logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » "Prezent" noworoczny...

"Prezent" noworoczny...

Na wstepie chcialbym zyczyc wszystkim aby nadchodzacy 2004 rok byl o niebo lepszy, a przynajmniej nie gorszy od ubieglego !!!
Co do mojego watku, to chodzi o to, ze ja sylwka spedzilem na zajebistej imprezce u znajomych, poprawiny tez bylu niczego sobie ale ... dzisiaj rano wracam do wspomnianych znajomych po moja Grandzie (do chalupy waracalem nietomny taxi), patrze, a moje autko nie posiada juz szyby tylnej, natomiast przednia jest tez uszkodzona ("piekne" sloneczko na samym srodku). Dodatkowo caly tyl auta jest zasniezony prawie po dach, bo w nocy niezla zadymka byla. Myslalem ze normalnie usiade na tym sniegiem i bede plakal nad losem mojej furki. Na szczescie podszedl jakis gosc i powiedzial ze i tak nie mam najgozejm, bo u niego w aucie powybijali prawie wszystkie szybi, a u jeszcze kogos innego skakali po dachu. Jak sie potem dowiedzialem zdemolowanych w ten czy podobny sposob zostalo 6 samochodow oraz 4 klatki w pobliskich blokach. Kolejna "pocieszajaca" wiadomosc czekala na nie na komendzie, gdzie powiedziano, ze zatrzymano juz podejzanych i sprawa jest w toku. Szkopul w tym, ze nie mam ubezpieczenia AC i jak chce odzyskac kase za szyby to bede prawdopodobnie musial zalozyc sprawe cywilna tym gowniazom (jesli faktycznie tych zlapali co trzeba) ale nawet to nie gwarantuje ze kase w 100% odzyskam - wiadomo jak jest ze sciagalnoscia od takich ludzi. Dodam, ze wszystko dzialo sie na Suchaninie w Gdansku. Mam tylko nadzieje, ze sa to zle dobrego poczatki i ten nowy rok juz mi takich figli platac nie bedzie. Tak czy inaczej w poniedzialek zaczynam szukac szybek do Grandzi - boje sie tylko, ze wlasnie z tym moze byc problem, bo ja mam bronzowe szybki, a jak sie juz dowiedzialem nie dostane takich nowych - zostaje mi tylko buszowanie po autozlomach i ogloszeniach prasowych. Jak by ktos mial namiary na takie szybki w Trojmiescie to bede wdzieczny.
Tak z innej beczki - dzisiaj okolo 12:00 widzialem szare Capri, chyba MK 2, ktore stalo opuszczone w poblizu Carefoura na gdanskiej Morenie. Ciekawe, czy wlasciciel tez mial jakis noworoczny "prezent" jak ja. W kazdym razie moje wyrazy wspolczocia.
Pozdro

$miechu / 2004-01-02 19:19:14 /


...przykre....ale z tego co sie dowiadywalem to spokojnie mozna zalatwic nowe szybki do grani....bo tez mam "pajaczka" juz od roku na szybie przedniej i koszt nowej ok 200zl...ale chyba nie oryginal...pozdro....
p.s. jak bedziesz juz wiedzial kto to zrobil to skop im dupska..:))

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-02 19:44:46 /


qrwa mać, sorki, ale tyle mi się nawinęło na myśl.

Ręce i nogi bym pourywał tym sk........
A potem rzucił lwow w zoo na pożarcie i kazał patrzeć....!!
Moje najszczersze wspólczucie.
Co do szyby, to gfakt, z brązową jest mału problem.Używki szukałem 2 miechy, w końcu kupiłem białą.Reszte mam brązowe....

Pozdro

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-02 22:59:31 /


$miechu juz mozesz zacząc sie cieszyc bo z szybkami moge ci pomoc....!! chyba sa brazowe na 70% stoi kolomnie grania ktora jest rozbierana na kase jezeli chcesz mozemy sie umowic i dopasc wlasciciela bo zapewne mieszka w kamienicy przed ktora ona stoi wiec 763-17-70 p. Rafała i juz !!!:)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-03 15:39:23 /


ja też uważam że to przykre ale czy każdy komu coś zdemolują przy samochodzie musi zaczynać nowy wątek ?

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-04 15:38:32 /


Sorki ze zasmiecam formum ... przeciez szybki do mojego auta leza na kazdym rogu i niepotrzebnie zawracam tym glowe szanownemu koledze.

$miechu / 2004-01-04 18:21:38 /


Naszczescie z tego co mi wiadomo sprawa ma sie ku rozwiazaniu!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-04 20:11:47 /


do szybek to jest dzial ogloszen ;P

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-05 02:20:22 /


$miechu - wyrazy współczucia, bardzo żałuję, że nie mogę Ci pomóc.

Cruiser - wyluzuj, nieszczęście się stało człowiekowi, ja go rozumiem i nie mam żalu, mimo że śmieci informacyjnych nie lubię.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-05 16:04:31 /


śmiechu jestem z Łodzi ale tak na 70% takie szybki można koło mnie dostać tylko problem jest podobno inny było kilka rodzji szyb w granadach i różnie to bywa z tym pasowaniem...

gilmor / 2004-01-07 21:29:51 /


CRUISER IS FULLY RELAXED :) o porządek chodzi

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 12:06:16 /


....dosc czesto powtarzaja sie takie posty...wiec moze zrobic jeden a pozadny gdzie kazdy bedzie ukazywal swe zale co do okrucienstwa bandytow....niszczacych nasze furki...:))....

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 17:04:24 /