logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Strona wFe - KSIęGA SKARG, WNIOSKóW I ZAżALEń

Strona wFe - KSIęGA SKARG, WNIOSKóW I ZAżALEń

Nasz strona dumnie i tlumnie chyba przez kogos odwiedzana stoi w miejscu (czyt. cofa sie) od jakiegos czasu. Zatem spowiadam sie wam bracia i siostry ludu Wuefeowego z tego co nastepuje:

SKARGI:
Wiecej ruchow, a mniej pie....lenia(chyba pielic publicznie mozna nie).
WNIOSKI:
Mozna by sie zebrac i dokonczyc relacje na stronke do : Milo, Mlody, Neon
ZAZALENIA:
Vaax czy masz zamiar sie zajmowac strona czy moze przekazesz nam tajemna wiedze jak mozemy ja rozwinac o nowe relacje itd....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 00:17:01 /


Uzurpator... ;)

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 08:42:45 /


html i ftp to nie są trudne sprawy, jak będzie potrzeba to mogę od czasu do czasu coś zaktualizować. rzeczywiście wstyd, strona http://www.wfe.capri.pl od lipca się nie zmieniła.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 09:03:20 /


No ja tam mam dwie relacje prawie gotowe do zamieszczenia ale:
1: nie mam ich do kogo wysłać (bo nie wiem już do kogo - patrz link Remona),
2: miałem i nadal mam z jedną z nich pewien osobliwy problem (to nie na net) i radziłem się co z nim zrobić i wciąż nie mam odpowiedzi :( Więc musimy to jakoś zrobić RAZEM.

Ja proponuję jakieś jednak spotkanko w najbliższym czasie zrobić i wtedy się wszystko omówi. Ale omówi a nie zlekceważy. UWAGA: nie planować spotkanka nad jeziorem! :) ..wiadomo dlaczego :D

A jak się już żalimy, to..
Tazzman jest GU PI ;D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 12:05:37 /


Buehehehe to ja złoże zażalenie ....

dlaczego do cholery Wrocław jest tak daleko od Katowic ?? ;-)))
To niedopuszczalne !

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 12:26:49 /


MILO wysyłaj Vaaxowi jak coś masz. Rozmawiałem z nim i wkrótce pewnie będę wiedział co i jak ze stroną.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 12:57:26 /


buuuuu!!! nikt mnie nie lubi! i nie chce z Zoggonem wyciągnąć sprężyn z merca dla mnie! :_(

bartozłomero Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 13:02:36 /


Ja prosze o pomoc Mlodego zeby pomogl mi ustalic z ktorego grilla ja to mialem relacje pisac tego gdzie tachu przyjechal? No i kto ma zdjecia??? Proponuje dodac na strone licznik zebysmy zobaczyli jakie jest zainteresowanie(klikanie przez cala noc przez czlonkow wFe zabronione!!!:) to nas przy okazji zmotywuje troche do pracy!!! Mam jeszcze jedna prosbe zeby w watkach ktore maja JASNY I WYRAZNY TYTUL choc troszke trzymac sie tematu bedzie nam pozniej latwiej wszystko ogarnac! Proponuje tez znalezc jedna kompetentna osobe ktora ma czas aby zajac sie strona i checi oczywiscie ja proponuje Mlodego lub Remona czekamy na opinie do soboty gdzie jak wszystko wyjdzie podejmiemy z wybrana osoba odpowiedzialna i wiazaca decyzje odnosnie admina strony!

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 13:57:48 /


jak na razie tylko Vaax zna ustawienia strony i hasło więc tylko on może coś zmieniać - chyba że nas wtajemniczy np na sobotnim spotkaniu
romero: macie już jakiś ustalony termin?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-13 14:04:09 /


Nic nie będę nikomu wysyłał, dopóki mi nie odpowiecie na moje bolączki :)
PO spotkanku - no problem - wysyłam komu chcecie.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 18:47:36 /


