logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Hot-dogi..... the end....

Hot-dogi..... the end....

Witam wszystkich.

Wiem,że łamię wszystkie możliwe punkty regulaminu forum, ale sprawa dotyczy mojej "działalności" związanej z Wami.
Zbierałem się do napisania poniższego tekstu parę dni. Po pierwsze, bo nie wiedziałem jak zaczać, by ewentualnie kogos nie urazić. Po drugie, bo nie byłem do konca jeszcze pewny swojej decycji.
Teraz już jestem.
Walne Zgromadzenie w Gryźlinach, było moim ostatnim dla Was występem.
Jak pewnie częśc z Was wie, wózek do produkcji Hot-dogów został przeze mnie zakupiony przy bardzo dużej pomocy kilkoro z klubowiczów, między innymi po to, bym mógł Was nawiedzac przy okazji różnych imprez, i tak też było.
Niestety przedostatnia impreza, i to co na niej usłyszałem pod swoim adresem i wiadomości, które docierały do mnie przez ostatnie dwa tygodnie, mocno nie dobiły.
Informacje, od których poczułem się jakbym dostał po prostu z ryj. I to z otwartej.
Bo:
- Przecież Palio na nasz zarabia kokosy - pewnie z nas zdziera, nawet hot-dogów mu brakuje - tak idą dobrze.
- Po co mam k***a płacic paliodogowi 4 złote za jakiegos smetnego doga, jak mogę zjeśc obiad za 10 złotych.
- K***a znów ten agregat hałasuje ( to o moim agregacie prądotwórczym dzięki czemu była kawa, herbata, światło i mogli co po niktórzy zamrozić sobie piwo w chłodni). Ta sama osoba pięc minut później - Zajebiście że masz tę kawę - umarłbym...

Tych i podobnych tekstów pod moim adresem w ostatni czasie słyszałem wiele. Mniej lub bardziej obrażliwych.
Więc oswiadczam wszem i wobec.
- Jeśłi ktoś uważa,że to są kokosy - chetnie mu odsprzedam ineteres. Służę dokumentacją (rachunki) ile kosztuje przygotowanie wyjazdu np na takie Gryźliny.
Koszt zakupu 270 kompletów różnych produktów z których robiłem Hot-dogi, do tego kawa, herbata, coca-cola,etc, paliwo do Granady, wypozyczenie przyczepy, paliwo do agregata - razem prawie 1000 zł. Czyli impreza ABSOLUTNIE prawie że charytatywna. Bo jeśłi ktoś z Was uważa, że prowadzący działalnośc gastronom zgodzi się pojechać kilkaset kilometrów w totalna głusze, żeby przez 3 dni zarobić 100-200 złotych, to sie gruuubo myli.
Wszystko robiłem z własnej nieprzymuszonej woli, często wiedząc z jakim ryzykiem jest te moje dla Was pichcenie obarczone - mało ludzi bedzie, pogoda, agregat nawali, i tym podobne niewiadome. Uwielbiałem dla Was to robić, i nie dlatego, żeby zarobić, bo po prostu lubię Wasze towarzystwo. Nikt mnie do niczego nie zmuszał - LUBIŁEM TO!!!
A teraz, okazuje się, że cztery lata poświęcałem swoje fordowe hobby,po to, by dostać takimi pomówieniami w twarz.

Jest wiele osób w klubie, które są mi cały czas życzliwe i zawsze mogę na nich liczyć. Zawsze doceniałem Waszą ogromną pomoc i częste romowy - również te póóóźno wieczorne:)) a może zwłaszcza... Dlatego nie wiedzialem jak napisac ten post. Wielu z Was bardzo szanuje i mam full respecta, ale klamka zapadła.
Sprzedaję wózek z przyległościami. Koszty które poniosłem całości to prawie 8 tysięcy. Obecnie wszystko wystawiam za 4,5 tysiąca. Niedługo oferta będzie na Allegro.


El finito.

Palio

P.S. Taka mała jeszcze przestroga - uważajcie co i komu mówicie... bo np. możecie się później spotkać z urzędnikiem skarbowym.

P.P.S. Jeszcze jedno do osób, które przyczyniły się do podjęcia przeze mnie takiego kroku. Jeśłi chcieliście mi zabrać to co lubiłem robić - udało się..gratuluje.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:13:14 /


k...a mać

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:21:16 /


a teraz osoby które tak narzekały i te głupoty gadały, publicznie sie przyznają do tego ? Palio ich tożsamosci nie ujawni więc czekam na pierwszych maruderów.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:23:00 /


kurde... palio - nie zdążyłem skosztować twoich wyrobów. to nie fear!!!

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 18:24:40 /


A jakie to ma znaczenie, kto to??
I co zrobię, co mmi to da????

Drugi raz dostałem kopa w dupe od zycia za to że chciałem być za uczciwy, i robić coś wbrew zdrowemu rozsądkowi ( według ogółu).

Trzeci raz się nie dam....

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:26:53 /


Palio ja zawsze będę chętny na doga bez musztardy i na ostro.Głupia sytuacja

PSIAŁA / 2007-08-26 18:28:37 /


Bardzo przykro mi się zrobiło jak się dowiedziałem od Palia tego co tutaj napisał, przykro po prostu przykro, bo ja w tym towarzystwie czułem się jak w rodzinie, a teraz to nawet nie wiem co o tym myśleć... Myślę, że co poniektórzy powinni przemyśleć swoje zachowanie - bo dzięki nim na następnych Gryźlinach nikt już nie poratuje mega zimnym Sprite'm z rana na kacu...

Szkoda mi bardzo, że nie będzie Palia na następnych imprezach, ale rozumiem jak się musi czuć i popieram jego decyzję.

