logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » ...On the backseat of your car...

...On the backseat of your car...

Uprawial ktos...bynajmniej nie pietruszke, na tylnim siedzeniu swojego
samochodu?Pamietacie ten dialog?:
-Wsiedlismy do jego auta.
-Zrobiliscie to w samochodzie?!
-Nie my pierwsi.
-Pamieta pani marke?
-To byl Ford.
-Ford!Kurcze,super!Zatem Elaine poczeta zostala w Fordzie!
Pochodzi on z "Absolwenta" Mike`a Nicholsa z Dustinem Hoffmanem i Anne Bancroft.
Ja jeszcze nie probowalem,...a przymierzam sie do tematu.Moze ktos ma jakies wypracowane patenty? ;)))

Reloaded / 2004-02-18 21:00:20 /


...hehe..w granadzie combi nie trzeba patentow...:))
mozne wszystko i w kazdej pozycji.....najlepiej po wczesniejszym zlozeniu tylniej kanapy...:D...miejsca az nadto.....pozdro
p.s. ale w capri to juz trzeba miec troche wprawy...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-18 21:03:05 /


Jak kupiłem capri to znalazłem 6 wiecie...... no gumek oczywiście ale z użytych fuuuje ehsiechsiech ble yyyyyeeehhh...więc napewno się da tam coś tworzyć...;)ale w Grandzi testowałem wiele razy zacni panowie najlepsza opcja to wyjąć zagłówek w siedzeniu pasażera jednocześnie przysunac fotel do przodu w ten sposób uzyskujemy płaską powierzchnię ,w grę wchodzi tylni fotel itd itp......zależne od weny ,czasu i miejsca, stopnia intymności ...:)

gilmor / 2004-02-18 21:21:22 /


jak wiadomo w kapciu jest duzo miejsca z przodu (bo z tyłu to sufit sie zaczyna zniżać i w ogóle mało miejsca:)), czyli podobny patent jak gilmor wyżej opisał... powodzenia... hehe ;)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-18 21:34:04 /


z racji posiadaniw własnego domku temat prawie mnie nie dotyczy (oćwiczyłem wcześniej 125p ipomyloneza) ale ostatnio jak zrobiliśmy z żoną rewolucję w domu, to się okazało że nie ma gdzie spać dopóki gruzu nie wywalimy, a tu noc. Więc hajda! kołdra i go grani kombi. I tu się w 100% zgadzam z Zakrzakiem. Kombi jest po prostu świetna...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-18 21:40:20 /


pst. dziobak tez sie nadaje:P szczzegolnie kanapa gt.

nmd / 2004-02-18 21:43:04 /


capri butla cylindryczna za fotelami tylnymi, z produ fotele kubły (coś bardzi blisko) da rade jest cieżko ale da rade.

grabasz / 2004-02-18 21:51:43 /


prosiaczek niezna granic :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-18 23:42:29 /


słuchajcie jak w maluchu da rade to i w capri tez :P

Michal FAZI / 2004-02-19 00:07:18 /


Wszedzie da rade, a w Capri szczegolnie fajna jest maska: dluga i plaska i w ogole.

Seba / 2004-02-19 01:53:45 /


dla mnie bomba-taunus dwu drzwioey, fotele na maxa do przodu-jednym slowem wypas. i ta sprerzynujaca kanapa. hyyymmmmmmm

leciej / 2004-02-19 02:53:33 /


Hi Hi Garbus jest do tego idealny.
Ma takie specjalne tasiemki przy słupkach, w które się wkłada nogi panienki i jazda :o)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-19 10:42:10 /


No wreszcie jakies patenty.Lepiej ze strony pasazera,czy kierowcy sie ulozyc?
Moze jakos wykorzystac sama kierownice? Na podjezdzie nalezy zaciagnac reczny,
a to moze przeszkodzic.Na masce jest fajnie ale juz w trojke grozi to jej wgnieceniem,a przeciez chodzi o bezpieczny sex...