Pierwsza sprawa: te pare miesiecy temu prosilem, upominalem i przypominalem o zaleglych relacjach. Nic nie doszlo. Do dzis nic nie dostalem a Wy narzekacie ze brak jakichkolwiek aktualizacji? O co Wam chodzi?;)
No ok, aktualizacje dochodzic do mnie nie chca.
A zatem druga sprawa: Mlody ma wszystkie dane ftp tak jak ja. Niedlugo go wtajemnicze we wszystko zwiazane ze stronka i moze do niego nagle magicznie wszelkie zaleglosci dojda.
Aha.. i jeszcze jedno. Jesli ktos mial jakiekolwiek watpliwosci do kogo wysylac, co sie dzieje ze stronka i czemu tak, mozna bylo mnie spytac zamiast siedziec i sie gleboko nad tym zastanawiac.
A, i na koniec to zeby juz potem nie bylo niejasnosci, zrobcie sobie gdzies tam glosowanie, kto tym adminem ma teraz byc na 100% (aby i Mlody sie potem nie dowiedzial, ze on juz nim nie jest od dluzszego czasu;).
Pozdrawiam

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 22:10:14 /


Aha, co do licznika, od poczatku istnienia strony prowadzone sa statystyki nt odwiedzania i calej reszty. Wszystkim z wfe moge podac login i haslo (pod warunkiem nie kombinowania tam poza nowym adminem), licznikiem niech juz sie zajmie ow szczesliwiec, mozna go wziac z tych statystyk i wrzucic na strone.
W tym miesiacu odwiedzilo stronke 101 roznych uzytkownikow (tj o roznych ip) ktorzy wchodzili na stronke 125 razy i przegladali podstrony 350 razy.

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-13 22:28:25 /


Zgadzam się z Vaaxem, trudno wrzucić coś nowego skoro tego nie ma. I uważam, że Vaax powinien dalej opiekować się stroną, ja chciałbym mieć możliwość edycji inkejsofemerdzensi, jakby Vaax znów poleciał do Honolulu cz gdzieś tam ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-14 07:19:40 /


To ja juz nie wiem ludzie. Wszyscy mowia ze Vaax nie ma czasu, Vaax mowi ze nie ma czasu... Coz Vaax jestem w stanie w to uwierzyc tylko wystarczy powiedziec ze nie masz czasu i juz, zeby znowu nie wyszlo tak jak nad jeziorem. Wybacz , ale jak jestes zainteresowany glosowaniem to zapraszamy na spotaknie w niedziele tez mozesz wyrazic swoja opinie, bo jak narazie nawet jak z toba gadalem na gg to nie wyraziles checi zajmowania sie tym dalej tak jak na poczatku, ani nie powiedziales nic w stylu: "sluchaj ja sie tym dalej bede zajmowal, dalej jestem zainteresowany". Nikt nie chce cie ani wykolegowac ani wylaczyc z dzialalnosci wFe bardzo doceniamy twoje wczesniejsze starania bo gdyby nie ty nie bylo by wogole o czy gadac bo nie byloby strony. Ja po prostu chce zeby robil to ktos kto czynnie sie udziela i mu po prsotu zalezy zeby wFe roslo w sile. Znudzily mi sie dwuznaczne komentarze i docinki ze ktos komus czegos tam nie wyslal albo wyslal. Chce zeby sytuacja byla JASNA! Pozzdreaux

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-15 10:51:32 /


bez komentarza

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 06:20:41 /


Cysiu a co ty tak nie komentujesz? strzeżcie się nadchodzę, będę robić za sekretarkę Bogdana no bo jak inaczej, muszę się pochwalić nie długo będę jeździć capri, tzn Bogdan, ale może uda mi się wyprosić autko, chociaż będzie trudno, pozdrawiam

Bogdan wFe / 2007-11-16 17:35:22 /


Hej Monika! :) Witamy, witamy. No, to czas najwyższy z tym Caprikiem! :) Ja się tylko nasłuchałem, widzieć widziałem jak stoi. To jeszcze przydałoby się, żebym zobaczył jak to to jeździ :) Do zobaczenia! i pozdrów Bogdana.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-16 19:29:36 /


No co Ty Milo caprik już jeździ trzeba go "tylko", że się tak wyrażę dopracować, pierwsza jazda była bardzo głośna, słychać było nie tylko silnik ale i Bogdana, wy na prawdę przy tych swoich autkach zachowujecie się jak dzieci, a najśmieszniejsze, że ja sama zaczynam się wciągać. dzięki za pozdrowienia na pewno przekażę.

