logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Usuwanie ogłoszeń - może odrobina tolerancji? To nie boli.

Usuwanie ogłoszeń - może odrobina tolerancji? To nie boli.

Jaśnie Panie Moderatorze, Anonimowy Usuwaczu Ogłoszeń,

wiem. Popełniłem straszliwą zbrodnię. Umieściłem anons o sprzedaży a jakże, już klasyka, ale bez owalu. VW T3. Oczywiście był dopisek "Gościnnie".
Jestem niepomiernie zniesmaczony, że ogłoszenie zostało milcząco usunięte.

Pytanie: czy ja jestem anonimowym panem Heniem, zalogowanym tu przed godziną wyłącznie w celu sprzedaży jakiegoś złomu? Czy nie płacę stówy peelenów rocznie na Stowarzyszenie od kilku lat, mając za to satysfakcję i brelok do kluczyków?
Wydaje się, że Klub jest m.in. po to, by się wspomagać. Może mi się wydaje.
Dałem link do Allegro o sprzedaży VW T3 właśnie tu, mając nadzieję, że dzieki temu nie kupi go jakiś palant do wożenia cementu. Że może weźmie ktoś z Klubu, kto zadba. Może pora zejść na ziemię, Drogi Modzie. Może mniej puryzmu markowego, a więcej życia. Ludzie mają różne sytuacje.

Na Boga, czy ja kiedykolwiek przez ogłoszenia Capri.pl próbowałem sprzedać pralkę, lodówkę, kota czy psa? Czy poniekąd klasyczne już auto, jakim jest zadbany Transporter z 88 roku, tak bardzo kłuje w oczy? Gościnnie? W ogłoszeniu klubowicza? Zrozumiałbym, gdyby chodziło o legendarne Daewoo Matiz.

A może mam sprzedać w potrzebie moje Capri? I to bynajmniej nie przez ukochane ogłoszenia Capri.pl, tylko przez Allegro, jakiemuś ostatniemu dresiarzowi z ławki osiedlowej, za parę tysi, żeby Caprika zarżnął w ciągu miesiąca? To będzie fajne i Stowarzyszeniowe?

Zatem coś mi się zdaje, że sprawa wymaga poruszenia i dyskusji. Oświadczam, że za chwilę z premedytacją znów wkleję ogłoszenie o sprzedaży VW.
I byłbym wdzięczny, gdyby "usuwacz" wysilił się na maila w stylu: "Sorry, Strzała, ale to ogłoszenie bezcześci wisienkę na naszym torcie". Brak kontaktu, milczące usunięcie uznam za porażkę tego Stowarzyszenia.

A, jeszcze jedno. Od tej pory mam zamiar pilnie śledzić ogłoszenia innych niż Ford marek, które dziwnym trafem są tolerowane. I to często. Czyżby Mod zwykł pijać z ogłoszeniodawcami piwko? Równi i równiejsi? Będę je wklejał w tym wątku.

Oczywiście do czasu, gdy wątek zostanie zablokowany. Czyli zapewne wkrótce ;) I to też będzie porażka Stowarzyszenia.





Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-29 23:11:22 /


No proszę. Nie trzeba było długo czekać. Ogłoszenie tolerowane, ba, korespondencja pod nim kwitnie, aż miło:

http://www.capri.pl/market/32889

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-29 23:17:38 /


P.S. Napęd na przód i 1990 rok. Chryste. Modzie, gdzie tym razem jesteś ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-29 23:19:48 /


Popieram Cię Strzała!
Skoro dopuszcza się: Kupię motocykl lub Sprzedam CB (to akurat jest w miarę aktualny zestaw) to nie widzę nic zdrożnego w ogłoszeniu o VW klubowicza zarejestrowanego od 2004-07-29 23:17:21.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:23:40 /


Strzała odp.. odczep się od mojego ogłoszenia, jak się nie masz czego czepić, to czep się tramwaju!

