jutro dostanę wypłatkę ukochaną moją styczniową i jak się umawialiśmy za panelik pieniążki bądą na Twoim koncie. Też się nie mogę doczekać bo ten plastuś mi na nerwy działa:)) Co do cossiego to tyle mi wystarczy. Gość z którym gadałem mówił że wszystko działa tylko wtryski trza wkręcić. Skoro oni tylko takimi łupami handlują to nie ma sensu. Namierzyłem dziś innego i na chodzie. Dzięki i spadam bo mnie Zakrzak znów zjeb..e.....

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-02-04 23:23:22 /