logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » WFE » Nasze klasyki na "Naszej Klasie"...

Nasze klasyki na "Naszej Klasie"...

Hej "chopaki";]
Robimy spis ludności wrocławskich staroci:P...na tą chwile jeszcze w postaci "forum"...ale już za chwile będzie szkola.
By się nie rozpisywać...a rozjaśnić co i jak - zapraszam pod link http://nasza-klasa.pl/forum/19/209/1

Dopisujcie się - pocztą pantoflową może nowych fanatyków poznamy. ;)

Lajka / 2008-01-03 13:38:10 /


no tak, już widziałem na klasie jak kilku gości miało w spisie znajomych miasto sosnowiec lub inne. myślę że portal został stworzony do innych celów tak jak strona capri.pl a na capri nikt nie chwali się do jakiej szkoły chodził. jestem na "nie".

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-03 15:30:11 /


Hehehe ... ale super bananowy pomysł. Że aż normalnie idę banana zjeść ;-P

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-03 16:47:49 /


nuda :/

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-03 21:38:44 /


no kurw*

Classmobile / 2008-01-04 01:53:52 /


Ale z was stare zrzędy - na "nie" jesteście...ale chyba z wszystkim i od urodzenia.
Nuda?
MILO - pokaż mi cokolwiek ciekawszego na tym forum...co może się przeobrazić w fajne atmosfere / spotkania.
Już pomine fakt że WFE totalnie leży - jako człowiek z zewnątrz próbuje czasem coś napisać...to z góry wszystko na "nie".
Porażka chłopaki - na całej lini.

Lajka / 2008-01-04 13:21:58 /


Lajka, nie przejmuj sie, wFe nie lezy, duzo osob chce dzialac itp.
A do powszechnego malkontenctwa musisz sie po prostu przyzwyczaic;)
Czego nie mozesz znienawidzic.. to pokochaj:)

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 13:47:34 /


co stworzymy forum na naszej klasie miłośników starej motoryzacji??????? po co?????
tam sie szuka znajomych z klasy a nie starych fordow:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 13:53:56 /


"MILO - pokaż mi cokolwiek ciekawszego na tym forum...co może się przeobrazić w fajne atmosfere / spotkania."

Myślę że to nie zależy od forum, jakby się nagle wszyscy przenieśli na tą całą naszą klasę to myślisz że tam byłoby coś ciekawszego? :) poza tym tu jest ciekawie :) mamy fajne spotkania, SO, PC, Gryźliny których nie ma, rzadko bo rzadko ale regionalne też się organizuje. Z resztą Cichy już zauważył ze nasza klasa do czego innego służy.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 14:02:19 /


może i WFE leży, ale tylko z tego powodu że ludzie należący do niego poświęcają cały swój czas swoim zamiłowaniom (Fordom) a nie tylko spotykają sie i opowiadają co to oni nie mają albo mieć bedą... a robić pokazówy wszedzie gdzie sie da to dobre dla golfiarzy... wystarczy być sobą a nie trąbić kim sie jest w miejscach przeznaczonych do czego innego... Pozdr! :)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 15:48:03 /


fajne to to forum było kiedys... Nie licząc paru wątków-wyjątków to teraz tu jest mega nuda :) Lajka - popieram Cie w 100% :) Kiedys przeglądanie nowości zajmowało mi sporo czas, dzisiaj pare minut. Natomiast teksty o tym że do malkontenctwa zrzędzenia i zgryźliwych tetryków można sie przyzwyczaić to.... ee lepiej sobie włącze naszą-klase ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 16:13:47 /


popieram Tacha i innych. równie dobrze można stworzyć kącik oldtimerów w Cosmopolitanie. mi się forum capri.pl podoba. przeglądanie i tak zajmuje nieco za dużo czasu który mógłbym przeznaczyć na cyzelowanie gratów.
a prawdziwa nuda to jest na youngtimer.pl :p

