logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Spis ludności fanatyków youngów na "Naszej Klasie"...

Spis ludności fanatyków youngów na "Naszej Klasie"...

Witajcie chłopaki ;)
Ot jest taki mini pomysł by zrobić "ciekawszy" spis ludności niż tutaj - czemu ciekawszy?
Ot...zawierający więcej informacji oraz zdjęcia. :)
Są też inne zalety ->
W skrócie :
- pocztą pantoflową można dojśc do osób zajmujących / interesujących się starszą motoryzacją i nie tylko
- tak samo jak popularność portalu ..rosłaby z czasem liczebność osób (tym samym być może nowych osób mająch ...nie wiem choćby matre murene a nie więdzących o wątkach na capri )
- ot nagle od osoby XYZ która lubuje się syrenach...dowiesz się że sąsiad ma capri essen'a w częściach i będzie złomować - dowiesz się...bo człek zobaczy że kochasz fordy ...a czuje klimat a tym samym...pomoże.
- w końcu będzie to uniwersalne miejsce dla każdego w którym przy pomocy jednego kliknięcia...powiadomisz wszystkich prywatną wiadomościa ...o planowanym spotkaniu regionalnym.
- dla tych którzy nie mają...będzie to okazja do nawiązania znajomości także poza naszymi "granicami"
- w końcu....będziesz mógł choćby wirtualnie zobaczyć twarz człeka który korensponduje z tobą....np na forum...a którego nie widziałeś.

http://nasza-klasa.pl/school/158705

Mam nadzieje że pomysł się przyjmie;)
Choć początki są jak zawsze trudne;)

Co o tym sądzicie?

Lajka / 2008-01-04 19:55:38 /


po kiego grzyba zakładasz wątek ?? można było napisac w tym "bardzo ciekawym" co już czesniej załozyłeś o naszej klasie... a tyle gadania o śmietniku...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:00:47 /


tachu - jak czegoś nie rozumiem...albo mnie to nie interesuje...
To się tym nie zajmuje i nie wypowiadam - wrzuć na luz...mamy weekend;)

Lajka / 2008-01-04 20:08:37 /


ale taka prawda mogłeś to samo napisac w tamtym wątku bo dotyczy tego samego:)

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:12:58 /


a tak mamy kolejny wątek o " naszej klasie"

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:13:26 /


To jest wątek dla wszystkich...z całej polski i nie tylko.
Myśle że fajny...a i niematerialne korzyści z takiego spisu miłosników...też się z czasem mogą pojawić;)

Lajka / 2008-01-04 20:17:16 /


ja pitole sory jak chcesz miec spis to poszukaj na capri.pl czyli na tej stronie gdzie teraz zakladasz te watki w sumie nikomu nie potrzebne sorki to zaczyna byc smieszne daj sobie na luz nie masz co robic kup 8 piw i ogladaj smieszne filmy ja jak nie mam co robic to tak robie a nie meczysz ludzi ta "nasza-klasa" sorki wybaczcie chlopaki jak nie mam racji ale to juz mnie zaczyna denerwowac:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:31:16 /


kolego ze zdjeciem pomyloneza w profilu to jest naprawde zasmiecanie tego forum
"nasza klasa" sluzy czemu innemu a capri.pl rowniez czemu innemu
szukaj na forum byly juz spisy aut ludzi itp nie potrzeba kolejnch
ozdr

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:31:25 /


tam jest nazwa strony nasza klasa a nie nasze samochody jezeli ty tego nie rozumiesz to moge narysowac z plastyki mialem 3+:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:36:20 /


Zapewne były...ale tylko fordów;)
Ja chętnie poznam miłośników wszelakich starszych marek - ot jestem otwarty na starszą motoryzacje;)
Za bardzo ten wątek traktujecie przez pryzmat Forda....a przecież nie tylko one były produkowane.
Zresztą - poczta pantoflowa jest o wiele skuteczniejsza niż wątek..który umiera i trzeba go szukać po archiwach.

Lajka / 2008-01-04 20:37:37 /


Odpuśćcie -

1 tamten wątek był w sekcji WFE a nie ogólnopolskiej

2. spisy które tu były nie obejmują innych aut niż Fordów

Idea nie jest taka zła ;-)) Ale tamten portal jest o znajomych ze szkół .... ;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:37:52 /


chcesz innych marek
czekaj tylko pujde po gazete
zaraz tobie wypisze kluby innych marek

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:41:04 /


www.klub-wartburga.pl
www.fsoautoklub.pl
www.cartontrabant.pl
www.ladaklub.pl
www.sierrafan.pl
nie chce mi sie wiecej pisac moze ich pomeczysz tym pomyslem:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:43:47 /


cichymk ... po pierwsze wyluzuj .. po drugie idz po slownik a nie gazete

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:44:09 /


bylo kiedys cos takiego jak polskajazda.pl czy cos, oraz druga rzecz no to chyba youngtimer.pl tam masz rozne marki. powinno wystarczyc.

klasa to klasa a nie samochody.

nie robmy im balaganu, tak samo jak u nas na forum nie gromadza sie absolwenci jakiegos tam liceum gdzies w polsce.