Reloaded / 2004-02-19 18:35:19 /


Co do Grandzi:
1.Miejsce kierowcy sadzasz kobietę na kolanach (ustawienia fotela sam musisz ob czaić)i do dzieła możes Twoja partnerka jako oparcie wykorzystać ster;)
2.Miejsce pasażera przysuwasz fotel kładziesz oparcie (w tym ustawieniu masz szereg dostępnych pozycji;))
3.tylnie siedzenie(musisz obczaić jak Ci najwygodniej z partnerką)
4.Tylna klapa(mniejsza ryzyko załamania)
5 dach...bardzo fajna jest opcja z wykożystaniem szyberdachu oryginalnego;)
Tych pozycji jest bez liku,najważniejszy jest sam fakt dokonywania aktu...jak operator kicha to nawet....;)
Wogóle fajny post buhahahahahaha

gilmor / 2004-02-19 22:18:50 /


ja tego nie robilem w moim capriku, ale pewnego sobotniego wieczoru wyszedlem ze znajomymi i kumpel poprosil mnie o pozyczenie samochodu na troszke :D ja z ciezkim sercem w koncu dalem mu kluczyki, wiec wzial swoja konczite i pojechal nie wiadomo gdzie. Wrocil szczesliwy po godzinie. Dzieki Bogu samochod byl caly i zdrowy i zadnych sladow na tapicerce nie bylo. Robili to na przednim siedzeniu pasazera, ale wiecej szczegolow nie znam :D

boogen / 2004-02-19 22:31:14 /


musze powiedzieć ze dużo cennych informacji zostało tu podanych i nie omieszkam (y) ... ich sprawdzić hi hi hi , ach Ci Capri'cowcy uchhhhhh .... rozmarzyłam sie :o)

BeaTa / 2004-02-20 23:12:42 /


taaaaaaaaaaaaaak !!!!!!!!!!!!

papajPeCeKa / 2004-02-20 23:15:32 /


nie żebym sie chwalił ale da sie w 3 w capri położyć fotele przednie jedynka reczny zwolniony nawet nic nie przeszkadza albo nie zauważyłem....

grabasz / 2004-02-20 23:30:48 /


Witam!!!

Tak piszecie i piszecie to i ja dodam, Capryczki jako coreczki jeszcze nie deprawowalem :)
Ale w poprzednim samochodzie mojej zony Polo fox mielismy smieszna przygode. W Wawce jest takie osiedle pekin (coponiektorzy wiedza o co chodzi, dos znane osiedle powiedzmy niegrzecznych ludzi) otoz pewnego dnia zawitalismy na okolicznym parkingu miedzy 2 autobusami zaslaniajacymi nas od drogi i chodnikow. Wszystko byloby ok, szyby zaparowaly muzyczka leci a tu podjerzdza jakis samochodzik. Dajemy glosniej muzyczke coby sobie zlodzieje pomysleli ze w srodku ktos jednak jest i poskutkowalo. Drugim razem nastepna ekipa podszukiwaczy obcych dobr, rowniez dokonala odwroty na zglosnienie muzyki. Ale 3 samochod byl natretny. Zatrzymal sie i po chwili zapukal nam w okno pan mundurowy z pytankiem co tam robimy :) huh
No i nawet papierow nie sprawdzil, tylko przeprosil, zyczac milej zabawy.

Smiesznie, ale stres spowodowal jakby niechec do dalszej akcji :(

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-21 07:16:49 /


bombi juz polazl w swiat , wiec zegnam sie w jego imieniu - zona

Bombi Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-21 07:36:43 /


Taaak,niebiescy przyjacielscy funkcjonariusze z pewnoscia mogli tylko wywolac efekt odwrotny do niebieskich,romboidalnych "cukierkow" z napisem Pfizer...

