logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Na co nalezy zwrocic uwage kupuja Capri MKI ?

Na co nalezy zwrocic uwage kupuja Capri MKI ?

Witam wszystkich!!!

Jade za tydzien ogladac capri mki z 74 i stad moje pytanie. to bedzie moje pierwsze capri (w zasadzie pierwszy samochod) i dlatego prosilbym o rady na co nalezy zwrocic uwage. wlascicel mowi ze jest odbudowany od podstaw. sam znam sie nawet calkiem calkiem ale na wszelki wypadek biore kumpla ktory ma konkretne pojecie. z gory wielkie dzieki za wszelkie rady.

Pozdrawiam

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 14:40:14 /


proponuje poszukac na forum nawet byly tak samo zadawane pytania bylo juz poruszane wiele razy

Michal FAZI / 2004-02-29 14:43:41 /


Kurcze patrzylem na forum i znalazlem pare ciekawych uwag. Jednak wkurza mnioe to ze ludzie czesto zbaczaja z tematu damego posta i rozprawiaja o czym zupelnie innym. Mi chodzi o konkrety!!!!!!!!!

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 14:59:13 /


niestety tak to w zyciu bywa ze rozmowa zbacza na inny tor zwruc uwage na cene :P

Michal FAZI / 2004-02-29 15:00:42 /


gosc chce 8000 ale jest sklonny do negocjacji. myslalem o tym zeby zrobic wstepne ogledziny samemu a potem pojechac do jakiej stacji obslugi i niech zprawdza co w trawie piszczy. tylko ze to sa koszta!!!!!!

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:03:12 /


Facet nawet ma strone na capri.pl i dlatego zastanawiam sie czemu sprzedaje swoja ukochana capryce. nie chce wymieniac ktoz to taki bo to byloby chyba nie wporzadku co?

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:06:24 /


taka czerwona - pamietam z ogłoszeń, no jeśli to ma być 100 % oryginał to nie jest ;-) (przedni zderzak, dziwny wygląd przodu dziwne imitacje wlotów w tylnych błotnikach, lusterko zagłówki a wiec i pewnie fotele) - ale ogólnie wygląda na możliwą do dopracowania

zauważ że długo długo auto nie trafiło na kupca - może każdemu coś nie pasowało
nie przegap jakiegoś szczegółu

relacja ceny do jakości tego co było zrobione musi być rozsądna :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 15:20:45 /


coś mi sie pomyliło - myślałem że chodzi Ci o czerwoną mk1 z wrocławia która kiedyś była w ogłoszeniach ;-) ale jej nie ma na stronie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 15:26:07 /


biorąć pod uwage ze 74 i jest na stronie, to krąg aut zaweza sie do żółtej mk1 z łodzi ;) która niedawno była w ogłoszeniach. Niestety nie ogladałem dokładnie na zywo wiec nic nie powiem.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 15:31:52 /


Brawo coke - moze zmienisz nick na Kojak albo lepiej Colombo:))) Wlasnie chodzi o ta zolta capri. co o niej sadzicie?

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:39:02 /


widzial ja ktos na zywca?

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:40:30 /


poperwsze gaz fuj..
po drugie dziwne felgi ...
po trzecie brak zdeżaków...
po czwarte dziwny wydech...
po piąte nieoryginalne przednie lampy..
po szóste nieoryginalne elementy wnętrza..
ale da się uratwać :)

Ps sorry za błędy jeżeli takowe są :)

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 15:42:24 /


aha jeszcze brak imitaci wlotów grill, no i silnik cos nieoasuje do capri mk1 b

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 15:45:33 /


no dzieki maciek! w koncu jakies konkrety. oby tak dalej

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:46:40 /


czemu nie pasuje? ale chyba masz racje bo na stronie jest z silnikiem 2.3

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:48:26 /


zwróć szczególną uwage na kolor ,kolor jest najważnieszy :)))

Arni12 / 2004-02-29 15:48:26 /


kolor??????? mi sie podoba. byleby lakier byl dobrze polozony

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 15:49:25 /


zależy co chcesz z tego uzyskać ;-)

jeżeli chcesz tym jeździć tak jak jest to zwróć uwage na prace silnika, skrzyni biegów jak działają hamulce i zawieszenie czy most zbytnio nie wyje i czy z elektryki wszystko działa

jeźeli chcesz go remontować czy systematycznie remontować do oryginału to czeka Cie cieżka droga - jak za tą kase to nie wiem

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 15:57:12 /


w zasadzie to zalezy mi na tym aby autko jezdzilo bez wiekszych awarii. zamierzam oczywiscie systematycznie wkladac w niego kase i doprowadzac do oryginalnego stanu. mam konto na ebayu wiec z czesciami nie powinno byc problemu.

Konopek z Viadriny / 2004-02-29 16:02:46 /


powiem tyle jezeli chcesz kupic dobre capri i nie wpakowac sie na mine jak wiele osob nie kupuj go sam powinienes zabrac kogos co w zyciu widzial co najmniej kilka takich aut i wie gdzie zajrzec i na co zwrucic szczegolna uwage

bardzo duzo aut jest szykowanych na sprzedaz a w rzeczywistosci to wrak a pozniej zaczyna sie placz, wiele takich przypadkow znam

kazde auto jest warte zakupu ale za odpowiednia cene w zaleznosci od stanu

na stacji diagnostycznej ci nic nie powiedza tak jak i w wielu warsztatach bo widza takie auto bardzo czesto pierwszy raz w zyciu a zwlaszcza capri jedynke nie liczyl bym na ich opinie

polecam schowac zapal do kieszeni i trzeźwo patrzec na swiat, capri jest droga impreza i wymaga szczegolnej opieki i nakladow finasowych

udanego poszukiwania zycze

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 23:19:40 /


moim zdaniem musisz patrzeć przede wszystkim na blache, bo mechanika to jest małe piwo przed śniadaniem (oprócz tylniego mostu), silnik zawsze można wymienić, szczególnie jesli nie jest oryginalny... co do blachy to trzeba sprawdzić czy podłużnice nie sa robione (bo później problem z geometrią, ja tak mam, ale już prawie jstem bliski doprowadzenia blachy do zadowalającego stanu)... oprócz tego warto sprawdzić stopień oryginalności (czyli wszetliego rodzaju przeróbki jakie były robione trzeba wykryć, zbadać wnętrze)... krótko mówiąc tzreba zabrac ze soba jakigoś Caprimaniaka który miał już z tym do czynienia... pozdrawiam i życze udanego zakupu.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 16:26:13 /


ta mk1..jest chyba tez wystawiona na "weteranszos.pl" ..i juz dlugo tam "wisi"....moje zdanie bez wnikania w szczegoly.....cena malo adekwatna do auta..:)
pozdro
twoj wybor...........

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 20:09:02 /


w zasadzie to juz dlugo tam jest to ogloszenie wiec moze cos jest nie tak z tym autkiem? mam coraz wieksze obawy co do niego. jade go zobaczyc w ta sobote.

Konopek z Viadriny / 2004-03-01 21:20:43 /