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:32:42 /


Palio,przejmujesz się ludzkim gadaniem?
Stary,daj spokój i rób swoje!
Olej tych co za twoimi plecami gadają takie rzeczy!
Gdyby to ktoś powiedział Ci prosto w twarz to mógłbys z gościem rozmawiac ale tak to poprostu olej gnojków.
Do klubu przez te lata trafiło sporo nowych osób,w tym tłumie zawsze znajdzie się paru ****** którzy mącą.
Mówię Ci daj spokój,nie słuchaj głupot i rób swoje!
Pozdro.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:32:53 /


dla mnie ma znaczenie kto tak spierd... sytuacje że Ci się odechciało, zresztą sporo innych osób też sie chętnie dowie. Nie proszę cię żebyś mówił kto tak zalazł tobie za skórę. Chciałbym zeby ta osoba sama sie ujawniła skoro tak lubi obgadywać ludzi za plecami.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:35:01 /


psiała - myślę że byłoby więcej chętnych lecz jak to wśród naszych rodaków często bywa znajdują się sztuki którzy - delikatnie to ujmując - widzą to inaczej.
z tego co pisze palio - nie dziwię sie ze podjął taką decyzję. pewnie nie tylko on by tak zrobił.
zawsze i wszędzie znajdzie się banda głupków... ot, polska rzeczywistość.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 18:35:07 /


jest jeden plus Palio :) wkońcu napijesz sie z nami jak trzeba hehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 18:37:50 /


a co do przyznawania się - jak znam zycie żadna z tych osób nie będzie miała na tyle odwagi.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 18:41:46 /


No dobra ja się przyznaje...
Jadłem hot-dogi piłem zimną colę ciepłą kawę i dobrze mi z tym było.
Jak widać debilizm występuje wszędzie szkoda Palia szkoda hot-dogów szkoda nerwów szkoda nas...

Wroobel_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:08:57 /


Pierwszy raz byłam na zlocie, poznałam Ciebie tylko troszkę Palio bo nie mieliśmy zbyt wielu okazji do rozmowy. Ale kurcze, ja mam zamiar się wybrać za rok na zlot mimo, że nie przynależę do klubu to będzie mi smutno jak Ciebie tam nie będzie. Poza tym mi smakowały Twoje hot-dogi z cebulką:) Co ja tam będę jeść? Za leniwa jestem na o by zawędrować gdzieś do restauracji by zjeść coś na ciepło. A tak miałam pod nosem cieplutkiego hod-doga na wyciągnięcie ręki. I chętnie jeszcze mleko i cukier przy okazji dostarczę jak będę wracać ze sklepu. Poza tym nie przejmuj się gadkami kilku osób. Wiem... Łatwo mówić... Ale gdybym ja tak miała sobie brać do serca co tak kilka osób sobie o mnie mówi za moimi plecami to pewnie bym już dawno kwiatki od spodu wąchała. Uszy do góry.

Caroline Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:11:16 /


Kurde, ja też nie zdążyłem spróbować Paliodogów.. :(( Czemu się poddajesz Palio? ZAWSZE się znajdzie jakaś menda, której coś tam nie będzie pasować ale większości ludzi pozbawiasz elementu, który niejako wpisał się w krajobraz.. I oni na tym tracą.. A jak znasz tożsamość delikwentów, którym nie smakuje/ za drogo/ itd. to sprawa prosta - tych klientów nie obsługujemy.
Szkoda Palio. Ja żałuję :(

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:14:29 /


Oj dużo w tym środowisku plotek i pomówień, dużo...
Zaskoczył mnie ten wątek bardzo... pewnie Twojej decyzji nie zmienię, ale jak pomyślę ilu klubowiczom, mającym przed sobą setki kilometrów za kółkiem, na ciężkim kacu po zlotowej imprezie, w autach z silnikami które często po prostu nie chcą jechać na trasie poniżej 100 km/h, ilu z nich zelżyły owego kaca Twoje ciepłe hot-dogi, kawa i zimne napoje, to żal serce ściska, że przez kilku maruderów może zabraknąć tej ostatniej deski ratunku... :/

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:35:27 /


No własnie... Ja też nie spróbowałem tych wyśmienitych hot-dogów... Może jakoś tak się zmobilizujemy i zrobimy nalot na Palia i zmusimy go do wypuszczenia ostatniej serii hot-dogów:D
A tak serio Palio to wiesz w niektórych wypadkach trzeba wpuszczać jednym uchem i wypuszczać drugim...

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:36:25 /


zamiast się denerwować na klub sprzedawaj hot dogi o dwa zyle drożej, moim dziecią smakowały a cena mnie sczyszcza i zapewne wielu z nas, dusigrosze na drzewo / o suchym pysku /.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 19:37:39 /


Słuchajcie.
Ja wcale nie pisałem,że się na klub pogniewałem, czy coś.
Czytajcie ze zrozumieniem...a zwłaszcza P.S....
To na prawdę juz za daleko zaszło....
Poza tym. Uwierzczie, gdybym się przejmował kazdym złym słowem na mój temat, to nigdy nie ruszyłbym z Hot-dogami. To nie jest tak,że sie nagle zachowuje jak obrażona primabalerina.
Zbyt dużo mam do stracenia - a na to mnie nie stać.
Doceniam i jest mi niezmiernie miło czytać te słowa, tym bardziej mi zal, że muszę zakończyć moje pichcenie.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:50:10 /


No cóż z tego co ja wywnioskowałem oprocz biadolenia wazna sprawa to ta ze ktos podjebal do urzedu biedne hot-dogi.


Juz nie bedzie hot dogow z grzybkami na ostro jak na IV OZS :(

Smutne to ale po co Paliowi te nerwy za tak marna kase bo prawda jest to ze nie zarabial na nas a nie raz byl stratny!

Popieram ... ile mozna znosic marudzenie i chamstwo

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 19:51:55 /


olej te pomowienia,z ta skarbowka to z pewnoscia kacowe pierniczenie(pewnie juz zaluje wygadywanych glupot).a miales siekierke.....

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 20:17:09 /


Strasznie przykra sytuacja. Ludzie są różni i gadają różne rzeczy,
inaczej na trzeźwo, inaczej po pijaku, inaczej oficjalnie, inaczej po kątach ...

Ot jaka może być siła złego słowa .. na przeciw kolejkom zgłodniałych klientów np. na Pucharze?

Ja się zawsze zastanawiałem, że Ci się w ogóle chce robić to wszystko, widząc jak my się
całymi dniami wczasujemy.

Szkoda jak cholera ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 20:17:36 /


Żałuję niezmiernie, że nie zjem już Palio-doga. Bylo duzo okazji, za każdym razem smakowaly mi przynajmniej tak samo dobrze. Rzesza mogla przybywac na zloty i próbować, zamiast teraz kwękać.
Palio, szanuję Twoją decyzję. Odpoczniesz w koncu (nie tylko fizycznie), pościgasz się w końcu, pobawisz. Nie ma tego złego.
Skoro dogi byly za drogie, to nie trzeba bylo kupowac, o co kaman wogóle... Przecież Palio nigdy nie mial monopolu na żarcie, trzeba bylo robic konkurencję zamiast roznosić plotki czy też inne 'cenne' informacje.
Tymczasem mamy nadzieję, że kiedyś wrócisz. A kto nie jadł, niech żałuje.

