logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Nowa wersja strony

Nowa wersja strony

A mozeby tak nowa wersje strony opracowac? Ta juz sie troszke znudzila. Pozdrawiam.

Manciarz / 2004-02-29 19:25:53 /


to nie wchodz tu ;-P
Mi tam sie podoba capri.pl , bo jest przejrzysta, logiczna, ergonomiczna, funkcjonalna, darmowa, szybka, nie otwieraja sie zbedne okna i wogole najlepsza. Jak patrze po necie na to kolorowe gowno ktore mydli oczy az w glowie sie kreci, to mysle zeby zorganizowac plebiscyt na najlepsza strone www i wytypowac capri.pl, potem dluuuuuuuuugo nic, a potem juz sam nie wiem, zaproponujcie cos ;-)

Mysza liil (EM) / 2004-02-29 19:38:28 /


http://www.republika.pl/gadulstwo/finish.htm

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 19:46:27 /


No way
No comment

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-29 21:00:26 /


Mam swoje zdanie na temat szaty graficznej tej strony. Nie wypowiadam go jednak publicznie przez szacunek dla gospodarza. MK uważa że tak jest dobrze i ma swoje powody. Należy to uszanować. Ja szanuję, dlatego trzymam mordę w kubeł. Nie wszyscy potrafią, jak widać...

/ 2004-02-29 21:18:17 /


Nie no to chyba chodzi o to by zareklamować stronę www Manty . Swoja drogą udało się .....sam kliknąłem linka . Panowie jak by tu nie być krytycznym to przynajmniej ONI się z siebie potarfią śmiać.Dział Humor to zbiorowisko przypowieści o debilnych właścicielach manty ;-)))) jak macie coś do Manciarzy to wszystko w zasadzie juz tam zostało spisane.

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-29 22:10:00 /


uwaga insekt

Daniello / 2004-02-29 22:39:38 /


jak juz powiedział Mysza strona jest git i niema sensu jej zmieniac

Michal FAZI / 2004-02-29 23:07:10 /


strona bez zarzutu.. juz kiedyś byłą próba wporwadzenia trochę innej szaty graficznej.. nie przeszło i dobrze, i teraz też nie przejdzie :)))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-01 00:11:16 /


JarekB - ale ja chętnie wysłucham wszelkich konstruktywnych uwag. To że realizuję tu swoją wizję tego jak powinna wyglądać przewaga treści nad formą nie znaczy, że nie można nic zmienić ani poprawić - byle jedynie na lepsze. No chyba że się nie da pogodzić Twoich uwag i szacunku :) Ale jeśli by się dało, to jestem otwarty na wszelkie sugestie.

A z innej beczki, to obserwuję tu coraz więcej fanów Opla - łelkam, czemu nie, pozwolę sobie tylko uprzedzić następne uwagi i wymienię dalsze mankamenty które w międzyczasie zauważyłem - treść tutaj również może być dość nudna dla typowego fana Manty, zaś adres strony już w ogóle jest fatalny. Ale nie pracujemy nad tym ! Tym optymistycznym akcentem - pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji, przede wszystkim jednak o Fordach.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-01 00:26:41 /


Uściślę Trójkąta - nie było zamiaru zmiany szaty graficznej, to trochę za dużo powiedziane - jedynie chciałem NIECO poprzestawiać stronę główną, tak żeby więcej istotnych rzeczy było widać naraz bez potrzeby przewijania. Pomysł został zbiorowo odrzucony.
Naszą zaletą jest brak reakcji na zmiany trendów w modzie ! I dobrze nam z tym !