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:45:27 /


Zakończyłeś post tytułowy zwrotem: "Co o tym sądzicie?" więc czemu się rzucasz gdy tachu pisze co o tym sądzi?
Według mnie pomysł od czapy, ale intryguje mnie insynuacja że niby tam ma być ciekawiej, bo można dodawać zdjęcia. Toć tutaj też można dodawać zdjęcia (np zamiast miniaturki z polonezem? - nie jestem pewien bo na tak małym zdjęciu to nie widzę).
I co to jest capri essen?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:45:48 /


po dupe moge isc a nie po slownik :D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:46:51 /


To idź , może będzie poprawniej pisać ;-))))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 20:47:57 /


by sie ze smiech udlawila jakby zobaczyla jak pisze:D albo co karze jej pisac:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:50:15 /


:)))))))))) lepiej tu zamieść sobie swoje youngi :))))))

http://www.radiomaryja.pl/

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:21:46 /


A ja uważam ze pomysł dobry - nie zaszkodzi w naszej klasie zrobić klasę miłośników wszelakiej starej motoryzacji a przede wszystkim zaśmiecana według niektórych będzie nasza-klasa a nie capri.pl - kto chce może się przyłączyć kto nie chce może siedzieć cicho zamiast tu komentować

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:36:43 /


po to jest opcja żeby komentować...

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 22:49:50 /


nie jest to obowiązek.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:39:54 /


Zaraz sobie wsadzę palca w oko i przeczytam jeszcze raz pierwszy post. Bo chyba źle widzę! Jest tu jakiś moderator przeznaczony do cięcia takich ziomów z naszej klasy ;-P ??

-MrG- Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 01:18:16 /


Lajka spóżniłeś sie z pomysłem taka klasa juz istnieje trzeba było oblookać jakie klasy już powstały.

cortinas !G.O.P! / 2008-01-05 09:26:43 /


..kiedys na forum byly porady i doswiadczenia - madrzejsze lub gllupsze, ale czytalo sie nowosci zeby wiedzeic co jest grane. teraz tylko stek bzdur, klotnie, wyrzucanie sobie wszystkiego... ludzie - nie macie co robic?jeden glupi post rodzi 40 kolejnych w ciagu doby.. zenada

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 09:55:38 /


Dziwne - tego czego nie rozumiecie...to automatycznie jest bzdurą.
Zupełne ograniczenie - nie wiem jak przedstawić wam idee tego wątku by została odebrana pozytywnie.
Przecież nigdzie nie napisałem...że jesteście półgłówkami, że macie złomy nie auta czy cokolwiek w tym stylu - więc skąd ta złośliwośc / agresja w waszych wypowiedziach?
Zupełnie tego nie rozumiem i przykro mi gdy patrzy się na taką frustracje - jeśli ja mam z czymś problem to "wyżywam" się gdzie popadnie.
Poczytajcie niektóre swoje posty i pomyślcie nad tym dwa razy zanim napiszecie kolejnego.

Po co rzuciłem propozycje?

Z banalnego powodu - ot staram się zbierać we wrocławiu ludzi ze starymi autkami (NIE TYLKO FORDAMI)...ten kto organizuje takie spotkania...krypto zloty etc wie...ile to kosztuje wysiłku i samozaparcia.
Że nie wystarczy podzwonić i wysłać pare mail'i by na spotkanie przyjechało 15 aut - przynajmniej nie we Wrocławiu (chyba Kraków jest tutaj wyjątkiem godnym naśladowania).
Z tego banalnego też powodu że lubie stare auta...dziwnie zależy mi na tym by móc spotkać się w większej grupie (mimo przeciwności na jakie napotykam) - co za tym idzie...probuje wszelkimi dostępnymi środkami dotrzeć do tych osób...które może niekoniecznie bywają na capri.pl - naprade...nie jest to jedyne forum związane z tematyką starych aut.
Nie jest to idea typu - o jak fajnie by było mieć klase czy inne podobnego charakteru - stworzone zupełnie bez wizji i zamysłu.

Pisze wątek na forum...licząc na zrozumienie i chęć pomocy...i co czytam w odpowiedzi?

Liczę na większą wyrozumiałość - a te osoby który ten temat nie dotyczy / nie interesuje prosiłbym o nie zabieranie głosu typu..."co za bzdura".
A jeśli wątek tak strasznie rozmija się z regulaminem - to zapewne "władza" też się do tego ustosunkuje.

Pozwólmy - niech czas zweryfikuje ten pomysł...wiem jedno...dzięki jednodniowemu wyświetlaniu...poznałem dwóch miłośników z wrocławia...o których pojęcia nie mam - zatem już są pozytywne aspekty.

