logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Ford Capri MkIII 2.0 1978

Ford Capri MkIII 2.0 1978

Siema :-)

chciałem poznać wasze opinie na temat tego egzemplarza:
http://www.allegro.pl/item552847208_ford_capri_2_0_r4_lpg.html
z tego co zdążyłem się zorientować jego poprzednim właścicielem był nypel

ps. i jak to jest de facto z eksploatacją caprików ? ciężko z częściami ? jednym słowem ile tak naprawdę ta przyjemność kosztuje ?

zmierzwiony79 / 2009-03-01 21:28:38 /


http://www.capri.pl/page/2813

faktycznie jesteś jakiś zmierzwiony!

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-01 21:32:14 /


jakaś plaga normalnie :/

Konar / 2009-03-01 21:34:39 /


wszyscy chcą capri ;) Pogięło was? yyy, nas? :P

Mysza liil (EM) / 2009-03-01 21:35:19 /


Po co zakładac nowy watek na forum??? prościej przeciez podłaczyć się pod jakiś istniejacy... Co do eksploatacji,czesci itp itd.. to na FORUM jest o tym od cholery- wystarczy PO-SZU-KAĆ!!!
P.S.
Moze każdy nowy watek bedzie automatycznie zakładany w 3 kopiach;]? Moze wtedy skończy się ten niecny proceder;]?

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-01 22:08:06 /


Zrsztą... Chce pokazac ze to nie takie trudne-zajeło mi to pare minut;] Pod każdy wątek można się podłaczyć...

http://www.capri.pl/forum/338448

http://www.capri.pl/forum/14

http://www.capri.pl/forum/37232

http://www.capri.pl/forum/197468

http://www.capri.pl/forum/141456

http://www.capri.pl/forum/250615

Gumbas Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-01 22:16:52 /


ciekawe ile minusów dostanie :)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-01 22:17:58 /


Gumbas szkoda twoich nerwów i wysiłku... :) Mike zamknij ten wątek.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-01 22:43:48 /


zapomniałem o proszę :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-01 22:54:33 /


dzięki ;-) za krytykę i informacje - jestem tutaj od niedawna; bardziej zależało mi na waszej opinii o rzeczonym samochodzie do sprzedania na Allegro pozdro

zmierzwiony79 / 2009-03-01 23:11:23 /


To potwierdziło przypuszczenia, że nikt nie czyta tutułowej strony gdzie jest o kupowaniu capri.

MK albo inny zarządzający powinien wprowadzić obowiązkowy krok przy zakładaniu konta właśnie z tym punktem.

"Jeżeli szukasz informacji o zakupie capri zajrzyj tu: i linki do tych wielu wątków albo do odnośnika o kupnie capri".

A potem kolejne kroki przy zakładaniu konta. Innaczej to się nigdy nie skończy.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-01 23:19:00 /


Gumbas, widziałem już te wątki o kupnie innych aut - dzięki; niemniej z deka ciężko umieszczając w jednym wątku pytanie o 10, połapać się kto do którego odpowiada jak również przeglądać; jeżeli tak "wiele" osób ma zastrzeżenia zresztą taki wątek po jakimś czasie można usunąć - zupełnie jak ogłoszenia

zmierzwiony79 / 2009-03-01 23:22:08 /


i jeszcze jedno; fakt, przyznaję niefortunne pytanie o tą eksploatację - wiele z przytoczonych wątków już widziałem, bardziej chodziło mi o życie ile ostatnio np. wydaliście na naprawę - ale ten temat traktuję już jako zamknięty w ramach tego wątku - nie chcę nikomu więcej zaleźć za skórę

jeszcze raz tylko proszę o ocenę - moja prośba jest nadal aktualna, a mój ps. może odejść do lamusa

zmierzwiony79 / 2009-03-01 23:32:30 /


Każdy... Większość z Nas zaczynała dość nie fortunnie. Nie przejmuj się tym tak bardzo, mogłeś to zapytanie dać do istniejącego wątku. Nawet jakby już ktoś o to Auto pytał wcześniej, dostałbyś jakieś konkretne odpowiedzi a tak to sam widzisz... beszt na całej lini:/
Są tu na forum bardzo specyficzni ludzie i każdy jest inny ale chyba nikt nie lubi jak ktoś zakłada nowy wątek o czymś co było i było wiele razy...

