logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » dogoniłem Capri MkI

dogoniłem Capri MkI

Moćk / 2003-09-09 00:51:57 /


Właścicielem jest starszy pan, posiada to Capri od 28 lat.

Moćk / 2003-09-09 00:56:07 /


Sliczne tylko po co te wloty na masce?

Hoover 3M / 2003-09-09 01:11:48 /


Chyba kiedyś widziałem tego capri na jakichś zdjęciach z jakiegoś zlotu.
Stan po prostu zaaaajebisty:). Takie Mk1 spotkać to wielka rzadkość.
Szkoda ze światła nie te ale przynajmniej właściciel zdobył się na choć tyle wysiłku żeby władować światła od faceliftu.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 01:15:48 /


Tylko światła Cie rażą ?? bo mnie znacznie więcej :-(((

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 01:33:21 /


Michukrk nie widziałeś tego Capri bo właściciel nie jeździ na zloty. Lampy z tyłu może będą bo postaram się przekonać właściciela. Wloty są na aucie od 74 roku chyba. Gość jest drugim właścicielem. I pomyśleć że ten Caprik jest 8 lat po remoncie... Jak się dba tak się ma :-)

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 01:49:34 /


on czesto parkuje kolo jakiejs kawiarenki na Krakowskim Przedmiesciu... :D

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 06:47:32 /


jaka śliczna !
o fuuuuuck !
najpiękniejsza !
RESPECTA
jestem pod wrazeniem, moj brat kiedys mówił że ją widział, strasznie się podniecał, teraz rozumiem czemu :)

p.s a wloty nie sprawiają wrażenia TJuningu, sa całkiem spoko, i nadają
agresywności

p.s2 no za taką to tylko dać sobie jajko uciąć :D


starrsky / 2003-09-09 07:49:06 /


Te wloty to fajny gadżet z dawnych lat,ogólnie mi się podoba

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 08:56:16 /


brat mówi ze szkoda że w środku fotek nie zrobiłeś, podobno jak z fabryki, z tego co jeszcze sie dowiedziałem podobno zmienił silnik bo jak mówił, ze za komuny wlał polski olej i mu stanął :)

starrsky / 2003-09-09 09:26:15 /


Śliczny,widać że gość o niego dba.Rozumiem też że go ma od czasów komuny ale teraz mamy XXI wiek i niech już zdejmie ten hak holowniczy z tyłu.Ciekawe ile jeszcze takich dopieszczonych rodzynków w Polsce się znajdzie ?

Arni12 / 2003-09-09 10:05:50 /


Robi wrażenie ale....
1. Wloty są naprawde badziewiaste i napewno nie są z tamtej epoki
2. Lampy tylne troche za bardzo opuścił i wyglada to kiepsko
3. Ale stan zajeb.......

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 10:16:01 /


no faktycznie te imitacje wlotów z tyłu na błotniku ale padaka . . . buehhehehhe

starrsky / 2003-09-09 10:22:59 /


a mnie sie podoba !!! i biorac pod uwage caloksztalt wloty mozna pominac milczeniem :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 10:32:31 /


wloty spox, auto spokoo :)) garba nie ma to wloty moga byc! :)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 11:06:15 /


a skąd wiecie co ma pod maską może te wloty zastępują "turbo rure" :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 11:29:47 /


Pod maską ma 2,0v6 znam właściciela.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 11:39:10 /


W końcu jaki ma ten silnik ??? A jaki miał oryginalnie ???

Szkoda że nie jestem wnuczkiem tego gościa... :)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 11:48:34 /


Silnik musiał być jakiś V4 no chyba że to wersja produkowana w GB z Austrii czy Francji.
Jak dla mnie to ogólnie BOMBA! Jedyne co mi nie pasuje tutaj to światła i migacze z przodu. Jak Coke powidział maska nie ma garba więc te wloty ujdą w tłumie. Lusterka chromowane spox. Wycieraczki czarne ale co z tego jak ma wszystkie kliny uszczelek chromowane (albo owinięte taśmą chromowaną ale i tak wygląda super. Do tego ten lakier:)mniam:PPPPP

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 13:37:28 /


czepiacie sie, jest zaje***ty od początku do końca, oby takich przybywało...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 13:38:36 /


starrsky, namawiaj tego pana co by sie do belzebubów przylaczyl :DDDD

Jabol / 2003-09-09 14:13:20 /


była jakaś r4 lub v4 :) bo niepamiętam ale napewno 4:) lepiej niech michał w napisze :) a autko bardzo ładne a te dodatki to żecz gustu

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 15:04:18 /


może mi ktoś powiedzieć gdzie i za ile można kupić wspomnianą już tutaj "taśmę chromowaną"
jak toto wygląda i jak się stosuje??

