logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » I Rajd Pojazdów Zabytkowych ,,STARE JAK NOWE".

I Rajd Pojazdów Zabytkowych ,,STARE JAK NOWE".

Ktoś się wybiera? http://www.starejaknowe.pl/

RaV22 / 2008-08-21 09:04:10 /


Nie słyszałem o tym wcześniej, ale jeśli starczy czasu, to czemu nie... tylko te wpisowe 60,-

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 09:28:44 /


ja będę ale jako widz

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 09:38:20 /


Kurcze, też nie wiedziałem wcześniej. Dzięki za info!
Na 99% będę, postaram się wystartować. Z tego co widzę, można się zapisywać nawet w dniu zawodów.
Wg mnie to idealny wstęp do nocnej jazdy... :-)

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 09:53:47 /


kurde a ja w wawie będę dopiero wieczorem :/

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 09:55:06 /


Kohaś, to pijemy ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 10:21:45 /


kohas. to dawaj na nocną jazdę.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 10:26:37 /


a no w sumie możecie nas gdzieś tam zgarnąć i dowieźć na voodoo... CB nie mamy, ale kom też robi robotę

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 11:06:33 /


to dzwońcie- dogadamy się.
tel w profilu
chyba, że mnie nie lubicie to dzwońcie do kogoś innego ;)

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 11:11:34 /


Wpadajcie, wpadajcie! W ramach nocnej jazdy pewnie zawitamy na voodoo, więc akurat wszystko gra :-)

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 11:28:07 /


ciężko chyba będzie się spotkać bo w nowym dworze mazowieckim odbijamy z siódemki i dalej lecimy drogą 579 prosto na popijawę :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 11:29:52 /


kurcze na rajd to może na krótko i jako widownia ale postaram się, co do rajdu róbcie fotki i spisujcie jakieś fakty bo Amator chciałby jakąś relacje sklecić na Taunus.pl a go nie będzie

Co do nocnej jazdy się zobaczy...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 11:45:29 /


ja wezmę aparat
a fakty może Laura spisze ale nie mam pewności :P

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 11:50:01 /


Aparat wezmę, ale co do relacji... Amator wie, że kiepsko mi to idzie ;)
na nocnej jeździe będziemy, co do voodoo - wyjdzie w praniu

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 14:41:15 /


No no Panie Flonder ;D ...i przypomniało mi się, że nieustannie czekam na kilka zdań i fotek z tegorocznego SO w Konarzynach ;D

Ja nie zawsze i wszędzie mogę być w swojej osobie, a przyznacie chyba, że potem fajnie sobie zerknąć na takie relacje w długie zimowe wieczory. Chlapa na ulicach, siąpi śnieg z deszczem, wszędzie szaro zimno i ciemno ... fordzik w stajni ... a wy klik, klik z piwkiem, owinięci w kocyk w kratkę ... a przed oczami słońce, bolidy z miedzianej, gryźlińska opalenizna ... grillki, chryzantemy przy ognisku ..........

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 18:43:10 /


zapomniałeś o : złota plaża i deszcz w Bieszczadach :D

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-21 18:54:04 /


...albo inne podlubelskie błota :)

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-21 19:33:28 /


ktoś wie może bardziej precyzyjnie, gdzie odbędzie się konkurs piękności? Że w centrumie to wiem ale gdzie konkretnie??? Nie mam po prostu pewności, że wyrobię się na start rano.

sołtys Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 08:53:32 /


Z tego co piszą na stronie, konkurs elegancji ma być o 15.00 na Nowym Świecie.
Jakbyś chciał dojechać wcześniej, dzwoń do mnie na komórkę (nr w profilu) - powiem ci gdzie aktualnie jesteśmy.

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-22 09:13:11 /


a Ci co nie startują też mogą się zaliczyć jako piękność :D

rybaak Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-22 22:29:17 /


dziś podpiąłem sie pod kolumne pieknych aut lecz niestety musiałem sie odłączyc bo prace miałem, ale byłreprezentant naszego niebieskeigo owalu czarne capri z okolic pruszkowa

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2008-08-23 22:37:03 /


Capriki były nawet 2

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-24 13:45:44 /


Były dwa Capriki. :-) Impreza naprawdę fajna. Z grubsza polegała na tym, że mieliśmy do zaliczenia 5 prób, które były rozrzucone po kilku dzielnicach. Nie wiedzieliśmy gdzie są, jedynie dostaliśmy mapki ze wskazówkami jak do nich dojechać. Mapki były średnio dokładne, więc od 9 do 15 jeździliśmy po Wawie szukając kolejnych prób :-) Efekt był super, bo po mieście kręciło się naprawdę sporo zabytkowych aut.
Niektóre samochody były powalające!
Podsumowując: było kilka drobiazgów do poprawy, ale generalnie rajd świetny! Jeżeli będą następne edycje, postaram się wystartować. Tym razem fajnie byłoby zebrać większą grupę Fordziarzy.
Poniżej kilka fotek.

