logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » www.mechanic.pl - czy ktoś zna tych gości ??

www.mechanic.pl - czy ktoś zna tych gości ??

na stronie wystepuja nawet 2 Capri - czy ktos moze cos dobrego powiedziec o tym warsztacie lub o ludziach w nim pracujacych - stronka profi, reklamuja sie w Classicauto...

Maciasek_3M / 2007-04-11 20:53:23 /


Niebieska sraka byla kiedys na allegro. A bialy to chyba ten http://www.capri.pl/car/2144

Mysza liil (EM) / 2007-04-11 21:08:05 /


pewnie drodzy jak cholera i jednak mi to masowka pachnie... chcialbym sie mylic

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 21:16:29 /


ta niebieska to sprzedawali niby, ze jakis klient im zostawil i zniknal...

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 23:10:10 /


mają fajną mapkę, w tym miejscu gdzie zaznaczyli parking są zakłady mięsne na służewcu przemysłowym a tam gdzie siedziba to jest sklep z częściami do japońców

szpera WASP Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-11 23:22:12 /


powiem tak, zadna profesionalnie zajmujaca sie firma odbudowa aut nie odsyla swoich klientow aby kupowali sobie czesci do aut ktore robia w tej firmie, a oni tacy sa, ladnie sie nazwyaja i nic poza tym, szef tego calego zamieszania mial dobry pomysl ale nie bierze w tym udzialu poniewaz poza zamilowaniem do starych aut jego udzial sie konczy robi kto inny auta a kto inny kase zbiera. Dla mnie malo kompetentni, chca duzo zarabiac i dobrze sie nazywac za to marketing maja pierwsza klasa.

Ja nie polecam mimo ze to niby konkurencje dla mnie ale za slaba.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-11 23:36:41 /


przepraszam, a Ty Chuder wolisz dobrze, czy żle zarabiać ? :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-11 23:46:22 /


Ten niebieski capri to jakiegoś niemca był, co go właśnie zostawił na sprzedaż. I odsyłali o szczegóły do niego.

Michał.. / 2007-04-12 00:01:20 /


ja lubie zarabiac dobrze ale rzetelnie a nie marketingowo

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-12 08:21:01 /


Jak chcecie bliżej poznać gości z mechanic.pl, to słuchajcie w niedzielę radia Tok FM. Ma tam swój program niejaki Jacek Balkan i na początku programu występuje dwóch gości z mechanic.pl. Sprawiają wrażenie, jakby się znali na samochodach :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-12 09:47:52 /


dobrze potraktuj klienta a wróci i przyprowadzi ze sobą 3 nowych.
źle potraktujesz a stracisz nie tylko jego ale i 3 nowych klientów.

_Domage_ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-04-13 18:39:40 /


zazdrosze im wlasnie tego ze wszedzie maja wtyki i dostep do wielu nosnikow informacji, ale do zachowania najwyzjszej jakosci i profesionalizmu trzeba zachowac rzemieslincza skale. A co do znania teori to kazdy duzo zna a jak umie bardzo dobrze opowiadac to rosnie w oczach, a jak przyjdzie co do czego to w praktyce nawet srubki nie potrafi taka osoba odkrecic

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-13 23:57:01 /


ludzie lubia bajki sluchac :)
a pogadac fajna sprawa :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-14 00:17:51 /


No marketingowo faktycznie dobrzy. Aż zieje ze strony dobrym podejściem do klienta i profejsonalizmem. Ekipa przedstawiona w hamerykańskim stylu - Kobra, Łoś, Prezio etc.
A najlepiej napisać do Jakuba Wójcickiego i sie wywiedzieć co i jak. Najprostsze rozwiązanie.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-14 00:27:28 /


o fachowosci i wiedzy swiadczy zwlaszcza opis capri Kuby Wojcickiego Ford Capri 2.9 (1984) :-))

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-14 09:51:18 /


drugie capri co tam jest takze niebieskie 1973 i 2.0 a w reczywistosci to jest 2.3 po 74 nic dodac nic ujac grunt to super wiedza

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-14 09:53:13 /


> Aż zieje ze strony dobrym podejściem do klienta i profejsonalizmem.