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 18:53:38 /


Neon - rozróżnijmy dwa pojęcia "totalnie ograniczone horyzonty" vs. "szerokie horyzonty" , dziwi mnie fakt że nikt nie dostrzega zalet takiego spisu ludności na naszej klasie.
W skrócie :
- pocztą pantoflową można dojśc do osób zajmujących / interesujących się starszą motoryzacją z Wrocławia i nie tylko
- tak samo jak popularność portalu ..rosłaby z czasem liczebność osób (tym samym być może nowych osób mająch ...nie wiem choćby matre murene a nie więdzących o wątkach na capri i YT)
- ot nagle od osoby XYZ która lubuje się syrenach...dowiesz się że sąsiad ma capri essen'a w częściach i będzie złomować - dowiesz się...bo człek zobaczy że kochasz fordy ...a czuje klimat a tym samym...pomoże.
- w końcu będzie to uniwersalne miejsce dla każdego w którym przy pomocy jednego kliknięcia...powiadomisz wszystkich prywatną wiadomościa ...o planowanym spotkaniu.
- dla tych którzy nie mają...będzie to okazja do nawiązania znajomości także poza naszymi "granicami"
- w końcu....będziesz mógł choćby wirtualnie zobaczyć twarz człeka który korensponduje z tobą....np na forum...a którego nie widziałeś.

Zalety można jeszcze pisać - no ale ja wiem...
Mam forda więc co mnie obchodzi cała reszta....a wogóle po co ten wątek....wszystko jest do d... etc etc.
Witki opadają - już tak utkneliście w tym maraźmie że nawet tego nie widzicie.
Pobudka - zróbcie coś konstruktywnego na tak - bo jak na razie...to nic się tutaj nie dzieje.

Lajka / 2008-01-04 19:36:53 /


Ej, no ja się już przyzwyczaiłem, że się mnie Młody czepia.. ale aż tyle luda? :)
łajka, nie powiedziałem, że jesteś głupi i masz wszy jak ruskie czołgi!! Powiedziałem "nuda". Może rozwinę: wolę raz a dobrze się spotkać i pogadać, pojeździć czy posiedzieć w knajpie RAZEM, w realu.. niż ślęczeć przed kompem i wklejać fotki wiecznie nie skończonej Carli. Jak Ci się nudzi to wal do mnie, w niedzielę dokończymy elektrykę, poskładamy tapicerkę a w inną niedzielę popsujemy coś w Alfie :) Ale zlituj się... nasza klasa służy do innego celu. Ja się i tak cieszę, że w wrocławskiego towarzystwa youngtimerów w ogóle ktoś przyjeżdża jakimiś klimatycznymi Fordami, bo ostatnio to same ścierki mam przed oczyma.
Wfe zapadło w sen zimowy (uprzedzałem ze tak będzie) a nie umarło (mam taką nadzieję przynajmniej :D) A zakładanie nowych stron, wątków, linków, galerii itd. nic nie pomoże. Tu brakuje ludzi a nie miejsca spotkań. Jak się spotkamy to Ci wytłumaczę o co chodzi.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 19:38:59 /


MILO - ty dalej nie rozumiesz;)

Spróbuje jeszcze raz....
My się starzejemy...i wiecznie nie będziemy mogli się spotykać...bo rodzina, bo praca...bo obowiązki - trzeba rekrutować nowych maniaków...trzeba się rozwijać póki jest chęć i ochota.
Od stania w miejscu nic się nigdy - samo nie zrobiło.
Próbuje wszelkimi drogami dotrzeć do tych...którzy mają pasje podobną do mojej...czy z twoją pomocą...czy nie...dotre do nich.
To nie forum - coś się tak uparł...to ma być użyteczny spis ludności.

