logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Świąteczne spotkanie - sonda / ankieta.

Świąteczne spotkanie - sonda / ankieta.

-> !!! UWAGA !!! <-

Podaje link do ankiety/sondy - kiedy chcemy świątecznego spota?
[url=http://www.websonda.pl/glosowanie/3778/jaki_termin_swiatecznego_spotkania_wroclawskich_yt_akceptujesz]...LINK DO ANKIETY :::...[/url]

Jeśli nie zadziała - to bezpośredni link ->
http://www.websonda.pl/glosowanie/3778/jaki_termin_swiatecznego_spotkania_wroclawskich_yt_akceptujesz

Zapraszam także na forum youngtimera - ustalmy termin.
Z góry przepraszam za literówkę - późna pora...wybaczcie. ;)

Lajka / 2007-12-19 04:10:46 /


Eee... nie żebym się czepiał Łajka, ale nie da się zaznaczyć opcji, że pasują Ci wszystkie (np.3) terminy. A mi się trudno zdecydować.. Ja się dostosuję. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-19 12:47:49 /


Moze ktos chce sie spotkac w Kraku???????? Moze spocik jakis, jak pogda dopisze :-)

Sebastian NW / 2007-12-19 16:54:01 /


o Krak jak najbardziej bo blisko mam:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-19 18:01:11 /


Moze niedziela? 23ciego na przyklad?......

Sebastian NW / 2007-12-19 20:25:27 /


Dobra, to ja raz jeszcze.. :) Łajka, mi nie pasuje sobota.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-20 00:04:10 /


ja też wolę niedzielę - i tak właśnie zagłosowałem

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-20 00:37:20 /


Wstępnie wychodzi na to że niedziele po godzinie 15:00 najbardziej odpowiada.
Troszke szkoda - fajnie by było spotkać się za dnia...można fajne zdjęcia porobić :)
Ale - lud wybiera;]

Co do ankiety - no cóż...to moja pierwsza w życiu...i zanim mi się ją udało stworzyć...przebrnąłem przez zakładanie strony na yoyo i jej zarządzaniem...a jak kończyłem to pisać była 4 nad ranem - więc...please o wyrozumiałość;)

Lajka / 2007-12-20 10:38:45 /


To co chłopaki - w niedziele o godzinie 18:00?
Tak jak ostatnio parking przy hali targowej - czy może bliżej centrum i na pl.solnym?

Lajka / 2007-12-21 00:52:37 /


miałem na nysli pl NOWY TARG - nie solny :P
Grrrr;]

Lajka / 2007-12-21 01:50:30 /


Ja obstawiam hale targową - więcej miejsca na parking. Na solnym wszyscy będą porozrzucani po parkingu :/
BTW... Czy z wfe tylko ja będę? :/ Czemu nikt nic nie pisze? Ja z.....y przychodzę do domku po pracy i od razu do kompa, żeby sprawdzić czy coś się ruszyło.. a reszta, co?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-21 19:04:46 /


ja też mogę być, ale na 90% na piechotę
i jak się nic nie zmieni to po południu puszczam esemesowe info do zarejestrowanych ludzi z capri.pl

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-22 09:43:48 /


Mnie nie będzie, więc chyba nie ma sensu robić spotkania ;)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-22 23:02:12 /


ja się pojawię Sierrą

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-22 23:10:06 /


ps. parking na Nowym Targu mimo poźnej pory może być zapchany
więc jutro Hala Targowa o 18.00?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-22 23:20:27 /


I ja bede jesli tylko uda mi sie dotrzec.
I tez sierka.
Dzieki Remon za smsa:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-23 11:48:06 /


Mozliwe ze sie pojawie lecz na pewno nie Fordem :(

Scava Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-23 12:48:29 /


Ja niestety nie moglem:(RemonT mam

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-25 11:11:03 /


Lipa była nie spotkanie.. A ja nawet opłatek kupiłem... JA! to do mnie w ogóle nie podobne..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-25 18:23:42 /


Mówłem, że beze mnie nie ma sensu robić spotkania ;).