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 15:06:25 /


Z daleka te wloty faktycznie wyglądaja kiepsko, ale jak je z bliska obejrzałem, to nawet mi się spodobały.

Zdjęcie wnętrza zrobiłem, ale kiepsko wyszło, bo się światło odbija. A szkoda, bo środek jest dopieszczony, że aż miło!!

Moćk / 2003-09-09 15:08:07 /


heh... jaki by samochód nie był to zawsze znajdziecie coś do czego można sie przyczepić... smiutne ... Wloty wyypas malowanie wyyypas ,wszystko wyyyypas !!Ale dlaczego ma jedną rure wydechową ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 15:50:46 /


wyyyypas to może być Seicento po "tuningu"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 17:02:18 /


Niestety jak sie ma tak dopieszczony samochód to wszelkie modyfikacje w odstępstwie do oryginału rażą :-((

czemu jeden wydech ?? - bo tak miały mk1 v4 v6 itd :-) wielka wiekszosc

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 17:15:03 /


Ale pierdzicie w te klawiesze Nie wskaze kto bo widac na powyzszym Ekipa sie praktycznie nie zmienia. Razi was wszystko praktycznie juz teraz jak ktos tuninguje, jak nie ma orginalu, jak chce cos innego, jak zrobi innaczej. To ja proponuje o wystawienie dla poroownania AUT panoow komentujacych pana X i X-Niech pokaza jak sie robi i czym jezdzi. Bo jesli chodzi o wloty to z punktu widzenia plastycznego to sa one perfekcyjnie wykonane pod wzgledem proporcji. Nie widze tu nic razacego za specjalnie ale Oki czekam kto z komentujacych pierwszy wystawi swooj ideal ??? -Belzebuboow- czemu ten samochood ma miec cos wspulnego z... ??? Nie lapie o co chodzi i co ma starrsky do tego???
NARRA

Q_Back / 2003-09-09 17:55:03 /


bo jest śliczny tak jak nasze auta ...to wszystko :)

a co do tej oryginalności to ciekawe byłyby zloty gdzie jest 100 oryginalnych mkI mkII i mkIII i kazdy by sie na nie spuszczał, ciekawe

starrsky / 2003-09-09 18:11:32 /


Ciekawy zlot same oryginaly...- moze i Wiem ze wiekszosc aut przyjezdzajacych na zlot np na Gryzliny czy do Borska to dziwolagi i tu bez urazy:np jabol podswietlenie deski, KAROL silnik, Hoover, Macias, Czolg, gosciu , Coke , qwa moze jeden jest w przyblizeniu podobny do oryginalu. Ale co przyjezdzam to slysze - o Q_Back ale masz dziwny szamochood fajny klimat. Coke sam robiles ten silnik nie glupio lata KAROL ..........i by mozna bylo milion historii. Nikt nikomu nie wyjedzie w pysk ale masz nieorginalny
ZA TO TUTAJ NA STRONCE - Mozna jechac i jebac bez oporoow. Jeszcze wlasciciel nieznany jakis starszy facet wiec nawrzucajmy mu blotem bo my jestesmy jak to ktos ujal
100% caprimaniacy

A ja jestem jak widze takie posty za Stalinizmem i pepesz'e szykuje do inkwizycji
No gdzie te wasze muzeum 100% Capromaniackie Fury
Gdzie??????????
kto zapoda fajna fure ? no kto taka 100% oryginalna Caproimaniacka?
NARRA czekam