Lajka / 2008-01-04 20:13:02 /


w sumie to nie bardzo rozumiem całą tą sprawę. "jest zima musi być zimno" jak mawiał kierownik kotłowni w "Misiu". większość naszych samochodów grzecznie już leżakuje w garażu. czy zatem ich właściciele muszą teraz usiąść przed kompem i szukać rozrywki w sieci - capri.pl to przede wszystkim wielkie źródło porad technicznych i to część techniczna forum jest najbardziej wartościowa. pomysł z naszą klasą u jednych wywołuje uśmiech u innych nawet mocniejsze emocje. wystarczyłby drugi wątek pt. "jest miejsce na naszej klasie gdzie możemy pogadać - zapraszam" a nie cała dyskusja o tym czy jest nudno czy nie. jak ktoś cierpi na brak wrażeń to tam zajrzy a reszta może spokojnie pogadać przy piwku w barze.

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:13:33 /


i nie miałem na myśli zakładania kolejnego co jak widzę zrobiłeś tylko jednego informacyjnego i starczy.

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:16:57 /


kolego ze zdjeciem pomyloneza w profilu chyba nie byles nigdy na zadnym zlocie bo starzenie sie badz zalozenie rodziny nie ma tu nic do rzeczy ...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:36:22 /


z moich obserwacji wynika że większość czynnych użytkowników "naszej-klasy" to znudzone kobiety przeglądające fotki żeby zobaczyć jak ta jędza Kaśka utyła od liceum itp... więc to raczej pudło. Ludzie którzy coś sobą reprezentują raczej siedzą w garażu przy gratach. A ci co mają naprawdę jakiś zalążek oldtimerowskiej pasji szybciej trafią na portal youngtimer.pl albo capri.pl niż forum w naszej-klasie.
poza tym nie wiem czy zwiększenie liczebności klubów jest celowe - trafisz w ten sposób wielu ludzi ze słomianym zapałem, ludzi którzy chcą się wylansować (bo to się zaczyna robić modne), czy zwyczajnych buraków gotowych zarżnąć zabytka.
ja gdy dawno temu szukałem info o oldtimerach wpisywałem w wyszukiwace takie słowa jak taunus, capri, amazon, youngtimer, oldtimer, oldcar, manta itd jak pewnie większość tu obecnych a nie szukałem na forach ogólnych
więc powtórzę: ten kto jest naprawdę pasjonatem i tak trafi w odpowiednie miejsce

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:38:47 /


albo inni mu podpowiedza:) przy naszej klasie to fakt tylko praktycznie moja mama siedzi:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:45:57 /


"..dowiesz się że sąsiad ma capri essen'a w częściach i będzie złomować - dowiesz się...bo człek zobaczy że kochasz fordy ...a czuje klimat a tym samym...pomoże"
- to jedyny pozytyw i realny cel jaki widzę w tej idei. aczkolwiek moi znajomi i bez tego wiedzą że siedzę w starych gratach i jak coś zobaczą w swojej okolicy to dadzą mi znać.
a co z tą wrocławską stroną youngtimerów? ruszy toto?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:46:20 /


"...a po co?"
Jak ruszy...to raczej bez pomocy fordów - chłopaki bez urazy...ale jak czytam te marazmy...to wole sam coś zrobić...niż jeszcze z wami się urzerać.
Można mieć zapał i upór...ale głową muru nie przebije.
Jeśli wy jako fordziarze nie czujecie klimatu starych aut w większej perspektywie...to ja wam tego na siłe nie pokaże.
Moja wina...przepraszam że lubie wszystko co stare. ;)

W sumie wątku nie ma co ciągnąć - wywalcie go...
Pewnie tachu założy podobny za miesiąc i to będzie super pomysł.;)

Lajka / 2008-01-04 20:52:13 /


z doswiadczenia wiemy ze "wieksza perspektywa" niczego nie daje a wrecz przeciwnie wiec lepiej uczyc sie na cudzych bledach i niepowodzeniach
na sile nikogo nie uszczesliwisz...niestety
moze faktycznie masz zapal i pomysly ale pewne rzeczy byly juz nie raz przerabiane i czasem lepiej skupic sie na swoim niz na sile szukac ludzi ze slomianym zapalem