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:30:45 /


Śpiochu, bez takiego słownictwa proszę. Niech Ci ogłoszenie rośnie w siłę i przyniesie pożytek, jakiego i ja oczekiwałem po moim.
Cóż, masz więcej szczęścia lub znajomości. Bez urazy. To był tylko przykład.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-29 23:34:29 /


Z mojego punktu widzenia kiepski przykład. Poza tym w moim ogłoszeniu pojawia się wątek fordowy.

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:38:32 /


A to, że Twój ma napęd na tył w niczym go nie usprawiedliwia.

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:40:10 /


Coś w tym jest. Ja niegdyś dałem ogłoszenie, że gram koncert :) i nie znikło nagle, a piwa z nikim nie piłem w tym czasie.

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:41:48 /


Śpiochu, błagam. Zaraz żyłka Ci jakaś pęknie czy coś. Nie spinaj się tak, chłopie.
Faktem jest, że nasze ogłoszenia są porównywalne. Nie szukam spiskowej teorii dziejów, tylko elementarnej przyzwoitości w Klubie.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-29 23:52:39 /


Nie wiem kto usunął ogłoszenie, mamy tu kilka osób które to mogą zrobić - jednakże "porażka Stowarzyszenia" to hasło dość interesująco sformułowane.
Twoje ogłoszenie akurat stąpa po cienkim lodzie wymagającym wyczucia moda, którego tu chyba zabrakło. Bo o ile bezpośrednia interpretacja regulaminu istotnie go nie dopuszcza, to uważam że akurat sporadycznie można pozwolić wykorzystać stronę do takich celów. Klubowiczowi z długim stażem i wzorowym przebiegiem służby istotnie należy się większa doza tolerancji i to jest sytuacja w której należy przymknąć oko.
Samochód też nie jest tak zupełnie od czapy, klienta na takie coś trzeba szukać raczej wśród pasjonatów jakich tu chyba mamy, niż w branży budowlanej. Ale ja się nie znam na T3, choć ten wygląda mi na dość interesujący okaz. Tak więc moja opinia też jest akurat taka, że bardziej to T3 ma tu potencjalnych odbiorców, niż Luminy, wersalki, CB radia itp.
Tak więc Państwo moderatorzy - ciut wyczucia, bo tu zadziałało za dużo automatyzmu. A Strzała - ciut dystansu też, bo ktoś pochopnie kliknął usuń, a tu zaraz "porażki", "znajomości", i takie tam.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:52:50 /


Strzała, ja jestem zupełnie wyluzowany, tylko żeś się musiał akurat mojego ogłoszenia czepić to cicho siedzieć nie będę :/

Śpiochu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-29 23:55:23 /


Drogi Michale,
dziękuję za zainteresowanie i odpowiedź. Być może istotnie mnie nieco poniosło, ale przyznasz chyba, że ma do tego prawo ktoś potraktowany po macoszemu przez bliskich.
Oczywiście rozumiem margines błędu Moderatorów, aczkolwiek byłoby dobrze, gdyby bardziej zastanawiali się przed naciśnięciem "kasuj". Bo za ogłoszeniem kryją się istotne sprawy. To nie jest zabawa.
Pozdrawiam serdecznie.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 00:23:46 /


W takim razie przepraszam i Strzałę i Śpiocha za usunięcie ich ogłoszeń. Przepraszam również za przegapienie innych, które powinienem bardziej usunąć niż Wasze. I nie mam NIC osobistego do Was, po prostu zabrakło mi tego wyczucia.
A jeśli kogoś razi ogłoszenie z np. CB - od tego jest mail moderator at capri.pl, który odbierają z tego co mi wiadomo 3-4 osoby.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 08:24:49 /


Rozumiem i nie ma sprawy. Wiem, że musisz być czujny, by nie zalały nas Golfy, Nubiry i kuchenki mikrofalowe. Powodzenia w moderatorskim trudzie ;)
Moim zdaniem wątek można zamknąć lub, jeśli to możliwe, wywalić.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 13:32:20 /


