logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » jak to w koncu jest z ta konstrukcja ?

jak to w koncu jest z ta konstrukcja ?

Prosze !! niech ktos madry mi w koncu powie - czy caprik dosc dobrego stanu ( podluznice, gniazda mcpersonow ) zadnej rzezby, w wersji podstawowej, jest w stanie zniesc moc generowana przez silniczek 2.8i. wlasnie mam samochodzik bez silnika i stoje przed dosc wazna decyzja. tylko prosze tak definitywnie bo potym co ja sie juz nasluchalem to bylem o krok od wlozenia dwusuwa 650cm.
dzieki i pozdrawiam..

camillo / 2003-09-18 22:43:41 /


http://www.capri.pl/services/forum-thread.php?id=3ec2719a93d75

PiotrekFCapri / 2003-09-19 00:59:22 /


jesli buda jest w dobrym stanie to oczywiscie ze wytrzyma, w koncu to oryginalny silnik
gorzej jest z V8, ten juz zaczyna skrecac bude jak korkociag ;)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 07:27:43 /


ze względu na co?
Równie dobrze można się czepiać wszystkich szczegółów, ale jako auto wielko seryjne karoseria niezwykle wytrzymała, zawieszenie zbyt oszczędne.
Konstrukcja jest tania, prosta i solidna.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-19 08:56:31 /


Wydaje mi się ze Capri wytrzyma wszystkie silniki jeżeli masz budę w dobrym stanie. Mozna się tego domyślić choćby po tym jak zgniłe samochody jeżdżą po naszych drogach z mocnymi silnikami.
Tak więc jeżeli nie masz samochodu zespawanego z 2 połówek to się nie bój, a jak coś się zacznie sypać to na pewno to zauważysz bo pewnie będą to mocowania makphersonów, siądą ci sprężyny, most zacznie ci huczeć i wszystko zacznie się sypać naraz albo po kolei.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-19 12:35:42 /


Zdecydowanie nie wytrzyma wszystkich silników - do 200 Koni można zaryzykować - powyżej wiadomo co :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-20 15:36:22 /


dlaczego do 200KM?? jesli wlozysz silnik z 350KM i jezdzil normalnie to tez nic sie nie stanie....no ale jak sie zacznie pelen kat przy takiej mocy to kazda konstrukcja wczesniej czy pozniej sie rozleci..:))..pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-21 11:29:01 /


Zauważncie że bardzo trudno znaleść Capriki z dużym silnikiem i w dobrym stanie. Przy większych motorach nadwozie bardziej pracuje, są większe naprężenia i całość szybciej ulega zmęczeniu materiału. Jestem pewien że karoseria nawet w bdb stanie bez wzmicnień tu i tam nie powozi za długo powiedzmy żeliwnej 310 konnej v8.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-21 11:42:26 /