logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Bardzo ciekawa aukcja na allegro.....WARTO ZOBACZYć

Bardzo ciekawa aukcja na allegro.....WARTO ZOBACZYć

:)
http://www.allegrofun.pl/item-2i104734286.html

bon / 2007-12-30 10:14:33 /


http://www.allegrofun.pl/item-2i48984989.html
JESZCZE TO

bon / 2007-12-30 10:15:21 /


Gościu od Passata wymiata:)
http://www.allegrofun.pl/item-2i141460914.html

bon / 2007-12-30 10:17:47 /


to żart czy przestroga żeby za szybko niejeździć?? bo jakoś niełapie idei wątku :(

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 12:13:46 /


Boki zrywałem.

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 12:21:25 /


Też nie łapię idei...
Sam byłem świadkiem wypadku jak z pierwszego linku i nie było mi do śmiechu...

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 12:29:33 /


madman - kolejny wątek bez sensu.
takie linki można było wkleić do wątku dowcipy lub podobne.
proponuję zamknąć wątek

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 12:39:54 /


ale ten skuter to nic oto co kumpel stwożył tylko że jeszcze nie możemy tyłu jakoś dobze zrobić/;/

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 12:55:20 /


taki turpistyczny zart, inna sprawa, ze Corvetty nie maja dobrej opini jako auta do rozbijania, ten wielki silnik niestety przesuwa sie do srodka,

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 13:00:43 /


Jakby był mały to też by sie przesunął przy takich prędkościach .... pamietam taką akcje z pościgu za Corvette w TV i gość wyleciał przy 220 kmh z auta - nawet jeszcze sie rusza

http://www.youtube.com/watch?v=BcFawIvotXA

żart z allegro jakby mało śmieszny ... dlatego TIRy mają jeszcze takie belki pod naczepą z tyłu i po bokach , żeby osobówki sie tak pod nie nie wbijały - ta naczepa tego nie miała



Jeśli nie ma niżej belki w którą uderzy przód osobówki to jednym elementem zatrzymującym samochód w pierwszym etapie są słupki dachowe - dopiero jak już wepchnie się te 2,5 - 3 metry pod tira uderza swoim przodem w osie naczepy ....

http://www.brandweer-nunspeet.nl/Fotoarchief/Diverse_ongevallen.htm

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 13:58:28 /


PANIE ''wąski77'' WąTEK BEZ SENSU??
nie rozumiesz ze to jest zart.. poza tym post został umieszczony w dziale off-topic tak więc moze troszke odbiegac od tematu capri,JEZELI jestes znudzony moimi wątkami to ich nie czytaj-uwazam ze zawsze przyda się troche śmiechu....a i jeszcze nie ja jestem odpowiedzialny za wystawienie takiej aukcji na allegro,ja ją tylko znalazłem i umiesciłem w celu pokazania jej innym.Jezeli masz jakis problem,to smiało tylko dobrze go uzasadnij.
Nielubie takich ludzi którzy zabierają głos tylko po to zeby komus dopiec.
Mozesz napisac podanie do pana prezesa Koniecznego,zeby mnie usuną z tego serwisu,bo takie posty są niedopuszczalne.........gosciu zastanów się.
Mam nadzieje ze sie odezwiesz!!!!!!


P.S

Przepraszam za krzyki,ale niestety czasami jestem nerwowy ;P

bon / 2007-12-30 15:43:27 /


Mnie tez nie polubisz.
Wątek bez sensu. I już.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 15:50:48 /


Ten wątek jest bez sensu, a to, że umieszczony w dziale off-topic nic nie zmienia. To nie są, ani ciekawe aukcje jak piszesz, ani nie są też śmieszne. Ty nie jesteś autorem tej aukcji? Cóż z tego, wyśmiewasz ludzką śmierć w tragicznym wypadku. To nie jest zdrowe, to nie jest śmieszne, jest natomiast pozbawione jakiegokolwiek smaku i kultury.