Bogdan wFe / 2007-11-16 22:20:29 /


Ja chciałam złożyć zażalenie;)
Milo obiecał, że prześle zdjęcia z "Autobusu" i nadal cisza... Wiem, brak czasu:)

Aneta liil (EM) / 2007-11-16 22:23:51 /


:) A to Ci niespodzianka! Żale z innego miasta! :)) Anetko, naprawdę, w niedzielę widzę się z Młodym i później to już żale do Niego, bo poproszę, żeby to wrzucił na swój ftp. cierpliwości jeszcze odrobinę! A filmików jest też trochę, nie wiem czy tam wejdą... Zobaczymy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-17 00:32:56 /


Pani Monika z Brzegu?

Pozdrawiam :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-17 12:51:51 /


Milo dzieki za sms ale niestety nie dam rady moja Gosia mnie wywiozla do siebie i do 19 nie zdąze dojechac do wroclawia:(...

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 14:59:58 /


Ok. Dzięki za odpowiedź. W sumie wysłałem około 14-tu smsów (żeby sprawdzić jak to będzie działać). No i pojawiła się jedna osoba (raczej dwie, bo Michałek z Sywią) a trzy inne odpowiedziały, ze się nie pojawią. Więc musimy jeszcze popracować nad tym powiadamianiem się :)

Aha, skoro to wątek skarg... to:
- minus dla Łajki :) Chociaż uratował Was jeden.. rodzynek w miniaturowym autku :)

No i tym razem.. Młody jest GU PI :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-18 22:27:14 /


A MILO to miękka parówka :P. A kolega z mini nie uratował honoru ekipy YT, bo sam miał ich dopiero poznać.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-18 22:50:00 /


Mlody masz okres?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 19:54:13 /


Buahahaha... o to samo pytałem niedawno.. Widzisz Młody? coś w tym jednak jest..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-24 22:29:14 /


Permanentny :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-24 23:47:37 /



Właśnie napisał do mnie młody człowiek, który wykazał dobre chęci zajęcia się stronką. Dajcie znać co o tym sądzicie, jeśli łaska. Mamy net, wiec zobaczmy ile się osób wypowie..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-25 12:46:38 /


Mały update stronki :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 15:59:16 /


Aha, co do strony to po przejrzeniu kodu chylę czoła przed Twórcą i jeśli ktokolwiek będzie marudził na Vaaxa niech spróbuje sam siąść i coś napisać. To jest masa pracy.

Jeśli chodzi o mnie to ten młody człowiek może się stroną zajmować.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-25 16:15:24 /


Stronę obejrzałem, bardzo zacną jest. Tylko jakiś dział z autami by się przydał, żeby można było prezentować. Tak trzymać!

żbik / 2007-11-25 23:30:25 /


Będzie i dział z autami, cierpliwości :) Najpierw te auta niech się kupią/zrobią/wyremontują/jakoś prezentują :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 01:09:00 /


wiecie co potrzebuje kompletu naprawczego przedniego zawieszenia...:( moze ktos znajdzie albo wie gdzie moge kupic we wro?

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-26 19:15:46 /


tazz: sądzę że szerszy odzew mógłbyś otrzymać gdybyś to pytanie wrzucił do ogłoszeń lub wątku "wFe - potrzebna pomoc": http://www.capri.pl/forum/244225 - w tym ostatnim zoggon zapodał parę adresów do sklepów we wrocku. księga skarg i wniosków raczej do tego nie służy :D

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-26 20:25:04 /


a tak by the way dlaczego zakrzak jest w klubie wFe???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 10:14:21 /


Lajka dla twojej informacji kacik wfe istnieje na stronie od 7.11.2007 to ile ty bys chcial watkow przez te parenascie dni???

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-27 10:15:55 /


Czy ktoś z szybkim netem mógłby obrobić fotki do relacji i wrzucić na serwer www?
Instrukcja w 5 krokach:
1. Z katalogu ftp MILO/grill u vaaxa 11.08.07 należy zgrać wszystkie zdjęcia na swój komputer.
2. Każde zdjęcie trzeba otworzyć, zmniejszyć do miniaturki o wymiarach około 130x100 i zapisać jako stara_nazwam.jpg (czyli do starej nazwy dodać m) w katalogu w którym są zdjęcia.
3. Katalog nazwać grillv
4. Wrzucić na serwer www w katalogu zdjecia ZAMIENIAJAC WSZYSTKIE LITERY W NAZWACH PLIKÓW NA MAŁE!!!
5. Poinformować mnie o wykonaniu zadania :).