W kwestii kompetencji z zakresu motoryzacyjnego to się nie wypowiem bo nie miałem kontaktu i raczej się nie zanosi, ale z punktu widzenia technologii na www zrobienie CAŁEJ strony we FLASH'u to raczej nie jest przejaw profesjonalizmu. Może dla nie rozumiejących istoty rzeczy wygląda to połyskliwie i kusząco, ale jest to oziębłe pożegnanie się z jakimkolwiek sensownym zaistnieniem w wyszukiwarkach, niemożność jakiegokolwiek sensownego zalinkowania z zewnątrz do podstron, itp, itd. Proszę sobie wpisać w google'u np. "mechanic.pl telefon" i zobaczyć co wyskakuje i czemu jest wszystko tylko nie strona mechanic.pl. To jest dopiero profesjonalizm nie istnieć w google'u !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-04-14 12:04:20 /


Znam niestety z doswiadczenia osobistego...mialem problem w mojej corsie - autko nie najstarsze nie najmlodsze ma 15 latek czyli tak w sam raz - prokurator juz za kontakty z nia nie grozi;-), ale nie o tym mialem;) Otoz corsunia cierpiala na przypadlosc moczenia sie, znaczy sie jak popadalo to corsunia mokro miala, konkretnie mokro za fotelem kierowcy miala. Ze corsunia jest w stanie bardzo dobrym blacharsko, czytaj ruda w zasadzie jej nie zre, nie liczac kilku kropek to zdziwienie bylo znaczne skad woda w corsuni? No wiec jako ze mieszkam w okolicy ja glupi nieszczesliwy, zawitalem do mechanickow.pl... panowie owszem przyjeli ja na warsztat wzieli na podnosnik ogldali ogladali ogladali wreszcie stwierdzili: "Wie Pan tam zadnej dziury nie widac, ja nie wiem skad tam woda"....no super ale tyle to i ja wiem, "a tak wogole swietnie zakonserowany ten samochod, duzo Pan za niego dal?"..i tak bla bla bla...nie no milo, fajnie ale kurcze ja jak ide do mechanika to nie chce tylko milo pogada tylko chce zeby mi naprawil samochod...no wiec w koncu diagnoza poniewaz dziury nie widzimy to Panu caly samochod wygumujemy i nic nie bedzie cieklo...nie no super wygumowali...po tygodniu bylo znowu mokro...Ostatecznie udalo mi sie namowic ojca zeby zabrac samochod do jego pracy, bo ma tam hale w ktorej kiedys byl kanal odkrylismy kanal rozebralismy wnetrze...i co sie okazalo..ano korek byl odwrotnie wlozony! ja mechanikiem nie jestem, na samochodach sie znam tak sobie, ale do cholery to nie byla skomplikowana naprawa!a ile wzieli wole nie mowic, zebys ienei denerwowac, wiecej tam moja noga nie postanie i nie polecam. Ladnie mowia - gowno robia niestety sprawdza sie. Moze ja mialem pecha a moze to standard nie wiem.

leniwiec / 2007-04-14 12:35:57 /


Obejrzalem ta strone moze nie jest idealna i tak jak mowi michal niezbyt praktyczna ale wszystko zrobione z pomyslem i az chce sie wierzyc ze sa dobrzy choc czesc personelu na fotach to wyglada jak z pod monopolowego sklepu. Ale jest to dobrze pomyslane!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-16 01:10:59 /


powiem tak znam ten warsztat dobrze ,i wiem jedno jesli chcesz zaplacic za wymiane sprzegla ponad 700 zl. i do tego jest to cena za sama robote to dobrze trafiles .
Ogolnie bardzo serdecznie odradzam ten warsztat.

Vixent Vigilante...† Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-22 15:55:33 /


ten niebieski caprik od Niemca, to teraz jest mój , stał tam trzy miechy i tylko się mchu nabawił ;),
jak go wreszcie odebrałem to stwierdzam, że wolę jednak załatwiac sprawy w ZUS-sie i skarbowym ;)
samochód dostałem za bramą, z wyładowanym akumulatorem i suchym zbiornikiem i bez płynu chłodniczego. Nie działała połowa żarówek.
reszta bez komentarza

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-25 10:46:20 /


Tak gadasz jakby reszta byla w porządku ;) To co wymieniles to nie są awarie, chcialbym capri z takimi wadami ;)

Mysza liil (EM) / 2007-06-25 13:30:35 /


tak, byłem świadomy jak go kupowałem, tylko fakt jest taki, że poprzedni właściciel miał zero pojęcia o mechanice, i oddał go im do przeglądu i uruchomienia ???

EL COYOTE Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-25 14:28:42 /


generalnie auto jezdizlo bardzo dobrze dopoki porzedniemu wlascicielowi nie padl akumulator, pozniej zaczely sie schody i auto zostalo zapuszczone

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-25 23:05:15 /


Dziś było o nich na TVN Turbo trochę i wyszo jacy z nich "zapaleńcy" i "mechanicy".