Lajka / 2008-01-05 11:09:32 /


Lajka
http://www.capri.pl/forum/265841&t=20080104231048#new

Dowiesz sie czemu twoja propozycja spotkała sie z takim a nie innym przyjęciem :)
Gdyby ten temat ruszyć na wiosnę to wszyscy by pewnie piali z zachwytu :D
Nie przejmuj sie.
Mnie ostatnio ,jak przeglądam to forum, łapie coraz większy ból serca bo odnoszę wrażenie że zaczyna sie to przemieniać w takie "kółko wzajemnej adoracji".
Nie ma już tej zgodności i uprzejmości jaka była dawniej w początkach tej strony.
Każdy nowy jeszcze zanim sie odezwie jest już napiętnowany, nazwany osłem i odesłany do przeglądarki.
Ale takie niestety są prawa ewolucji. Stronki internetowe też im podlegają i sie tego nie zmieni.
Zaraz pewnie i mnie sie oberwie za to co napisałem. Ale ja mam to w ...
Głowa do góry Lajka

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 11:24:35 /


czy leci z nami Administrator?

Classmobile / 2008-01-05 14:33:31 /


Niektórzy mają chyba zwężkę w dolocie...Niekonstruktywna krytyka jeszcze chyba nikogo do niczego nie doprowadziła. Jak coś jest "be" to jest takie z jakiegoś powodu. Mały Kaziu na zajęciach w szkole podstawowej potrafi lepiej uzasadniać swoje wypowiedzi niż co poniektórzy z "wiernych forumowiczów"...jeżeli coś Ci nie leży to napisz. Jeżeli nie potrafisz tego uzasadnić to może lepiej dać sobie spokój i nie dawać powodów do dalszej bezsensownej offtopowej dyskusji, która może przerodzić się w pyskówkę. Bo napisać że "to jest do bani bo jest do bani i tak myślę" kwalifikuje się raczej na forum "moje-przedszkole-starszaki". Jeżeli nie jesteś w stanie uzasadniać Swoich wypowiedzi, a tylko śmiecić i wyśmiewać cudze pomysły to powyższa wypowiedź jest skierowana właśnie do Ciebie.

cubestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 18:23:57 /


Oj Cubestone wybacz że spowodowałem że tak sie uniosłeś.W ogóle przepraszam wszytkich obecnych że mogli odnieść takie wrażenie jakbym kogokolwiek atakował. ( co jednak wcale nie daje prawa do nazywania mnie małym kaziem ;) ) . Chciałem jedynie krótko i wyrażnie napisać iż taka klasa już powstała na portalu nasza-klasa więc nie wiem czy ma to jakikolwiek sens kopiowanie moich pomysłów . Ale żyjemy w wolnym kraju i nie będziemy sobie niczego zabraniać :)
Popieram pomysł nowego użytkownika lajka :) i życzę by zyskał poparcie również większej ilości ludzi tutaj sie znajdujących , zreszta ja sam jak tylko portal "nasza-klasa" zyska nowy serwer wpisze sie do tej klasy :) .
Pozdrawiam serdecznie.
Cortinas

cortinas !G.O.P! / 2008-01-05 18:48:36 /


Majszajs, nasza klasa, emo, k..., dzieci neostrady...

rypswyps / 2008-01-05 21:35:24 /


hehehehehe :)

kozi Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 21:36:47 /


Ale się towarzystwo rozgrzało... Nasza klasa to nasza klasa, niech se będą i robią to do czego zostali stworzeni, wychodzi im. Znalazłem troche luda z podstawówki i technikum, fajno. Ale jak na Capri.pl ktoś spróbuje uruchomić dział "Gotuj z Capri.pl" to wymiekne...
Dlaczego próbuje się jeść zupe widelcem i jeszcze wmawiać wszystkim że tak jest ciekawiej?!? Może i tak ale po co?
Masz nowy ciekiawy (bądz ekstrawagancki...) pomysł rzuć w offtopic i daj pokój ludziom, im jest tu dobrze. Też lubie różne starocie... warszawki, garbusy, kanciaki, pomylonezy, kaszle, syreny, mydelniczki, warczyburgi... Czemu nie, ale nie tu bo chyba krąg zainteresowań owego forum jest jasno opisany na stronie głównej. Głupie wojny i pyskówki nic nie wnoszą a powodują tylko niepotrzebne spięcia, pomysły na banowanie, itp. Co nam to da?

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-06 00:30:36 /


Akurat Ciebie na myśli nie miałem pisząc ten post, ale jak to mówią uderz w stół, a nożyce się odezwą...żarcik ;)

cubestone Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 02:02:35 /


SzooGun jesteś nie na czasie :) Gotowaliśmy już dawno z Capri.pl i wynikło z tego tylko tyle, że zupę powinno się jeść .. pałeczkami. :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 02:49:07 /


"uruchomić dział "Gotuj z Capri.pl" "

Buahahahahah:)

rypswyps / 2008-01-06 13:14:57 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.