Pozdrawiam.

white_wolf Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 16:03:57 /


Zaśmiecasz nam forum takimi pierdami.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 16:05:17 /


JAk sie spotkamy to mnie zbijesz oki????

bon / 2007-12-30 16:06:32 /


OK, w Krk jestem często, więc możemy się spiknąć.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 16:10:37 /


Madman ktoś na tym forum powiedział coś bardzo mądrego "mamy już tyle tematów, ze trzeba się grubo zastanowić czy jest sens zakładać nowy ... bo może wystarczy poczytać i dopiąć się do innego" ... można było do dowcipów dać i nikt by nie jechał po Tobie ;) ... policz sobie użytkowników, oceń ważność swojej informacji jaką nam sprzedałeś... pomyśl ile podobnych wątków mógłbyś założyć przeglądając internet w 15 min - nawet tylko dział off topic ... pomnóż to wszystko przez siebie i wyjdzie niezła suma, która zrobi nam niepotrzebny burdel, a nie wszyscy w burdelach gustują :).

I nie ma się co unosić na starszych stażem klubowiczów, bo jak pobędziesz chwilę i poczytasz różne "ważne", bądz "nowinki" ... bądź cokolwiek, to zrozumiesz i sam będziesz walczył o czystość forum ... bo ta strona to nie nasza mama która ma nas wychowywać i poruszać WSZYSTKO .. dział off topic jest, ale z umiarem chyba każdy by sobie życzył ... a najważniejsze są old fordy ...

... chcesz dowcipów - czytasz sobie dowcipy - jest taki wątek na stronie .. mało ci ... tzn że jesteś rozrywkowy bardziej .. szukasz wtedy stron o tematyce humorystycznej .. i wchodząc tam tez nie chcesz czytać o polityce tylko o czymś śmiesznym - chociaż to akurat zły przeklad bo polityka bywa najlepszym dowcipem :] - generalnie wiadomo o co chodzi ..

pozdrawiam

Mirek K. / 2007-12-30 17:28:58 /


Ja nie będę dowalał do pieca. Ale nie rozumiem Twojego oburzenia Madman. Wątek zatytułowałeś "Bardzo ciekawa aukcja". Sądziłem, że warto ale zobaczyłem tam tylko niesmaczny dowcip. Faktem jest, że jeśli nie Ty jesteś autorem aukcji to nie ma co na Tobie się wyzywać, że ktoś robi sobie jaja z czyjegoś nieszczęścia.. Jednak na Twoim miejscu, zamieszczając materiał bądź co bądź .. kontrowersyjny, zrobiłbym to w wątku: "znalezione w sieci" lub "znalezione na allegro". Koledzy tylko dlatego zwrócili Ci uwagę. I nie ma co się obruszać.
Pozdrawiam.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 17:52:08 /


Zauwazyłem tutaj lekką nietolerancje ze strony ''starszych stażem uzytkowników''-nie jest potrzebny taki podział...ale moze mi się tak tylko wydaje.
Zakładając ten post,nie miałem zamiaru nikogo urazac.Uwazam ze jezeli to forum jest tak pięknie i szeroko podzielone(z ładnymi opisami do kazdego tematu)to umieszczenie mojego postu w zakładce off topic,nie było błedne.
Jest mi przykro ze wywołało to takie poruszenie i naruszyło świąteczny spokuj ''starszych stażem uzytkowników''............w jak prosty sposób zrobiłem zamieszanie-trzeba sie nad tym zastanowic.

więc reasumując składam wam wielkie PRZEPROSINY :)

Dostałem za swoje,nie musicie mnie wyzucać,moze jakies piętno??
Dziękuje za uwagę(i za to ze mogłem sie wypowiadac na najlepszym forum motoryzacyjnym w Polsce)

Pozdrawiam serdecznie ;P

bon / 2007-12-30 18:35:15 /


Hola...Hola...Panowie. Pojechaliscie po chlopaku jak po lysej kobyle.Przez ponad rok przeczytalem wiekszosc, jezeli nie wszystkie watki,dochodzac do wniosku ze 50% Waszych wypowiedzi to wlasnie krytyka wobec innych,nastepne 30% to wypowiedzi zupelnie nie na temat. Czy to nie jest zasmiecanie?Moze by tak wiecej samokrytyki, a nie wobec innych.P.S. Nie zniechecajcie mlodych. Z powazaniem dla starszych i tych mlodych.

