logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » HELP mechanik z Wrześni lub Poznania PILNIE potrzebny !!!

HELP mechanik z Wrześni lub Poznania PILNIE potrzebny !!!

Wczoraj w niedziele rozrkaczył się mój tauniak dokładnie we Wrześni.

Porobiło się coś z silnikiem na 1 garze.

Potrzebuje pilnej pomocy z tamtych okolic tzn wrześni lub poznania, ponieważ samochód stoi 250 km od domu i może stać na placu u kolegi, kolegi dobrego pomocnego Murmura z capri - Marka, tylko do środy.
potrzebuje namiar na mechanika z wrzwśni lub poznania który chętnie by to zrobił i ewentualnie kogoś kto by podjechał moim struclem do warsztatu.
Ledwo ale da sie jechać na 3 garach choć chodzi jak traktor dosłownie.

Więc HELP HELP HELP po trzykroć !!!
Jeśli ktoś coś może pomóc czekam z niecerpliwością.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-28 09:56:22 /


Mogę pojechać jako szofer, ale za mechanikę to lepiej się nie będę brał ;)
A co z tym mechanikiem z Wrześni? Odebrał telefon?
P.S. napisałeś 2 podobne wątki i jedno ogłoszenie ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-28 10:10:18 /


No i co? Jak 2.0? Kiedy i czy w ogóle? Gdzie? Dużo pytań ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 09:34:20 /


Sytuacja z grubsza wyglada tak w czwartek w nocy musze być we wrzesni i odebrać wóz którym sobie pojade hyhy na 3 garach do dredziocha ktory razem z Borysem wspomoże mnie w przekładce silnikowej. Wszystko jest dograne na minuty. bo w piątek o 16 musi być już po sprawie. Stres jest, ale damy rade.

Dziekuje za pomoc całemu PCK w tym w szczególności:

Hrabiemu za koordynacje pomocy
Murmurowi za ratunek w miejscu awarii
Borysowi za silnik i pomoc w przekładce
Dredziochowi za pomoc w przekładce
Markowi - koledze murmura - za przechowanie bryki i pomoc z receptą

Niewiem jak się wam odwdzięcze chłopaki - Wszyscy macie u mnie Duuuże - Ogroomne Piwo... Bez alkocholowe ;)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 16:35:24 /


Ja w piątek mam czas tylko do 11. Ale garaż zostawiam do dyspozycji, więc możecie sobie grzebać:) A jak nie dacie rady to po południu gril u matucha a w sobote jazda dalej. Nebel u mnie można kimac jakby co i piwa tez sie napic:):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-29 18:09:30 /


kup jakis olej - moze byc nawet taki z lidla za 3 dychy 5 l, filtr oleju, uszczelke pod kolektor ssący bo ja gdzies mialem ale nie wiem gdzie teraz jest, duuuuuuzo piva ;) i jak mi cos do lba przyjdzie to zadzwonie.. dredzioch pewnie skoczy do wrzesni asekuracyjnie z linką, i dobrze by było jak bys juz dotarł na czwartek wieczór, bedzie wiecej czasu bo dredzioch do pracyna 11, ja max do 13 moge grzebac bo szkole mam, a wieczorem grill u matucha wiec pewnie bedziesz za kierowce robic ;) a w sobote jazda dalej bo jak znam zycie to w piatek wszystkiego nie zrobimy.. ale badzmy dobrej mysli :)

borys / 2007-05-29 23:26:20 /


Nebel,no problem.Podziekowania należą sie głównie mojemu koledze Markowi,prezesowi Born To Ride,który pomógł w wyszukaniu bezpiecznego miejsca na przechowanie Tauniego,a znalazł je oczywiście u klubowego kolegi równiez Marka.Pozdrawiam i życzę udanej operacji :)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-05-29 23:27:25 /


Wybijcie sobie z głowy olej z LIDLA!!!!! Ja nie wlewam do silników nic innego niż shell, motorcraft i castrol i nie pozwole na moim terenie zalać silnika jakims lotosem czy innym gównem!!!! Nebel jak masz troche więcej czasu to możesz przyjechac kiedy masz ochote, u mnie jest sporo miejsca do spania.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 06:46:46 /


taa? a ja na takim smigalem i bylo git. kupilerm go na odpalenie jak silnik zmienialem, zrobilem 1000 km spuscilem i wlalem jakis porzadniejszy. zreszta kupi jaki bedzie chcial

borys / 2007-05-30 07:44:44 /


Olej jakiś się znajdzie - tu się zdziwicie ale castrol mineralny jest gorszy od lotosu przynajmniej klasyfikacją. Duzo jeździłem na lotosie zielonym i mogę powiedzieć że do teraz nic się nie działo. No ale mogę przywieźć castrol:D

