logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Witam sie ;] jestem tu nowy :P

Witam sie ;] jestem tu nowy :P

Witam

Urodzilem sie - hehe jak kazdy ;] . Dobra mniejsza z tym , mam bzika na punkcie starych samochodow ... . Co do Capri ... chcialem miec chce ale to przyechodzi z wielkitm trude ale w tym temacie nie powiedzalem ostatniego slowa . W chwili obecnej poruszam sie Renault Fuego 1,6 Turbo ( to takie francuskie cos ;] paskudne swiszczace szubkie , ale ma swoj urok ) rocznik urodznia tego mojego cudaczka to 84 ( heh szczeniak przy niektorych capri . A teraz co o mnie czyli zasadniczo najwazniejszej postaci tego watku ;] , urodzialem sie w 84 tak jak moje frugo ;] .. jestem Studentem Politologii , moeszkam w Ostrowcu Swietokryskim , to jest 60 km od kielc , jestem ladny mily spympatyczny otwarty na nowe znajomosci i do tego skromny ;P . Lubie imprezy w gronie ciekawych ludzi .. ;]

Pozdrawiam i caluje Wszyskitch na tym Forum

P.S. Dodaje kilka zdjec ;] na pierwym jestem ja na na pozostalych jest moje frugo ;]

Sergiusz / 2004-01-08 23:22:51 /


Witam witam, ale stary współczuje Ci ... bo tego typu wątki nie są tolerowane :P ale witam :)

P.S Mnie nie całuj, ale miło, że tak czy innaczej wyrazasz swoje emocje :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-08 23:29:09 /


czesc :]

a no z tymi watkami bywa roznie :) pamietam jak bylo z moim ;) pfff

zagatka / 2004-01-08 23:52:56 /


YYY Dostanie mi sie ;~( . Jejku myslalem ze mnie wszyscy wycaluja i powitaja chlebem i sola ;] . No coz co kraj to obyczaj , mam to szczecie ze witac bede sie tylko raz ;] i dalej bede tu prowadzil spokojny , wesoly , sielnakowy zywot ;] . A co do calowania to fakt male sprostowanie , dotyczyly one piekniejszej czesci klubu ;] ( Niewiasty dla wiadomosci jestem wolny :* ).

Sergiusz / 2004-01-09 00:11:51 /


Siema, witam w gronie zapalencow. Skoro tak bardzo tego chcesz to obys szybko przesiadl sie do jeszcze szybszego Caprika.

Ps. Zagatko ale za to jaki mial final Twoj post. :)))

Seba / 2004-01-09 00:16:28 /


jak ja bym był nowy, to bym się bał na tym forum odezwać w jakikolwiek sposób, facet się chciał przywitać, już mu mówią, że takich wątków się nie toleruje...
... osobiście wydaje mi się, że nowy kolega super się przywitał i najważniejsze jest to że ma zamiłowanie do Capri...
ps. nie super dlatego, że chce się całować ;-)
Witam kolejnego miłośnika FC

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 00:18:56 /


Swoją fotę to załaduj sobie w swoim koncie, póki co ją stąd kasuję. A fuego też kasuję, bo jednak co jak co, ale zupełnie nie na temat.

Tak poza tym - cześć !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 00:26:29 /


yyyyyy ... Ok ;]

Sergiusz / 2004-01-09 00:42:13 /


witamy witamy :)) i nie łam się za bardzo jak polecą na Ciebie jakieś gromy na forum :)) każdy to przechodzi zanim się zaklimatyzuje :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 00:56:24 /


nareszcie MK wrocil i robi tu porzadek :) wlasnie sie zastanawialem kiedy zareagujesz na watek "Knudsena"

czesc Sergiusz, nie zrazaj sie, kazdy tutaj musi byc brutalnie uswiadomiony co mozna a czego nie
najlepiej pamietaj o paru sprawach
-zadnych bezsensownych watkow i wypowiedzi "yyyyyy .. ok", nie rozmawiamy tutaj tez o filatelistyce
-ogloszenia do ogloszen
-zanim napiszesz pytanie wpisz to w wyszukiwarke na forum, znajdziesz pewnie dziesiec identycznych juz przerabianych
-jak szukasz danych, sprawdz najpierw strone a pozniej pytaj
-przygotuj sie ze na zlotach bedziesz pil duzo browaru ;)
-zalatw sobie jakies Capri, chocby model na polke :)


camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 01:01:47 /


i jeszcze jedno - jest tu troche aktywnych osób piszących/odpowiadających i całe mnóstwo wątków w których cieżko sie już połapać - w zasadzie wątki powitalne hmmm no czemuś służą ale czy ja wiem ... zawsze jak widze nowy nick przy jakiejś odpowiedzi to klikam w profilówke :-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 01:09:22 /