Jeśli możesz się tego podjąć, daj znać podam Ci dane do serwera. Ja tego nie zrobię w trosce o higienę psychiczną, net mi się ślamazarzy tragicznie :/

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 20:36:05 /


może się nie znam ale wydaje mi się że aby założyć katalog i wrzucić pliki to trzeba znać hasło

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-27 21:18:51 /


Dzięki Pitcarn'owi kolejna relacja jest na stronie. Milo przygotował już następną i znów trzeba zrobić szcher-macher z miniaturami :). Są chętni?
Katalog zdjecia\list07 na serwerze www. Przy okazji trzeba zmniejszyć te fotki co są do 800x600.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-11-29 21:27:35 /


ok ,zaraz będzie zrobione

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-11-30 19:41:22 /


Dzięki Pitcarn, teraz czekam na relację od Milo.
PS. Zapraszam na http://wfe.capri.pl kilka nowinek w dziale ludzie, trochę kosmetyki w wyglądzie relacji, poprawione błędy zgłoszone przez Vaaxa- dzięki! :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-01 16:37:28 /


Jeszcze jedno. Proszę zainteresowanych o wrzucenie linka http://gilgotki.com/g.php?user=maupiak
do ulubionych i zaglądanie od czasu do czasu. Będę tam wrzucał informacje o wszelkich spotkaniach (jeśli oczywiście organizator spotkania nie zrobi tego wcześniej), tam też będzie można napisać, że się przybędzie, co umożliwi stworzenie małej listy obecności.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-01 16:42:39 /


Strona tytułowa: "blablabla poświęcona nam czyli Dolnoślunzakom...". Brakuje przecinka przed słowem "chilli" ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-01 17:37:59 /


Gdzie, bo nie zauważyłem? ;)
THX Hrabio.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-01 18:26:53 /


"Witajcie na stronie poświęconej nam, czyli Dolnoślązakom kochającym stare fordy."

Fordy z dużej by wypadało ;)

żbik / 2007-12-01 19:09:32 /


Strona zaktualizowana, zapraszamy do lektury :).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-04 21:16:34 /


Dzięki MAILOto mi wszystko wyjaśnia.i pewnie widziałeś kto prowadził BŁĘKITNĄ?

v150 wFe / 2007-12-10 12:12:57 /


Ej a ja sie chcialem pozalic bo na stronce nic sie nie dzieje od dluuuuugiego czasu co jest panowie? Teraz to juz raczej nie mozna zwalac ze ktos sie z kims nie moze dogadac....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 12:51:49 /


Neon jest ślepy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 23:45:07 /


Kolejne dwie relacje do przeczytania na stronie.
http://wfe.capri.pl

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-03 21:37:41 /


skoro jesteśmy na księdze skarg i wniosków to chciałem złożyć zażalenie na nieobiektywne pisanie relacji i wniosek o recenzowanie tekstu zanim trafi do publikacji

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-03 21:53:34 /


dokładnie popieram ja tez chciałem złożyć zażalenie :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-03 21:56:01 /


Remon i Tachu są "gupi" :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-03 22:16:14 /


jak tak, to zrobimy sobie własną stronę wFe na której obsmarujemy obecnych pismaków

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 00:06:25 /


To se rupta :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 06:41:26 /


Remon a może nie chodzi o "recenzowanie" tylko "cenzurowanie", hę???
Poza tym jeśli faktycznie ktoś ma jakieś uwagi to się nie obrażę, walić śmiało.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 06:55:19 /


Szczególnie jeśli to będą uwagi na temat tekstów Milo ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 06:58:38 /


Sam ze sobą gadam, może to już choroba?

