logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » czy ktos zna jakiś patent na zaczepienie wodzików, tak żeby sie pożadnie trzymały?

czy ktos zna jakiś patent na zaczepienie wodzików, tak żeby sie pożadnie trzymały?

jak w temacie... tzn. mam skrzynie 4-ke na zewnetrznych wodzikach, spadł mi ten środkowy wodzik przy samej skrzyni (czyli oryginalny zaczep poszdł sie j***ć, jesli to w ogóle był oryginalny) i moje pytanie brzmi: jak to cholerstwo przymocowac żeby nie spadało co chwila??? z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 16:34:35 /


Odpowiedź........wymień skrzynię na nowszą wersję i po problemie.......pozdro

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 19:56:09 /


Piotrek to świetny pomysł, GRATULACJE ;))
Nie masz spinek od reszty wodzików? Jak masz to zrób na wzór z cienkiej blachy, jak nie masz to postaram się zrobić zdjęcie jak będe w garażu. Ja jedną dorabiałem, naprawde bardzo prosta sprawa.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-22 20:43:13 /


no właśnie w tym problem że nie mam, bo reszta jest chyba nieoryginalna więc bede naprawde wdzieczny za fotki... a co do wymiany skrzyni to nie ma mowy zostaje ta... oryginalna.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 22:36:45 /


Nie prościej byłoby kupić w sklepie komplet nowych zapięć?

Krzychu / 2004-02-22 22:46:02 /


a można w ogóle dostać takie zapiecia? jeśli tak to pewnie że tak zrobie ale prosze o namiary na taki sklep gdzie da się to kupić. z góry dziękuje.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 22:58:56 /


dodam jeszcze że jestem z okolic Warszawy...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-22 23:11:20 /


Nie wiem gdzie w W-wie, ale w Łodzi najlepiej w ATZ, Tuwima 88/90, tel. 042 6306028

Krzychu / 2004-02-22 23:16:21 /


Najprosciej pojsc do dowolnego sklepu motoryzacyjnego i poprosic o zawleczke zabezpieczajaca linke sprzegla w PF 125 lub Pomylosie. Sam mialem ten problem pare lat temu. Oryginalow nie bylo, probowalem dobrac z Mercedesa, ale byly za duze, az kiedys przez przypadek wszedlem do zwyczajnego motoryzacyjnego i doznalem szoku jak zobaczylem skrzynke z setkamik tego "szczescia"
Pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 11:51:46 /


dzięki za podpowiedź Yendrek, pędze do sklepu...

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-23 14:47:45 /


udało sie... te zawleczki pasowały jak ulał... Yendrek masz u mnie browara jak sie na jakimś zlocie spotkamy... jeszcze raz dzięki za info... Michał W. dzięki, ale fotek już nie musisz robić... jeszcze raz dzięki Wam za pomoc. pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-23 22:34:53 /


Treetop to może Ty zrobisz fotke? Ciekaw jestem jak to wygląda.

Michal W Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-23 23:53:33 /


a może na te takie plastikowe zatrzaski ?? nie wiem jak opisać dokładnie o co mi chodzi ... ,takie wiecie jest długi plastik z zabkami z jednej strony i na końcu ma otwrek i tam wkłada sie druga strone i ściąga :) (ale kuffa opis...) ,szybko łatwo i tanio :)

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 00:30:24 /


spawn - "opaska trryyt"
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 00:50:46 /


Ja słyszałem, że to się srytytka nazywa popularnie, ale nie bardzo widzę jak tym wodziki zaczepić.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 08:21:55 /


słuchajcie nie ma co kombinować... te zawleczki od linki sprzęgła są do kredensa i poldolota, więc w pierwszym lepszym sklepie motoryzacyjnym można je dostać... a pasują... jak ulał, coś pięknego, normalnie prawie jak oryginał, coprawda trzeba sie troche namęczyć, bo bez wyjmowania skrzyni jest cholernie mało miejsca... ale da sie zrobić, naprawde warto, wymieniłem wszystkie od razu... jak tylko dopadne cyfrówke to zrobie fotki i pokaże jak to wygląda... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 13:25:59 /


Dlaczego nie chcesz wymienić skrzynki na nowszą?...Chcesz zostawić oryginał?

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 18:14:32 /


dokładnie tak, chce zostawić oryginał... poza tym słyszałem, że trzeba przerabiac kanał na skrzynie żeby wrzucić skrzynie 5-ke... ale nie interesuje mnie to bo jak mówiłem zostaje oryginał... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-24 18:35:37 /


to źle że chce zostawić ?? Skrzynia mu działa tylko wodziki spadły - to ma być powód do zmiany skrzyni ??????
bez przesady

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-24 18:55:37 /