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:03:44 /


Wytlumaczcie mi tylko celowosc Waszych wszystkich komentarzy..;)
Lajka wpadl na pomysl, chcial sie z nami podzielic wiec tu napisal.
A Wy tylko ze "ble, ble" i nic konstruktywnego. To co z tego ze byly podobne inicjatywy? Moze z tego wyjdzie cos wiecej.
Zauwazylem taka smutna tendencje ze ludzie maja wiele do powiedzenia nt czyichs inicjatyw, pomyslow a od siebie to cos niewiele czasem daja.

Dalej uwazam ze pomysl ciekawy, wiele jezdzi youngtimerow po naszych ulicach, ludzi ktorzy robia to bo lubia i miloby bylo wszystkich zebrac pod jednym sztandarem (teraz mowie akurat o Wroclawiakach). A w grupie zawsze milej, latwiej i przyjemniej. W koncu i capri.pl o tym swiadczy:)
Z nasza-klasa pomysl srednio trafiony (szczegolnie przy aktualnej wydajnosci ich serwerow;), lepiej byloby stworzyc jakas wlasna stronke, normalniejsze forum, oglosic sie w classicauto (jak to Mlody zrobil co tez bylo krytykowane;) i w taki sposob przyciagnac ludzi.

A i nie mowcie ze siedzicie 24h w garazu/pod blokiem naprawiajac taunusa/capri/granade (szczegolnie patrzac po ilosci postow tutaj pisanych;).

Vaax_wFe Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:47:01 /


... ;)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 22:43:59 /


ale ja akurat nie mam ochoty figurowac w jednym składzie z polonezem czy innynm wynalazkiem... dlatego jestem przeciw i mam prawo to powiedzieć... a pomysłów nie rzucam bo nie można na siłe sie uszczesliwiać, ew dowartościowywać... Capri.pl w pełni zaspokaja wszystkie moje potrzeby.. a jak ktoś chce to może nawet na ksieżyc wysłac swoje dane i zdjecia...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 22:54:02 /


Zdziwiłbyś się Vaax. A na pewno byś się zdziwił, gdybyś wiedział co się naprawdę u Nas dzieje. Niestety nie wiesz tego, bo nie bywasz. Raz, czy dwa razy Ci się udało.. To jest właśnie najdziwniejsze.. Krytykujesz ale rzadko się pojawiasz. Jak ostatnio Cię widziałem to zamieniliśmy może 4 zdania - w tym 3 o zabijaniu kurczaków. Vaax, zlituj się. Był czas, że nikt się z Tobą nie mógł porozumieć i w ogóle się nie pojawiałeś. Potem kupiłeś Sierkę i nagle jesteś klubowicz No1. O co tu chodzi?
Chyba Was za bardzo depresja zimowa dotknęła.. Jak kogoś pytacie o zdanie i ktoś powie, że mu się nie podoba to focha strzelacie..
Łajka, przecież ja Ci kiedyś dokładnie mówiłem co i jak jest NIE TAK w temacie wfe, Fordy, Youngtimery, ludzie, pierdzenie w stołek, brak inicjatywy. Idea "werbowania" ludzi jest jak najbardziej OK i ja jestem 100% ZA (!!!). Sam tak zwerbowałem kilka osób. :) Tylko ZAWSZE będzie taka sytuacja, że na jakieś spotkanka będzie przyjeżdżać garstka.. I ani Ty ani ja nic na to nie poradzimy.. :/ Co nie znaczy, że mamy sobie odpuścić. Skądże!! Ale nie na siłę i nie wszelkimi sposobami. Zobacz, znów mówisz, że nasza klasa byłaby miejscem na kolejne powiadamianie kogoś o zlociku itd. A pamiętasz rozmowę o kolejnych logowaniach się na kolejne strony? Większość była przeciw, więc coś w tym jest. Mnie w każdym razie zawsze wszędzie jest pełno i dalej będę werbował ludzi w sposób tradycyjny... Aha, Łajka... zdziwiłbyś się, gdybyś wiedział ilu osobom wetknąłem kartki za wycieraczki z zaproszeniem na zlocik, stronkę, moim mailem, telefonem... Jedni mają w dupie i już (większość), inni trzymają kontakt (patrz Młody).
Chociaż... po głębszym zastanowieniu ten ostatni przykład nie jest za dobry..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:00:53 /