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-14 16:33:31 /


A w jakim programie??? :)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-14 16:39:51 /


Turbokamera czy jakoś tak. Niezły kibel z tym warsztatem.

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-14 16:46:20 /


nagrywajcie takie rzeczy

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-14 17:20:55 /


Też oglądałem ten program i ogólnie wyszło że do starych aut nie nadają się wogóle i robią u nich praktykanci którzy wszstko mają w pompie.

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-14 17:37:34 /


o tym ze się nie znają na old i youngtimerach to już dawno było wiadomo, zwłaszcza jak piszą ze maja części do wszystkich aut a jak przyjdzie co do czego to wysyłają klienta żeby sam sobie kupił. Zero profesionalizmu

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-14 18:21:54 /


Chodzi o tych co tego Borgwarda,ktorego klient zaprowadzil do nich,oni chcieli pozniej sprzedac komus tam?:D

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-15 10:25:40 /


tak, jakby ktoś chciał obejrzeć to dziś o 12 chyba powtórka będzie.

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-15 11:30:22 /


Parę lat temu nieopatrznie zgłosiłem się do nich - omijać szerokim łukiem!
Pozdr, kuba

Jakub Wójcicki Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-16 10:05:00 /


niezłe przekręty u nich, właściciel niezłego karpia robił jak coś się go pytali

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-16 12:03:23 /


Na ich podwórku wciąż stoi i niszczeje w rogu Taunus :)

Konar / 2009-11-16 12:34:36 /


może go też sprzedadzą ;)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-16 19:36:55 /


a może go wykradniemy, żeby tam biedka sam nie stał?

Tekla / 2009-11-17 06:19:51 /


pewnie nawet by nie zauważyli...
trzeba przyznać że ich szef ma sporo odwagi żeby wiedząc co się dzieje bez skrępowania przed kamerą odpowiadać na pytania

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-11-17 09:02:57 /


ja jestem z nich zadowolony, bardzo sprawna obsługa. załatwili mi lampę do auta w pół dnia.
Polecam

rp / 2010-01-17 14:16:52 /


Opinie uzytkownikow zarejestrowanych na potrzeby tego konkretnego wpisu nie sa brane pod uwage, poniewaz zachodzi obawa ze moga byc tendencyjne.

Classmobile / 2010-01-17 14:23:35 /


co za typ. Pierwsza akcja na forum to wazelina:P hehehe to pewnie właściciel:P

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-17 15:27:52 /


Nie dosyć że pół dnia czekał, to jeszcze mu lampę psuje załatwili :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-17 15:37:22 /


wogóle jakoś coraz więcej cicho-ciemnych gości robi się na tym forum:( może to jakieś krety konkurencji...:)

Spoko Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-17 16:31:47 /


a co to za filozofia załatwić lampe w pół dnia postaw samochód a załatwią go na amen w parę minut...

chmieliniak Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-17 16:37:28 /


Miałeś farta że ktoś im na placu zostawił takie samo auto.
Poszedł fachura na plac i ściągnął. :D

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-17 16:42:36 /


bardzo dziwne zjawisko, zależy do jakiego auta ta lampa, jak do Capri u mnie miałbyś ja w 2-3 godziny na terenie warszawy od momentu zamówienia z dostawa do domu :-)

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-17 19:56:01 /


Pewnie golf III

Classmobile / 2010-01-18 00:05:44 /


I zapewne dopasowali od Lexusa :)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-18 00:09:39 /


cennik na ich stronie... ja pie!$%$% ludzie to sie cenia...

katz666 Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-18 00:56:02 /


Może się czepiam ale wymiana rozrządu V w przykładowo .. Taunusie 2.0 V6 oraz Audi 2,5 TDI V6 to dość spora rozbieżność w skomplikowaniu operacji, czasu oraz wiedzy dlatego nie da się takich zabiegów władować do jednego wora. Ceny niekiepskie ale i kadra do wykarmienia jest spora. Suchar wymiata ;-P.

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-19 01:20:58 /


-MrG- oj tam przesadzasz w Audicy to tylko lampy, zderzak, wzmocnienie, pas przedni, paski, osłone i paseczek długosci anakondy :D zwiniety troche jak sznurek w kieszeni :D ale generalnie jak sie to wszyscko sciagnie to jest pyszny dostep:P

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-19 09:20:52 /


dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze na temat mojej firmy.

szerokości!

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl / 2010-01-20 00:27:06 /


a negatywne komentarze ? jakieś sprostowanie czy to sama prawda?