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-01 00:36:52 /


"A z innej beczki, to obserwuję tu coraz więcej fanów Opla - łelkam, czemu nie, pozwolę sobie tylko uprzedzić następne uwagi i wymienię dalsze mankamenty które w międzyczasie zauważyłem - treść tutaj również może być dość nudna dla typowego fana Manty, zaś adres strony już w ogóle jest fatalny. Ale nie pracujemy nad tym ! Tym optymistycznym akcentem - pozdrawiam i zapraszam do dalszej dyskusji, przede wszystkim jednak o Fordach."

zaiste, dla typowego fana Manty, może być...
...Nudno ;)
ale dla fana motoryzacji z 'duszą' nie koniecznie.

pozdrawiam. Daniel

Daniello / 2004-03-01 00:38:47 /


jedyna taka mala propozycja zeby na stronie glownej
w okienku po lewej stronie(350x240px)losowo pokazywaly sie zdjecia autek
jest na tyle duzo dobrych samochodow i dobrych zdjec ze jest z czego wybrac
pozatym jaka to radosc dla wlasciciela wchodzi na strone a tu duuuuze zdjecie jego autka :D
tu takie probki male :)

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 08:46:28 /


chodzi mi o autka klubowiczow :)
wiem ze cos podobnego bylo ale tam losowo pokazywaly sie wszystkie autka a tu mozna by wybrac najciekawsze np takie jak w kalendarzu ??

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 10:22:36 /


o co tu w ogóle chodzi... strona jest bardzo dobra... jak MK powiedział przewaga treści nad forma i bardzo dobrze... niech tak zostanie... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 16:37:14 /


Żadnych zmian,jest bardzo dobrze jak jest.

Albi_Poznan / 2004-03-01 17:05:37 /


uwazam ze strona jest naprawde przejzysta i funkcjonalna....chocby w porownaniu z innymi tego typu....inne sie chowaja...nie mozna nic tam znalesc i sa zagmatwane...a tu nawet szympans by wiedzial o co i gdzie chodzi..:))..pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-01 20:02:11 /


No, skoro gospodarz zaprasza do dyskusji, to co innego...
Generalnie nie chodzi jednak o to, że mam jakieś konkretne uwagi. No, może jedną, o czym niżej. Raczej chodziło mi po prostu o fakt, że taka minimalistyczna wręcz koncepcja graficzna mimo oczywistych zalet niespecjalnie mi podchodzi. Oczywiście: treść przede wszystkim, ale forma jej prezentacji, jakkolwiek nie jest od samej treści ważniejsza, ważną pozostaje. Ale to chyba nieistotne, co ja sobie myślę, skoro większość użytkowników, na dodatek starszych ode mnie stażem, żadnych zmian nie chce.
Jedyne poważniejsze zastrzeżenie, jakie bym miał, dotyczy komentarzy pod informacjami, prezentacjami samochodów itd. Niekiedy zamieniają się one de facto w forum dyskusyjne. Uważam że zasadne byłoby rozdzielenie na przykład prezentacji samochodów od komentarzy czytelników do tychże, gdyż komentarze sprzed powiedzmy 3 lat są już od dawna nieaktualne. Wprowadza to lekki nieład (nie chciałbym używać słowa "bałagan") na poszczególnych stronach. Moją propozycją rozwiązania tej kwestii byłoby na przykład wprowadzenie osobnej kategorii na forum, a na stronach z prezentacjami znajdowałby się tylko odnośnik do odpowiedniego wątku.
Zdaję sobię sprawę, że projekt ten nie musi przypaść do gustu "starszyźnie plemiennej", i pewnie nie przypadnie. Jest to jednak kwestia, która najbardziej rzuciła mi się w oczy po już w 2001 roku, gdy po raz pierwszy tu zawitałem, a także teraz, gdy postanowiłem po długiej nieobecności zostać pełnoprawnym użytkownikiem serwisu.
Przepraszam, że tak przynudziłem...
Pozdrawiam,

/ 2004-03-01 22:29:20 /


>komentarzy czytelników do tychże, gdyż komentarze sprzed powiedzmy 3 lat są już
>od dawna nieaktualne.