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 06:59:13 /


Nie martw się, wszystko z Tobą w porządku.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 07:00:19 /


Młody jest "gupi" :)

Nie będzie żadnej cenzury ;P - tu wstawić sobie emotikon: buźkę z wystawionym językiem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 12:58:36 /


a Majlo to tyran który nie znosi krytyki :P

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 19:30:41 /


no i tesz jest gupi:D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 19:40:11 /


Zazdrośnicy!! :) Jak na megalomana jestem całkiem.. normalny :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 19:54:46 /


milo zamiast marudzić wpadł bys kiedyś na jakieś spotkanie bo jak na razie to cie nie widac... nie to co my... zlotowcy roku... :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 20:05:32 /


Mnie nie zobaczysz przez najbliższe dwa tygodnie na bank. Mam za dwa tygodnie oddać projekt dyplomowy a jeszcze dużo przede mną. :/ Po obronie - hulaj dusza!!! :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 20:17:59 /


"Mam za dwa tygodnie oddać projekt dyplomowy"

to samo mówiłeś rok temu, i w grudniu, i w styczniu itd, wyluzuj, przedłużą termin :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 21:06:58 /


Już mi na siłę "przedłużyli" dwa lata :/ I wcale tego nie chciałem. Nie marudźcie tylko trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 21:38:11 /


same wykształciuchy... a robić nie ma komu...:D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-04 22:08:23 /


Trzymamy, trzymamy tylko się przyłóż chłopie! ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 22:13:39 /


oki, ja też trzymam kciuki

ale pieniędzy to bym chyba nie postawił na tą twoją magisterkę :p trochę już Majla poznałem i to byłoby za duże ryzyko ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-04 22:29:43 /


A ja mam zal ze pogoda jest do du......y. I wogole mam zal ze Mlody se pojechal i zostawil wFe... Komu teraz bede psul Capri?

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-03 00:36:58 /


neon, widziałem, że Milo ostatnio jeździł coś Carloliną.... ;)

a ja mam żal do Milo, że nie wysłał fotek z pożegnania i nie ma relacji przez to do tego nie napisał relacji z PC choć obiecał i w ogóle to jest gupi :P

i proszę mi się głupio nie tłumaczyć, że brak czasu blabla...

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-03 11:02:47 /


popieram Młodego, wczoraj dzwoniłem do Majla o 9 rano i... jeszcze spał.
I chciałbym przy okazji zlożyć skargę na Młodego że wyjechał kosić pieniądz a wFe leży... ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-10-03 12:15:47 /


No, to ja potulnie uszy po sobie składam. Posypało mi się to to wszystko i sam żałuję, bo fajną relację prawie napisałem. Firma mnie pochłonęła. A Wy mi tu nie wieszać psów na pogodę, bo ja jeszcze nie pamiętam, żeby nam pogoda cokolwiek popsuła.. No i ja jednak zwalę na Młodego, bo jak wyjechał to zabrał pogodę ze sobą :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-10-03 17:50:57 /


Jako pierwszy w tym roku chciał bym złożyć skargę, zażalenie, petycje i co tam jeszcze można na to że... jak już zostałem w wFe to chciał bym być chociaż umieszczony na naszej stronce. Wiem, że nie zawsze mogę się zlecieć bo km troszkę jednak mam ale myślę, że było by miło. :D (!!! nie mylić "miło" z "Milo" !!!)

szkodnik_wFe / 2009-04-03 20:14:19 /


fantasta ;p

Strona wFe aktualizuje się średnio co pół roku, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Poza tym obecnym webmasterem jest Młody który teraz kosi pieniądz w ciepłych krajach i nie ma czasu na takie głupoty :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-04 08:33:33 /


Zażalenia rozpatrujemy w trybie natychmiastowym :).
http://wfe.capri.pl/ludzie.htm
przy okazji nowa relacja na stronie:
http://wfe.capri.pl/ch1.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-05 20:27:25 /


No coś podobnego! Nie rozumiem dlaczego posiadacze takich cudów chcą się ich pozbyć..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-04-05 22:01:41 /


Relacje ze Spring Open
http://wfe.capri.pl/so09m.htm
http://wfe.capri.pl/so09.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-10 19:14:30 /


Ja się chciałbym pożalić, że znów byliśmy z Młodymi reprezentantami. A reszta? Zresztą.. kto nie pojechał ten dupa :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-10 22:23:25 /


ja niestety nie mialem czym... mlody dobrze wie ze do konca kombinowalem jak.. za to pewnie i tak nikt z braku mnie nie plakal:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-11 01:00:09 /


Milo, nie każdy ma sponsorkę i kupę czasu :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-11 08:39:17 /


kombinowałeś, kombinowałeś, jak koń pod górę ;).
szkoda, że Ci się nie udało, płakać może nikt nie płakał ale zawsze to fajniej większą ekipą,

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-11 08:39:20 /


Remon, bierz się do roboty a nie na necie siedzisz!