PARÓWKOWYM SKRYTOŻERCOM MÓWIMY NIEEEE!

Mysza liil (EM) / 2007-08-26 20:34:36 /


nie znam, nie jadłem ale fakt jest taki, jak ktos podpierniczył do urzedu to po ptakach, oni są poje..ni, brat kiedyś dostał 3tys kary bo miał na podwórku 4 auta na siebie a był bezrobotny i nie potrafił wytłumaczyć skąd na nie wzioł, bo teraz nawet od darowizn są podatki, także jeb..ć śmiecia co to zrobił, bo Paliowi nie chodzi o marudzenie ale o problemy prawne i co za tym idzie koszty...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 20:55:17 /


To nie ludzie to wilki...
Wielka szkoda Palio-co prawda jadłem tylko na ostatnim PC, ale już żałuję, że nie zjem więcej :(

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 20:58:03 /


Szkoda. Dla mnie osobiscie i dla wielu z nas palio-dogi urosły do rangi pewngo symbolu zlotów. Bez tego to juz nie bedzie to samo. Jadąc kolejny raz na PC wiedzialem, że znowu bede stał w kolejce za hot-dogami i powodowało to banana na mojej twarzy. A teraz.... czegoś bedzie brakowało. A pitolenie o cenie mnie irytuje. Jak ktos chce to kupuje, a jak nie to nie. Przeciez nie ma przymusu!!!!!bedzie mi brakowało pogawedek z ludzmi w kolejce:(:(:(:(:(

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 21:27:09 /


ja tez.
i musze przyznac, że uratowały mnie od totalnej alkoholizacji co najmniej dwa razy, a to było moje pierwsze z nimi zetknięcie.

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 21:36:09 /


Z tego co widać LUDZI PRO-PALIOWYCH JEST WIĘCEJ NIŻ ANTY!!!!!
TO TAK JAK RZĄD MNIEJSZOŚCIOWY - FUNKCJONUJE, KREW TRUJE, ALE NARÓD MA GO W DUPIE.
Gorąco pozdrawiam tych niezadowolonych z usług. Dobra robota. Jak rozumiem macie lepsze gotowe rozwiązania - będę bezstronny i ocenie je obiektywnie, proszę o maile na priva.

Przysmak Hrabiego Rulezz

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 21:37:19 /


Palio nie rezygnuj!!!!
Co poniektórym osobom się w dupach poprzewracało i dlatego gadają takie bzdury.Nikt z poważnych klubowiczów tego by nie gadał.Ale niestety w nasze szeregi powstępowali nowi Fordziarze i oni pewnych rzeczy nie rozumieją że na pyszne Palio dogi trzeba poczekać cierpliwie i że nic nie jest za darmo.Wszystko kosztuje.

Do osób które takie rzeczy pieprzą.Jak się wam nie podoba to jedzcie sobie śniadanka za 10 zeta więcej Paliodogów będzie dla innych.Że Palio to kokosy zarabia na nas?
Życzę mu z całego serca żeby faktycznie tak było ale nie jest:(
Za dobry towar trzeba zapłacić.
Eech kurde brak mi słów bo normalnie jak czytam i słyszę takie rzeczy to z chęcią bym w mordę przywalił.
Jeśli w następnym roku nie będzie Paliodogów to przeklinam te osoby co się do tego przyczyniły.Oby wam samochody wiecznie się pieprzyły cobyście z dziwnych przyczyn nie mogli dojechać na żaden zlot.Obyście nigdy nie ukończyli żadnego samochodu itd.itd...

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 21:51:08 /


To ten typas, co sprzedawał na pucharze Capri hot dogi? Jak ten, to ja stwierdzam, że i hot dogi pycha, i sam kolega bardzo w porzo - pomylił się na moją niekorzyść, zorientowałem się ze 20 minut później, wróciłem, zwróciłem uwagę, uprzejmie przeprosił i dorzucił kaskę bez gadania. A przecież mogłem go w ch... robić, bo przy tej kolejce ludzi nie mógł mnie po prostu zapamiętać. Tak czy siak, pozdrawiam, teraz obgadywacze sobie będa musieli sami żarło gotować.

rypswyps / 2007-08-26 22:00:07 /


Palio jeśli jest cień szansy.... Może warto jeszcze raz to przemyśleć... Zauważ ilu ludzi Cię popiera i Twoją ciężką pracę.

Wyśmienite, zacne pożywionko :D Wielu z nas na pewno zgodzi się zapłacić więcej za dobrego hot-doga byś chociaż trochę mógł coś na tym zarobić.

DrożdŻ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 22:01:07 /


a jak już ktos do palia zapukał w garniturku z teczką i zapytał:
-dziendobry panie Palio, doszły nas słuchy że prowadzi pan handel obwozny,a sciślej mówiąć sprzedaje pan pożywienie na różnych spotkaniach... czy ma pan zarejestrowaną firmę?

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 22:13:13 /


Firma Palia nosi nazwę "Granada". I nie jest to dowcip :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 22:25:34 /


"Granada" dla tych normalnych, dla tych co podpie*** do urzędu skarbowego powinna mieć nazwę "Udław Się"

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 22:41:05 /


Ja uwazam ze bez paliodogow nie bedzie to juz to samo . Ze swojej strony moge zapewnic zwiekszona konsumpcje zupy i dogow, oraz kanister benzyny. Gdybym mial wczoraj cien podejzenia ze moze to byc ostania dawka zajadl bym sie nimi na smierc. Sprzedaz hot doga po 4zl w srodku lasu + mrozenie, gotowanie, zalewanie etc. Jest charytatynym dodatkiem do calej imprezy . I jesli bedzie jakakolwiek szansa na come back to moge sie jakos na to sciepnac.

Classmobile / 2007-08-26 22:47:58 /


A jesli faktycznie ktos wyslal monit co urzedu i okaze sier kto to taki w jakikolwiek sposob to chcialbym sie domagac zbanowania z capri.

Classmobile / 2007-08-26 22:49:14 /


i ukrzyzowania , ale to zawsze po 23

Classmobile / 2007-08-26 22:50:00 /


to może palio chociaż wysyłkowo bedzie działał, kurcze ale zanim dotrze z wa-wy to wystygnie:/ ale od czego jest mikrofala!!!:D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 22:53:34 /


Bluznisz! One są smaczne tylko po pierwszym grzaniu na parze!