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-01 23:47:58 /


Zgadza się. To takie dość specyficzne grono.

Na naprawy? Zależy, były miesiace że lałem, jeździłem i nic a zbliża się momemt zrobienia zawieszenia z tyłu, uszczelnienia silnika (co dalej będzie wiadomo po rozbiórce motoru) i podratowania cieknącego mostu i poczuje to finansowo ale to taka zabawa, generalnie żadna inwestycja, raczej dokładanie ale i tak jazda Capri rekompensuje wszystko. Zabawa dla upartych, cierpliwych i skłonnych do wyrzeczeń. Ogólnie niewiem jak ten konkretny ale warto!

Pozdrawiam

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 00:37:12 /


Za te pieniądze to raczej warto
Przed nyplem jeździł nim hrabia
http://www.capri.pl/car/1056

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 00:49:43 /


mam wmiare aktualne foty tego wozu, bo stał jakis czas u mnie na osiedlu uderz do mnie na priva to podesle foty i opowiem co zaobserwowałem z wizualnych rzeczy, bo jeździc tym nie jeździłem wiec o tym sienie wypowiem

Jellon aka Revenge Racer Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-02 02:25:31 /


Wiedziałem że ta strona o kupnie się nie sprawdzi. Dziś nikt nie jeździ oglądać samochodów, tylko siada przed komputerem. A w ogłoszeniach powinien być jeszcze wykaz kosztów eksploatacyjnych i napraw (dokonanych i możliwych) oraz wykaz wszelkich usterek (obecnych i możliwych). Niektórzy to by wszystko przez internet załatwić chcieli. A gdzie przygoda? :). Mi nikt nie radził na co zwracać uwagę przy kupnie pierwszego capri. Kupiłem od Flondera straszny egzemplarz :D. Ale nie żałuje. Wprost przeciwnie. Wiele się nauczyłem i pewnie jeszcze wiele się na nim naucze :P.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-02 07:20:14 /


na fotkach wygląda lepiej niż w realu. Dodatkowo jest posiekany przez grat.

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 08:43:52 /


grad :)

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 08:44:23 /


Gumbas widzę że nerwy puściły. Mnie się już nie chce odpowiadać :D
Normalnie ręce opadają.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 13:42:22 /


Dzięki Szafa za słowa otuchy :-) a już wczoraj zaczynałem zastanawiać się nad zmianą nicka ;-) fakt towarzystwo specyficzne; a tak poważnie to nie zraziłem się zjeb**, wezmę ją pod rozwagę. Tylko tak szczerze patrząc na istniejące wątki trudno nie założyć kolejnego - mówię teraz o ocenie auta, skoro są, istnieją ... - może tak dla przykładu ten warto skasować, chętnie podłączę się pod inny - takie rozpisywanie się bez dalszych działań nic nie wnosi - nie żebym się szarogęsił, w końcu jestem nowy ;-) i zmierzwiony.

UglyKid wolę poznać opinię paru osób zanim na coś się zdecyduję - w końcu co dwie głowy to nie jedna ;-)a moja przygoda dopiero się zacznie tylko mając w perspektywie parę wyjazdów wolałbym się ograniczyć do jednego/dwóch więc może chorzów, albo inny kraniec Polski - nowe miasto, albo, albo ... czas pokaże, a jak wrócę to umieszczę fotki i dodatkowe informacje.

zmierzwiony79 / 2009-03-02 20:35:11 /


nie zagłębiałem sie za bardzo w treść wątku bo średnio fajnie sie go czyta ale facet brzmi dość rozsądnie i nawet używa znakow interpunkcyjnych więc może zostawcie go w spokoju? ;) niektórzy to już chyba tak z przyzwyczajenia wyładowuja swoje frustracje na biedakach poszukujących pomocy...
kolego zmierzwiony, tu sobie poczytaj: http://www.capri.pl/forum/143925 cos gdzies ktoś chyba kiedys pisał że był zrobiony dobrze ale to juz radze ocenić samemu. Ciężko cokolwiek pomóc po zdjęciach z ogłoszenia. Jeżeli wygląda tak n allegro to po lekki targu myśle że warto zanabyć.