PS. Mikołaj przyniósł prezenty dla członków wFe, na najbliższe spotkanie zapraszam po odbiór.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-25 19:25:45 /


Mikołaj spierdolił bez pożegnania. Jak go zobaczysz - kopnij go ode mnie w dupę.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-25 23:31:05 /


z informacji w tym wątku wywnioskowałem że to miało być takie luźne spotkanie - i tak się właśnie nastawiłem i nie zawiodłem ;) Ponadto niska temperatura i ciemny ciasny parking nie sprzyjają zlotom. Niemniej jednak frekwencja z wFe była całkiem niemała (naliczyłem 7 osób). więc nie narzekaj Milo, poza tym nie chcę przypominać kto najbardziej najeżdzał na świąteczną atmosferę :D
Głupio tylko że się nie poznałem z nowymi - mieli być Pitcarn i Scava ale chyba się zgubili w grupie youngtimerowców.
W countrybarze padła propozycja spotkania w jakiś śnieżny dzień na dużym placu, coby pojeździć bokami, więc kolejne spotkanie może będzie bardziej gorące :)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-26 14:17:58 /


ja nie dojechałem na spotkanie, (coś mi wypadło) tak że nie mogłem się zgubić wśród youngtimer'owców :) zresztą Milo ,Neon i Młody mogą potwierdzić ,że mnie nie da się nie zauważyć :P

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-26 15:52:22 /


ja dziś pośmigałem Ścierką po pustym placu pod Carrefourem, ale nastawiali tam tych drzewek, progów, znaków i za dobrze nie jest. Jeździłem też troszkę po okolicy szukając ciekawego placu, ale nie znalazłem niestety nic co nadawałoby się do szaleństw. Inna sprawa, że na mokrej nawieżchni Ścierra mi strasznie przodem ucieka. Zamiast jechać bokiem, to przód prosto goni na skręconych kołach. Coś mi się zdaje że Verdenstein'y na mokry asfalt to nie jest dobre rozwiązanie.
Ktoś ma jakiś pomysł na duuuży plac we Wrocku?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-26 15:53:09 /


duży plac? może była zajezdnia autobusowa przy opolskiej ,nie wiem czy tam teraz coś jest ,ale parę lat temu był pusty plac i kumpel "ćwiczył" jazdę bokiem

Seba vel Pitcarn Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-26 16:07:57 /


Remon.. luźna to może być kupa. To miało być wielkie spotkanie i ostatnie w tym roku zarazem. Fajnie, że było kilka osób ale gdyby nie moje marudzenie, żebyśmy gdzieś poszli to pewnie byście się rozjechali do domów. A nie narzekałbym tak dużo gdyby mnie Vaax nie podburzał. Więc zwalam winę na Vaax'a. A więcej o świętach mówił Zoggon.. :) o ile mnie pamięć nie myli...
Pitcam, da się Ciebie nie zauważyć, wierz mi :) Szczególnie jak nic nie mówisz, to się zapomina, że jesteś :)
Zoggon, po jaką cholerę szukasz placu jak sam dałeś namiar na większy placyk... Nie rozumiem :/ Może tam pojedziemy i sprawdzimy jak jest ?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-26 16:10:47 /


placyk na Obornickiej owszem, ale może jest coś jeszcze większego...
jak Ci się Milo nudzi to wpadaj, podskoczymy i obadamy temat

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-26 16:31:49 /


na obornickiej? tam gdzie kartofle sprzedajo? to jest ogrodzony teren, pod jakimś tam pewnie zarządem, trzaby sie tych szefów pytać.

żbik / 2007-12-26 21:16:53 /


Na obornickiej jest plac na terenie jednostki wojskowej, dokładnie za byłymi internatami... wjeżdża się drugą bramą na teren jednostki i za 2 budynkiem jest plac asfaltowy, 4 lata temu był jeszcze w znośnym stanie, jeśli jest pusty, można się na nim poślizgać.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-26 21:29:30 /


ale tak O, bez żadnego zezwolenia, otwarte to?

