logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Dziwna jesienno-zimowa depresja i nerw

Dziwna jesienno-zimowa depresja i nerw

Ostatnimi czasy zauwaza sie co nastepuje :

-czepialstwo do nowych uzytkownikow
-zniechecanie do uczestniczenia w capri.pl (wynikajace z powyzszego)
-zbedne komentowanie postow i ogloszen

Rozwijajac mysl ..... komentator pisze jak to niepotrzebny watek i jak zasmieca , z tego rodzi sie bezsensowna zazwyczaj dyskusja i to ona robi najwiekszy smietnik.

-dogryzanie innym uzytkownikom
-docinanie sobie na kazdym kroku


czesto zdarza sie ze najwiekszymi pieniaczami sa osoby ktore potrafia tylko zza monitora byc zlosliwi i nie pokazuja sie na zlotach itp.

zdarza sie takze ze osoba z bardzo duza wiedza irytuje sie zbyt mocno na osoby bez takowej.

Postuluje aby sie czesciej sie ugryzc w klawiature i nie pisac tylu zgryzliwych uwag i bedzie przyjemniej .....


Pomijajac fakt ze pewnie do tego watku tez sie ktos przyczepi ... zycze temu ktosiowi mniej nerwow a wiecej radosci z posiadania starego Forda


Dziekuje.....

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:56:42 /


Ptasiek! Nie masz co robić tylko zaśmiecać forum takimi wątkami??? :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:59:01 /


i po co ten watek :P.. fajne znaczki masz kolo swego nicka

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 20:59:46 /


masz nawet rację.
ja zacznę od siebie

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 21:02:20 /


po to aby sie zastanowic czy napisac do jakiegos watku czy nie:) w sumie popieram ten watek czasem trzeba sie 3 razy zastanowic a nie pisac bzdury:D a jeszcze lepiej pic piwko:D hehe ide po nastepne bo mi sie juz skaczylo:D jak ktos chce to morze wpasc mam jeszcze skrzynke:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:03:40 /


Proponuje zatem aby ten wątek był prekursorem wypełniania naszego życia miłością i przyjaznych gestów bo rzeczywiście na gruncie złości i pieniactwa niczego się nie zbuduje.
Zacznę od siebie:
Panie i Panowie macie śliczne autka i dzięki wam dostrzegłem w moim życiu piękno starych Fordów za co wam serdecznie dziękuje.

Wroobel_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 21:03:43 /


"czesto zdarza sie ze najwiekszymi pieniaczami sa osoby ktore potrafia tylko zza monitora byc zlosliwi i nie pokazuja sie na zlotach itp."

a ten tekst to żeby kogoś wk... ??

Nikt od nikogo nie wymaga, żeby sie koniecznie pojawiał na zlotach ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 21:26:59 /


fakt, stare wątki lepiej się czytało, teraz na jedną merytoryczną odpowiedź przypada kilka offtopów, śmieciów i zaczepek
ja też składam samokrytykę i obiecuję kilka razy się zastanowić przed każdą odpowiedzią... a teraz idę popieścić taunusa
...ale młodzi też niech nie prowokują ;)

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 21:30:42 /


Rzeczone "czepialstwo" wynika głównie z tego, że pojawiają się wątki nie mające związku z oldfordową rzeczywistością bądź dublujące tematy obszernie poruszone już na forum, co w czasach "modemów" - gdy naprawdę ciężko było przeglądać forum - było bardziej wybaczalne, a teraz - w dobie szybkiego internetu - jest irytujące. Sam nie dosrywam, choć często mam ochotę :)
Jak bumerang powraca temat testów z regulaminu dla świeżych użytkowników.
Najwięcej "czepialstwa" i dosrywania widać jednak ciągle pod komentarzami do ogłoszeń i to jest przykre...

Śmietan / 2008-01-04 22:20:52 /


Ptasieeeeeeeeeeekkkkkk!!!!!!! Nie zaśmiecaj forum zbędnymi postami!!

;)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 22:43:02 /


Ja popieram że trzeba pomyśleć z 3 razy a czasem to jeszcze 3 razy więcej niż te 3 razy. Była Kiedyś sytuacja że chyba Milo( jak to nie Ty to proszę nie obraź się że Cię pomyliłem) wyjechał że nowi piszą a gówno wiedzą powtarzają tylko wątki od tej pory pisze mniej myślę więcej i jak coś najpierw używam wyszukiwarki.
Apelacja do młodych i nowych czasy się zmieniają i uważamy się za nie wiadomo kogo ale zachować kulturę trzeba więc mniej agresji a więcej spokoju starsi stażem mogą bardzo pomóc niektóre komentarze choć ostre i sprzeczne z naszym widzimisie mogą być bardzo pomocne.