Mysza liil (EM) / 2007-08-26 22:55:59 /


Palio ,j...ć tych co nie lubią ,co nie chca,co im za drogo itd. ale widze że duzo osób Cie potrzebuje i jak wymiekniesz to bedzie znaczyło że tamci wygrali...
P.....l ich i rób swoje ... Choc jeszcze nie miałem przyjemności kosztowac Twoich specjałów to mam nadzieje że jeszcze mi się uda...

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-26 22:57:31 /


no właśnie nie miałem okazji przypróbować:/
to może priorytetem wysyłać, szybciej dojdzie:)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 22:57:51 /


bardzo to przykre jak sie czyta takie rzeczy, człowiek chce dobrze dla innych a co dostaje w podziękowaniu:/ !? chyba tak juz jest ze niektórym zeby dupe miodem smarowac będą wybrzydzać, a niech sobie gadają ale motyw z donosem to juz naprawde jest szczyt wszystkiego, Palio bardzo Ci współczuje w tym momencie jeszcze nie byłem na zlocie i nie miałem okazji skosztować Twoich specjałów czego żałuje, żałuje też ze już prawdopodobnie nie będe miał okazji...:(

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-26 23:50:27 /


Ja ze swojej styrony powiem tylko tyle, że jeżeli sytuacja wyglada tak jak wygląda to się nie dziwię decyzji Palia (dzieki za rozmowę w środku nocy i pozdro za numer z siekierą :D:D) Szkoda wielka bo zawsze było się gdzie posilić, teraz już niestetry bedize przysłowiowa d**pa ale jak to mowią z c**jami nie wygrasz...

Szyja_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 00:28:52 /


Palio,
chętnie usłyszałbym imię lub nicka gościa, przez którego bede głodował w przyszłości na zlotach i nie napiję się najlepszej kawy w sobotę rano.
Wkur..ienie mnie ogarania.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 08:43:51 /


Zloty już nie będą takie same jak kiedyś...
Jeśli rzeczywiście skarbówka - proponuję ściepę na rzecz Palia.
Co do namiaru kto doniósł - niestety taka natura donosów, że nie dojdziesz raczej.
Palio - szczerze współczuję i żałuję, bo takie dogi to i po 6zł bym zjadał.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 09:17:20 /


Żadnej ściepy, zrzutki,etc. Miłe to,ale stanowczo nie. Poradziłem sobie już z problemem - powiedzmy,że zdusiłem ogień w zarodku.
Mam swój honor i zasady i za stary już jestem bym musiał coś,komuś udowadniać...poza tym już jestem zmęczony nieustanną walką o swoje. Od wczoraj jestem zwykłym klubowiczem z fordopasją.
I może wreszcie przyjadę na jakiś zlot "Potforkiem" ;-)
P.S. Dacie sobie radę beze m

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 09:55:24 /


Cóz, moi kochani,nie pozostaje nic innego, jak poszukac po necie przepisów na dania z trawy. W Korei dają radę, i my damy.

Tekla / 2007-08-27 10:01:15 /


kurde szkoda bo jadłem je po raz pierwszy i wygląda na to że ostatni

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 12:36:59 /


Kurde... a ja tak i nie posprobowalem... Ale szkoda...
Hmmm... na moj kont Palio-dogi to jusz prawe klubowe, kultowe jedzenie. Moze trzeba bylo jakos z poprzedniego razu pomyslic o tym, jak obronic Palia od takich ... gow...aze?

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 12:49:20 /


Palio to fakt że twój agregat był uciążliwy w zeszłym roku, w tym nie wiem bo mnie nie było :( ale byłem nawet gotów zrobić zrzutkę na przedłużacz żeby postawić go 50m dalej :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 12:58:45 /


Byłem pierwszy raz na gryźlinach, słyszałem agregat ale mi nie przeszkadzał. Jakoś się mieszał z gwarem panującym dookoła, więc agregat to nie problem :) A same hot-dogi rzeczywiście były błogosławieństwem zwłaszcza, że jedyne nasze pożywienie zostało zalane wó-dą40 i nie szło tego jeść :) rozumiem Palia i jednocześnie żałuję że już więcej nie skosztuję jego wypieków...

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 13:17:48 /


Tez jadlem Hod Dogi Palia pierwszy raz.......... szkoda ze wiecej ich juz nie zjem

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 13:19:04 /


Mam nadzieję, że kiedyś przy którymś piwku na zlocie dowiem się kto tak jechał po hotdogach i po Paliu. Twoje hotdogi to nie jest i była Twoja sprawa Palio więc chyba wszyscy powinni się dowiedzieć kto jest takim "sympatycznym kolegą" z klubu, tym bardziej żeby wiedzieć przy kim uważać na to co się mówi.

Ostatnio na Puchar przyjechało sporo nowych ludzi i na pewno nie wszyscy wiedzą o co chodzi.
Z resztą do każdej grupy ludzi zawsze przyczepi się jakaś chołota, i potem są takie sytuacje.
Współczuję Tobie Palio, na pewno wiesz kto z nas jest OK. Ale są i plusy, pojeździsz na zlotach Paliowozem i wystartujesz w końcu w Pucharze.

A ci życzliwi będą żarli na Pucharze żarcie w barze na pięterku które jest coraz droższe a smak się nie poprawia ani odrobinę.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 13:47:10 /


Jeżeli Palio chcesz być zwykłym klubowiczem, pościgać się na PC i mieć spokojną głowę to oczywiście masz do tego prawo ... jak każdy :) ... ale fakt ze strasznie szkoda hot-dogów ... ja na PC rozpracowalem tylko trzy i gdybym wiedział że to moje ostatnie to zjadłbym pewnie więcej. Szkoda, wielka szkoda bo to nieodłączny element imprez klubowych i do tego nie tylko "żarcie", ale pyszne żarcie . Zlot bez tych hot-dogów będzie jak puchar bez pucharu :) ...

