logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Kolejna strona z kupa czesci do wiekszosci FORDOW!!!

Kolejna strona z kupa czesci do wiekszosci FORDOW!!!

oto kolejna strona z czesciami do wiekszosci fordow.zarowno nowe jak i uzywane.strona w jezyku niemieckim jak i angielskim.....
POZDRAWIAM
http://www.oldcars.de/shop/



TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-20 17:59:40 /


Obawiam się że tą stronę już znamy i raczej wszyscy zdają sobie sprawę z cen na tej stronie;)
Ale najważniejsze są intencje.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-20 19:13:17 /


no zawsze można zajrzeć tutaj : http://www.capri.pl/garage/service.php
:)

crapi Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-09-20 20:24:33 /


usilowalem cos tam od nich kupic wczoraj, ale system mial pomysl zebym zadzwonil i podal im telefonicznie informacje o mojej karcie kredytowej, maja chyba cos z glowa /mowie o tym pierwszym adresie/.

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-09-20 20:58:00 /


no ja bede zamawiał zderzaki do taunusa bo chromowanie 1500zł kosztuje to wole sobie kupic nowe, wysłąłem zap[ytanie i czekam na odpowiedz, kupuje tez nieco chromowanych detali do upiekszenia silnika, jhak kapym filter pow, korek oleju zonbaczymy co z tego wyjdzie,

pozdraiwam


g.p

grzech / 2004-04-11 19:10:02 /


www.automotosklep.home.pl

tu maja zdecydowanie taniej zderzaki :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-11 19:19:56 /


ciekawe co u nich znaczy "producent AP".mam chrapke na nowe tylne lampy ale czy nie jest to kompletny badziew ?

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-11 19:25:00 /


powodzenia w poszukiwaniach nowych zderzaków do twojego Taunusa ... (już to widze)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-11 19:41:27 /


www.autopartner.pl maja zderzaki do taunusa mk3 ale podejrzewam, ze to juz nie taki chrom jak w latach 80.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-11 20:04:38 /


www.autopartner.pl i www.automotosklep.home.pl to te same czesci(chyba) :]

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-11 22:16:37 /


PS. zobacz jakiego Taunusa ma Grzechu

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-11 22:22:05 /


Z tym ze autopartner to duuza hurtownia na 100% solidna. A to drugie to prywatne mieszkanie na Zaspie. Poza tym nie znam nikogo kto by tam kupil. Nie mowie ze ktorys lepszy tylko informuje :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-11 22:27:55 /


no wiec wszedłem na ta stronke ale jakos niewidze zeby je mieli, własciwie do taunusda maja najwczesniej z 70r a ja mam 69r, no nic, modele produkowali w tych latach wiec ok, wysłąłęm zapytanie i zobacze co dalej.

rozumiem ze znalezienie zderzakow moze byc niemozliwe, no ale jak niesprobuje to nic niebede wiedział. Oldcars faktycznie tani nie jest ale skoro moze to byc jedyne miejsce gdzie mozna to dostac to wtedy nie ma wyboru, zobacze jak to wyglada z płątnoscia i transportem no ale kupowałem rozne rzeczy z zagranicy np, akumualtory do laptopow ze stanow, obiektywy z finlandii i zawsze szybko i sprawnie, to moze i tu sie uda ładnie załatwic,

sporo rzeczy jest doirgich ale np korek oleju chromowany kosztuej tam koło 60zł wiec to juz jest dobra cena,

a niewie ktos czy nie da sie jakos z jakiegos sklepu fordowskeigo czyz jakichs magazynow czesci kupic, bo bym po to nawet poejchał do niemiec ale zeby mozna było dostac, słyszałem o jakims bazarze w Manheim, wie ktos cos na ten temat? niech by nawt były po 2000zł ale zeby były!!! bo chciałem chrtomowac ale mi tu kazdy odradza jako by te chromy robione były bardzo keipskie. Normalnie juz sie zakreciłem z tym wszystkim.



grzech / 2004-04-11 22:37:44 /


a nie wiem czy da sie to zrobic ale moze mozna dorobic zderzaki ze stali nierdzewnej i wypolerowac :)
ludzie rozne cuda tworza to moze i zderzaki zrobia :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-11 23:03:16 /


no jak bysmy cos takleigo znalezli to miodzio, ostatnio ktos tu prosił o pozyczenie zderzakow namiare bo ktos miał mu je skopiowac, moze ten kolega by cos powiedział kto i jak mu to robi, problem jest w koncu z powyginaniem tego odpowiednio,

pomysł masz dobry, teraz trzeba poweszyc:-))


g.p

grzech / 2004-04-11 23:47:00 /


Z nierdzewki, to nie taka prosta sprawa :( - materiał strasznie drogi, a i spawanie tego to tez nie bajka.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 00:18:13 /


cena materialu nie jest taka wysoka tylko wlasnie znalesc osobe ktora by sie zajeła obrobka trzeba zrobic kopyto, klepac, spawac, szlifowac i bedzie :)
moza jakas firma ktora robi orurowania samochodowe :)
www.el-tec.com.pl obrobka stali nierdzewnej :D

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 09:10:43 /


manhaim- najwiekszy bazar na ktorym bylem, mozna tam kupic chyba wszystko, bylem od piatku w nocy do niedzieli i wierz mi ze nie obszedlem wszystkiego ale zasuwalem niezle, poprostu jest to nie wykonalne.oczywiscie 3/4 to motocykle i czesci do nich ale jest dzial z samochodami i tam tez sie duuuuzo dzieje.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-12 10:09:47 /


ale ta strona to niepolska wiec co mipo ty skoro musiałbym jechac gdzies n9iewiem gdzie, w posce jzu nieumim robic tego:-0?

grzech / 2004-04-12 10:35:37 /


sorki pomylilem adresy :)
http://www.el-tec.pl/

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 11:09:43 /


przejzalem te wasze sklepiki internetowe....i uwazam ze ktos szuka frajerow....buhahaha za takie ceny to mi moga....:D
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 12:49:20 /


a my ciebie ..... i szkoda gadac...

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 13:30:47 /


szukajcie szukajcie i tak nic nie znajdziecie nikomu sie niechce trymac czesci do tak starych aut wiedzac moze uda im sie sprzedac jedna czesc przez dwa lata a magazynowanie kosztuje ja sprowadzam indywidualnie duze ilosci i tylko wtedy chca rozmawiac z czlowiekiem jak kupi min 50 szt w roku i to tez malo

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-12 13:47:09 /


segal...no comments...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-12 13:54:00 /


no dobra dobra, sie pozyje sie zobaczy, narazie udało mi sie nawiazac kontakt mailowy z osob odp za dytrybucje w oldcarsie, za 2-3 dni ma mi dac znac ile by trwało załatwienie sprawy moich zderzakow, dam znac jak bede juz wszystko wiedział i ile mnei to wyjdzie z transportem

g.p

grzech / 2004-04-13 11:19:10 /