Do Starszych stażem więcej cierpliwości nowi się nauczą co i jak.

Starajmy się zapobiegać problemom zanim powstaną a jak powstaną to spokojną rozmową a nie kłótnia

Oto moje zdanie nie każdemu może się spodobać( no ale nowy jestem:P)xP
Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia na zlocie :D

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 22:48:21 /


Nie, zebym mial satyswakcje... Ale troche racji chyba mialem?...A tak pozatym... to jakos milej sie zrobilo.

granadabus / 2008-01-04 22:59:35 /


Wiem, wiem...Mialo byc (satysfakcje)

granadabus / 2008-01-04 23:05:25 /


jeszcze tylko dodam ze ktos kto szuka info przypadkowo na naszym forum i nie ma zamiaru spedzic z nami zycia to zadaje szybkie pytanie a potem zajrzy czy ma odp i spada ... to po co od razu z tego sysputy robic

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:15:17 /


Szafa, no to ja akurat byłem ale przede mną jeszcze kilku by się znalazło a i widzę, ze i po mnie też kilku to mierzi.
Powiem tak: generalnie, jak się zalogowałem, to byłem mechanicznie zielony i siedziałem cicho. Można powiedzieć, że pytałem i to dużo, ale zawsze na temat Capri. Nawet nie Fordowski, tylko ściśle Capri. W miarę jak zdobywałem jakąś wiedzę, to staram się odpowiadać innym na pytania jak tylko mogę. Stronka gości nie tylko miłośników Capri ale i innych Fordów, więc jak jestem np. na jakimś zlociku Fordowskim to cykam też fotki innym autom, bo wiem, że kilka osób się na pewno ucieszy. Potem zaczął się jakiś boom na lpg itd. i aż się nie chciało tego czytać. Jestem tu, bo wciąż jestem głodny wiedzy i wciąż staram się pomagać innym. Ale teraz nastała era chamstwa, nieudolnego myślenia albo jakaś naprawdę ogromna niemożność komunikacji i posty bez sensu. I z tym zawsze będę walczył, bo jak ktoś ma 17 lat, nie umie pisać i jest bezczelny to niech lepiej siedzi cicho i czyta i czyta i się uczy. A to, że od czasu do czasu ktoś ze "starszych" (jak to niektórzy mówią) pogada o pszczołach.. Cóż, MY już jesteśmy zżyci ze sobą w jakiś sposób ale zawsze znamy umiar.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:27:28 /


No i właśnie oto mi chodzi. wiem ja sam jestem tu kilka miesięcy mam bardzo nikłe pojęcie o taunusach, capri... dlatego czytam i nie wypowiadam się w tematach na których się nie znam. Uwierz nie szukam zwady czy wrogów jeśli mój poprzedni post Cię obraził to przyjmij moje przeprosiny.

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-04 23:40:17 /


No co Ty szafa! Jest spoko! :) Chętnie pogadam z Tobą na zlociku. SO będzie pierwsze, szykuj furę! :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-04 23:57:06 /


Postaram się być jak nie swoim to z Przemkiem wpadnę ale też nie wiem jak z robotą bo na wakacje zaczynam ostro bo kasa na remont potrzebna spora żeby Tauna do igły doprowadzić, ale jak tylko mój będzie cacy to nawet tak wpadnę na piwko i Carle zobaczyć:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 00:03:51 /


Ale tak to jeszcze raz przeczytałem i doprawdy nie wiem za co miałbyś przepraszać. Napisałeś dokładnie to, co pisałem w postach :) No i przyznałem Ci rację.
Carla z nowym serduchem - będzie na co popatrzeć :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 00:06:25 /


Wiesz nowy jestem :P Poza tym jest wiele ludzi którzy mówiąc o tym samym się nie rozumieją różnica charakteru czy osobowości ja wole wcześniej zgasić płomyk niż potem męczyć się z pożarem:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 00:09:19 /


:) He he, dobrze prawisz :) A z tym zrozumieniem to trafiłeś w sedno. Ja zawsze powtarzam, że niektórzy po prostu nie chcą słuchać.. :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 00:58:43 /


ja nie bylem na zadnym zlocie:) moze o mnie chodzi:D

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 01:18:03 /


Apropos pozaru.....jak wide ze sie zaczyna palic to podkładam do ognia(poprostu to lubie........ale czasami jest jednak za gorąco).

