logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » Gokarty w 3M

Gokarty w 3M

Witam

Czy ktoś miał okazję pojeździć na obu torach kartingowych w 3M i może podzielić się opinią ?
Interesuje mnie szczególnie zestawienie mocy gokartów i długość toru.
Wydaje się, że te w multikinie są trochę słabsze, mam rację ?

Pozdrawiam

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-23 13:13:48 /


kumpel wczoraj byl w multikinie i mowil ze nie są zbyt szybkie i sam tor nie za bardzo pozwala zeby sie rozpedzic, sam nie sprawdzałem.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 13:34:57 /


W oliwie sa calkiem spoko, napewno lepsze niz pod multi. problem w tym ze tor jest maly i nudny po dluzszej chwili do tego telepie na kostce. ogolnie i tak nie mamy jeszcze gokartow na miare imoli pod wawa lub tych z bemowa w carrefourze.. jestesmy daleko za murzynami..gokarty sa juz dobre ale tor lipa

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 14:19:04 /


W oliwie sa calkiem spoko, napewno lepsze niz pod multi. problem w tym ze tor jest maly i nudny po dluzszej chwili do tego telepie na kostce. ogolnie i tak nie mamy jeszcze gokartow na miare imoli pod wawa lub tych z bemowa w carrefourze.. jestesmy daleko za murzynami..gokarty sa juz dobre ale tor lipa

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 14:19:36 /


Ok ok już spoko Ptasior rozumiemy ;)

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-23 17:43:31 /


A ja jeździłem ostatnio na gokartach w Rychnov nad Kneżnou i polecam przy okazji gdyby ktoś przejeżdżał.
Wogóle u naszych południowych braci dużo miejsc gdzie są motokary.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-06-26 18:40:04 /