Nie, wątek jest pożyteczny, w pewnych sprawach.
Strzała, ale nadal uważam, że to nie miejsce dla VW.
Jak ktoś chce kupić coś spoza zainteresowań klubu - uważam, że ogłoszenie jest ok, skoro chce kupić od kogoś z kręgu znajomych. Natomiast są lepsze miejsca do sprzedaży VW, Lumin, czy błotników do Mazdy 626.
Przykro mi, że Cię uraziłem wywalając ogłoszenie, a skoro MK je uznał za stosowne, to ja nie będę podważał jego słów. Zachowuję jednak votum separatum.

Z całym szacunkiem
Pozdrawiam

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 13:43:34 /


Oprocz blotnika sprzedaje tez pare gratow do capri i granady wiec sie nie czepiajcie juz tak...zrobilem foto wszystkiego jak leci i wrzucilem,a na liscie znalazly sie rzeczy ktore posiadam.Moze komus przypadkowo sie rzuci cos w oko.

Capri1974 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 18:07:20 /


Odnośnie CB to zapewne chodzi o moje ogłoszenia, jesli to tak razi(niektorych) to PRZEPRASZAM, i wiecej nie bedę, ale jak dla mnie jest to bardzo przydatny w obecnych czasach gadżet, który na dobrą sprawę istniał również w czasach produkcji Capri. Wyszedłem też z założenia (podobnego jak Strzała) że lepiej zeby sprzęt we wmiare okazyjniej poszedł do kluby niż do kogokolwiek innego. Swoją drogą uważam też że jest możliwe do zamontowania w samochodzie tak jak dodatkowe halogeny zderzaka, chlapacze, dywaniki czy kawałek obciętej(elegancko) rury jako końcówka wydechu.

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 18:24:08 /


Kurw... zobacze jeszcze raz cos na temat kanapy to przejade sie osoboscie i takaowa zostawie klientowi wbita przez przednia szybe az do tylnych błotników...

To tak pół żartem pół serio, ja rowniez przepraszam za takie ogłoszenie, modowi tez sie nie spodobało i znikło... ale kanapa sie przydała i to nie jeden chetny była a mi stała w pokoju i łózka nie było mozna rozłozyc wiec chcialem sie pozbyc jej zamiaszcajac takie ogłoszenie nawet na stronach o tematyce erotycznej! ;)

I nie powiem tutaj nic o korku do oleju gratis z palmtopem! :P

Cinekas 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 18:29:10 /


pyt. do moderatorów i Michała Koniecznego: czy pkt. 11 a mianowicie:

"Pilnowaniem porządku w serwisie zajmują się moderatorzy. Niedozwolone jest zajmowanie się czynnościami moderacyjnymi przez innych użytkowników serwisu (w szczególności: zwracanie uwagi odnośnie treści wypowiedzi, miejsca jej zamieszczenia, zasadności zamieszczenia w ogóle, przymiotów osobistych zamieszczającego). W przypadku zauważenia rażących naruszeń, użytkownicy serwisu mogą zgłosić problem moderatorom - służą do tego celu odpowiednie mechanizmy serwisu lub adres email: moderator at capri dot pl."

- już jest nie aktualny?? czy martwy??? głupawe dyskusje przenowszą się z forum do działu ogłoszeń a ten przecież też jest częścią serwisu?? czy to ja nie kumam słowa piasanego???