żbik / 2007-12-26 22:45:35 /


poszukałem na mapce googla tego lotniska w oleśnicy i rzeczywiście są pasy, nawet dosyć długie:


to tak głównie pod Zoggona bo on tam ma bazę.
tylko trzeba by zrobić rozpoznanie czy teren jest ogólnodostępny. ostatnio tam byłem ze 12 lat temu na europejskich zlotach lotniczych i nie było ogrodzone, ale działała jednostka wojskowa więc i tak nie było szans wejść poza imprezą

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-27 00:23:06 /


obecnie jest to nieczynne wojskowe lotnisko o utwardzonym pasie startowym długości 2 km i szerokości 60m, nie wpisane do rejestrów lotnisk cywilnych. Mam znajomego, który w Oleśnicy uprawia spadochroniarstwo. Dowiem się jaka jest możliwość wjeżdżania na pas startowy i w jakim jest stanie i napiszę co i jak. Ewentualnie byłaby to fajna miejscówka na zloty i wariowanie.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-27 11:25:02 /


sprawa z miejscówką w Oleśnicy wygląda tak, że lotnisko jest ogrodzone i jest to teren wojskowy i zasadniczo nie ma tam wstępu. Dziś objeździłem lotnisko dookoła i jest brama i polna droga, przez którą wjedzie się na płytę lotniska, ale wg miejscowych fanów "agrotuningu" można za taki wjazd oberwać serią z kałacha... żartuję oczywiście, ale wojskowi pogonią albo zatrzymają osobę, która by tam się wepchała. Tak więc lotnisko odpada. Dowiedziałem się też, że w Oleśnicy do niedawna istniał "Autodrom" -tor asfaltowy specjalnie przeznaczony do szaleństw samochodami. Niestety dziś przebiega tam autostrada i po Autodromie ślad nie pozostał. Na dzień dzisiejszy trzeba szukać miejscówki we Wrocku.
pozdrawiam

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-28 21:16:08 /


kurekta:
oczywiście w Oleśnicy nie ma żadnej autostrady. Miałem na myśli obwodnicę.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-28 21:17:33 /


eeeh szkoda, kumpela z Oleśnicy mówiła mi że jednostka wojskowa jest zlikwidowana więc miałem wielkie nadzieje na to miejsce :(
może znajdziemy coś we Wrocku

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-28 22:11:50 /


znalazłem info na jakiejś wrocławskiej stronce streetracing (czy jakoś tak) o torze kartingowym na niskich łąkach. Z tego, co wyczytałem i obejżałem na tamtejszym forum, to można tam wjeżdżać i szaleć samochodami, choć podejrzewam, że za jakąś tam opłatą. Poszukałem na googleEarth i chyba chodzi o plac który sąsiaduje z wszystkim znanym targowiskiem na niskich łąkach.
Poniżej zapodaję fotki z lotu ptoka, jedna orientacyjna, druga bardziej szczegółowa.
Dla honeyspidera dodatkowa podpowiedź: to tutaj na tym skrzyżowaniu Trauguta/Krakowska/Kościuszki zdewastowałeś Focusa twoją CzłogoFelicją czego byłem biernym uczestnikiem... niezapomniane wrażenia ;-)

Tak poważniej: to kto jest chętny, żeby tam podskoczyć i wypytać o szczegóły? :-)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-29 21:31:01 /


Zoggon,jedź na niskie łąki jak jest KJS.
Jest na co popatrzeć:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 21:34:40 /


Zapomnij o trenowaniu tam poślizgów jak będzie zima. Po pierwsze wąsko i łatwo o kraksę, po drugie - naprawdę lipne warunki. Wiem, bo kiedyś tam szalałem Poldolotem.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 23:35:35 /


zoogon a zdradz mi jak zrobiłes te fotki z tej mapy... podejżewam że z googlowskiej...:)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 23:40:53 /