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-11 08:39:56 /


no i kto to mówi?

ja pracuję w państwowej firmie więc przysługuje mi w roku kilka dni nicnierobienia :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-11 08:43:46 /


Remon, o jakiej sponsorce mówisz? Ja tam sam na to zarobiłem :) Sam z Prosiakiem :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-11 12:13:02 /


Nie ściemniaj Milo, nikogo nie nabierzesz :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-05-11 16:30:33 /


Nie każdego co ma starego forda stać na taki wyjazd.Jednak proza życia jest silniejsza,choć serce się rwie:)

mroziu(zimny) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-11 20:30:06 /


Młody... I Ty, Brutusie..

:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-05-12 22:01:37 /


www.TorFormuly1.pl licze na was:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-01 21:02:52 /


Ja już zagłosowałem :)
Przy okazji, na stronce nowa relacja do poczytania:
file:///E:/bzdury/strona/wlochy.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-01 21:49:40 /


No tak, wrzuciłem link do kopii na dysku :P
http://wfe.capri.pl/wlochy.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-01 21:50:48 /


strona wfe zaczyna przypominać blog Młodego :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-03 11:01:09 /


chętnie wrzucę coś innego autorstwa, tylko że nikt się jakoś nie kwapi, żeby coś napisać :/
jeśli uważacie, że nie na temat i bez sensu to wyrzucę, po prostu chciałem, żeby cokolwiek się ukazywało, a nie ostatnia aktualizacja z 2007

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-03 12:44:38 /


Relacja jest zaje. Wstydźcie się - 'sam nic nie zrobię, ale chętnie wychłostam słownie kogoś, kto działa'. Typowo polskie. A fuj.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-03 12:54:21 /


helołł! to był żart!
i zarazem ukryta samokrytyka

a relacja świetna, tylko uciążliwe jest otwieranie tych wszystkich zdjęć. trzeba by wymyślić przycisk który otwiera wszystkie zdjęcia jako duże tak jak w prezentacjach samochodów, lub otwara galerie z przyciskami <- ->
jakby co to mogę podrzucić odpowiedni przykład kodu, są też programy które automatycznie tworzą takie galerie.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-03 15:36:05 /


pomysł mię się podoba, jakbyś chciał się pobawić to super

a z takimi żartami to uważaj bo ja drażliwy jestem i łatwo się obrażam :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-03 18:40:42 /


w weekend prześlę coś na próbę i zobaczymy czy działa
do soboty jestem zawalony robotą.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-04 14:55:29 /


aha, jeśli Cię zraniłem lub trafiłem w czuły punkt to zaraz wysyłam przepraszalny kosz kwiatów, tylko proszę, nie rób nic głupiego :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-04 14:59:16 /


A tam, od razu, obraża.. Młodego trzeba się nauczyć. Chociaż pewnie Młody zaraz zaoponuje i powie/napisze to samo o mnie :)

A z relacjami poczekajcie jeszcze chwilkę. Kończę moją :) Ale będzie się działo!! ;))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-04 17:30:53 /


Do poczytania:
http://www.wfe.capri.pl/cmentarzysko.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-23 15:08:35 /


ale ci zazdroszcze... :) przygoda nie z tej ziemi...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-23 15:44:22 /


zazdroszcze... .ja bym tam namiot rozbił i zamieszkał na stałe.....

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-23 22:21:10 /


Szkoda, że to wszystko trafi do huty....

Raul Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-23 23:32:16 /


http://wfe.capri.pl/altbueron.htm

Kolejna relacja

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-19 20:52:05 /


Ty tam masz raj..:D:D

tazzman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-19 21:31:52 /


Kolejna relacja:
http://www.wfe.capri.pl/omz.htm

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-11-10 22:52:47 /


Milo przygotował relację z ostatniego grilla.
http://wfe.capri.pl/grill2010.htm
Napisał też kilka słów o Raulu i Żbiku, dzięki czemu zostali umieszczeni w dziale Ludzie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-06-06 22:37:06 /