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 20:53:53 /


Kolego zmierzwiony79 całe towarzystwo na capri.pl nie jest specyficzne. Po prostu NIEKTÓRZY, głównie względnie młodzi stażem i wiekiem klubowicze nudzą się i psuja to forum już od jakiegoś czasu. Padła kiedyś propozycja żeby po prostu IGNOROWAĆ mniej lub bardziej niedoinformowanych lub po prostu leniwych. Niestety niektórzy mają przemożną potrzebę opierdzielania w imię porządku na forum, tacy woźni. Niestety taka postawa ma jeszcze inne skutki. Coraz rzadziej chce mi się tu zaglądać. Mógłbym też stworzyć sporą listę osób, które chciałbym spotkać na tym forum, ale niestety im nerwy wcześniej wysiadły ...

pozdrawiam





Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 20:58:19 /


i dlatego coraz częściej odpowiadam na priv

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-02 21:06:31 /


Sowa, to musiało byc o mnie bo ja tu najmłodszy stażem. Spoko, już zamykam morde, bo co by nie było i tak jest źle.

UglyKid Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-02 22:04:47 /


Myślę , że podstawową wadą tych wątków jest ..........

link do otomoto albo allegro - który niedługo zniknie. Nie będzie po nim śladu i nie będzie wiadomo o jakim aucie była dyskusja ...

Dlatego bardziej użyteczne byłoby wrzucenie na początek paru fotek - może temat nie będzie aż tak nieaktualny po jakimś czasie gdy auto kolejny raz wróci do ogłoszeń ...

To tak gwoli wyjaśnienia ... Pozatym fajny poradnik napisany przez UglyKida można podawać zawsze jako link :-)) Gdy zrobi to kilkadziesiąt osób to będzie przyjemnie wyglądać w takim wątku .... heh ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-02 22:21:14 /


Mike, umówmy się może że to Ty pouczasz a reszta stawia minusy jak nie chce podać linka.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-03 10:36:48 /


Trudno się na cokolwiek na tym forum umówić bo ludzi tu zagląda od groma ... ale staram sie wyłapywać takie sytuacje ...

z drugiej strony forum jest po to żeby pytać i można założyć nowy wątek pytając o konkretny egzemplarz ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-03 14:27:37 /


No to może przy logowaniu dać taki odnośnik do zapytania o samochód w nowym wątku, który to ulegnie wymazaniu po dajmy na to dwóch tygodniach?
Bo jak w takim tempie ludzie będą pytać "o sądzimy o.." to moderatorzy nie nadążą z kasowaniem..

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-04 12:47:34 /


Dział na forum "kupowanie samochodu" jest po to, aby pytać o samochody do kupienia. Więcej sensu jest w jednym wątku na jeden samochód niż jednym wątku na wszystkie samochody, bo przynajmniej można czytać wątek bez zgadywania czego dotyczy odpowiedź. Śmietnik na forum robią zbędne krzyki a nie takie wątki. Koniec tematu stosowności wątku.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-04 13:45:54 /


Michał, w związku z właśnie wprowadzonymi zmianami moje pytanie rzeczywiście jest teraz bezpodstawne :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-03-04 19:45:14 /


W niedziele jadę po tego kapcia :)

bimber Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-03-27 11:28:00 /


:):):)

bimber Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 18:25:17 /


Kupiony? No to pożegnaj się z kasą, wolnym czasem, rodzicami, laską...
I nie zapomnij strony założyć. Piszę się na "rypa", jak się spotkamy ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 21:32:20 /


Ja tam narazie pozegnalem sie tylko z wolnym czasem i rodzicami :P

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-02 21:39:23 /


Reszta przyjdzie z czasem (którego nadal będzie brak) ;-PPP

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-03 00:00:11 /


Mości Hrabio mam nadzieje że nie będzie tak źle,stronka pojawi się niebawem,co do spotkania to na SO nie dam rady ale PC postaram się zaliczyć.Pozdrawiam!

bimber Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-04-03 10:13:18 /