ja tam lubie czasami stare komentarze poczytać.. widać wówczas jakie zmiany przechodziły auta ... :)) i nie tylko

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-01 23:45:03 /


a mi sie podoba:)

Lukasz_Luk / 2004-03-02 00:55:21 /


Jest dobrze-po co zmieniać? Mnie sie tu nie nudzi.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-03 20:04:27 /


ZAMKNAC TEN WATEK _PRRROOOOSSSSZZZZZEEEEEE






narra ]:D ]:P

Q_Back / 2004-03-03 21:28:53 /


No może nie strony, ale o wyświetlanie zdjęć chodzi. Czy tylko mnie ono tak irytuje? Fajnie, że jest inaczej, ale ani gestów nie obsługuje, ani nie prezentuje się ładnie na smartfonie.... Już po staremu wolałem prawdę mówiąc.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 18:16:38 /


a mnie się podoba po nowemu :) ba, nawet chętnie widziałbym takie wyświetlanie na całej stronie nie tylko w ogłoszeniach!!!

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-09-16 19:57:39 /


przecież jest na całej stronie. Na stronkach aut też się tak otwiera

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 19:59:09 /


faktycznie :)

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-09-16 20:12:19 /


Ja bym zaryzykował powrót do starej formy wyświetlania zdjęć i przy okazji umożliwił ustawienie podglądu zdjęć w ogłoszeniach w takiej formie jak np stronach naszych aut ( duże / małe)

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 20:24:09 /


Kiedyś można było kliknąć otwarcie w nowej karcie akurat danej fotki teraz to już nie działa. No ale zobaczymy jak inni będą się wypowiadać.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 20:53:35 /


Sorry ale te male strzalki i iksy do mnie nie trafiaja i to zoomowanie na smartfonie...

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 21:03:10 /


siedząc przy kompie to jeszcze spoko, natomiast na smarkfonie( a tego głównie używam) to jest kiepsko...

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 21:58:23 /


Nowa przeglądarka zdjęć jest trochę eksperymentalnie, może rzeczywiście zlekceważyłem obsługę na telefonie, chyba głównie dlatego że za długo siedzę codziennie przed normalnym monitorem, żeby jeszcze potem internetować przez telefon. Będę kombinował dalej.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-16 23:27:14 /


chwilę szukałem a później próbowałem trafić w strzałkę do następnego zdjęcia albo w krzyżyk... średnio. Oczywiście sprawdzenie możliwości, szukanie usprawnień jak najbardziej na plus!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 08:22:10 /


Hmmmm. Ja nie mam problemów. Na kompie używam strzałek na klawiaturze, a na smarkfonie wszystko mi się dobrze zoomuje i kliknięcie w zdjęcie ogarnia temat przejścia do kolejnego. Jak dla mnie zmiany na +.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 09:04:26 /


A mi się otwiera w prawny dolnym rogu, widzę tylko ćwierć zdjęcia, żeby zobaczyć całe musze suwakami jeździć. Więc z tej ograniczonej perspektywy to na -

Piosiu. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 09:18:30 /


Bardzo dobra zmiana.
W końcu.
Gratulacje!

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 17:22:58 /


Oj ludziska... A kto Wam każe trafiać w strzałki lub X?
Chcesz kolejne zdjęcie klikasz na prawą połowę zdjęcia. Chcesz poprzednie - na lewą. Chcesz zamknąć powiększenie - poza czarny obszar. Naprawdę nie znacie tego typu galerii z innych stron?
Te skrypty galeriowe wszędzie prawie działają dokładnie tak samo. Właśnie to co wyżej sprawdziłem na komórce i nie widzę większego problemu. Całkiem wygodnie, na pewno lepiej niż trafiać w link nad zdjęciem na stronie, żeby przełączyć na kolejne.
Przy czym Michał skalowanie by trzeba jakoś ogarnąć, bo na tą chwilę na Chromie pod Androidem jest tak, że faktycznie skrypt skaluje zdjęcie do +/- jakiejś 1/4 ekranu zamiast na cały.
Przy czym np. na stronach aut nie rezygnowalbym z opcji włączenia sobie na stronie po prostu dużych zdjęć. Zwłaszcza, jak są one wplatane w opis.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 19:34:15 /


A to dziwne jest, bo u mnie na tel. nie ma znaczenia czy kliknę po lewej czy prawej stronie bo i tak zdjęcia przeskakują jakbym klikał tylko w prawo...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 19:51:11 /


Tak samo mam jak Kornik.