Hehe model na polke posiadam ;] , do reszty moze smi sie uda dostosowac ;] , Duzo browaru na zlocie ok ( mam nadzieje ze moje male biedne frugo nie zostanie zdemolowanie za nie bycie fordem :P ) . Heh Splynelo po mnie jak po kaczuszce ;] . Dzieki za przywitanie ;]

Sergiusz / 2004-01-09 01:09:39 /


witam a pokrodce juz camaro ci wyjasnil co i jak z czasem sam wyczujesz klimat pozdrawiam

Michal FAZI / 2004-01-09 02:26:26 /


:)
no witamy!witamy! rękawy zakasać, Capcia skombinować i nie trwonić języka po próżnicy ;)
a "ładny i miły pozna panie" to do działu ogłoszeń na "oślą łąkę", bo jeszcze nikomu nie przyszło do głowy zakładać dział matrymonialny :D
jeszcze jedna wskazówka do spisu Camaro:
- szanować język polski...jeśli nie chcesz mieć do czynienia z Segal :)
pozdro

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 08:04:11 /


siemnako, niezle wdzianko:)

Hoover 3M / 2004-01-09 08:04:30 /


Siema!Pozdrawiam kolejnego Capri-maniaka...No to Fru-go za okno a Capcia do garażu wpychaj;)...

gilmor / 2004-01-09 08:56:29 /


Witam!!!!


> zostanie zdemolowanie za nie bycie fordem :P )
To musisz obowiazkowo na masce, budzie, gdziekolwiek walnac naklejke
OPAKOWANIE ZASTEPCZE!!! i mysle ze bedzie dobrze :)

Pozdrawiam Bombi

P/S
Nieprzejmuj sie usunieciem frugo, mojego Trabancika tez wywalil ;)

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 09:17:24 /


Ostrowiec kiedyś podobno był zagłębiem caprikowym, słyszałem krążące o tym legendy jak kupowałem swój egzemplarz, więc powinieneś w swojej okolicy bez trudu coś znaleźć dla siebie. Zjeżdżaj na zlot jak jakiś będzie, pewnie się okaże że mamy trochę wspólnych znajomych. :-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 12:24:22 /


Hehe .
Dzikuje za cieple przyjecie ;] .
Hmm co do temetu frugo , trakuje je jak moje dzecko .. zreszta tak robie z kazdym autkiem jakie jest w moich "lapkach" . Nie traktuje go jako czegos gorszego od Capri ... Tez ma w sobie to "COS" .. bez watpienie jest indywidualnista na drodze ( w polsce jest okolo 10 frugo turbo ) . Po nabyciu Capri , Frugo pozostanie w mych lapkach jako samkowity kasek kolekcjonerski ;] i ze wzgledu na nebotyczne ceny czesci oraz na nich calkowita niemozliwosc zdobycia wiekszosc czasu bedze spedzac w garazu . Capri z racji tego ze tych samochodow jest duzo i czesci sa tanie zostanie moja "kareta" , ktora bede poruszal sie normalnie ;]. Co do przyjemnosci jazdy jednym i drugim .. ehh Capri wygrywa ... mimo golizny w wnetrzu ... renia z przednim napedem i tymi elktrododatkami nie dorasta do piet Fordowi .. bowiem jazda bokiem to jest to co kocham najbardzej :))) , kolejna przewaga capri nad frugiem jest to iz ma "normalny" silnik , albowiem fuego musze odpoalic rozgrzac olej i dopiero jedzemy jak soknczymy stoimy studzimu olej i dopiero gasimy wymiana co 5000 km i ta turbodziura .. silnik tego samochodu ma 140 km ale dziala na zasadzie wszystko albo nic :) . Najlepiej sie nim poruszac a przedziale predkosci 120 - 130 km/h - malo pali i jest normalnie ;] . Capri nie ma takiech wynalazkow jest proste w oblsudze ekonomiczne i ma duzo dostepnych gratow . Heh Sasiedzie pomysla ze zwariowalem ;]. Zloty to jest cos co tygryski lubia najbardzej ;] . mam nadzeje ze bedzemy sie milo bawic ;]. Hmm ostrowiec zaglebiem Capri ?? Zostalem zaskoczony .. w ostrowcu widzialem moze 2 te autka ... i naprawde mimo iz siedze w brazny samochodwej ( lakiery szapchle itp . mieszalnia jednym slowem ) , ludze opowiadaja i wiedza co sie dzieje "na miescie" to o capri nie slyszalem ... :(