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-24 17:13:54 /


Itinerer zawierał 4 dość spore błędy, co spowodawo niezłą kręciawkę po wawie. Próby króciutkie i raczej spod znaku kręcioły, raj dla małych przednionapędówek, jakimi są capriki ;) impreza fajna, pierwsza edycja, więc błędy można wybaczyć. spore zamieszanie było z przejazdem z ostatniej próby sportowej (strzelanie z 9mm) na metę, obsługa pokierowała nas prosto na paradę gruzinów!
Szkoda, że kremowy Taunusik nie dał rady wystartować (drążek kierowniczy kaputt).

PS. caprik z okolic pruszkowa czarny nie jest (przynajmniej nie ten, który startował w w/w rajdzie ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-24 21:18:27 /


Dobra jak ktoś ma fotki i może cosik naskrobać jak było to wszystko do Amatora, najlepiej w 2oo 30 sierpnia, ja nie dałem rady, czasu za mało, zajęć za dużo.

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-24 22:38:00 /


Panowie!
Rajd "Stare jak nowe" był typowym rajdem dla zabytków, bardzo turystycznym, troszkę sportu,
dużo rozrywek i zabaw.
Trasa była ciekawa, niestety itinerer bardzo przekłamywał, więc było wiele wpadek (przepraszamy ekipę z niebieskiego Capri z Wrocławia, że jak jechali za nami to tak błądziliśmy :) ale za grosz się nie zgadzało) próby sportowe fajne, i urozmaicone (kręcenie 4kułek czy wkładanie balonika napełnionego helem pod parasol, w czasie jazdy oczywiście!)
Niestety rajd miał bardzo poważny minus - rozdanie nagród! Szaja kolejny raz raczył wszystkich swoimi opowieściami,żenującymi tekstami jak i proponował paniom swój nr.telefonu (ah jaka szkoda że nie mi :* )
Rozdanie przeciągało się w nieskończoność, i nikt nie wiedział o co w ogóle chodzi.
Gdyby nie to wielki PLUS dla organizatorów za tak udany pierwszy raz! :)

Dodaję kilka zdjęć z rajdu
Kasia

krawat / 2008-08-25 00:00:36 /


Panowie!
Rajd "Stare jak nowe" był typowym rajdem dla zabytków, bardzo turystycznym, troszkę sportu,
dużo rozrywek i zabaw.
Trasa była ciekawa, niestety itinerer bardzo przekłamywał, więc było wiele wpadek (przepraszamy ekipę z niebieskiego Capri z Wrocławia, że jak jechali za nami to tak błądziliśmy :) ale za grosz się nie zgadzało) próby sportowe fajne, i urozmaicone (kręcenie 4kułek czy wkładanie balonika napełnionego helem pod parasol, w czasie jazdy oczywiście!)
Niestety rajd miał bardzo poważny minus - rozdanie nagród! Szaja kolejny raz raczył wszystkich swoimi opowieściami,żenującymi tekstami jak i proponował paniom swój nr.telefonu (ah jaka szkoda że nie mi :* )
Rozdanie przeciągało się w nieskończoność, i nikt nie wiedział o co w ogóle chodzi.
Gdyby nie to wielki PLUS dla organizatorów za tak udany pierwszy raz! :)

Dodaję kilka zdjęć z rajdu
Kasia

krawat / 2008-08-25 00:02:37 /


Dalsza część zdj.

krawat / 2008-08-25 00:06:41 /


to było jakieś rozdanie nagród?!
z Juniorem myśleliśmy, że to już otwarty konkurs elegancji i się zawinęliśmy

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-25 08:47:46 /


Było było.... ale było STRASZNIE!!!!!

krawat / 2008-08-25 12:51:57 /


Kurcze, pewnie wygraliśmy a teraz pucharu nie będzie... :-)))
Szkoda, że na stronie rajdu nie ma informacji o wynikach.
Cała impreza była bardzo fajna, jak dla mnie to błądzenie też miało swój urok! Kasia, całkiem fajnie się za Wami jechało. Założyłem, że wiecie jak jechać, dla mnie te krzyżyki i strzałki były nie do ogarnięcia ;-)
Do zobaczenia następnym razem!

