logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Capri Rally Action-zakończenie 1 edycji

Capri Rally Action-zakończenie 1 edycji

No!.........poszło około 45 płytek....a wszystkie za darmo!!!Zdecydowałem się puścić tą pierwszą edycję za darmo.Szykujemy teraz drugą edycję, na której oprócz szaleństwa asfaltowego caprikiem będziecie mogli oglądnąć również onboard jednego odcinka,kilka sekwencji video z wyścigów górskich (Mitsubishi lancer 500 koni mechanicznych),kilka onboardów z wyścigów płaskich w Angli(kattus frizzy) i zdjęcia z rajdów w polsce.Poza tym zdjęcia Capri z wyścigów górskich w 1984 roku i kilka najlepszych sekwencji z zeszłej zimy....no to chyba wszystko....spodziewać można się tego dopiero we Wrześniu a cena to(już nie za darmo)...6 złotych. Tym razem wyjdziemy chociaż na zero...Aha!! PROSZĘ WSZYSTKICH którzy oglądnęli 1 edycję o opinie poniżej....pozdrawiam!

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-29 18:04:04 /


Było naprawdę suuuper !!Cały czas poćlizg czyli to co misie lubią najbardziej :D Naprawdę mi sie podobało ,zwłaszcza że jak juz pisałem wcześniej widziałem sie na żywca Walimiu :)

pozdro i wielki dzięki !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-29 18:38:49 /


Ja też Dziekówa za płytkę i już się piszę na następna edycje...
Co do poprzedniej to spox ale przydała by się prezentacja autka i załogi przed startem...
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-05-29 20:02:54 /


Zgadzam sie z przedmówcą przejdzmy od słów do czynów... a to nie z tego filmu, a Rally Action suuper, ja też sie pisze na nasepna edycję, a i prezentacja samochodu na Capri.pl by sie przydała i może lekka zmiana stylizacji Caprika na bardziej sportowy w tej chwili trochę wyglada na tor niż na wyscigi górskie czy rajdy...

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-29 21:18:23 /


Mnie też się bardzo podobało i przyłączam się do Jagoola - prezantacja samochodu i załogi.
Pozdro

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-29 21:20:33 /


dzięki, jest fajne, choć jeszcze nie poioglądałem całości, super zabawa, zamknięta droga, rewelacja, ,,,prezentacja - tak, byłoby OK bardziej jeszcze, czasem bałem się że za blisko tych drzew, ale z za kółka to zawsze mniej strachu i więcej pewności :-)

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-29 22:59:41 /


jak wyzej, bardzo fajne, wiecej caprikow, mnie tam sczerze to lancery nie interesuja, no chyba ze caprik je objezdza ;) ale fakt jakas ładna prezentacja autka i załogi musi byc ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-05-30 00:55:40 /


prezentacja zalogi i taniec przy rurkach ;) rotfl

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-05-30 00:57:42 /


Taaak.....taniec przy rurkach.....chyba wydechowych he he...ok dzięki że się podobało, bo to najważniejsze....odpowiedzi siedem....a gdzie jeszcze 38?....A propo Lancera....jak zobaaczysz coke te 500 koni to wymiękniesz-gwarantuję.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-01 13:31:25 /


Wiekie dzieki!!! Dlugo Ci zajelo dojscie do takiej wprawy??? Pozdrawaim!!!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-06-01 16:28:42 /


Popcio ja bym zapytał czy drogo...:) bo czas i chęci się zawsze znajdą a jak mówią mistrzowie tylko trening i jeszcze raz trening... dobra książka np. "Szybkość bezpieczna" i już ale kasaka chociarz na samo paliwko to jest ból nie mówiąc ze wywalisz jakąś gume w zawieszeniu czy pusci ci jakaś uszczelka itp.... porażka kasa kasa i jeszcze raz kasa....wrrrr...
Pozdro

jagoolmk2 / 2003-06-01 18:02:44 /


A propo Lancera...
to widziałem juz go w jakiejś poprzedniej edycji wyścigów górskich. Fakt, wymiata bardzo ładnie. Ogólnie to jest to bardzo ciekawa impreza, bo na prawdę można tam zobaczyć samochody i rajdowe i wyścigowe - jakby prosto z toru oraz nawet bolidy i takie tam inne.
Już nie moge sie doczekać płytki!

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-02 15:05:19 /


Krótko-prawda jest taka:tylko ćwiczenia czynią mistrza.....do mistrza to nam jeszcze dużo brakuje...ale początki były takie-full śniegu(jak to u nas w górach) do południa ze 2 godzinki ćwiczeń...obiadek...i znowu z godzinka...i tak codziennie!!!!Paliwko to koszt z 60 zł dziennie...najważniejsze żeby nie było strat...czyli pourywanych zderzaków i spoilerów..bo to najbardziej "boli".Dokładniej wszystko pokażemy w edycji zimowej-rodzaj szkoły poślizgów, punkt po punkcie wraz ze zwolnioną scenką video co i jak robić,techniki pokonywania zakrętów poślizgami itp...cholera miało być krótko a ja tu rozpisuję się.......a propo Lancera to w sezonie 2002 jeżdził nim Kościuszko, ale wtedy dysponował 580 konikami(Kościuszko był cięższy od Steca-500 koni) he he...

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-04 20:17:10 /


do mnie tez plytka dotarla za co bardzo dziekuje.film super ale jazda jeszcze lepsza ,naprawde jestem pod wrazeniem ze mozna tak szybko zasuwac po sniegu na takich kretych i waskich drogach a w niektorych miejscach jeszcze z gorki.dzieki i pozdrawiam. p.s.jak odpalam filmik to jest on zwezony z bokow czy tak jest orginalnie czy ja mam cos zepsute w mojej odtwazarce filmow :)

dariomk3 / 2003-06-04 23:35:34 /


na płycie masz specjalny program. Jeżeli z niego uruchomisz to powinno być wszystko ok.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-06-15 14:47:10 /