A teraz pkt 10:
"Niedozwolone jest zamieszczanie przez użytkowników następujących treści:
sprzecznych z prawem,
sprzecznych z netykietą,
celujących w godność osobistą, obrażających lub poniżających inne osoby,
ujawniających prywatne informacje dotyczące innych użytkowników bez ich zgody,
nieuzasadnionych przekleństw i wulgaryzmów,
reklamowych,
komercyjnych (związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą/firmą),
prywatnych konwersacji cechujących się charakterem tymczasowym, lub pozostających poza zakresem zainteresowania pozostałych użytkowników,
zupełnie nie związanych z tematyką serwisu - za wyjątkiem miejsc do tego specjalnie przeznaczonych, i wyłącznie w zakresie określonym osobnymi zasadami dedykowanymi dla danego miejsca."

i teraz podpunkt 6 i 7 jest totalnie "nieżyciowy" bo trzeba by zakazać min. Chuderowi wystawiać ogłoszenia - definitywnie dodpada pod ten pkt.

i ostatni podpunkt:
-zupełnie nie związanych z tematyką serwisu - za wyjątkiem miejsc do tego specjalnie przeznaczonych, i wyłącznie w zakresie określonym osobnymi zasadami dedykowanymi dla danego miejsca."

A czym jest dział ogłoszeń 'inne'?? czy nie takim miejscem?? dlaczego jedne ogłoszenia giną inne nie?? skoro wszystkie są ZGODNE Z REGULAMINEM - przynajmniej tym podanym na stronie. czy może jest jeszcze jakiś inny, nieoficjalny?? proponuje albo pozostawić FAKTYCZNA dowolność w tym dziale lub ZLIKWIDOWAC TEN DZIAŁ I OSTATNI P.PUNTK PUNKTU 10.

fordofil Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 20:12:38 /


Zgadzam się z przedmówcą, całkowicie - w moim w sumie mało Fordowym ogłoszeniu, które notabene przeżyło na tyle długo bym sam mógł je zamknąć - były głosy mówiące o tym że Palmtop z GPS nie powinien w ogóle się znajdować w dziale sprzedaży.
Było w typie ogłoszeń inne i cechowało się wszystkimi możliwymi nie samochodowymi właściwościami, ale i tak zostało przez niektórych skrytykowane.

To przecież nie sprzedaż słoików po Nescafe, długopisów po nieudanej przygodzie z chałupnictwem czy też hurtowe pozbywanie się 100 tubek pasty do butów.
Wg mnie ten zestaw miał wszelkie prawo figurować na liście ogłoszeń - gdyż mógł zostać wykorzystany przez Starofordziarza i koniec :P

slon666 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 21:14:50 /


to ja z moimi kompami się nie wychylam, chociaż zawsze chętnych było więcej niż kompów :) moglem sciemniac ze skoro zasilane 12V i małe rozmiary to do auta jak znalazł :D

chill

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 21:29:24 /


Ogłoszenia inne - to nie znaczy wszystko wolno.....

Inne - bo przecież można wystawić ogłoszenie inne niż sprzedam/kupię samochód/części

Generalnie ja nie mam nic przeciwko Luminie, T3 i Renault 17 wystawianym tutaj ostatnio w ogłoszeniach... w końcu nie jest to Mazda 6 z 2007 roku, czy 5 letni Focus tylko coś z historią i klimatem ... dla kogoś kto się tym interesuje, zadba - nie zniszczy więc raczej w dobre ręce.

Nie są to też ogłoszenia totalnie obcych osób , które przyszły tutaj na chwilę i zaraz znikną ... ani tymbardziej oferta marketingowa ..

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-06-30 21:33:12 /


A nawet jeśli ktoś kto jest na tym forum już parę lat chciałby wystawić mazdę 6 to chyba nie powinno się posyłać świętej inkwizycji na takie ogłoszenia. Może to nie ford a tym bardziej nie stary ale nie samym chlebem .... Dużo jest ogłoszeń typu kupię/sprzedam dupowóz. osobiście wolałbym takowy zakupić od klubowicza niż od stefana z otomoto bo przynajmniej w razie wciśnięcia mi jakiejś kiszki wiedziałbym komu opluć buciory na najbliższym zlocie. A z drugiej strony klubowicz też raczej napisałby prawdę o pojeździe. Ja kiedyś powiesiłem ogłoszenie że wypożyczę betoniarkę :) i nawet znalazł się ktoś kto mógłby taką użyczyć. Kurczę, nie czepiajcie się aż tak ogłoszeń zamieszczanych przez klubowiczów, bo inni z tego forum może akurat coś takiego szukają.
I ogólnie pokój i harmonia :)

