logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Małe tłumaczenie tresci aukcji z francuskiego na polski

Małe tłumaczenie tresci aukcji z francuskiego na polski

Tak sobie szukalem ostatno ciekawych ofert na francuskim ebay'u no i znalazlem jedna taka, ktorej tresc by mnie nawet interesowala ;) Czy ktoś powie mnie, przynajmniej w średnim stopniu, co gość tutaj pisze?
Tekst:

CARROSSERIE ENTIEREMENT REFAITE, AUCUN DEFAUT, ZERO CORROSION, OPTIONS D'EPOQUE

PRESQUE TOUT EST NEUF: 4 AMORTISSEURS, FREINS COMPLET, TOUTES LES ROTULES, LES 4 PNEUS, TETES D'AMORTISSEUR.... GROS DOSSIER DE FACTURES

EN CE QUI CONCERNE LE MOTEUR J'AI MIS UN 4AGE DE COROLLA AE82, LE MOTEUR EST A FINIR D'ADAPTER, IL NE RESTE PAS GRAND CHOSE A TERMINER:

ALIMENTER LE CALCULATEUR VIA LE NEIMAN AINSI QUE LA POMPE A ESSENCED HAUTE PRESSION, ADAPTER LE COLLECTEUR INOX NEUF SUR LE RESTE DE LA LIGNE, CHANGER LA PEDALE D'ACCELERATEUR, FINIR LES CONNECTIONS ELECTRIQUE, FINIR LE CIRCUIT D'ARRIVE ESSENCE...

JE FOURNIS TOUT POUR LA FINIR AINSI QUE MON ENORME STOCK DE PIECES DE RECHANGE, AINSI QUE LE MOTEUR D'ORIGINE QUI FONCTIONNAIT TRES BIEN, ET LES PIECES POUR LA REMETTRE D'ORIGINE ...

JE LA VEND CAR PLUS LE TEMPS DE LA TERMINER, ELLE EST DONC A PRENDRE SUR PLATEAU

CARTE GRISE COLLECTION, DONC PAS DE CT A PASSER

C'EST UN TRES BEAU VEHICULE, RARE DANS CET ETAT

PAS DE LIVRAISON

EBAYEUR FANTOME PASSEZ VOTRE CHEMIN

BONNE ENCHERE A TOUS

POUR PLUS DE RENSEIGNEMENTS: 0630744340

Sory ze drukowane, ale tak bylo na aukcji ;)
Moze sie znajdzie ktoś, to kojarzy z tego cos wiecej niz "zero korozjii" ;)

Pozdrawiam ;]

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 16:48:40 /


co to forum ligwistyczno-dumbistyczne

Mysza liil (EM) / 2009-02-02 17:03:26 /


?

Mysza liil (EM) / 2009-02-02 17:03:45 /


CARROSSERIE ENTIEREMENT REFAITE, AUCUN DEFAUT, ZERO CORROSION, OPTIONS D'EPOQUE

Karoseria w całości powtórnie zrobiona, żadnych wad, zero rdzy, wszystko robione w klimacie epoki.

PRESQUE TOUT EST NEUF: 4 AMORTISSEURS, FREINS COMPLET, TOUTES LES ROTULES, LES 4 PNEUS, TETES D'AMORTISSEUR.... GROS DOSSIER DE FACTURES

Prawie wszystko jest nowe: 4 amory, komplet hamulców, wszystkie rotule (wiem, że to rzepka w kolanie, ale w aucie to nie wiem), 4 opony, mocowania amorków, blablabla.

EN CE QUI CONCERNE LE MOTEUR J'AI MIS UN 4AGE DE COROLLA AE82, LE MOTEUR EST A FINIR D'ADAPTER, IL NE RESTE PAS GRAND CHOSE A TERMINER:

A co się tyczy motóru to wsadziłem jakiś wynalazek skośnookich z corolli o takich symbolach, kończę adaptację, niewiele zostało do zrobienia:

ALIMENTER LE CALCULATEUR VIA LE NEIMAN AINSI QUE LA POMPE A ESSENCED HAUTE PRESSION, ADAPTER LE COLLECTEUR INOX NEUF SUR LE RESTE DE LA LIGNE, CHANGER LA PEDALE D'ACCELERATEUR, FINIR LES CONNECTIONS ELECTRIQUE, FINIR LE CIRCUIT D'ARRIVE ESSENCE...

z grubsza: układ zasilania w paliwo i pompa, adaptacja kolektorów błyszczących jak kuchenki Amiki z resztą układy wydechowego, zmiana pedału akceleratora, wykończenie prundu.

JE FOURNIS TOUT POUR LA FINIR AINSI QUE MON ENORME STOCK DE PIECES DE RECHANGE, AINSI QUE LE MOTEUR D'ORIGINE QUI FONCTIONNAIT TRES BIEN, ET LES PIECES POUR LA REMETTRE D'ORIGINE ...