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 01:11:33 /


Misiek : Dokładnie to mnie czeka za 50 tysięcy ;-P

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl : Warto krytykę odebrać w sensie rad na kierunek zmian. Nie ma ideałów ale warto do nich zmierzać by nie dawać kwasów ;-P.

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 01:15:39 /


"szef tego calego zamieszania mial dobry pomysl ale nie bierze w tym udzialu poniewaz poza zamilowaniem do starych aut jego udzial sie konczy robi kto inny auta a kto inny kase zbiera"

i to wszystko w temacie już padło powyżej....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-20 01:27:02 /


i co posta robi nowe konto :)

http://www.capri.pl/user/7699

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 01:29:11 /


-MrG- uwierz mi że dla człowieka który wie o co chodzi, wymiana rozrządu w 2,5V6tdi jest prostrza niż wymiana rozrządu w taunusie 2,0V6. W audi odkręcasz parę wkrętów, wypinasz kilka spinek, pas przedni odwieszasz na wężach od klimy na bok (to znaczy nie na wężach, ale one ograniczają dalszy demontaż) i wymieniasz paseczek jak w żadnym innym aucie na świecie. I jest to o wiele wygodniejsza i czystsza robota niż rzeźba w tauniaku.
A Panu z mechanic.pl życzę powodzenia, bo Polacy dorastają powoli do sądzenia się za spieprzoną robotę. A to zaczyna rodzić nieprzewidziane koszty.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 08:08:45 /


no audi sie robi pięknie, zwalasz zderzak i wywalasz obie chlodnice na prawo i lewo, pare minut i silnik na wierzchu :)

Mysza liil (EM) / 2010-01-20 08:11:24 /


http://cartoteka.pl/warsztaty/6-mechanic-pl-opinie

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 12:39:18 /


i jeszcze znalazłem to:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,85,15653208,,Polecane_warsztaty.html?v=2

mniej więcej w połowie treści jest kilka postów - włącznie z wyjasnieniami własciciela.

Ciekawe.. ten cały " rp " od wymienionej lampy przewija się po różnych forach..

Ma ktoś tę turbokamerę nagraną, albo zlokalizowaną w sieci?

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 13:23:10 /


Kohito 3M_U: od nowego roku prowadzę sam firmę. Spólka sie rozpadła. Wspolnicy robia co innego, znudizilo im sie. Spojrz na wpis pod starym loginem jest z 2007 roku. Zapomniałem o nim. Dlatego zalozylem nowe Firmowe konto. Żadnej konspiracji w tym.

Pozdrawiam
Zbigniew Kawalec
Mechanic.pl

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl / 2010-01-20 18:53:53 /


drogi Raul: rzeczywiście wpis o lampie pojawia się często. Zauważyłem sam to. Dlaczego zauważyłem? Dlatego ze zaczeły się pojawiać negatywne wpisy na forach i Klienci mi otym donoszą, zaczałęm zastanawiać się kto robi tą krecią robotę. Palce macza w tym Pan S. Nie wiedziałem jak z tym walczyć. Nie zamierzałem od samego początku oczerniać kogoś tylko dlatego ze ktoś przechodzi przekwitanie, i mnie oczernia, to wróci do Niego. Natomiast zacząłem prosić, i tego się nie wstydzę, ani nie ukrywam, zaczałem prosic Klientów o pozytywne komentarze o ile Klient zadowolony z usługi. Jeden z Klientów nadgorliwie wpisał na wielu forach ten sam tekst. Ot wyjasnienie sprawy.

nie zatrudniam nikogo od PR czy marketingu. Jeszcze :)))))

Z poważaniem
zpk

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl / 2010-01-20 19:04:38 /


Panie Brzezin: rozumiem ze Karp o ktorym Pan pisze ma raczej zabarwienie pejoratywne? Ciekaw jestem jak Pan czułby sie na moim miejscu? Klient zapraszał mnie na kawki, roztaczał świetlane plany, opowiadał o fantazjach erotycznych, a za moimi plecami przekupił moich pracownikow, ktorzy z dnia na dzien zlozyli wypowiedzenie i dla niego zaczeli robic samochody. Jestm ciekaw jak by Pan reagował gdyby ów "przyjaciel" przyjechał do Pana z turbokamerą? CO miałem zrobić? Schować głowę w piasek?
Ponieważ nie wstydzę się tego co zrobiliśmy odpowiadałem na pytania. Wycieto i wklejono w material tylko nic nie znaczace moje wypowiedzi. Zrobiono z tego sensację.