granadabus / 2007-12-30 18:49:53 /


:)
http://www.allegrofun.pl/item-2i104734286.html

MaDMaN [2007-12-30 10:14:33]

Gdybyś widział z bliska auto co wbija sie pod naczepę,wyrywa tylną oś i zatrzymuje się na środkowej podnosząc całą naczepę do góry,gdybyś podzedł bliżej i ujrzał trupy z mózgami wylewającymi się na ulicę to dałbyś sobie spokój z umieszczaniem tego typu znaczków ":)"
Tyle.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 19:01:28 /


Dzięki za odrobine dobrej woli,moze masz to gdzies,ale doceniam.(i uwazaj co piszesz,tu mozna za byle co oberwać)

Pozdrawiam wszystkich mniej doświadczonych .......uzytkowników jeszcze nie klubowiczów( za to sie płaci i trzeba jeszcze spełniac jakies warunki,ale ja i tak juz jestem spalony)oraz doswiadczonych po przez życie i posiadanie starych Fordów klubowiczów.

;()

bon / 2007-12-30 19:09:28 /


Nie przejmuj sie ELYTA), sa tu i normalni...

granadabus / 2007-12-30 19:16:25 /


Inna sprawa, że nie ma co się użalać nad każdym idiotą, który się zabił. Czasem wręcz wypadałoby podziękować Panu Bozi, że zabił tylko siebie i już nikomu nie zagraża.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 19:18:52 /


Pierwsze zdanie jest do pana granadabus w woli sprostowania.


A ty gosciu nie opowiadaj mi o trupach,zobacz sobie jak oceniają tą aukcje na tej stronie tzn allegrofun.pl ........nie wiedziałem ze wezmiecie to tak na serio.

A jak juz jestes taki cwaniak,to powiedz mi dlaczego tam wylondował w biały dzien-----nie zauwazył tira.TAK KONCZą NIEROZWAZNI KIEROWCY.ciekawe dlaczego kupił corvette .....żeby poczuc sie bezpiecznie????????
JAJA gosciu mi pisze o wylewających się mózgach.
Moze zaraz obarczycie mnie winą za ten wypadek.

Pastwicie sie nade mną....i dale jest wam mało.

bon / 2007-12-30 19:18:57 /


hehe tylko sie nie obrażaj czasem :) jak lubisz dowcipy,humor itp wrzucaj takie rzeczy do odpowiednich działów i już :) bardziej hardcorowe rzeczy do Dowcipy by filip i nikt sie czepiać nie będzie. Off topic off topic-iem ale jaki bałagan by był gdyby każdy z nowym dowcipem zakładał nowy wątek. Myśle że wszystko w tej kwestji zostało juz powiedziane i niema sie co krzywić na siebie . A wątek uważam że nadaje sie do zamkniecie bo znowu przez dwa dni bedziemy gadac jak to nie fajnie zakładać nowe wątki :D
pozdro

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 19:23:44 /


JA juz mam dosyć.

bon / 2007-12-30 19:26:31 /


a niby co jest nieprzyjemnego w roztrzaskanym mózgu ? człowiek konający na raka płuc albo wylew wygląda równie źle jak ten ze zmiażdżoną czaszką.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 20:36:05 /


jak sie komuś wydaje że kupi super szybka fure i bedzie latał... to włąsnie takie zdjecia są sprowadzeniem na ziemie wszystkich debili którzy tworza sobie coś w tych durnych łbach, pedzą na oślep , czesto bez wyobrazni zabijając siebie i innych po kolei... dobrze ze to był tir a nie coś innego... ale niektórych nawet takie zdjecie nie przestraszy... ja akurat nie mam zamiaru rozczulac sie nad masakrycznym zdjeciem bo reżyser tej sceny był kompletnym idiota... i to własnie głupota i brak wyobrazni ludzkiej stwarza takie obrazy w zyciu.. widziałem też resztki mózgu na torach i kawałki ludzkiego ciała, przyznam poruszyło mnie to, ale gdy odszedłem uswiadomiłem sobie ze to tez było na własne zyczenie i głupota ludzka do tego doprowadziła... tylko szkoda maszynisty który do konca zycia bedzie miał przed oczami ofiare... tak jak i kierowca tego tira pod którego sie curwetta wbiła...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 20:49:39 /