...Palio ... co do klubowiczów nieprzychylnych to szkoda nawet komentować - po pucharze też mieli dużo do powiedzenia i krytykowania a nie zrobili NIC żeby bylo lepiej ... sam byłem bardzo bierny co będę chciał zmienić, ale chociażby ze zwględu na to siedzę cicho i szanuję Tych którzy poświęcali swój czas, zapał by inni - np. ja mogli miło spędzić czas ... a inna sprawa że bardzo mi się podobało :)


a może Pająk zamiast robić jakąś furę do wygrania zrobi - pimp my ride - paliobudke z cichym agregatem ? :) ... samochodu nie chcę, ale na taką budkę bardzo chętnie bym się dołożył

Mirek K. / 2007-08-27 13:54:53 /


ja powiem tyle że nie byłem na żadnym zlocie... jestem na tym forum od pewnego czasu i kojarzę ludzi nieco... chociazby po tych tekstach które czytam... STICH zawsze robi bajzel z Zakrzakiem Krk4m wie wszystko, a Palio robi hot-dogi... no i Somebody zawsze sie mnie czepia...:P wiem że te hot-dogi, choć ich nie próbowałem stały się częścią jakiejś klubowej tradycji i wielu ludzi zawsze Cię Palio za to chwaliła, szkoda że ja nie doświadczę już tej przyjemności ale dziękuję Ci za Twoje poświęcenie choć tam nie byłem.... w mojej pamięci i tak zakodowało się już że Palio to ten od hot-dogów i to się nie zmieni:) chyba że coś do tego dojdzie

Marek F Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 16:10:42 /


Nie przesadzajcie z tym agregatem uciążliwym - spałem w tym roku przy samym agregacie i byłem w takim błogostanie, że gdyby nie to, że z Paliem o nim rozmawiałem to wogóle nie wiedziałbym, że śpię koło niego;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 18:03:10 /


Nie jesteś odosobniony :D

DrożdŻ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 18:46:37 /


niestety Zakrzak gdzieś zniknął, nie na kogo objechać, jak do tego nie będzie hot dogów to klub całkiem na psy zejdzie :(

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 19:06:17 /


Spoko, spoko. Ktoś się zawsze znajdzie na kim można te psy pozawieszać.. :))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 19:34:57 /


no ba ! :) ... trzeba sobie pomagać ;)

Mirek K. / 2007-08-27 21:16:16 /


Hmmm...
Skarboowka, jak wezma pod loope to jooz koniec...
A Ci ktoorzy jedli dogi, pili piwo i narzekali...
Koorcze, dog z piwem pycha sprawa a w Paliowym ogroodku potem mozna bylo latwo butelke utylizowac ze wzgledu na smietniki i nikt nawet sie nie zastanawial gdzie to potem ginie... i kto to potem sprzata...
Na miescie mozna kupic doga ale nie wiesz jaka paroowka i czy bulka swierza (czy czasem nie odswierzana jak towar Constaru)...
4zl za doga z iloscia cebulki i sosow po oporze to raczej symboliczna zaplata.
Za 4zl to kupisz 2 burgery w McD i jeszcze trzeba dojechac no i smak nie ten...

Osoby co daly znac skarboowce niech sie zastanowia ile same sprzedaja rzeczy i nie odprowadzaja podatku od wzbogacenia...

A poza tym, kurcze, kto by z was zostawil sama zone w domu z dzieckiem i jeszcze w ciazy by jechac na zlot robic dogi na... (moze przesadzam ale...)

Smutne ze to "El FINITO"

Pozdrawiam!!!

P.S.
Jooz wolal bym uslyszec ze kupiles EL Camino niz robisz EL FINITO.

Kordian Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 21:17:06 /


A ja dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu Paliodogów, dotychczas Palio kojażony był przez Mózg jako ten, od którego nie udało mi się kupic coswortha, hehehe. Ale ale, dlaczego z uporem maniaka nie staramy się Paliowi wmówic, że źle robi skoro Palio to (chyba nie przesadzę) kulinarna legenda imprez organizowanych przez stowarzyszenie.
PALIO, w naszym Kaczogrodzie nie takie projekty upadały przez śmierdzących dupk...w z kompleksem własnego nieudacznictwa, niech TWOJA TRADYCJA nie podzieli tego losu. A wierz mi, ludzie docenią Cię po stokroc, kiedy pojawisz się na SO 2008 czy pucharze, zwłaczsza po "el finito".
Może by tak Lista Poparcia? :)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-27 22:42:37 /


Jak to się nie staramy?? :// A co my właśnie piszemy? Przeczytaj wszystkie posty. Wszyscy, którzy się tu wpisali żałują.. Ale cóż możemy zrobić? Dlaczego mam kierować Palia życiem? Ważne, że się w ogóle nie zraził do atmosfer zlotowych, bo różowo nie miał, z tego co czytam..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-27 23:57:24 /


byly nawet dogi na zeszyt-bo jak tu w nocy szukac portfela.nastepny zlot charytatywnie za doga dzieki a do wiaderka z gorka.a skarbowka ma program ochrona donosiciela,ja tam nie lubie sie pocic ale mam kolege ktory ma kolegow a oni znaja moze nawet tego pana ze szczecina co powiedzial tylko"makao"

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 00:22:49 /


Dzięki znajomości z Wojdatem pojechałem w tym roku na swoje pierwsze SO. Taunusiarzem jestem od dawna ale do tamtego czasu byłem biernym lokalnym wielbicielem aut z tej grupy. Poznałem wielu konkretnych klubowiczów ale i zaobserwowałem paru osobników, którzy IMO do tego klubu niezbyt pasują. Podkreślam IMO bo nie chcę być posądzony o łapanie dupą motyli. Są tacy jak ekipa liil która zaszokowała mnie stając murem za moim problemem urwanego wahacza .. zawsze konkretni, gotowi do pomocy .. poprostu ! wypas !. Amator ... gość z którym przegadałem ładnych parę godzin .. wreszcie na żywo o rozwoju www.taunus.pl, zawieszeniu i innych "taunusowych ciekawostkach dropsa" ;-). ETC z którym solidnie uśmiałem się po pachy dzięki wyszukanemu dowcipowi ;-). Classmobile, który służył wszelkimi informacjami w temacie właśnie rozbieranego 2,3 V6 w swoim TCII. Dziobak74 czyli Marcin który doradzał mi jak bez tracenia energii zabierać się za remont dziobaka, którego chwilę przed w/w SO nabyłem. Kasia 3M wiecznie roześmiana, pogodna, zaskakująco zakochana oraz zorientowana w capri. Kochaś 3M ... heheheheh ... no po prostu miód wino i śpiew ;-PP. I jeszcze masa osób która upewniła mnie że znalazłem się w miejscu którego szukałem od dawna.
Ale .. właśnie .. ale byli tacy których nie poznałem ... nie mówię tu o tych wszystkich zacnych osobistościach z którymi po prostu nie miałem sposobności zamienić słowa ale o tych którzy swoim klimatem z daleka odstraszają. Sztucznie napompowani zachowaniem przypominający niedopieszczone bachory. Ludzie którzy z niewiadomego mi powodu patrzą na innych z pozycji lorda koksa zmanierowanego jak francuski piesek ;-). Są niestety i tacy.