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-08-25 20:38:16 /


Panie i Panowie,

Widzę na stronie rajdu (http://www.starejaknowe.pl), że ma być druga edycja, planowana na 29.08.2009.
Dalszych szczegółów i informacji o zapisach na razie brak.
W każdym razie już warto zarezerwować weekend! :-)
Moim zdaniem zeszłoroczna impreza była super. Taki miły rajd na orientację z pokazem samochodów na Nowym Świecie.
Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, mam zamiar wystartować.
Ktoś chętny?

Nieśmiało dodam, że tak jak w zeszłym roku możnaby potraktować rajd jako wstęp do nocnej jazdy! :-)

Do zobaczenia!

Pozdrawiam,

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-03 14:14:05 /


http://starejaknowe.pl/

daje link bo tamten nie dziala :)

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-03 14:18:46 /


Cóż więcej gadać -oby itinerer był deko bardziej precyzyjny i będzie fajnie! Do zobaczenia.

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-03 14:33:43 /


Jak dla mnie termin z dupy :/

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-03 14:50:14 /


Jest już potwierdzenie terminu: 29.08.09.
Ja nie deklaruję się jeszcze na 100%, ale tak powiedzmy na 90-95% ;-)
Poniżej wklejam krótkie info ze strony rajdu:

Formalności w biurze rajdu w godzinach 8:00-9:00.
Start pierwszego zawodnika: Ratusz Dzielnicy Bemowo, godz. 9:30.

Planowana trasa przebiegać będzie ulicami Bemowa, przez Bielany, Żoliborz, Wolę i Centrum Warszawy. Na trasie rajdu na zawodników czekać będą próby sportowo-zręcznościowe, punkty kontroli czasu i przejazdu trasy rajdu. Niespodzianką będą próby nie mające charakteru motoryzacyjnego - wykazać się będą mogli na nich np. piloci.

Planujemy przeprowadzenie konkursu elegancji na ul. Nowy Świat w Warszawie. Z ostatniej próby sportowej wszyscy uczestnicy udadzą się w kolumnie na konkurs elegancji w centrum miasta.

Junior Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-18 12:23:34 /


ja zgłoszenie wysłałem

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-18 12:54:08 /


u mnie z przyczyn obiektywnych jest 50/50 ehhh... :/
ale postaram się przyjechać... fajnie było w zeszłym roku.. i może znowu dostanę jakieś przydasie ;)

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-18 13:25:02 /


Ja się zgłosiłem.

Branek Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-18 21:18:11 /


ja też

Michal1983 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-18 21:22:49 /


II rajd pojazdów zabytkowych "stare jak nowe" za nami.
oprócz pogody myślę że był to udany rajd.
jazdy za wiele nie było ale za to postrzelaliśmy, posikaliśmy wodą, polansowaliśmy się na nowym świecie.
Dodatkowo zgarneliśmy kupę nagród, upominków i 2 puchary za IImiejsce w klasie 3 i IImiejsce w generalce.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-08-31 08:30:47 /


O tak .... po za ciekawymi nagrodami dla zwycięzców (gratulacje dla Pająka i Tekli !!!) , ilość pamiątek i upominków którymi zostały obdarowane wszystkie załogi naprawdę była zaskakująca ;) Generalnie fanie było spotkać się, trochę pojeździć i pooglądać naprawdę fajne auta. Dumnie przelecieliśmy przez pół W-wy prawie setką aut przez wszystkie czerowne światła, ronda i skrzyżowania zablokowane przez policję. Konwojowała nas nasza własna Milicja Obywatelska ;))) A wspomniana prezentacja na Nowym Świecie, myślę że usatysfakcjonowała już do końca większość automobilistów ;) Tylko taaa pogoda ....

Acha ... foty
http://picasaweb.google.pl/radku4/RajdStareJakNowe2009#

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-08-31 09:44:22 /


Bardzo sympatyczna impreza, taki rajd bardziej o Warszawie, niż o motoryzacji, bardzo przyjemne pytania na teście (takie "dla ludzi), ciekawe próby- strzelnica, sikawka strażacka, pierwsza pomoc -zostałam ewakuowana z samochodu przez Pająka, bardzo sprawnie. I tylko chyba ze względu na obserwujące otoczenie bawił się w te chwyty zabezpieczania karku przed złamaniem, uważał, żeby mi się noga o kierownicę nie połamała... Bo tak normalnie to pewni usłyszałabym" bujaj się z tego auta". I po ewakuacji. A tu tak było...inaczej:)
Pogoda nie dopisała, chyba klasycznie- piątek upał, niedziela słońce cały dzień , w rajd w strugach deszczu. Ale było bardzo przyjemnie mimo to. Organizacja- "zarezerwowanie" Nowego Światu, kolumna w eskorcie policji, nagrody- godne podziwu.
Kto niezdecydowany, to sugeruję za rok się zdecydować:)

Tekla / 2009-08-31 10:32:18 /