Mam sporo gratów doń, łącznie z oryginalnym silnikiem, który do końca swych dni miał się wyśmienicie. Dzięki tym częściom nie będzie problemu z powrotem do starego silnika.

JE LA VEND CAR PLUS LE TEMPS DE LA TERMINER, ELLE EST DONC A PRENDRE SUR PLATEAU

Nie mam czasu, zeby go skończyć, więc do zabrania od ręki.

CARTE GRISE COLLECTION, DONC PAS DE CT A PASSER

Zdaje się mi, że "Papiór ma na automobila zabytkowego, więc CT nie przekazuję (ubezpieczenie? może)

C'EST UN TRES BEAU VEHICULE, RARE DANS CET ETAT

Bardzo ładny automobil to jest, rzadko spotykany w takim stanie.

PAS DE LIVRAISON

Tylko odbiór osobisty

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 17:06:03 /


to ostatnie rozumiem chyba... to chyba telefon gościa... :D

tachu Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 17:07:29 /


a te rotule to nie łożyska?

Mysza liil (EM) / 2009-02-02 17:08:33 /


Karoseria w całości po remoncie, zero korozji
Prawie wszystko nowe, amorki, hamulce, głowki amortyzatorów(?), opony, przeguby na wszystko faktury sa,
silnik wsadzilem z corroli jakiejstam, niewiele zostalo juz do skonczenia

cos z komputerem trzeba polaczyc, zamocowac kolektor z nierdzewki, dopracowac wiązkę.do tego dodaje cala mase czesci, wraz z oryginalnym silnikiem i tym co trzeba zeby go wsadzic z powrotem

Sprzedaje bo nie mam na niego czasu, odbior tylko laweta.

zarejestrowany, ale nie ubezpieczony

ebayowiczom fantomom mówię dowidzenia:D





No tak, ale czy to stary Ford?

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 17:09:36 /


niby nie lingwistyczne, a juz po chwili masz dwa różne tłumaczenia...
Hrabia, chylę czoło, rotule to przeguby...

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 17:12:35 /


Rotule to mogą być łożyska, ano.

A z tym CT, to nie chce tego przekazywać kupującemu (pas de CT a passer), więc jak mniemam chce kasę odzyskać. Więc zapewne ubezpieczony jest.

CARTE GRISE COLLECTION to zapewne coś w rodzaju orzeczenia o zabytkowości wehikułu, czy też unikalności.

Calculateur to nie musi być komp, bo ten to po francusku ordinateur, ale coś może być w ten deseń.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 17:16:14 /


Ano mam całą kolekcję Żandarmów na DVD to i rozumiem 3 słowa w tym języku.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 17:17:26 /


Toyota Celica TA22 1600ST Coupe.....

pmajes Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 18:16:16 /


chyba nie ta....

http://webmycar.com/zonecar/webacar.nsf/photo?openform&id=1150BF0358072BBAC125753E006119F3&file=5089208130.jpg

JaMan Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 18:26:45 /


oglądałem ja :) fajnie sie prezentuje:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 18:55:16 /


acha:
http://cgi.ebay.fr/TOYOTA-CELICA-TA22_W0QQitemZ190282513255QQcmdZViewItemQQimsxZ20090126?IMSfp=TL090126145001r12154

XtraVert Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 19:14:48 /


Tak. To dokladnie ta toyota ;) Bardzo mi sie podoba z wygladu to auto. Jedna z alternatyw dla capri, jednak moze byc gorzej z jakimikolwiek czesciami do niej. Jak by nie patrzec capri troche bardziej popularne jest.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-02 19:41:00 /


Widziałem taką w sobotę :). Na połczyńskiej. Jechała sobie na lawecie. Bardzo ładny samochód

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-02 23:03:25 /


O tą? :)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 01:24:52 /


CT

Controle Technique

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 07:22:35 /


CARTE GRISE COLLECTION, DONC PAS DE CT A PASSER

Dowód na zabytek, więc nie ma badania technicznego (do przejścia)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 07:23:41 /


ROTULE - przeguby kuliste

(czyli z tą rzepką miał ktoś częściowo rację)

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-03 07:26:13 /


Wojtass, no dokładnie tą :)

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-02-03 07:41:50 /


chyba nie to forum z tą toyotą. :/ Myślałem że jakiegoś kapcia chcesz ciągnąć a tu taki skośnooki pasztet. ( nie mam na mysli samochodu bo ładny :P)

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-04 15:51:35 /


No to w czym problem? Nie mozna sie znajomych z forum poprosic o pomoc?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-04 18:18:00 /


mozna, mamy emaile

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-02-05 07:53:56 /