Reloaded / 2004-02-21 14:59:13 /


Jeżeli mogę dodać coś od siebie............PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Myśle że wasze żony, dziewczyny itd. są z was dumne :( Mam pomysł.....może poopowiadacie co robicie w sypialni, w wannach i pod kołdrami ;)


To takie smutne :(

Szajba - całkowicie Cię rozumiem.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 23:42:43 /


Nie możecie potraktować tego wątku bardziej luźno??Czasami trza udzielić i takich instrukci...nikt tu nie pisze jakie to on sztuki w aucie odwalał z kobietą...powiedziałbym bardziej,że wystarczy użyć troche wyobraźni i można coś wykorzystać...wątek ten jest przydatny bo w sumie dotyczy po części naszych samochodów;)buahahahahahah
Bo każdy musi mieć odpowiedni luz...;)

gilmor / 2004-02-23 00:03:03 /


do jasia:

moje kochanie powiedzialo tak: brak komentarza.

a spodziewala sie ze bedzie wiekszy hard core. i ze bede wiodl prym w tej rozmowie.

a przeciez nikt nic specjalnie zlego nie napisal.

wiec
nasze żony, dziewczyny itd. są z nas dumne.
a my i z nich i z samochodow.


ps. do samochodu biore spiwor nie koldre.

ps.2 wanna do dzioba sie nie zmiesci

p.s. 1/2 sypialnia moze byc nie zgodna z regulaminem forum :P

nmd / 2004-02-23 01:55:14 /


do gilmor (w zasadzie do wszyskich):
ja bym tam zadnego forda ,podczas pobytu na tylnej kanapie, na luzie nie zostawil hahahaha

nmd / 2004-02-23 01:58:40 /


w granadzie na tych sprerzynach w kanapie to dopiero musi byc zabawa

Michal FAZI / 2004-02-23 17:52:35 /


no ba....;)hula się od siedzenia do sufitu...;)buahahahahaha

gilmor / 2004-02-23 23:00:18 /


hmmmmmmmmm fajnie hyba se kupie słuzbowa granade a nawet kombi hmmmmmm miodzio :) a moze ktos mi pozyczy taka granade zebym mogl sprawdzic nie musi byc kombi??? :P

Michal FAZI / 2004-02-24 00:03:15 /


Michał jak chcesz to znajdzie się jeden egzemplarz taki do....;)

gilmor / 2004-02-24 00:11:44 /


a na chodzie oczywiscie samochod coby w ustronne miejsce podjechac? :)

Michal FAZI / 2004-02-24 00:22:30 /


Nawet z radyjkiem coby sobie czas muzyką umilić.....

gilmor / 2004-02-24 08:33:36 /


chyba gre wstepna ...... ok w weekend bede po fure

Michal FAZI / 2004-02-24 18:29:09 /


moze jakies nowe doswiadczenia w tym temacie ktos zdobyl?...:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-29 23:52:51 /


moja dziewczyna mieszka teraz sama a ja mam samochod w remacie od 3 miechow tak wiec ja nie mam nowych doswiadczen w owej dziedzinie :P

Michal FAZI / 2004-11-01 19:59:25 /


nowe doświadczenia, choćnie do końca moje..... tzn. spałem w 4 osoby w grani, przy czym para na tylnej kanapie (kumpela z chłopakiem) radośnie oddawali się czynnościom prokreacyjnym ;-). I jeszcze mi potem bezczelnie dziękowali za udostepnienie miejsca:]

pozdrawiam

Mroova / 2004-11-16 23:10:52 /


takie zalety aut to przy piwku się plotkuje, a nie niesmacznie, bo publicznie na forum...
Robić co innego, a podsłuchiwać - a fe :(

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-17 08:33:19 /


Karol chyba ma rację po 1-sze niesmacznie bo to takie chwalenie się a po 2gie nasze kobiety tez zaglądaja na forum i zaraz się oberwie co poniektórym jak pisną za dużo:)

Hoover 3M / 2004-11-17 10:19:14 /


oj tam od razu niesmaczne to ma byc smieszne przecierz nikt tu nie opisuje dokladnie co i jak

Michal FAZI / 2004-11-17 19:10:24 /


a właśnie, zresztą, omawiając moją sytuację, musze przyznać, ze gdyby kumpela siedziała na forum, sama by o tym napisała :-) stąd zamiesciłem to, zeby odgrzać temat ;-)

pozdrawiam

Mroova / 2004-11-17 22:22:48 /