Q_Back / 2003-09-09 18:33:50 /


Starrsky i do tego jest przyzwoicie czrnoczerwony ;-)
Narrka

Q_Back / 2003-09-09 18:34:56 /


Q_back masz 100% racji. Mike czekam na któryś z Twoich oryginałów!!!!
A ta jedyneczka jest zajebista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

papajPeCeKa / 2003-09-09 18:56:51 /


ale q..a nie oto chodzi!
jak by wszystkie byly 100% orginal to by nudno bylo!
musza byc takie i takie
a watek powstal po to zeby kazdy mogl powiedziec co sadzi o tej bryczce-mam racje?
mi te wloty wogole nie podchodza a dla innych sa piekne, moze dlatego ze takie same w norauto sprzedaja za 20zl i platik nie jest najlepszej jakosci:)
pozdro

P.S.mam wkleic moj oryginal? hahaha

Hoover 3M / 2003-09-09 19:06:25 /


Hoover ja też swój wkleję hehehe!!!!!

papajPeCeKa / 2003-09-09 19:55:13 /


Ludzie o czym wy piszecie... jakie oryginały? Tak was biją po oczach auta zachowane w oryginale, ciekawe tylko dlaczego i gdzie się ich tak naoglądaliście jak na stronie jeśli chodzi o Capri naliczyłem trzy lub cztery. Właśnie tego zjawiska na stronie nie kapuje zupełnie! Każdy musi coś dodac od siebie, coś przykleić, przykręcić lub zmienić...
Jeśli chodzi o Caprika tu pokazanego to nie krytykuję, znam własciciela, mieszka blisko mnie i co jakiś czas się spotykamy na drodze. Gość sobie dba, pieści autko mimo, że żone ma anty Caprikową. Zresztą chciałem kupić ten samochód ale jest zdecydowanie nie do sprzedania. Ciesze się, że są ludzie co tak dbają. Kiedyś namawiałem na pokazanie tego Capri tu na stronie ale własciciel nie wykazał zainteresowania, nieźle się zdziwiłem jak zobaczyłem tutaj KAPRUSIA ( tak na to autko mówi właściciel i to chyba oddaje jego podejście w stu procentach :-) ).
Na koniec rzyczę więcej tolerancji dla zwolenników oryginału bo tylko dzięki nim następne pokolenia będa mogły zobaczyć jak naprawde wyglądało Capri. Prawda jest taka że już teraz świerzo upieczeni Caprimaniacy mają z tym problem, a co będzie za 20 lat?
Pozdrawiam

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 20:27:08 /


1.Byłem na zlocie gdzie było 100 oryginalnych Capri no i pewnie 50 mniej oryginalnych ....było na co popatrzeć.
2.Ten egzemlarz jest wyjątkowo ładny ...a kierunki na bokach to mus przy haku holowniczym ;-( miałem cos podobnego w swoim dziobaku.
3....może ktoś zauwazył że w info założyciela wątku jest poniekąd wyjaśnienie dlaczego na pierwszym planie jednego zdjecia mamy nie koniecznie forda a tytuł postu brzmi.... ;-)
4.Opel to tez fajne auto ...

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 20:36:24 /


no własnie ładna ta ascona :)

starrsky / 2003-09-09 20:48:14 /


No! Nareszcie i ja się doczekałem komplemetnu o mojej nie-do-końca oryginalnej Asconie:) Ale najważniejsze, że jest skuteczna - dogoniła Capri MkI i dzięki temu mamy ten wątek :P

Moćk / 2003-09-09 20:54:42 /


każdy dodaje coś od siebie do samochodu bo oddaje mu coś od siebie , chce zeby auto było mu jak najblizsze... .Bo je kocha ... henry kochał takie jakie wypuścił ,ty kochasz henre...yyy znaczy oryginał :0 ja kocham moją gałe ,czarna maskę ,starrsky swoj pług i pasy ,cooke grill i silnik .pablo swoje poszeżenia ,dajcie spokuj... To jest moj samochód i będzie wyglądał tak jak ja chce i tak jak mi pasuje ,tak jak czuje ... i będzie on częścią mnie ... !

