logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Wyscigi górskie......

Wyscigi górskie......

Hej klubowicze.....wiecie co to sa wyścigi górskie....czy ktoś się tym interesuje????Wy z centralnej Polski trochę daleko macie do eliminacji GSMP....Ale ci znad morza całkiem blisko...SOPOT!!!Tak tak tam jest wyscig górski....Ci z Krakowa....w Załużu......A cały Dolny Ślask i ludzie mieszkający blisko granicy z Czechami...Sienna....Rościszów....G.św.Anny koło Opola...i cała masa w Czechach...Usti nad Orlici....Lanskroun- tam byłem ostatnio....Klasa!!!!Poniżej przedstawiam kilka zdjęć.capri zakspeeda też jeszcze jeżdzi..zdjęcia są niekoniecznie z Lanckorony.......Więcej informacj znajdziecie na stronie Polskiej wyscigigorskie.pl.....lub Czeskiej vrchy.com....a przy okazji ....niezłe zamieszanie i aplauz kilku osób wzbudziliśmy przejazdem Caprówki po trasie w Lanckoronie....oczywiście przed jej zamknięciem he he.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 19:12:43 /


No nie wiem... A co ma to wspólnego z capri?? I co na to łącze, którego obciążenie bada Michał...

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 19:37:55 /


to zebysmy zrobili sobie taki wyscig pod gore w polsce, obwodnic gdanska ma kilka odpowiednich odcinkow.np.jak ladnie poprosimy na 100% pozwola ja zamknac na caly dzien.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-13 19:43:40 /


To białe z niebieskim i napisami Sachs z przodu i Zakspeed z tyłu (zdjęcia 2 i 3) to chyba Capri ;-).

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 20:05:57 /


Możecie pisać o wyścigach oczywiście do woli, w końcu do tego jest to miejsce, ale powstrzymajcie się trochę przed ładowaniem masy zdjęć, które tak naprawdę nic nie wnoszą. Jak duża część z tych powyżej. Usuwam je, zostawiam zaś te Capri żeby nie było że zdjęcia nie są mile widziane - niech będą one na temat. I z Fordami. A inne tylko jeśli rzeczywiście coś wnoszą.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-13 21:21:56 /


O i to jest sluszna decyzja. Nie obraz sie Piotrze, ale popieram decyzje Michała.

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-13 23:55:07 /


a mi się podoba, kiedyś miałem budować taunusa torowego, ale niebardzo miałem finanse na budowe silnika.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-14 10:27:00 /


Ok! Ty tu żądzisz........tamte inne zdjęcia specjalnie były malutkie.....bez możliwości powiększenia....każde zajmowało około 20 kb.....to chyba niewiele?Ale ok ....napiszcie czy kiedykolwiek ktoś z was był na wyścigu górskim, a jeżeli nie to może zamierza się wybrać?

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-14 19:16:52 /


no ja bym sie chętnie wybrał ... ale trochę daleko mam :( a jak jestem w walimiu to są ferie i nie ma rajdooff :( No poza tym jednym razem kiedy od walimia do ... nie pamiętam (chyba dzierżoniowa ??) :) jechaleś za mną :) Wtedy trochę było do pooglądania :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-15 00:51:52 /


cale dziecinstwo jezdilem z ojcem na wyscigi gorskie kolo Nowego Sacza - fajna zabawa ale to byly czasy gdy jezdily jescze Fiaty 125 i maluchy - inne auta byly rzadkoscia

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-15 09:18:31 /


Noooo!!!!Wreszcie gośc co kuma o co chodzi!!!teraz jeżdża też fiaty....Czok w 125p 140 ps.....Czaja 125p 200ps......126p-gwiazda!seria 24 ps!!!!Kus-H-grupa!!126p 58ps!!!Jak to się zbiera po zakrętach!!!!!Uwieżcie że seryjne capri 2,8 dostałoby baty!!!!!

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-18 20:01:09 /


Jak ja chodzilem to wszystkich golila skoda 105 z silnikiem sierry coswortha i maluszek z 1100 silnikiem od Hondy (chyba motocykla). Fajowo warczały - bez zatkanych uszu moznaby zwariowac!!!

greenhorn Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 09:11:58 /


Nas ostatnio rozwalił wyścig w Czechach na Lanckoronie......To że obsada była pooootężna to szczegół......ale jak zobaczyliśmy osellę Pa20 jak na prostej Otokar Kramsky idzie ponad 300 km/h!!!!!!!!!!!!!!!!!!To WYMIĘKLIŚMY!!!!!!!!Wrażenie jest po prostu zabójcze!!!!!!!!!Akurat siedzieliśmy deko schowani w krzakach przed zabezpieczającymi.....nie powiem żeby było najbezpieczniej.......2,5 metra od nas bolidy śmigały od 130-300km/h!!!!!!!!!

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-19 18:14:49 /