Z poważaniem
zpk

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl / 2010-01-20 19:33:45 /


oto skład z którego jestem dumny:

MOI LUDZIE

http://www.youtube.com/watch?v=AYZjLa3VdXc&feature=channel

Z poważaniem
Zbigniew Kawalec

ps
materiał zrobił nam jeden z zadowolonych Klientów. Dziękujemy Panie Adamie.

Zbigniew P. Kawalec Właściciel Mechanic.pl / 2010-01-20 19:38:05 /


Moim zdaniem jesli ktos jest w stanie zaakceptowac cennik i kwestie elastycznosci w podejsciu do klienta , to jedyna istotna rzecza jest solidne wykonanie pracy. Jesli w nowym skladzie personalnym czestotliwosc pomylek spadnie , a sytuacje opisywane na forach takie jak ta w ktorej klient , ktorego auto z winy warsztatu rozsypalo sie na drodze musi je tam holowac na wlasny koszt przestana miec miejsce to bedzie OK. Przy tej cenie uslug mozna sobie pozwolic na pewne ekstrawagancje , dzieki ktorym klient , w ktorego aucie nawet cos nie wyjdzie za pierwszym razem byl zadowolony.

Classmobile / 2010-01-20 20:37:19 /


święta racja

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-20 20:47:04 /


Przykra prawda jest taka ze masowość nie idzie w parze z jakością, a do starszych aut trzeba mieć cierpliwość i spore doświadczenie aby je robić.

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-01-20 21:51:20 /


jesli chodzi o blache to sie zgodze ... ale mechanika?

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 22:28:08 /


ptasiek spojrz jak zapkowi inny "mechanik" załatwił piasty i łożyska w sierrce. nawet prostą czynność można spierdo...., a co dopiero jak ziom sie spieszy bo ma kolejnych ileś aut na wczoraj.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 22:41:41 /


chuder ma racje, starej furze musisz poswiecic wiecej czasu... naprawy sa bardziej dogłębne... nie tylko wymiana klocków jak w fabii tylko wymiana uszczelniaczy zacisku... nie tylko wymiana regulatora napięcia ale i komutatora czy wirnika... nie tylko wymiana sprzęgła ale i łozyska wałka w skrzyni.... itd. czas i przebieg robi swoje a im wiecej dany warsztat obsługuje aut w danej chwili tym wieksze oszczednosci czasu na tym z najwiekszymi usterkami, taka polska rzeczywistość, dlatego wielu jest na tej stronie co wolą robić sami nawet ucząc sie niż zapłacić i robić dwa razy...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-20 22:56:13 /


Panie Zbigniewie, nie będę Pana uczył prowadzenia warsztatu, bo zna się Pan na tym, zapewne. I właśnie dlatego powinien Pan przejąć zwyczaj właściwy dużym sieciom dealerskim. Otóż z bazy klientów serwisu, centrala typuje jednego klienta któremu wypada aktualnie przegląd (aproksymowany interwał obsługowy dobiega u niego końca). Kontaktuje się z tym klientem, a jak się zgodzi, to przechodzi krótki instruktaż na co ma zwracać uwagę, czasami wręcz przyjeżdża ekipa serwisowa i "psuje" mu samochód. Taki klient po wizycie w serwisie zdaje sprawę centrali (a jak byli serwisanci to kontrolują jakość naprawy). Za usługę zwraca klientowi kasę centrala. To się nazywa "TAJEMNICZY KLIENT".
Stosując powyższą metodę ma Pan możliwość sprawdzenia co pod pańską nieobecność dzieje się w Pańskiej firmie. Klientów do podstawienia znajdzie Pan bez problemu w sieci.
Życzę powodzenia.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 08:04:21 /


to ja tajemniczo moge podstawic capri na zamiane mostu :P na volvowski :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 14:23:54 /


zalezy ile płacą to ja nawet z białegostoku przyjadę

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 15:49:18 /


to ja bym zgłosił swoją granadę :D

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 16:26:15 /


A mnie to nie przekonało, czas może wskaże na Pańską korzyść. Na dzień dzisiejszy moje capri do Was nie pojedzie, ani mój volvovski most.. Panie Ptasiek... ;-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 17:49:00 /


hiehiehie Panie dirk... nie marudz Pan... jako tajemniczy klient bysmy powybrzydzali troche

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 20:32:53 /


Sram na to, wiem gdzie będę wybrzydzał na temat montażu MOJEGO :-D mostu. Tylko musisz zwlec auto i to już raczej niedługo, by nie powiedzieć raz, raz.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 21:21:44 /


pachni ta twoja kupka :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-01-21 22:09:58 /