Ojej, ojej, jako Capripeelowy smarkacz, żótodziób i śpik w posranych majtach pragnę zauważyć, że znów się toczy pianę w sprawach wybitnie z motoryzacją nam kochaną nie związanych. Wątek bez sensu. Bllleeeeeeeeeeeeeeeee.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 20:55:16 /


Zapek, nie znasz się, dobry dym nie jest zły, a zjebka nie jest gorsza ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 21:18:47 /


Tachu, jestem głęboko ciekaw, czy gdyby ktoś z Twoich bliskich/znajomych zginął w wypadku drogowym przez siebie spowodowanym, też byś tak się rozwodził nad debilizmem, głupotą, brakiem wyobraźni, idiotyzmem i śmiercią na własne życzenie. :/

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 21:18:54 /


i się zaczęło gdybanie...dajcie już spokój ile można ciągle o tym samym...nuda

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 21:20:04 /


Wy tu głodne kawałki pociskacie zamiast do warsztatu zejść, swojego starocia posmyrać tu i ówdzie, jakiś piecyk podkręcić, jakiegoś laczka do atmosfery wprowadzić;) Biadolicie jak stare omy o gardinach;) Hehehe
Przeczytał ktoś?
"(...) za to ze mogłem sie wypowiadac na najlepszym forum motoryzacyjnym w Polsce".
Szczęśliwego Nowego Roku Panowie;)

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 21:28:44 /


zapek masz racje.... Jan nie znasz mnie, w dupie mam nawet swoja rodzine, jak ktoś jest głupi to jego sprawa, wiec sie nie musisz pocić...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 21:31:57 /


Jedyna osoba, którą tachu darzy ciepłymi uczuciami jest Milo ;).

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-30 22:15:28 /


Taaaaa....

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 22:25:00 /


no może być... :]

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-30 23:11:34 /


Madman nikt Ci nic takiego przecież nie powiedzial wiec sie tak za bardzo nie krzyżuj nam tutaj .. bo jeszcze nie będziesz umierał ;). Czytaj wszystko z rezerwą i wynoś coś z tego co inni piszą, bo czasami dobrze piszą .. a nie tylko stwierdzenia "starsi stażem" - by rozdzierać na sobie szaty .. uśmiałem się troche :) ... masz trochę racji w tym że ciężko się połapać co można a czego nie .. ale tego się nauczysz - zobacz teraz jest zima, auta stoją, nie palą na mróz, ludzie się stresują bardziej więc i o zaczepki łątwiej - tak jest co roku .. wiecej siedzimy w zimei na stronie i wiecej wtedy toczy się piany .. ZAWSZE :) .. tego też się nauczysz ze wiecej w zimie trzeba przebaczać kolegom po fachu ;) .. zreszta do zlotów daleko wiec do tego czasu tylko bedziesz pamietać kto komu piwo obiecal

Mirek K. / 2007-12-30 23:34:58 /


Skoro: "50% Waszych wypowiedzi to wlasnie krytyka wobec innych,nastepne 30% to wypowiedzi zupelnie nie na temat" to znaczy, że pozostałe 20% jest tak zajebiste, że zwraca z nawiązką owe niedogodności :) W przeciwnym razie chyba nie utrzymywali by sie wciąż na forum "wszystkonajlepiejwiedzącyobrażalscyniedotykalscy".
A co do wątku, to myślę że jak autor dorośnie trochę i będzie miał już maturę w kieszeni, to sam zrozumie, że pewne tematy nie trzymają poziomu i poza murami podstawówki nie wywołują już tak rubasznego śmiechu. No chyba, że wcześniej dokona rytualnego samospalenia pod sejmem, na znak protestu przeciw czemukolwiek (czego jednak nie życzę).
Obyśmy w przyszłym roku mieli lepsze nastroje :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 11:42:00 /


Żyjemy w świecie gdzie śmierć człowieka(nieważne czy popełnił błąd)wywołuje śmiech???
Ludzie coś tu jest nie tak.
Jeżdżę Tirem i nikomu prowadzącemu osobówek nie życzę śmierci w taki ani inny sposób na drodze.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 12:08:54 /