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-09 21:32:21 /


kiedyś bardzo dawno temu marzyła mi się taka ascona

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 21:38:43 /


A ja kocham moja Cortine :P i co nie widac tego hehe
NARRA:D

Q_Back / 2003-09-09 22:27:43 /


Michal nic nie zrozumiales i jestes przewrazliwiony

No gdzie te zajebiste fury bo chce obrzucic kogos

-Chodzi zupelnie nie o orginal ani o nieorginal Chodzi o sposoob bycia ktoorego mam juz dosc np: pisze spawn watek ze jest zlot w 100licy o 24 i ktos odpowiada ze to po.ebana pora i najlepiej o 5 a on i tak ma samochood w garazu i nie przyjezdza i 1000tego typu wypowiedzi po to zeby zaistniec na forum. Nie kierowane sa obobowo ze niby sie nie mozna bylo przywalic. ot tak rzucony text. Po co ? zeby: zniechecic, obrazic, fqwic organizatoroow. Rzuca ktos ze scigal mk1 i fajna mial radoche (i do tego ma opla-ciekawe ilu 100%CAprimaniakoof scigalo inny fajny samochood ?) -sie zaczyna "madrowanie wielkich" jakie to wloty sa h.jowe i ze za 20 i plastyk -Przemyslcie, po co? kogo obchodzi z czym sie te wloty kojarza? kogo obchodzi ze pora komus nieodpowiada skoro i tak go nie bedzie! Troche refleksiji i nie jebac tak wszystkiego na starcie Co pomysli wlasciciel tego auta jak to przeczyta? Sorry ale ja sie z tymi wypowiedziami totalnie nieutorzsamiam sa po maxie dresiarskie.

NARRA

Q_Back / 2003-09-09 23:33:22 /


Co to już nie można nic powiedzieć o aucie które ktoś pokazał bo go inni zjadą że głupi jest ..... skoro myśli inaczej

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-09 23:35:55 /


Mysle Mike ze jechanie wszystkiego musi sie wiazac z czyms w opozycji dla roownowagi zeby to forum nie stalo sie tylko jadacym a Jechanie tez powinno niesc pewien pozytek i byc motywujace. Czy jakies wloty, kostki, czy co tam swiadcza o czym kolwiek ...?
ten samochood jest zlapany na ulicy nie jest szykowany do sesji -on taki jest pewnie nawet jak pada deszcz Czy to nie jest warte uwagi, ze ma praktycznie wszystko perfekcyjne nawet jak lampy sa za nisko sa zrobione de Lux O to chodzi ze negatywne wypowiedzi zawsze sa dobitniejsze i przycmiewaja czest trudne do wylapanie detale a jest tu ich od groma.
Nie chodzi o czyjes zdanie Mike tylko o sens wypowiedzi
POZDRO&NARRA

Q_Back / 2003-09-09 23:51:33 /


Q_back o co Ci biega????
wedlug Ciebie powino wygladac to tak:

DOGONILEM CAPRI MK1
_____________
\
\
\
\
_____________

-zajebiste
-rewelka
-wyyypas
-ale bajera

Wiesz co nie chce mi sie pisac nawet bo rece opadaja
jesli nie mozna wyrazic wlasnego zdania i grama krytyki
to nie rozumiem po co zaistnial ten watek
no chyba ze twoja wizja jest lepsza: wszyscy beda sie zachwycac autem czy im sie podoba czy nie-wydaje mi sie ze Twoj sceniariusz jest bardziej "dresiarski" (i odbij od dresow)
i przeczytaj jeszcze raz moja 1sza wypowiedz
pozdro

Hoover 3M / 2003-09-10 00:18:05 /


ktos pytal czy sa jeszcze takie capri...a wiec sa...np. w legnicy starszy gosc (po 60)jezdzi od dwodziestu kilku lat mk1 1.6 rocznik chyba 72-3 auto ma ok 90 tys przebiegu nigdy nie zarysowane nawet..gosc jest 2 wlascicielem kupil go jak mialo(capri)kilka lat stan poprostu igla...ale tez za nic go nie sprzeda...aha kolor jakis taki brazowawy....

