logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Rabat w Warszawie dla capri.pl

Rabat w Warszawie dla capri.pl

Witam.Rozmawiałem z właścicielem hurtowni w której się zaopatruje w części na temat rabatu dla ludzi z capri.pl Na razie jest hm wywalczone 20-25 % rabatu.Według mnie mają dobre ceny i szybkie terminy.Jest to mała(w sensie gabarytowym) firma ale z częściami do np.granady nie mam problemu...
W każdym razie jest rabat nie wiem czy to dużo czy nie ale jest.Zawsze lepiej zapłacić 75 pln niż 100...Firma ma jeszcze oddział w Olsztynie więc przy najbliższej okazji porozmawiam na temat rabatów w tatych regionach.
Może jak już założyłem nowy wątek to jak ktoś bedzie już coś brał to będzie wrzucał tutaj ceny wraz z firmą części itp itd.Oczywiście ceny dotyczące samochodów w kręgu zainteresowań capri.pl , ale i na inne nasze pojazdy też jest ten rabat ważny.Jeżeli się okaże że będzie jakiś większy ruch to będzie można dyskutować o dalszych rabatach.Także przy indywidualnym większym kwotowo zamówieniu jest mozliwa osobna rozmowa o rabatach ...

Dalcar ul.Dzieci Warszawy 41B tel 022 867 53 50

Pozdrawiam

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 23:23:16 /


Oczywiście na hasło -capri :)

mario75 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-03-31 23:28:47 /


o, bliziutko :) obaczy się! gratulacje

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-01 08:35:22 /


Czy firma ma stronę internetową , i czy prowadzi sprzedaż wysyłkową ?

cortinas !G.O.P! / 2008-04-01 11:09:14 /


sam sobie własnie odpowiedziałem :) dzwoniłem tam:) jest mozliwość wysyłki koszt tyle co kurier czyli 20zeta za kpl. przegubów na jedną strone ze zniżka 150zł do mojej grani.
Miła obsługa . Fajna inicjatywa. Pozdrawiam serdecznie:)

cortinas !G.O.P! / 2008-04-01 11:22:17 /


u mnie bez zniki takze w tej cenie otrzymasz przeguby do granady

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-01 23:18:23 /


przeguby kupiłem z osłonami i śrubami w tej cenie, bez specjalnych poszukiwań.
Jakieś niemieckiej firmy cholera zapomniałem jakiej.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-04-02 15:06:42 /


To ja wole u Chudera :) pozdro :) Chuder :)))

cortinas !G.O.P! / 2008-04-02 15:38:00 /