Tachu, Ty już pijesz? Jeszcze dwa dni zostały do sylwka.. ;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-29 23:56:21 /


ja pije od świąt Milo :)))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 00:03:12 /


tachu, masz taki przycisk print screen :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 01:03:35 /


na niskaczu to ja zdawalem na karte motorowerowa raczej nie nadaje sie to miejsce do jazdy czym ciezszym niz 300kg:) z 2 kolami

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 13:50:02 /


też jakąś dekadę temu śmigałem tam poldkiem i wtedy wjazd był płatny - i to niemało. a warunki rzeczywiście lipne.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-01 22:32:28 /


oglądałem też tor na ul. Rakietowej. Fajnie zrobiony, jest część szutrowa, betonowa i asfaltowa. Są tam organizowane kursy bezpiecznej jazdy. Mają maty poślizgowe z kurtynami wodnymi. Sęk w tym, że wynajęcie całego toru to (jak gdzieś wyczytałem) koszt 1000zł/4h ale pewien nie jestem.

http://www.moto.redeco.pl/tor.php

Jeśli okazałoby się taniej, to mogłaby to być fajna alternatywa dla zorganizowanej grupy.
Pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-02 12:30:41 /


Magiczne słowa "zorganizowanej grupy"... W wfe nie ma zorganizowanej grupy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-02 15:44:14 /


Za to są marudy :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-02 20:59:30 /


Zamiast marudzic, otworzcie nowe Classicauto na stronie 81. Fajnie:)
Choc jak pamietam, ten pomysl tez byl bardzo preznie krytykowany. Jak wszystko tutaj..;)
A co do toru, 1000zl to troche sporo jak za 4h.. Moze pozostaniemy przy Skarbimierzu? Koszt mniejszy a jak sie czlowiek postara, to w zimie mozna sobie samemu ulozyc tor poslizgowy:) Pisalby sie ktos na taki wyjazd? Szczegolnie kiedy snieg troche popada?

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-02 21:27:05 /


Ja zawsze chętnie.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-02 21:35:07 /


Ze Skarbmierzem to jest taki problemik, że jest tam z 50km. I wydaje mnie się, że takie wypady to z przyczyn obiektywnych będą odbywały się nie częściej niż raz w miesiącu (optymistyczny wariant), a mi chodzi o lokalizację, którą można nawiedzać 1-2 x w tygodniu. Ja z chęcią pouczę się driftingu, a wątpię żeby jeżdżenie po 100km w obie mańki 2x w tygodniu po to by godzinę czy dwie poszaleć komukolwiek się uśmiechało. Dlatego jeśli ktoś jeszcze oprócz mnie i Vaaxa byłby zainteresowany tego typu praktykowaniem, to sugeruję się sprężyć i dobrze rozglądać się na mieście i w okolicach. Dostałem też cynk, że pod tymi nowymi marketami na bielanach są jakieś konkretne place...

Kto z WF(e)istów jest zainteresowany regularnymi spotkaniami na zajęcia ze ślizgania?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-03 09:59:17 /


Ja jestem :)
Ale z całą pewnością nie Skarbimierz. Ja ostatnio ćwiczyłem przed domem Remona. Polecam. Drift niesamowity :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-03 21:11:47 /


dodam jeszcze że 300 m od domu mam rozkopany odcinek drogi i z dwóch stron jest ślepa uliczka => prawie zero ruchu i całkiem fajne oblodzenie
tylko że nie mam za bardzo czym driftować :(
podaję to jako pomysł na tymczasową miejscówkę do driftowania jakby ktoś znał jakiś zamknięty odcinek szerokiej drogi

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-03 21:56:15 /


Po pierwsze do skarbimierza jest mniej niz 50km ale skad Zoggon mozesz o tym wiedziec jak cie na zadnym zlocie tam nie bylo bo wiadomo raz w miesiacu wydac 60zl na paliwo to przeciez zbrodnia:P Po drugie zeby ten tor na rakietowej byl tanszy mozesz sie zapisac do automobilklubu placisz skadke 350zl za miesiac i mozesz smigac dowoli moj kolega tak robi szczegoly na stronie www chyba sa. Co do slizgania to ja jestem tez chetny. Co do miejsca to kolomnie jest wszedzie zywy lod wiec driftuje codzien polecam malo aut maly ruch i maly placyk gdzie mozna poszalec jak tam halasuje co wieczora prawie wracajac z pracy. jest tez rondo na ktorym sie fajnie bokiem jezdzi....