szymal Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 22:59:20 /


Przeczytałem pokój i hamownia. :-D

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-06-30 23:17:39 /


a ja zawsze mówiłem, że komentarze do ogłoszeń to głupota. Nieprawidłowości w ogłoszeniu można wytknąć ogłoszeniodawcy emilem, oszustwa - moderatorom, oferty kupna-sprzedaży też emilem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-01 08:18:33 /


Ja mam takie zdanie, że jak ktoś z klubu potrzebuje i szuka pomocy/dupowozu tu, to jest w porządku, bo jawnie się wypowiada, że potrzebuje czegoś od kogoś z klubu.
Natomiast sprzedawanie pietruszki tu, to już chyba lekka przesada. Ale ok, zobaczymy jak to będzie...

A co do Chudera - on może zamieszczać ogłoszenia komercyjne chyba dlatego, że ma jakiś wkład w capri.pl finansowy?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-01 09:58:31 /


Komentarze sa ok , duzo spraw ulatwiaja. Usowanie ich to nie jest dobry pomysl, bo staly sie juz sola tej strony czy cos w ten desen . Ogloszenia komercyjne CHCS byly , sa i beda. Inni podobni moga sie dopisac przeciez zawsze na forum w "sklepy/warsztaty/fachowcy" i nie ma problemu.

Classmobile / 2009-07-01 10:20:26 /


myślę, że błędem jest branie usunięcia ogłoszenia jako osobisty atak. Po prostu ogłoszenia "na granicy" raz przejdą a raz nie, właśnie z powodu subiektywnej oceny moderatorów. Mi nie przeszkadzają ogłoszenia typu GPS, stary nie-ford, czy wozidło w okazyjnej cenie dla klubowiczów. A komentarze są potrzebne.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-01 11:28:57 /


A mnie jak zawsze bawią po pachy te wszystkie utyskiwania na niefordowe ogłoszenia. No i co z tego, że niefordowe? To ludzie z naszego klubu już nie potrzebują innych rzeczy? Chyba lepiej to kupić w ramach klubowych znajomości niż od jakiegoś kanciarza na alledrogo...
A jak kogoś nie interesuje - czy to jest aż takie trudne ominąć tą jedną linijkę z linkiem na liście nowych ogłoszeń na stronie? Bo ja tego naprawdę nie rozumiem... Skoro jest np. w dziale inne, zamieszczone przez osobę z klubu, która nie jest tu od wczoraj, to choćby to była lokówka - według mnie może wisieć. Co to komu przeszkadza tak naprawdę?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-04 01:36:15 /


True.

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-04 08:15:58 /


Bo widzisz Kżyho że na tej stronie urzędują książęta i normalni ludzie;)

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-04 16:10:33 /


Jest to strona dla Fordomaniaków i tyle.
Jeśli Ktoś "z góry" puści ogłoszenie np. prawie nowej wersalki lub skutera Lambretty to niebawem posypią sie ogłoszenia typu: - pomogę napisac prace magisterska, zabiore na zbiór jabłek do holandii.......
Jest tyle najrózniejszych form i stron by handlowac czym sie da ze jeżeli MY pozostaniemy wierni tylko Fordom to nikomu czapka z głowy nie spadnie by trzymac sie tego.

A tak na marginesie to:
Sprzedam Opla Omegę rok.1992, stan dobry, zarejestrowany na "składaka", alu felgi, kombi, srebrny met, tel. 0000000000 ........