Panie gryziu, i to jest wlasnie klasyczny przejaw nietolerancji wobec mlodszych kolegow. Poza tym dlaczego z gory zakladacie ze watek mial wywolac smiech czy radosc??? Przejrzalem go jeszcze raz, i niczego takiego nie zauwazylem. A skoro temat odbil sie takim echem, to widocznie Was to poruszylo.I jezeli dzieki niemu bedziecie jezdzic ostrozniej, to chwala mu za to.Ja osobiscie mam na ten temat zdanie podobne jak Tachu... Tj. ,, w dupie mam wszystkich, ktorzy chca sie zabijac na wlasne zyczenie. Poza tym MadMan dawno juz powiedzial AMEN. Zniecheciliscie Go skutecznie. Wielkie GRATULACJE!!!

granadabus / 2007-12-31 12:36:00 /


No to dziwne, że nie zauważyłeś. Może jeszcze raz spójrz zatem od czego się zaczyna (od razu za tytułem)...

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 12:58:35 /


Panie granadabus...niech pan da sobie spokój.Ludzie patrzą sobie tu na ręce.
Przyjmuje-winę...nie mam serca,ludzkie zwłoki to dla mnie zwykłe ścierwo,za pokute będę walił głową w kazde napotkane drzewo (z myslą ze to wasze bańki).

I zastanawiam się czy nie załozyc nowego forum o tytule

"JESLI KTOS MA COS DO MadManA...NIECH WALI śMIAłO,TU MOZNA PO NIM POJECHAC NA CAłEJ LINI"


Panowie ..STRAżNICY MORALNOSCI CIESZę SIE ZE JESTESCIE TACY DOJZALI I MAM NADZIEJE ZE JA WASZYM WIEKU (I GDY DZOJDZIE DO MNIE ZE JUZ 2005 JESTEM POSADACZEM MATURY ) Będe miał takie piękne wnetrze jak WY.

To tyle.
Dziękuje za uwagę.

P.S

Zauważyłem że na tym forum brakuj jednej zakładki...ja bym ją nazwał
"Wolna Amerykanka"
I OPIS
( nie ma zadnych reguł,kopanie po jajach,odgryzanie uszu,ogólne bluzgi......DOZWOLONE.masz problem...tu go wylejesz).

Podpisane :
Kochający MaDMaN

bon / 2007-12-31 13:27:28 /


ja jestem dzisiaj w Krakowie .. może nawet będzie się dało ze mną dogadać, więc jak coś to dzwoń (tel. w profilu jest).. mogę Cię przeprosić za brutalizm tego forum i nasz i jeszcze postawię piwo ... tylko już daj na luz


ament

Mirek K. / 2007-12-31 13:59:28 /


Och ja biedny, nie kochany przez nikogo... :(

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 14:03:17 /


Gryziu spal sie w hucie razem ze swoim Batmobilem.

Spoko ...pogadamy-mam nadzieje ze osobiscie(w przyszłosci).
Wtedy wypłacze sie wam w ramie.
Dramatyzm tez jest potrzebny,moze mnie zapamiętacie.

Ja tez sie niepotrzebnie denerwuje,wy też.
trzeba wbic na luz to sie mniej spali.
nara

bon / 2007-12-31 14:19:47 /


sory blues mobilem

bon / 2007-12-31 14:21:03 /


"Dramatyzm tez jest potrzebny,moze mnie zapamiętacie."

Nie licz na to, nie to forum, nie ten poziom - pyskacze, krzykacze, obrażacze, tacy jak ty przychodzą i odchodzą. Nie jesteś pierwszy i niestety nie ostatni :-/ chociaż wszystkim z capri.pl życzę w nadchodzącym Nowym Roku, abyś był tym ostatnim :-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 14:38:21 /


gryziu symulancie jeden ! :) narazie nie zrobiłeś na mnie wrażenia i nie czuję, że złamał ci ktoś serce, a ja nie mówiłem ze wszystkim stawiam dzisiaj piwo, wiec bez udawania mi tutaj ;))

Mirek K. / 2007-12-31 14:39:03 /


gryziu na gryźlinach chciał sie spalić i nie wyszło hehehe... alkoholicza straż pożarna capri.pl w porę zareagowała

