logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Grandzia po 83

Grandzia po 83

Poszukuje schematu z podłączeniami komputera "pokładowego" oraz całego osprzętu do wskazań. Pozdrawiam

Robert U / 2004-02-17 15:38:35 /


instrukcja obslugi i schemat jest bodajze na tej stronie musisz poszukac w garazu...tam cos znajdziesz...pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-17 18:16:56 /


A konkretnie o co chodzi? Tripkomputer przeliczajacy zuzycie paliwa/zasieg itd, czy o zestaw kontrolek nad lusterkiem?

Mysza liil (EM) / 2004-02-17 18:24:17 /


chyba o to gdzie i jak podlaczyc caly trip-komp zeby dobrze wskazywal....
a tak na marginesie...to u mnie nie chce pokazywac serdniego ani chwilowego zuzycia paliwa ktos wie dlaczego...??
ponoc( nie wiem bo nie rozbieralem tego jeszcze) ale do trip-kompa ma dochodzic tez linka predkosciomieza...to prawda czy ktos mnie sciemnil??...:) tzn rozdwaja sie gdzies w polowie i jedna czesc idzie do zegarow a druga do trip-kompa?...:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-17 18:32:23 /


Trip computer pobiera dane z trzech źródeł:
1. z impulsatora załozonego na lince prędkościomierza - prędkość i odległość
2. z czujnika poziomu paliwa - ile jest wachy w baku
3. przepływonierza na 2 wtryskiwaczu dla 2.8i lub na przewodzie paliwowym dla gaźnika - stąd bierze chwilowe spalanie.

Jak któryś z w/w jest nie podłączony - zrąbany to szlag trafia całą idee tego "komputera".

No i najwazniejsze - to działa JEDYNIE na benzynie, na gazie nie z wiadomych powodów.

314TeR Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-17 20:05:09 /


powinien byc czujnik w zbiorniku z czterema kabelkami:
-masa
-do czujnika na desce
-do trip komputera
-do kontrolki na podsufitce

czujnik na lince predkosciomierza - taki dodatkowy kawalek linki z czujnikiem nakrecany na glowna linke

przeplywomierz paliwa na jednym z przewodow paliwowych do wtryskiwaczy

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-17 20:12:21 /