Palio. Wyluzuj.
To że są tacy niezbyt przystosowani do życia w gromadzie nie znaczy że trzeba się łamać i złościć. Zlej to. Popatrz ile postów dziękuje Ci za to ogromne zaangażowanie.
Nie możesz tak do tego podchodzić ... na takich osobach jak Ty zbudowany jest dobry klimat tych specyficznych spotkań. Przemyśl swoją decyzję. Może nie warto przejmować się kimś kto na to nie zasługuje ?!

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 02:39:46 /


W mojej wypowiedzi zabrakło niestety jednej bardzo ważnej rzeczy...
Twoje dogi Palio zawsze były zajebiste i tak jak pisano wyzej wpisały się już w ceremoniał klubowych zdarzeń.

Trudno będzie wyobrazić sobie imprezy capri.pl bez hotdogów.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 08:46:29 /


Właśnie Mrg, ja bardzo chcę spróbować dogów na następnym PC, ponadto powiedzcie mi jak ja w świetle w.w. doświadczeń skarbowych mam teraz Wam wyprodukować nadkola granadowe? No to ja się boję teraz:{ Nie dajmy się śmieciom, lejmy na to i róbmy swoje, PALIO;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 09:02:33 /


Problemów tego typu jest więcej, inny kolega z klubu robi spoilery do taunusa, kto inny odlewa z cyny literki i znaczki. Może da się to jakoś zalegalizować żeby się zabezpieczyć przed tego typu donosicielami.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 09:07:46 /


Z punktu widzenia prawnego można chyba obronić działalność Palia jako imprezę składkową w ramach Klubu Capri.pl, członek Klubu jest odpowiedzialny za zorganizowanie jedzenia a pozostali to współfinansują, w tym wypadku nie jest to raczej działalność gospodarcza i nie podlega opodatkowaniu, fiskalizacji i tym podobnym.
Mogę złożyć pisemne lub ustne wyjaśnienia w tej sprawie.
Mnie usiłowali wmówić, że powinienem przepuszczać stare graty sprzedawane na Allegro przez kasę fiskalną :), ale napisałem krótkie story i się odczepili.
Skarbówka jak nie ma polecenia z góry żeby kogoś upierdolić, to nie jest taka straszna.
Ewentualnego donosiciela też można namierzyć używając odpowiednich znajomości.
Mam bardzo dobrą obsługę prawną w kwestiach podatkowych, jeżeli mogę pomóc , zadzwoń.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 10:46:46 /


Szkoda wyśmienitych Paliowych Hot-Dogów. Na szczęście kilka razy udało się skosztować specjałów i to zawsze w parzystych ilościach po dwa, po cztery na raz.
Historia z generatorem jest śmieszna - widocznie niektórzy sobie wyobrażają, że prąd to się w wiaderku przewozi. Natomiast z tym donosem to już ktoś przesadził - oby jemu kiszki poskręcało z głodu na następnym zlocie.

-MS- Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 12:06:18 /


Przecież to wygladało tak: Palio wykładał za nas kase na żarcie. My na zlocie mu oddawalismy po prostu. Każdy miał przydział po 3 sztuki i tyle:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 12:25:08 /


Mozna sobie jednych lubic bardziej a innych mniej, wiadomo - ludzie sa rozni, ale zeby donosic na kolege z klubu do skarbowki, trzeba byc juz wyjatkowym ch...

Z pizdzielstwem trzeba stanowczo walczyc, osoby "zyczliwe" Paliowi trzeba wskazac chociaz z grubsza i napietnowac.

W przeciwnym wypadku na zlotach bedzie coraz wiecej pizdzielstwa, kazdy bedzie sie bal cos powiedziec bo koles obok zakapuje ze na przyklad ma inny silnik w dowodzie ;) i tak sie skonczy ta cala zabawa.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 13:12:52 /


Powiem krotko jak ja bym mial sie przejmowac gadaniem ludzi ktorzy pewne slowa wyrzucaja z siebie bo zazdroszcza ze ktos cos robi jest kreatwyny lub wie wiecej od nich lub zarabia wiecej to juz dawno bym zrezygnowal z robienia Oldfordów. Lubie to robic i robie a ze ktos zarabia na kims to recz normalna i spotykana na kazdym kroku otaczajacego nas swiata.

Nie chcesz nie korzystas, ja bym patrzyl na to inaczej lepiej dac zarobic znajmoemu z klubu niz komus obcemy z poza.

To tyle decyzja nalezy do ciebie

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-28 21:23:18 /


...
Słuchajcie.
Jak już pisałem, nie jestem primabaleriną i nie obrażam się tak łatwo - po prostu nagromadzenie się różnych tematów + finansowy niezbyt przyjemny dla mnie aspekt całej tej sprawy, spowodował, że ja MUSZĘ, a nie CHCĘ zakończyć moje pichcenie.
Przyzwyczaiłem się do tego, że trzeba walczyć o swoje, także do tego,że nie zawsze sie wygrywa...
Trudno, być może tak miało być. Może to sygnał,żebym sie w końcu wziął za swoje fordy, a nie udawał małego gastronoma zza Wielkiej Wody?.. któż to wie.

Wielkie dzięki za Wasze miłe słowa. Dużo dla mnie znaczą.
Klub Capri istniał, zanim sie pojawiłem ze swoimi hot-dogami i nie zniknie jak mnie z nimi nie będzie. Byłem tylko małym dodatkiem do zabawy.

Zostawię sobie kupę wspomnień, zdjęć i Waszych miłych słów.