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 14:46:47 /


OOOOOOOO

Koniu ......PROWOKACJI ciąg dalszy.
Swietnie ty przegiołes....obraza w zywe oczy.
chciałem załagodzic, a widze ze niektórzy dalej gryzą.
Swietnie....
Ty mnie nie zapamiętasz ale ja ciebie na pewno......odbieraj to jak chcesz (proponuje w najbardziej przykry sposób)

Lepiej dla ciebie gdy bys tego nie mówił....powodzenia w zyciu.

bon / 2007-12-31 14:48:18 /


Czemu najwieksi pieniacze nie jezdza na zloty?? moze by sie uspokoili ?

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 15:08:46 /


nie którzy jeżdżą i sie później okazują normalnymi ludźmi z reguły :) no prawie normalnymi hehe

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 15:21:02 /


A jak ktos po was jedzie to przyjmujecie to ze skruchą.Dlaczego odrazu pieniacze,ta sytuacja jest poprostu grząska.Przeciez koniu mnie obaraził i dobrze o tym wiecie.
przyjade na zlot jak najprędzej i pogadamy,najlepiej gdyby był w kielcach na torze.
ciekawe czy niekturzy będą tacy chardzi jak tu na forum(nie licząc mnie).

bon / 2007-12-31 15:25:31 /


"Gryziu spal sie w hucie razem ze swoim Batmobilem."

A to są pozdrowienia dla Gryzia od ciebie?

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 15:35:34 /


no koniu przestań chłopaka gnębić , no daj mu już spokój no cały czas go obrażasz, ja nie wiem hehehehehe

wyluzujcie dzisiaj biba :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 15:39:47 /


Madman proszę uspokój się już Koni Cię obraził ubolewamy nad tym zdarza się nie wnikam czy zasłużenie czy nie nie jesteś długo na forum tak jak ja czasem trzeba zacisnąć zęby i "odejść w kąt" są osoby z różnym poczuciem humor z odmienną naturą. uwierz nie jest to pierwszy i nie ostatni raz jak ktoś Cię obraził nie chodzi mi teraz o forum ale o całe otoczenie...

Jeśli chciałeś stłumić te agreche która tu się zrodziła i nadal tego chcesz to Ty sam wrzuć na luz reszta tez tak zrobi. Pozdrawiam

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 15:40:14 /


ale Wy się lubicie kłucić. Czy to Wasze paliwo? Nie lepiej zamknąć wątek puki jeszcze nie doszło do ofiar śmiertelnych?

tofik_wFe / 2007-12-31 16:03:07 /


ja chciałem zakonczyc 20 wątków wczesniej ale widze ze jest mało niektórym.
a co do konia ,mam nadzieje ze humor ci będzie dopisywał zawsze.
Fajnie ze sobie robicie ze mnie jaja,
ale trzeba przełknąc.
Chcieliscie wygrac i wygraliście,tylko następnym razem powiedzcie kiedy gra sie zaczyna.
co bym nie powiedział i tak mnie zbesztacie, mam nadzieje ze jestescie z siebie dumni.
Samochód samochodem,jego posiadaczami mogą byc rózni ludzie czasami nawet debile(choc jest to capri)
pewnie i tak zaraz obrucicie to przeciwko mnie ale mam was gdzies.
Oczywiscie zawsze są wyjątki

A co do konia (cwaniaczek łozy kase i mysli ze mu wszystko wolno,mam nadzieje ze sam na nią pracujesz)to jeszcze pogadamy,

trzymta sie

bon / 2007-12-31 16:45:58 /


tofik a kto moderatorem?? trzeba by mu maila podesłać bo chyba śpi:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 16:46:37 /


No to Koniu ma wpierdul :P

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 17:45:12 /


Co do humorków dziękuje - zawsze jak najbardziej OK, i dziękuję za troskę :-D

Co do pracy - co to jest praca? Muszę cię zmartwić, bo jeszcze nigdy, żadnej pracy nie podjąłem. Co do kasy - tatuś opłacił składkę członkowską, razem z dziadkami opłaca moją fanaberię, jaką było kupno, a obecnie remont Capri mk1 ;-)
Mam nadzieję, że taka odpowiedź cię usatysfakcjonowała :-P