Grzesiek_Rudy Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 19:54:47 /


To nie patrz w jego telefon :)

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 20:09:44 /


Czy tylko ja nie widzę różnicy na swoich urządzeniach? A nie zara, listy nowości są jakby stabelkowane. Reszta jakoś tak chyba..normalnie? :)

Mysza liil (EM) / 2019-09-17 20:23:24 /


Mysza przestań używać DOS'a ;-)
Potwierdzam, klikanie na zdjęcie powoduje przejście wprzód tylko.
Mnie osobiście najbardziej ten zoom wkurza, no i teraz cofanie do poprzedniego zdjęcia :-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 20:31:46 /


OK, przyznaję, że wcześniej na szybko tylko sprawdziłem w przód i zakładałem, że w tył też działa.
Macie rację przewija tylko w tył. Michał, to nie tylko zoom tylko jeszcze przewijanie w tył trzeba dorobić ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-17 21:34:58 /


ludziska odpowiadają, że jak nie trafie w ten krzyżyk to nie mogę tego zamknąć bo nie ma czarnego pola dookoła zdjęcia, i inaczej nie da się wrócić do przeglądanej strony.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-22 20:32:08 /


Możesz też nacisnąć na klawiaturze "Escape" i podgląd się zamyka.

Konar / 2019-09-23 08:23:26 /


prawda, działa. ale zdjęcie trzeba i tak scrollować, ale nie żebym marudził, dobrze, że się zmiany i usprawnienia wprowadza!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-09-23 08:49:11 /


zaczyna mnie wnerwiać ta zmiana. tu:
https://www.capri.pl/forum/68375&t=20191020131554
nie ma jak powrócić do wątku ze zdjęcia. Jak się go nie przesunie, jak się kliknie obok, pod, nad - na czarne - to nic się nie dzieje. Żeby chociaż eskejpem dawało się z tego wyjść...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-10-21 08:29:45 /


może to jednak mój komp. Eskejp zadziałał w końcu...

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-10-21 08:32:18 /


A biały x po prawej pod zdjęciem też nie działa?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-10-21 08:41:37 /


Powiem Ci, że jak zdjęcie wyłazi poza ekran i trzeba je przesuwać, żeby zobaczyć całe to:
1. Do dupy z taką przeglądarką
2. jak widać na moim przykładzie, wkurw powoduje częściową ślepotę.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-10-21 20:24:56 /


Dobrze wiedzieć, że nie jestem sam xD

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-10-22 00:04:29 /


U mnie to samo było dobrze z fotkami a teraz nie idzie wrócic do wątku :P

Kilgore / 2019-10-22 00:13:44 /


Z racji różnych problemów wycofałem chwilowo tę nową przeglądarkę zdjęć, wracając do poprzedniej metody. Ma to taką zaletę że łatwo jest linkować do konkretnych zdjęć. Dla ułatwienia obsługi dodałem możliwość przechodzenia na poprzednie/następne zdjęcie za pomocą klawiszy kursora lewo-prawo. Będę dalej kombinował.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-21 22:55:50 /


.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-22 01:04:26 /


W międzyczasie dodałem jeszcze wybór wielkości zdjęć w ogłoszeniach, żeby można było szybko i naraz pokazać wszystkie zdjęcia jako duże.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-22 13:59:35 /


O, to świetnie!

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-01-22 14:01:49 /