MILO - skoro nic na siłe i nie wszelkimi sposobami..to ja postoje i poczekam na jakiś twój pomysł inicjatywe...a następnie powiem "MILO...nic na siłe..." - bo to zawsze można powiedzieć.
Ja naprawde z materią walczyć nie zamierzam... czas wszystko zweryfikuje - ja wychodze tylko z założenia że jeśli się nie probuje...to szans nie ma się żadnych.
Nie myli się ten...kto nic nie robi.

Powiem więcej - po kilku godzinach głupiej naszej klasy złapałem kontaktz Bartkiem z Brzegu ... i za cholere by mi do głowy nie przyszło że w miejscowości w której często bywam..remontuje się piękny Capri.
Co do spisu ludności na capri.pl...oczywiście że jest...tylko czy wyszuka mi osoby "aktywne" z promieniu np 50km od wrocławia?
Nie...

Popatrz na WFE - ....pytam się co się stało z wątkiem o filmie...
Pytam się co tu się wogóle dzieje...bo tłumaczenie się ciągłym siedzeniem w garażu to jakiś żart ...tak się składa że przez ostatnie 6 tyg prawie mieszkam w garażu.

Do tacha - kolego nie obraź się...ale polonezik chyba nie miałby ochoty stać koło tak zdezelowanego fordzika...jeszcze by się ruda przerzuciła;)
Piszesz o kompleksach...o dresach...o golfach - tylko kto tu nazywa swoje auto seks maszyną...i kto jak 13 latek popisywał się paleniem gumy na spotkaniu?
Szczerze - wstyd mi było aż za to.

Lajka / 2008-01-04 23:36:53 /


:) Fajnie sobie dogryzacie.. :) Coś mi to przypomina :) Łajka, Ty nawet bez Forda zachowujesz się jak Fordziarz ;D
A tak na poważnie: Łajka, powiem tak: dalej mnie nie rozumiesz.. Ale to nic, krótki staż, ot co. Ja nie jestem malkontentem. Po prostu kiedyś byłem taki jak Ty i właśnie mój entuzjazm zabijał... sceptycyzm. No i dałem spokój. Poczekałem, aż INNI zaczną tęsknić za czymś.. no i jak zatęsknią to się odezwą. Ale niech sami rusza a ja pomogę - nie na odwrót. No i widzisz jak jest. Mnie zawsze wszyscy sprowadzają na ziemię albo tekstami albo czynami, więc dałem sobie spokój. Przysłuchaj się wszystkim wokół a usłyszysz, ze za bardzo się wszystkim przejmuję :)
Powiem Ci, że jak dla mnie to i tak jest dobrze (żeby nie powiedzieć "super" i nie zapeszyć). Oto zestawienie po około roku czasu:
- Spotykamy się w coraz to większym gronie. Niewiele większym, ale zawsze.
- Udało nam się wybrać w 7 aut (!!) na ogólnopolski zlot na drugim końcu kraju.
- Łączymy coraz poważniej siły odnośnie remontu aut.
- Zakumplowaliśmy się z youngtimerowcami.
- Udało nam się nie pozabijać.
- Udało nam się nawet zorganizować razem niezłą imprezę (Sylwester). Niestety za krótko ale będzie lepiej!! :)

