logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Warszawa - alarmy i zabezpieczenia z gornej polki, kupno, montaz

Warszawa - alarmy i zabezpieczenia z gornej polki, kupno, montaz

Witam,

gdzie w Warszawie lub najblizszych okolicach mozna znalezc zaklad instalujacy alarmy i zabezpieczenia z gornej polki? Nie musi byc tanio, wazne zeby bardzo dobrze i bezpiecznie. Mozecie cos polecic? Bede b wdzieczny. Dzieki.
Ps. w pracy nie mam polskich znakow.

jakr / 2009-01-15 10:51:13 /


Jak ma być bezpiecznie, to polecam zrobić samemu, niestandardowo = bezpiecznie, a nie, że wszystkie alarmy są założone tak samo...
Ale coś czuję, że ty nie masz starego forda? :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 10:57:12 /


Jak bylo powiedziane w kabarecie: mam miec... (w domysle Capri),
ale faktycznie pytanie dotyczy nowej Toyoty Camry.
Jako, ze wiem, ze sa tu ludzie potrafiacy udzielic odpowiedzi na takie pytanie, to zostalo ono postawione:)

jakr / 2009-01-15 11:19:05 /


pomimo że generalnie nie dotyczy ten post old forda myślę że nie warto go usuwać bo może przydać się także posiadaczom old fordów by ich pupil nie odjechał :D:P ale co do samego pytania niestety nie pomogę bo się zupełnie nie orientuję :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-15 11:21:44 /


Ale widzisz, o niebo prościej jest założyć alarm do capri, które ma kilometr kabli niż do nowej toyoty, która tychże kilometrów kabli ma dwadzieścia.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 11:22:39 /


ale sumaryczne przekroje wiązek wychodzą podobnie :P

zgoniok Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-15 11:52:55 /


na bielanach koło pks marymontu jest gość co zakłada nie standardowo i fachowo, ale dość drogo, za to dobrze. Tam robił mój brat swoje volvo i mazdę.
Gośc robi alarmy zamki i inne pierdy elektyczne z wyposażenia.

Jest dokładny aż do bólu klienta. Robi aż będzie zadowolony z efektu.
Chyba się do niego przejadę z granatnikiem.

Jak chcesz to zapytam o dokładny adres/telefon.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 12:43:30 /


wątek ten nie ma sensu bo starego forda ,czego by nie miał da się odpalić za pomocą 50cm. przewodu i śrubokręta.

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-15 13:16:14 /


a ja sie nie zgodzę :) mój jak sie popsuł to przez dwa tygodnie nie mogliśmy go odpalić :P

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-15 13:21:10 /


zależy co zrobisz żeby go zabezpieczyć :P

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 13:21:36 /


Słyszałem że Krzaku kiedyś miał takie zabezpieczenie w postaci zmielonego mostu. Miało okazję się sprawdzić w "praniu" i nie zawiodło :P

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-15 14:12:05 /


nebel: bede zobowiazany za namiar

jakr / 2009-01-15 15:08:58 /


Afro miał taki autoalarm ze zmielonego mostu :-) no i jeszcze trzeba mieć ciężko zapalające auto, żeby kręcenie rozrusznika obudziło Cię w środku nocy ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-16 14:18:10 /


Marcin do nowego samochodu zalozyc alarm to jest chwila wszczegolnosci toyotach bo tam deska trzyma sie na paru wkretach.
jakr nie wazne jakiej firmy zalozysz alarm wazne jak bedzie zalozony.
Toyota zaklada w wiekszości cobry lub Xsafe. A z praktyki polecalbym zalozyc immobilizer(pastylke) dwuobwodowa, w wiekszosci przypadkow zlodzeje nie wiedza jak to ugryść i zostawiaja auto.

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 22:21:17 /


dwuobwodowa?co masz na mysli?

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-01-16 23:11:04 /


ilość odcięć

MłodyFC Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-01-16 23:23:14 /


www.craftmedia.pl mozesz u nich sie dowiedziec. Znajomi montowali tam car-audio i zawsze byli zadowoleni. Do mnie dofirmy gdzie pracowalem przyjezdzali montowac czasami lokalizacje GPS i roznego rodzaju czujniki do parkowania. Alarmy tez pewnie maja.

urbek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2014-05-26 21:38:47 /