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-10 00:35:21 /


w sumie to fajnej by bylo widziec same pozywne komentarze bo kazdy z nas wie co ma nieoryginalne, co ma zje%$&% przez blacharza itd. o gustach sie nie dyskutuje. fura dla mnie jest wypas wloty bardzo pasuja a jak komus nie to jego sprawa a skrytykowac mozna wszystko (co w tym kraju jest bardzo popularnym sposobem realizowania sie) moim zdaniem najfajniejsze jest to ze koles ma go 28 lat i nadal dba chce mu sie itd

nmd / 2003-09-10 00:38:44 /


Q_back'owi chodzi o to że komentować można troszke w inny sposób. Te auta są dla nas czymś więcej jak zabawki czy przedmioty,

wyobraźcie sobie zamieszczone tu zdjęcie którejś z naszych kobiet choćby w "car babes" - jeżeli nie podoba mi sie dziewczyna i nie jest w moim guście to mam napisać:
"ale masz chujową panne, badziewiasta, hehe i te gacie chyba z taiwanu podruba, a fuu"
to moze naprawde kogos zrazić do capri.pl
ale gdyby być milszym i dać rade
"wiesz ona nie jest w moim guście , ale gdyby załozyła bielizne z nowej kolekcji XXXX to było by MOIM zdaniem fajnie by ..itd " - czy nie brzmi to ładniej, a z podejsciem "chujowo, nie oryginał, badziew" pan Dziadek od capri z wlotami wystawi do was dupsko nawet jak tu wejdzie i nie przyjdzie juz więcej

po prostu podejscie FORDOMANIAKA


p.s co do oryginałów to pełny szakunec (ale mkIII jeszcze mloda i nie ma sie co nad nią spuszczać)

łacze pozdrowienia

starrsky / 2003-09-10 01:30:16 /


Capri jest zaj..iste, a Starrsky w powyzszym poscie ujal caly sens dyskusji o naszych autach. Nie ma to jak przyrownac samochod do kobiety ;) moze teraz jakos delikatniej te komentarze beda wygladac.

Paluch / 2003-09-10 03:00:20 /


Ok chcecie tak porównywać - prosze bardzo

uważam że powiększanie piersi nie było zbytnio konieczne w tym przypadku bo Capri samo w sobie wygląda na tyle dobrze że ma czym oddychac ;-PPPPP

hahaha
faktem jest że wloty te nie znajdują sie tam z winy obecnego właściciela - tylko ktoś gdy auto było w miare nowe takowe zainstalował ... pytanie brzmi tylko po co bo jak dla mnie to to śmieszy - jak wielki biust dajmy na to Pameli A. :-)) widocznie sie komuś podobało i szanuje to - choć niekoniecznie musi mnie sie to podobać nie ? a wy tu takie dżezzzzy

Tak offtopic : jestem ciekaw czy Moćk pytał o zgode na umieszczenie zdjęć tego Capri w internecie (nie każdy chce sie tym co ma chwalić) i jeśli już sie takie coś robi to wypadałoby choć rejestracje zamazać ... przynajmniej tak mi sie wydaje ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-10 04:02:40 /


Moze jej poprzedni facet marudzil, ze ma za male i sobie powiekszyla. A po zmianie faceta nie chce operowac, bo zostana blizny.

P.S. Do Moćka: Nie smigales czasem latem ta Ascona w okolicach Polwyspu Helskiego??

Paluch / 2003-09-10 08:49:31 /


no! nareszcie i mi się coś oberwało:) Otóż już tłumaczę:

O zgodę na zmaieszczenie nie pytałem, bo Dziadzio szybko uciekł zwiedzac płock. A zasłanianie rejestracji uważam za bezsensowne: przecież na ulicy rejestracja jest zawsze widoczna i widzi ją więcej ludzi niź tu..

Po półwyspie helskim faktycznie trochę śmigałem w lipcu tego roku. Spotkałem tam nawet zaparkowane Capri MkIII, ale nie miałem aparatu i mu się upiekło...


Ktoś jeszcze pytał o sens tego wątku:

Założenie było takie, że chciałem wam pokazać co takiego spotkałem na drodze: dla mnie to wielka radość ujrzeć takie auto ( i na dodatek w takim stanie!!) na drodze..