To postęp, prawda?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:49:40 /


zdezelowany to ty jesteś, chyba lusterka nie masz....
co do nazywania mojego auta to wole tak niż Pomylonez zreszta nie masz pojecia co ta Granada widziała... a co do palenia laka to nie ja podniecałem sie tylko wy prosiliście o otworzenie maski... skoro jesteś taki grzeczniutki i ułozony to może jeszcze ssiesz cycuszka mamusi?? popatrz realnie na swiat i spróbuj powiedzieć coś o ludziach którzy jezdza autami twojego typu... stare dziadki, zwiesniaczeni rolnicy, itd... czym tu sie podniecac ?? ze masz dwoje drzwi?? ale za to kupe smiesznych patentów jakie polak wymyslił na szybkiego, niedopracowana konstrukcje, itd.
i jak jestes jakis tam junktajmer to nie wprowadzaj porzadku tam gdzie on już jest...
Pale laka właśnie przy takich ciapach jak ty stojąc obok na światłach... i robiac to na spotkaniu nawet nie zauwazyłem ze byłeś bo znam, i lubie pare osób i oni wiedza o kim mówie a ty przyjechałeś jakimś plastikiem i udajesz szefa swojej dzielnicy, porzadek to możesz sobie w komórce zrobic... czołem!

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:55:26 /


a tak w ogóle to nikt nie widział tego twojego pieknego auta na oczy oprócz zdjec... życze ci abyś w roku zrobił tyle kilometrów swoim cudem co ja w miesiacu zdezelowanym fordem... a tak wogóle to lepszy zdezelowany ford zamykający licznik niż polska pomyłka przypadkowo dopuszczona do produkcji...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:59:58 /


Ej chłopaki... "Udało nam się nie pozabijać. " Ja mam nadzieję, że tego przedwcześnie nie wykrakałem? :)
Wrzućcie na luz!!! Ale już! Maskę to ja poprosiłem, żebyś otworzył i silnik pogazował, bo chciałem posłuchać V-ki. A Łajka nie ma tylko Poloneza. Ma też inne fajne autko (i nie mam na myśli Seja) a miał kilka jeszcze fajniejszych, więc nie dopinaj Tachu etykietki.
A Ty się Łajka od laków zdystansuj, bo to nie testosteron wychodzi z chłopów ale dziecinne zachowanie - a my wszyscy wielkimi dzieciakami jesteśmy :)

Silencio! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 00:02:17 /


Hahahaha ale nam się młodziaszek napocił;)
Wybaczam ci tachu - w dobroci mego ducha...jak tu nie wybaczyć...skoro taki żartowniś;)

Niedługo ci słownictwa zabraknie...hahaha;)
Naprawde super pocieszny z ciebie człowieczek;)

No nie...nie mogę się powstrzymać od śmiechu...przepraszam MILO :P:P:P:P

Uff....
No dobra....
:P

MILO - jesteśmy rowieśnikami...także - jakbym miał już odpuścić...to też już bym odpuścił "dziadkami" bawie się kilka lat...ale nadal walcze o to by każdy staruszek który jest dla miłośnika niczym podróż sentymentalna do lat '70 - a nie dupowóz... był we wrocłąwiu znany nie tylko ze zdjęć.

"Nasza Klasa" jest świetnym testem - dla tych którzy chcą coś zrobić...a nie tylko piszą że chcą coś robić...takie małe "prawie" ...ale robi różnice.


Lajka / 2008-01-05 00:07:06 /


Byłeś szybszy o te 5min MILO - niestety FireFox nie odświeżyl mi twojego posta na czas :P

Lajka / 2008-01-05 00:08:49 /


już pisałem pogadaj z rydzykiem i zrób na stronie radia maryja swój dział może sie wreszcie spełnisz jako informator typu " co mam i co zrobiłem" mi do tego Capri.pl wystarczy....