Moze niech ktos okresli wiek uzytkownika jaki moze sie wypowiadac na forum.
(ja pozanałem tą stronę jak miałem własnie 17,teraz mam 21 i widzę ze to jeszcze za mało zeby wypowiadac sie na forum)

Pozdro.........staruszki

bon / 2008-01-05 01:47:32 /


jak co zimy przypominająca sie dziecięca miłosć pomimo innych związków ;p a i ten ból ze zimno chłodno i chujenka z grzybienką bo capri stoi w garażu i czeka az sie cieplej zrobi bo nawet nei mam odwgi nurkować pod nim jak tak zimno wszędzie

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 03:50:42 /


Jesienna Deprecha Kur może trochę poprawi nastroje :P

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 12:14:21 /


no taaaa ... coraz więcej mistrzów ciętej riposty.
Przydałaby się czasem terapia w rodzju kilku dłuższych chwil na mrozie w towarzystwie swojego zabytku.
Zaręczam, że powrót do klawiatury kompa zdecydowanie podwyższy wtedy poziom endorfin tzw. hormonów szczęścia ;)))

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 13:51:20 /


no dobra mnie też ponosi, przyznaje... ale zrzućmy wine na pore roku:P zreszta mam nadcisnienie i zaswiadczenie na to :)))

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 14:16:27 /


:) cos w tym jest. Trzeba sobie dodawac energi do tworzenia fajnych fur a nie sie gnebic na wzajem. Ja pewnie bez wsparcia zyczlikwych ludzi z capri.pl pewnie w ogole bym z miejsca nie ruszyl.

badzmy dla siebie wsparciem to wiecej milych dla oka i ucha fordow bedzie zdobic nasze ulice:) alez wypowiedz moralizatorska;) haha smieje sie z siebie ale wiecie o co chodzi:P

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 14:17:52 /


taaa, ja nawet moge kogoś przytulić jak chce :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 14:55:52 /


to na zlocie się przytulamy:P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 16:12:12 /


mnie przytulisz bo chlopaki mi zwalili lakierke i musze znowu czekac az zadra wszystko i wezma sie do pracy od poczatku...

przynajmniej nie biora za to za duzo kasy ale powody do przytulania i pocieszania to dają;)

pozdro dla chlopaków od mojego lakieru;)

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 16:54:53 /


takie zlotowe przytulańsko będzie :p

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 17:01:49 /


wszyscy się poprzytulamy:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-01-05 18:30:10 /


MILO jak masz coś do mnie to pisz na pirv ok bo jakos tez ostatnio zaczynasz mi jeździć oke pozdro for all

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-05 18:34:37 /


Benio, nie wiem co znaczy "jeździc okę" :))) Ale jeśli coś w stylu: czepiać się, to nie, nic do Ciebie nie mam :) Tak sobie czasem wzdycham tylko :) Ale do Ciebie nic nie mam i nie wiem skąd ten pomysł. Jak ja coś do kogoś mam to wierz mi - zainteresowany wie o tym :) Pozdro!

No to ja się przyłączam do zbiorowych uścisków i BIG HUG ! (Tachu, łapy przy sobie) :D

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 02:43:16 /


Moim zdaniem to nie jest żadna depresja:) zwyczajnie nie mamy już nic konstruktywnego do napisania to sie opierdzielamy :)
Otwierasz stronke .. nic ciekawego no to trzeba po kims pojechac i szukać jakiegoś tematu co ci sie nie podoba :) i z byka :D:D

cortinas !G.O.P! / 2008-01-06 11:17:46 /


jeździć = czepiać sie

a z kąd ten pomysł z fajnego wątku ale spoko na jakims zlocie wlaszku rozbroim :D:D

BenioTL Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-01-06 12:35:06 /


Ptasiek - cieszy fakt iż ktoś zrócił uwage na tą "nerwowość".
Mimo iż jestem tutaj na występach gościnnych - jestem na tak. ;)

Lajka / 2008-01-06 22:10:05 /