Tyle mądrości (?) z mojej strony

Moćk / 2003-09-10 10:38:34 /


i zalozenie bylo moim zdaniem w 100% wlasciwe - kazdy z przyjemnoscia pooglada Ascone...


ooopss ;))

Maciasek_3M / 2003-09-10 11:28:36 /


za taz uwzam ze bylo wlasciwe
a Q-back z reszta straznikow Texasu
chyba zrozumial po maoim mailu ze bezsensownie
sami wszczynja niepotrzebne wojny w imie pokoju:)
pozdro

P.S.macias bierzemy taka na spole? podzielimy ja na pol! ja sobie po mojej stonie zrobie bez wlotu a ty po swojej z wlotem i wszyscy beda szczesliwi:D

Hoover 3M / 2003-09-10 11:37:02 /


hoover ty to juz masz tuning radio :PPP

starrsky / 2003-09-10 11:39:37 /


PEACE LOVE AND rock'N roll. Ja tam bym dziadka obsadzil na zlotego czlonka klubu. Ja tez tak bede za 100 lat.

camillo / 2003-09-10 12:17:33 /


wiecie jak Hitler doszedł do władzy ?? W taki ,że jego partia NSDAP krytykowała niemalże wszystko w Niemczech ,w ten sposób zwrucił na nią uwagę... koniec!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-10 12:33:58 /


a my mamy leppera i też mu sie to uda ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-10 13:03:50 /


z pomoca wielu innych krytykantów.....no comments

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-10 13:08:00 /


Camillo nie wiem czy Dziadek chciałby być obsadzony na złotym członku:):):)

papajPeCeKa / 2003-09-10 20:12:32 /


Ten Capri jest rzeczywiście piękny! Też go spotkałem bo okazało się że ten dziadek mieszka niedaleko mnie! Pewnego niedzielnego popołudnia jechałem moją GRANDZIĄ i zobaczyłem to cudo! Oczywiście musiałem się zatrzymać i obejrzeć czym wzbudziłem drobne zainteresowanie! Żałowałem że nie miałem aparatu ale widzę,że w końcu mogę mieć go w swoim kompie!
PS: Mysza to ten co Ci o nim mówiłem! Ale "na żywo" wygląda jeszcze lepiej!!!

Zając Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-12 08:41:02 /


Zając jakim cudem mieszka niedaleko ciebie jak ma warszawskie tablice a w profilu masz napisane że jesteś z Płocka?

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-12 11:00:51 /


dla mnie oba samochody bardzo ładne.
a ten opel ma ciekawe lusterka..

loqsh1 / 2003-09-12 15:44:37 /


jest po prostu piekny, chyba tylko jedynka Arniego moze z nim konkurowac

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-17 08:04:24 /


jeszcze tylko dodam, ze ten facet mial go prawie od nowosci i dbal o niego, nic nie przerabial
samochod Arniego mial podobnego wlasciciela
pomyslcie ilu z nas bedzie za 30-40 lat moglo miec tak oryginalnego Capri?
odpowiedz brzmi prawie nikt bo juz takich nie bedzie

a co do objezdzania kazdego, to juz sie chyba nic na to nie poradzi, taka ludzie w Polsce maja mentalnosc, skoro ktos ma lepsze to trzeba go jakos objechac...przykre
a facetowi nalezy sie medal, On go nie kupil miesiac temu za gruba kase i nie szpanuje, tylko utrzymal go w takim stanie przez lata

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-17 08:18:47 /


I sie podlacze do Ciebie camaro - Faktem jest ze Max na zlocikach za duzo slyszy kogo ma kopac a za malo jest czasem na nich umilowanka do motoryzacji i pogon za moca jest destrukcyjnie wplywajaca strasznie. Np: cos malo sie ostatnio robi 1, six a przeciez ten motor dowozi, dzwiga, pracuje, scignac tez sie moze. Ale po co komu 1,3 -1,5 - 1,6 -1-7 przeciez to hu.owe jednostki napedowe ktoore nic nie sa warte bo przeciez mamy 2,9i

Ale tam roobta co chceta
zastanoowta sie czasem jeszcze nad motywem dbania - i nie niszczcie egzemplazy ktoore maja sznse przezyc w powiedzmy orginale
NARRA-Takie moje poranne przemyslenia

Q_Back / 2003-09-17 09:04:06 /