Pozdrawaiam
SS

Sergiusz / 2004-01-09 13:16:30 /


no jak capri jest ekonomoiczne to ja jestem święty turecki :P ale tak na poważnei to znam jedno ekonomiczne capri :P 1.7 D z Peugeota :P bo nawet 1.3 potrafi być bardzo nie ekonomiczne spytaj Michała od żółtego Taunusa z 3M :)

Co do Frugo Turbo to chyba troche sie myslisz z liczbą w polsce bo ja wiem o 3 w 3M, ale kot wie moze masz racjjjjie :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 14:14:55 /


Hm 3 turbo ??? w 3M ?? Ja wiem ze bylo jedno moje ;] ale kupilem je i juz go tam nie ma ;] wiem ze jedno jest juz tylko "turbo look" bo turbinka wyprarowala ;]. Moze troszke przesadzilem " jest 10 w dobrym stanie " a z pewnoscia jedno takie jak moje ;] hmm . co do ekonomii moje fuego pali od 6 do 20 na miescie ;] tylko 98 tak wiec kieszen boli . ;(

Pozdrawiam
SS

Sergiusz / 2004-01-09 14:24:48 /


wprawdzie frugo to fajne autko, ale skoro już mowa o "opakowaniu zastępczym" to na Gryźlińskim zlocie był Ford ... Uno, szary metalik 5D :)
Nie zauważyłem by było mu u nas źle ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 15:20:54 /


taaaaaaaaaa
tym "Fordem Uno" przyjechała w 2002 roku ekipa z 3M ze Skunem na czele :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-01-09 15:23:20 /


No właśnie !!! I nie było źle :P A było nawet bardzo dobrze tylko śliniłem sie ze ja też nie moge po pasie sobie pojezdzić bo moj pojazd był wtedy w garażu :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 16:33:48 /


hejka, kupuj szybko Caprika!!
NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!!

papajPeCeKa / 2004-01-09 20:34:52 /


No Ford Uno to bylo fajne auto :D Niestety teraz juz go nie ma, moze byc za to Ford C3 :) Bo moj Ford Taunus nie jedzi :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 21:01:13 /


PS. A rok wczesniej bylem Ford'em PKP Pospieszny Olsztyn-Gryzliny, nie zla fura :) I tez nie bylo zle, na dodatek sie mnie Jagool pytal czy go tu wpuscimy Punto. ROTFL

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 21:06:24 /


Cześć cześć! Sielankowego bytu na capri.pl życzę :) Pozdrówencja!

RoT Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-09 22:48:06 /


cze sergiusz....hehe moj dziadek tez mial tak na imie..:))
masz moze zapasowe turbo od tego fuego???....bo przydaloby mi sie...:))

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-10 14:24:06 /


cze sergiusz .... masz frugo !!!! turbo !!!! HA ja mam lenofke frugo i capriciozze w robocie , frugo smigam codziennie i mam 1.6 bez turbo snurf snurf bo ja bym bardzo chciał turbo . mam troche czesci moze ... no ale to juz na priv pozdro i witamy nara

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-14 21:24:33 /


Witaj mozesz sie go mnie odezwac na GG :P . Pogadamy na capricowo - owocowe tematy ;] . Zapraszam ;] moj nr GG w profilu jestem 24/7

Sergiusz / 2004-01-14 21:46:44 /


proponuje capri czat

TOMEK "MIARQA" Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-14 22:05:17 /


Hehe. I tak się zaczęła dłuuga przyjaźń. Witam kolegę. A skoroś taki przystojny i naszym Caprikowym koleżankom w głowie chcesz przewrócić, to czemu się fotografujesz po kryjomu w łazience? ;)))) P.S.:jaki masz model capri na póce?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-01-15 16:50:30 /