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 00:17:43 /


cieszę się że śledzisz moje wątki;)
Aaaa i jeszcze chciałbym ci podziękować za to że co chwile odświeżasz mój wątek - to ważne...niech każdy ma możliwość zapoznania się z jego treścią. ;)

Lajka / 2008-01-05 00:31:40 /


idz spac już lepiej bo sie nie wyspisz i znowu ci jakis pomysł jutro wpadnie do głowy..

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 00:33:04 /


eeej! wrzućmy sobie na luuuz...
parę swoich (nie)obiektywnych obserwacji:
- kluby to nie tylko spotkania, imprezy i różne inicjatywy - to również ogólnopolski system pomocy której nie zapewni żadna sieć serwisowa. i fajni, nieprzypadkowi ludzie, którym naprawdę można zaufać, a co normalnie nie zdarza się często. jak dla mnie taka świadomość jest cenniejsza niż jakieś spotkania.
- wiele inicjatyw upada albo degeneruje się, gdy zaczyna skupiać zbyt wielu ludzi... więc osobiście nie jestem zainteresowany werbowaniem przypadkowych osób
- Tachu czasami się unosi, ale jak się poczyta jego wcześniejsze posty to widać ilu ludziom pomógł i fachowo doradził. więc trochę szacunku się należy...
- czy mi się wydaje, czy naprawdę większość wątków Lajki wywołuje burzę?

i ponawiam pytanko: co ze stroną youngtimer wrocław? utknęło?

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 00:40:50 /


A o mnie nic? Żadnych spostrzeżeń? :)
Odpowiadam na Twoje pyt. :
- nie do mnie to pytanie. Ja się zajmuję stronką wfe i i tak nie mam na tyle czasu na ile bym chciał.
- wątki Łajki jak każde inne. Ale w odróżnieniu od innych - nie można kliknąć obok nich obojetnie.
:) A że Łajkę lubimy to i dyskutujemy.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 01:04:53 /


oj Majlo, pytanko nie było do Ciebie...
z Lajką mam nadzieję że kiedyś się stuknę pifkiem, bo na ogół w realu ludzie są spokojniejsi. Boję się tylko że te wątki niebezpiecznie przypominają twórczość osób zawieszonych :(

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 01:17:44 /


zabawnie to brzmi z perspektywy czasu...:)

nEon Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 12:50:17 /


ja zdjecie mam na naszej klasie z moim capri:D:D:D:D:D:D hhehehehehhe

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 20:46:48 /


Ja też :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-04 23:45:48 /


A ja z Taunusem ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-05 13:06:48 /


To chyba wszyscy co kochają swoje pojazdy się z nimi fotografują...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-06 23:04:39 /


qtwa... a ja mam na rowerze :/

szkodnik_wFe / 2008-04-08 01:05:08 /


ja pierdolę ze tak powiem wszedzie o tej naszej klasie słysze w domu w pracy nawet na ulicy myślałęm ze choc tu mnie ominie litosci ile mozna :/?

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-04-08 16:30:21 /


u mnie ten booom już się skończył. Jak kiedyśtam patrzyłem ,tak teraz od miesiąca nie wszedłem.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 16:37:59 /


Euforia mineła, teraz się straszny śmietnik robi, a co do klas to jakoś nie jest sie łatwo spotkać z ludzmi :/ widać za mało latek mineło...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-08 23:31:21 /


U mnie w pracy ciągle siedzą na naszej klasie co powoduje u mnie złośliwe żarty. A propozycja spotkania klasowego odbiła się długim śmiechem z mojej strony. I mówiąc szczerze dawno się tak nie ubawiłem myśląc o wspominkach :)

Michał.. / 2008-04-09 01:40:39 /


Eee tam, czemu nie... Zasadniczo połowa wyłysiała a druga tylko o dzieciach... (wejdź na gg Michał)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-09 01:42:09 /