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 01:46:58 /


nEon_wFe akurat nie bardzo widzę związek z tym, że nie było mnie w Skarbmierzu a wydawaniem kasy na paliwo... Raz w miesiącu w temacie regularnego uczenia się ślizgania to delikatnie mówiąc nie za często... a jak chciałoby się tak jeździć do Skarbmierza 2x w tygodniu to raptem wychodzi 480zł na paliwko na sam dojazd do Skarbmierza... może wtedy byśmy pogadali o tym jaka byłaby frekwencja. 350zł/mies. to też jak dla mnie niemała kasa, więc szukamy dużego asfaltowego placu ogólnie dostępnego we Wrocku lub najbliższych okolicach.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 02:03:21 /


Nie wiem kto Was uczył ekonomii ale już wiem dlaczego Zoggon nie pracuje w branży i dlaczego Neon jeszcze się nie dorobił jeżdżącego Dziobaka ;)
Liczenie kasy na dojazd jest bez sensu. Nawet gdyby to wyniosło 20 pln, to pomyślcie(!) - mamy jechać szaleć! A przy szaleństwach auto pali niezliczone ilości paliwa a koszt dojazdu to naprawdę kropla w morzu. Jak dla mnie to bez sensu jest wydawać te nawet extra dwie dychy na dojazd za miasto. Wolę je wyjeździć szalejąc w mieście (na jakimś placu).

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 19:44:32 /


cyt.: "przy szaleństwach auto pali niezliczone ilości paliwa a koszt dojazdu to naprawdę kropla w morzu. Jak dla mnie to bez sensu jest wydawać te nawet extra dwie dychy na dojazd za miasto."

Czy Ty klubowiczu MILO czasem sam sobie nie przeczysz?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 12:54:41 /


Czemu? Do Skarbimierza i nazad autko spali mi około 25l paliwa. Na dojazd do np. Neona spali mi 3l. Rozumiesz? Jeśli koło Neona będzie można poszaleć, to zastaje mi w kieszeni dwie dychy na to, żebym poszalał za tę kasę. Gra? :)
Chodzi o to, ze Skarbimierz jest po prostu za daleko a warunki nie są wcale takie super.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 02:52:26 /


cyt.: "Chodzi o to, ze Skarbimierz jest po prostu za daleko a warunki nie są wcale takie super."

Dokładnie mam takie samo zdanie i w tym sęk, że na wyjazdy częste nie będzie chętnych a to z braku czasu, kasy na benzine itp. itd.

Natomiast z punktu widzenia Twojej wypowiedzi tylko w temacie zużycia paliwa chodziło mi o sprzeczność.

Co do lokalizacji koło Neona, to cóż... może jesteście wprawnymi i doświadczonymi kierowcami, ja natomiast niechciałbym w poślizgu wyrżnąć w krawężnik ze względów wiadomych, poza tym bądź co bądź to publiczna jezdnia... Mimo wszystko nakłaniałbym zainteresowanych klubowiczów do poszukania jakiejś "bezpieczniejszej" lokalizacji.

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 03:12:57 /


Zoggon, słowo sprzeczność bezapelacyjnie wiąże się z moją osobą. W końcu się zrozumieliśmy w kwestii paliwa. :) Neon był przykładem. Wczoraj próbowałem tam poszaleć i.. jest zbyt niebezpiecznie. I za ślisko. Ale mam coś dla Ciebie - powinieneś być zadowolony :)
http://www.capri.pl/forum/266109

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 11:47:49 /


MILO słowo sprzeczność w tym znaczeniu, to wiąże się raczej z 15-letnimi dziewczynkami z diskotek, więc ja osobiście bym się tej cechy na twoim miejscu będąc, wyzbył ;)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-09 20:08:36 /