Żartuje, przepraszam.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-14 00:28:36 /


Również jestem przeciwny "kundleniu" tematyki strony. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że wielu klubowiczom to nie przeszkadza, zaproponowałbym adminowi utworzenie nowej kategorii ogłoszeń: "Inne, inne" . Można by tam sprzedawać majtki cioci Haliny, wspólczesne samochody, kurtki skórzane, komputery, zabierać na jabłka do Holandii, itp. Nie powinno to skomplikować życia a uciszy niezadowolonych i zlikwiduje wspomnianą wyżej uznaniowość/stronniczość moderatorów.
Kto nie będzie chciał to nie bęzie odwiedzał tego zakątka i tyle. To chyba najprostsze rozwiązanie. Pozdrownienia

Śmietan / 2009-07-14 09:17:25 /


Nie rozumiem dlaczego nie można stworzyć działu "inne" tak jak kolega napisał i dawać tam różnych ogłoszeń. W końcu stanowimy pewną społeczność, w której można wymieniać różne towary. Wolałbym sprzedać np. moją komórkę, która mi dobrze służy, komuś kogo lubię i znam niż obcemu. Poza tym kupujący ma też większe zaufanie :)
Pozdrawiam

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-15 20:49:24 /


Ze strona inne to juz inna sprawa sadzę...

Nawet chyba dobry pomysł, takie 1001 drobiazgów ogłoszeniowych.....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-15 20:55:48 /


dobry pomysl 1001 drobiazgow.
kto chce to zaglada.

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-15 22:45:57 /


przecież kategoria inne już jest więc o co chodzi?

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-16 10:45:42 /


ok, ale:
1. czas trwałości ogłoszenia w tym dziale - tydzień, żeby serwera nie zaśmiecać,
2. ogłoszenia w tym dziale mogą zamieszczać wyłącznie klubowicze, żeby uniknąć śmieciarstwa spoza Capri.pl

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-16 10:50:07 /


jestem ZA działem "inne"
chcę sprzedać telefon i kupić używany switch 10-portowy
i chętnie zrobiłbym te transakcje z ludźmi których znam i do których mam zaufanie

proszę o dział 'inne"

ETC Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-16 15:50:10 /


też chciałbym dział inne, chce sprzedać kompa , po taniości z monitorem,klaw,myszką i chciałbym to zrobić nie denerwując co poniektórych. Zawsze mogę sprzedać na alledrogo ale chyba lepiej żeby ktoś z klubu się cieszył niż jakiś nieznajomy.

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-16 16:03:26 /


Superowy pomysl, ale po to wlasnie jest chyba allegro, ale po calosci i tak jestem na tak zawsze cos lezy w domku co mozna sprzedac i lepiej sprzedac komus kto ma starego forda niz nowego plastikowego merca :) Tylko wtedy z capri.pl zrobi sie taki bazar :(

PiotrekGran Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-16 17:30:28 /


No ale jeśli będzie można wyłączyć kategorię ogłoszeń z subskrypcji tak jak na forum np. 3M :) to w czym problem?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-16 19:30:32 /


No właśnie, kto nie będzie chciał nie będzie oglądał :) poza tym wątpię że zrobi się bazar, większość z nas to zwykli ludzie którzy niczym nie handlują i tylko raz na jakiś czas coś się trafi do sprzedania. Nie popadajcie w panikę . Można wprowadzić ze tylko konta z jakimś tam stażem , nie wiem 30 dni mogą wystawiać ogłoszenia w tym dziale i odpadną nam spamerzy :)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-07-16 21:46:50 /


Ale przecież dział "inne" istnieje od wiek wieków, więc nie wiem o co sprawa w ogóle. I właśnie się zawsze dziwiłem, że ktoś miał jakieś halo do "niefordowych" ogłoszeń, które w końcu były w dziale "inne" właśnie. Bo skoro jest ten dział "inne" to co tam miało być niby ogłaszane, skoro wszystkie ogłoszenia "fordowe" pasują pod pozostałe kategorie?

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-07-21 16:27:33 /