Dzianks Koleganken i Kolegen

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 21:52:55 /


A teraz będzie tak



i też nie będzie źle ;)

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-28 22:47:26 /


W zaistniałych okolicznościach nie dziwię się Palia decyzji, chociaż totalnie mnie to zaskoczyło jak się o tym dowiedziałem. Ale tak jak ktoś już wyżej napisał, teraz będzie można przeprowadzać nocne rozmowy w równym stopniu upojenia, a nie że ktoś nie pije bo musi hot-dogi ogarniać ;) o innych kwestiach tego tematu nie pisze bo emocje już nieco opadły i nie ma to sensu, Palio moje zdanie znasz.

p.s a siekiery nie miał, bo była nad jeziorem ;D

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-29 00:23:20 /


Bosz...te zdjęcie będzie mnie prześladować :)
Inaczej na pewno będzie. Miny zostaną,ale pojazd cokolwiek większy będzie.
Pzdr

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-29 08:48:31 /


Widzę, że już chyba nic nie wpłynie na zmianę decyzji Palia :( W takiej sytuacji pozostaje mi się tylko cieszyć z tego, że dotarłem na tegoroczne Gryźliny i zdążyłem posmakować Paliodogów. Poznałem też samego Palia i nie mogę zrozumieć jak ktoś mógł takie bzdety wygadywać na jego temat !! Zapewnił nam dobre żarełko, stoliki, parasole, oświetlenie,chłodziarkę na nasze browary, zbawienną poranną kawę i zimne napoje ratujące niektórym życie w kacowy poranek.

Palio, szacunek dla Ciebie !! a Paliodogów to już mi brakuje mimo, że dosyć sporo ich wchłonąłem parę dni temu

Eclips Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-08-29 10:31:26 /


No cóż... Ja sie też nie dziwie koledze.
Gdybym ja tak po mordzie dostał zrobił bym dokładnie tak samo i też nic by nie pomogły przeprosiny i wyrazy uznania od reszty społeczności bo raz podjętych decyzji nie zmieniam.
Ale szkoda Paliodogów. Ja też po raz pierwszy jadłem w tym roku na PC i muszę przyznać ze jedne z naj lepszych jakie jadłem.

R.I.P
Paliodogi

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-08-31 23:58:45 /


A ja jednak chciałbym dowiedzieć się czy ktoś rzeczywiście doniósł na Palia czy są to tylko przypuszczenia, jasno to nie wynika z tego tematu. Informacja o tyle ważna że jeśli rzeczywiście ktoś doniósł to jest to szuja i chciałbym wiedzieć kto to, ale jeżeli są to tylko przypuszczenia to niepotrzebnie się tu rozpisujemy.

Jeśli się mówi A to trzeba powiedzieć B bo nadal nie wiemy przed kim się pilnować...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 14:49:46 /


Dobra - mówię B.

Parę dni przed Gryżlinami miałem rozmowę z człowiekiem, który pracuje w US.
Nie miał bladego pojęcia,że jestem z klubu, ani jaki mam w klubie pseudonim.
Rozmowa zeszła na temat prowadzenia własnej działalności, generalnie co się teraz najbardzirej opłaca. Zaczęliśmy rozmawiać o gastronomii.
I ten oto gościu powiedział mi tak (nie przytocze co do słowa - przedstawię ogólny sens):
..." Że jakis jego kolega nalezy do klubu miłośników starych fordów. I czasami się spotylkają. Ostatnio na jakims rajdzie pod Kielcami. Do tego klubu nalezy ktos kto ma mała gastronomię i że trzepie na tym rajdzie kupe kasy - podobno zarobił na ostatnim na czysto 2 tysie!!! To jest panie biznes!!!.."....

Kilka dni później dostałem wezwanie do US celem weryfikacji danych i dodatkowych wyjaśnień.

Są jeszcze jakieś pytania????

Nie wiem kto, nie wiem kiedy i jak??!!??
Nie mam ani ani siły, ani ochoty szukać konfidenta. Czy zrobił to specjalnie, czy po prostu chlapnął głupote w kierunku podatnej na to osoby?? Nie wiem.

I tyle.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 18:45:32 /


to nasuwa sie pytanie kto ma kolege w US ?? ludzie popatrzcie wśród swoich znajomych kto ma znajomości z urzedasami ...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 18:53:29 /


Brawo Palio o to właśnie chodziło, bo częśc odebrała twój post jakobyś sie obraził, a to o świnstwo chodzi..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 18:54:28 /


śmierć sprzedawczykom!!!!!!!!!!!! kogos zabolało że niby zarabiasz 2 tys na tym i nie mógł przezyć i to nie jest przypadkowe chlapnięcie ,o tak sie powiedziało, nie wierze, ktos miał w tym cel, a jak wiecie zazdrość robi z ludzi właśnie takich śmieci co by matke w łyżce wody utopił...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 18:56:28 /


booooosssszzzzzzzzzz! jakie to typowo polskie.... zrobić tak, żeby nie samemu mieć lepiej tylko, żeby ktoś inny miał gorzej...
k....wa, aż mi ciśnienie skacze!!!!!!!! :/

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 19:04:39 /


ja mam kolegę w US, Ty Tachu też jak i całe wFe :P, ale nie o tego chyba chodzi ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-01 21:09:24 /


Wydaje mi się że gdyby Palio wychodził na tym interesie na plus to i tak nikomu by to nie robiło różnicy. W końcu stoi i kucharzy od rana do wieczora i ani się poobijać, ani piwska napić, ani oglądnąć pucharu, ani pogadać z ludźmi
.
Tylko problem polega na tym że temu leniwemu narodowi nie chce się dupska ruszyć i zrobić Paliowi konkurencję. Lepiej go podkablować przynajmniej nie zarobi...

Ktoś jest po prostu przysłowiowym "psem ogrodnika", nie chce mi się wierzyć że ktoś zajmie Palia miejsce. A jeśli już to zobaczymy po ile parówy będzie sprzedawał rozliczając się z fiskusem.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 21:25:04 /


nie, raczej nie o niego chodzi... skoro ten ktos co rozmawiał z Paliem i to kolega tego kogos , to chyba za duża odległość... zresztą ja go znam nie z materialistycznej strony..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-01 21:29:17 /


Ejj koledzy, powiem tak, nie byłoby Wam głupio, gdyby Palio NIEZAROBIŁ? Dwa tysie? Jeeezu byłbum szczęśliwy, że kumpel sobie zarobił a my (wy) mieliśmy pożytek!!!

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-02 01:08:41 /


nie ważne czy zarobił czy nie, łapać kapusia i na pal go nabić!!!!