Teraz jestem w pracy napisze resztę kolo 16-17

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 09:44:00 /


Castrol to smoluch a lotos nie spelnia zadnych obecnych norm. Mobil rulez :)

Mysza liil (EM) / 2007-05-30 10:06:35 /


No fakt, zapomniałem o mobilu:) Chciaż nowy silnik majoneza na mobilu wytrzymał 70 tysiecy i panewki miały dosyć:(

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 12:27:27 /


No to jutro po pracy jade do wrześni mam wasze nr telefonów. jak bede wiedzial co z pociagiem to dam znac o ktorej bede we wrzesni ale mysle ze nie wczesniej niz o 20. więc tak to wstepnie wyglada...

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 19:09:13 /


no i musze tak jeden pod drugim - jakis adres by sie przydał gdzie mam jechac.
pozdrawiam panowie!

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 19:11:43 /


Masz mapke jak masz jechać najprościej i najszybciej. Ja bede pod telefonem. jak auto polegnie całkowicie to dzwoń przeprowadzę akcje ratunkową. Fajnie jakbys na bieżąco mnie informował o postępach żebym wiedział kiedy się Ciebie spodziewać:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 21:50:00 /


Masz przyjechac do Mosiny. Z wrześni jedziesz na Srode wielkopolską , dalej na Kórnik i potem na Mosine. Trasa około 60KM. Dobrze jakbyś miał jakąs linke holowniczą, bo moje auta sie nie psuja i nie posiadam takiego sprzętu.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-30 21:53:36 /


i naładuj telefon prądem i monetą :P

borys / 2007-05-30 23:42:05 /


No, ale damy rade !!!

Dziś po pracy wsiadam w pociąg. Przed chwilką kupiłem potrzebne rzeczy w tym olej orginał forda hmmm... nie był wcale drogi dyszke droższy od lotosu i filterek motocrafta :D - tu mnie gość zaskoczył jak mi podał orginał. Fakt był drogi ale dopiero teraz zauważyłem myślałem że to ta uszczelka z 15zł kosztuje a to filtr byl po17zł :/ Chyba wole nasze polskie :D. No, ale damy rade !!!

Linke w samochodzie mam taką niezadługaśną ale damy rade!!!

Moneta zatankowana znaczy rachunek opłacony i naprądowany fon, ale damy rade!!!

Pociąg na który mam szanse się wyrobić jest o 18 coś wcześniejszy 17 coś tak więc we Wrześni bede 20 - 21 coś troche późno ale damy rade!!!

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-31 10:02:21 /


No i 2.0 własnie zagadał jeszcze troszke regulacji i bedzie smigac jak złoto. Jutro zaworki założyć maske jazda probna i do domu !

dzieki za pomoc wszystkim rybaakowi za pomoc przy znalezieniu nr telefonów do hrabiego i innych.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-01 19:33:04 /


hehe no to dobrze że dział :) do wawki o własnych siłach dotrzesz. jakoś ciągnięcie cię z wrześni średnio by wyszło. jedż bez maski... fajnie będzie :))

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-01 20:22:24 /


nobel... a tak przy okazji to sprężynki ci utrzymają dwa zero?? z 1,6 byłeś i tak blisko gleby :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-01 20:29:22 /


czy 1.6 czy 2.0 jak rzedowe to waga ta sama , wiec i spokojnie utrzyma

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-01 22:37:32 /


no chyba że tak :)

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-06-02 18:58:09 /


No i furka sobie znowu bryka. :D i to całkiem fajnie. Tylko ciągle ruszam z piskiem nie moge go wyczuć :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-04 11:49:25 /


Nebel podjedz do kogoś żeby wszystko wyregulował jak trzeba, bo nie wiem czy któregoś zaworu nie zrobilismy za ciasnego i od tego tak czasem dziwnie zatrzęsie silnikiem.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-04 12:00:54 /


jak bedzie Chwila to sprawdze na razie mam zatrzesienie w pracy kosszzzmarrr. Zdjęcia powinieneś dziś dostać

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-06-05 11:57:12 /