Co do Młodego - i Ty Brutusie przeciwko mnie? :-P

Szkoda czasu na ciebie, choć jak sugerujesz pogadać kiedyś można, ale teraz czas iść na zabawę – do siego :-)


Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-12-31 18:23:50 /


konczmy to przedstawienie
Naskarżcie Koniecznemu
i nara

bon / 2007-12-31 18:49:50 /


Dajcie spokój.. Z tymi tekstami o właścicielu Vetty to też przeginacie, bo nie wiadomo jak doszło do wypadku. Z całym szacunkiem, ale taka Vetta to się łamie i przy 50 km/h i równie dobrze przy takiej prędkości mógł być wypadek NIE Z WINY właściciela Vetty. Nie wszyscy, którzy kupują sobie superszybkie samochody to ludzie kamikaze.
Równie dobrze ktoś mógłby tak powiedzieć o nas... Każdy z nas chce wykrzesać jak najwięcej koników ze swoich silników. Może trochę dystansu zanim ktoś skomentuje?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 19:02:20 /


ogólnie jest tendencja do wojen itp .. wiadomka ze ludzie glupoty czasem pisza ale ileby spokojniej bylo jakby nikt sie nie dopieprzal...to akurat fakt ze watki sa i zaraz komentarze ze bylo ze bez sensu albo ze do dupy ... wystarczy ograniczyc te komentarze i bedzie duzo spokojniej

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 19:21:24 /


Happy new Year:)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-12-31 20:17:00 /


http://www.allegro.pl/item405858888_dobra_rada.html

Rozwiązanie wszystkich problemów, taki/a wójek/ciocia dobra rada :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-07-24 02:18:34 /


http://allegro.pl/show_item.php?item=727417129#gallery

heh, siemens :)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 10:44:02 /


Kuwa, jak dalem i chce zobaczyc, to pracownik usunol, to sie pech nazywa :(

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 10:45:01 /


Dlatego warto wrzucać foty albo printsreena jakiegoś. Po zakończeniu aukcji też Ci link przestanie działać i za miesiąc nikt się z tego śmiać nie będzie. A post z linkiem zostanie :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 13:18:30 /


http://archi.inosak.org/imgdb/item727417129_1.html :) archiwum zadziałało szybciej niż pracownik allegro :)

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-31 13:42:14 /


Gdy telefon odbiera połączenie głosowe czyli po prostu gdy ktoś dzwoni, telefon wydaje dźwięki jakby stękał chomik z astmą po maratonie
hehe:D

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 14:09:44 /


heheh ;-P

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-01 04:14:43 /


http://www.allegro.pl/item729523069_siemens_c65_dobry_stan_talizman_pechu_sprawdz.html

druga część :D:D

nonka24 /Irek / 2009-09-05 22:44:55 /


http://allegro.pl/show_item.php?item=867376282 To też taka ciekawostka :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-29 16:12:39 /


tam nie ma 75D tylko C.Przereklamowana ;)

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-12-29 16:48:07 /


czemu tak daleko....
a zreszta c.uj tam, bede mial swoja studniowke :P

Czorny Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-12-29 23:24:48 /


http://allegro.pl/ford-granada-2-0-benz-gaz-1979r-stan-dobry-i2739406295.html

Kilgore / 2012-11-01 16:36:16 /


Jak by to przemalowal na mat, wrzucil cos w stylu mangels-ow, na burtach dodal relingi i poprawil zderzaki, lampy, grill to niezly pick-up do worzenia czesci by byl :) albo wizytowka firmowa. Kwestia jak w dowodzie wyglada przerobka.

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-01 17:01:28 /


Wozenia :) sorry za byka :D

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-01 17:03:25 /


to się chyba już sprzedaje ze 3 lata

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-11-01 18:26:36 /


Cena gruba byla wczesniej teraz troche spada...

jacob81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-01 18:59:16 /


tak jak i pewnie spada rdza spod szpachli :>

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-01 20:35:03 /


auto nie raz zmieniało silnik i właściciela w tym czasie, a teraz już się sypie (robione było ok6-7 lat temu)

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-11-01 21:05:38 /