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-02 09:47:22 /


Czyli podsumowując zbiegło się w czasie kilka zdarzeń: ktoś coś gdzieś chlapnął.. ktoś coś usłyszał, podzielił się z Tobą informacją o świetnym biznesie jakim są hogidogi ... a w międzyczasie US wezwał w celu weryfikacji danych..
US robi to od czasu do czasu i nie jest to nic nadzwyczajnego, tym bardziej że niedawno zmieniłeś miejsce zamieszkania. Gdyby ktoś doniósł to miałbyś już US na karku i miałbyś przechlapane.

Wynika z tego że bijemy pianę o przypuszczenia i pewien splot zdarzeń. Blady strach padł na klubowiczów bo wynikało że jest wśród nas konfident a jak się całość podsumuje to nie do końca jest pewne czy to ktoś od nas ... no czy ktoś wogóle coś doniósł.

Jeśli się mylę to popraw mnie Arturze.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-03 01:03:06 /


1. Jadłem, poznałem Palia na Walnym, Wielki szacunek za Poświęcanie się na zlotach. Każdy wpada i sie "odstresowywuje" ... a Palio siedzi i robi Paliodogi ...
2. Popieram trochę Trójkąta, wydaje mi się że zrobiło się z tego "polowanie na czarownice" ... co nie ma sensu wg mnie.
3. Decyzja należy do Palia, pomimo tego że każdy (z tego co zaobserwowałem) chciałby żeby była kontynuacja Przesmacznych, Uzdrawiających, Podnoszących na duchu (zwłaszcza na kacu) Paliodogów.
4. Niech zarobi nawet 10 kPLN ... ale niech to wpakuje w FORDA :)

yaycash_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-03 01:17:37 /


Trójkąt, blady strach, to niech padnie na tego/tych, którzy mi namieszali, bo jeśli się kiedyś dowiem kto mi to zrobił zemsta będzie straszna...Na razie mam ważniejsze problemy na głowie, ale jestem bardzo pamiętliwym skorpionem, i znajdę skurw...

Piszesz zbiego okoliczności, etc....
Za dużo tego zbiegu okoliczności jaka na jeden raz drogi Pawle.
Może i masz rację, może i chodziło między innymi o weryfikację podatnika, który zmienił miejsce zamieszkania i adres firmy. Nie będę na forum przytaczał całej mojej rozmowy z urzędnikiem, powiem tylko krótko. NA PRAWDĘ cięzko jest przekonać US, że posiada się małą gastronomię od kilku lat i robi się to charytatywnie!!! No bo przecież w tym posranym kraju niemożliwe jest, żeby ktoś z własnej nieprzymuszonej woli wydawał całą swoją pensję na zakup komponentów, wynajmował przyczepę i jechał nieżadko paręset kilometrów w jedną stronę, tylko po to by postać całe dnie przy hot-dogach. Od razu jesteś brany za kombinatora i członka szarej strefy, a w obecnych czasach królowania wszędobylskiej teorii układów i spisków, tym bardziej MUSISZ UDOWADNIAĆ,ZE JESTEŚ NIEWINNY. I jeszcze jedno słowo. US od razu uznaje cię winnym i nakłada kary, które musisz zapłacić - dopiero później się odwoływać można. Na moje wielkie szczęście w tym całym zamieszaniu trafiłem na normalnego człowieka, który nie zachował się jak tradycyjny urzędnik. Pomógł mi i zaproponował rozwiązanie, które zachowa moją historię podatkową z dobrym wynikiem, czyli "brak zastrzeżeń". Ale dostałem wybór. Od razu mówię, żadnych łapówek, etc., po prostu normalny człowiek w tym chorym systemie.
Na tym dość moich wyjaśnień, i tak za dużo już napisałem. Pewna osoba z klubu powiedziała mi,że nasze forum jest bardzo popularne i to nie tylko wsród bedących tutaj zainteresowanych.
Tym którzy oferowali swoją pomoc, bardzo serdecznie dziękuję. Ale uważajcie na to co piszecie.... prywatnie ok, ale na forum....:))
Może niepotrzebnie zasiałem panikę, może używałem zbyt ogólnikowych wyrażeń.
Myślę,że wyczerpałem już Waszą ciekawośc całkowicie drodzy Koledzy.

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-03 07:09:39 /


Taaak...
A przywołując z pamięci niedawna historie zmagań pewnego piekarza z US, trzeba stwierdzić ze "działalność charytatywna" też jest przez US karana :/
Tak że jak by na sprawę nie spojrzeć to zawsze za coś mogą człowieka udupić.

Ps: przypomniał mi się skecz "Joachim Presens" o Janosiku. Jak znajdę linka to wszczepię.
Chyba idealnie pasuje do tej sytuacji :)

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-03 12:11:41 /


Jachim

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-03 12:56:40 /


Palio, dziękuję za to, że po prostu Ci się chciało je robić.
Zjadłem jednego z sześciu ostatnich na pucharze'07 i teraz przypomniałem sobie jego smak : - )))) Historyczny!!

JEszcze raz dziękuję i powodzenia teraz w wyścigach a nie za barierką!

Gnieciuch Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-05 16:46:46 /


Szkoda Palio -- w ogóle nie wiem co powiedzieć w sprawie dzięki której powstał wątek, po prostu szkoda i to może nawet całkowita idąc wzorem aut ..

W każdym razie dzięki za wysiłek - naprawde podziwiam, że Ci sie chciało tyle razy przyjeżdżać z tym całym kramem. I za ciepłą wode do zupki na Gryźlinach i legendarne HotDogi na PC. Wielkie dzięki ... teraz na PC będzie tak .. smutniej ;-(

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-06 09:32:31 /


palio dawaj na borneo,zostaw manele a ja zrobie ci jajecznice i kawke gratis,pozdrowienia.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-09-06 21:32:03 /


Współczuje. Szkoda. Trzymaj sie.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-09-17 13:47:26 /


Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości mój syn będzie dumny, że swojego pierwszego w życiu hot-doga dostał od Palio na jednym z ostatnich występów. Palio, będzie nam brakować Twojej gastronomii, ale jeśli musisz i chcesz wybrać emeryturę, to masz do niej pełne prawo i nic nam do tego.

A dla kolegi T.W. proszę o litość: nie bijcie go, jak już znajdziecie. Dojedźcie go z videoradarem. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-11 01:43:07 /


Palio ten wątek chyba nie zniknie .. trzeba zamrozić jednego hot-doga i zrobić galerie rzeczy kultowych w capri ;)
(na zakończenie zamrozimy MK jak Harrisona Forda ) :D:D:D

cortinas !G.O.P! / 2007-12-11 15:51:00 /