logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Wykładzina i podwozie

Wykładzina i podwozie

Mam kilka pytan, czesciowo znalazlem odpwiedzi na forum, ale nie do konca.
Pierwsze pytanie jest takie czy można kupić nową całą wykładzine do środka na podłogę, najchętniej czarną. Jak tak to gdzie i ile to kosztuje. A jak nie to czy da sie to czy istnieja jakies takie co sie przykleja, dopasowuje wykladziny, ale musialoby to wygladac super, bo ta co mam nie jest jeszcze zla.

kolejne pytanie to w zasadzie prosba o porade, bede chcial zrobic trosze konserwacje podwozia, i przy okazji jakies poprawki, w zwiazku z tym czy może mi ktoś napisac dokladny przepis. Tzn, jak oczyscic podwozie, i po kolei czym malowac, nazwy preparatów, ceny, koszty. Chodzi mi o cos nie najgorszego i nie najdrozszego, czyli dobre za dobra cene.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-09 14:02:18 /


co do wykladziny to nie wiem ale jesli chodzi o czyszczenie i konserwacje nadwozia to proponuje w taki sposob:
1.oczyscic blache w miare mozliwosci z rdzy i odtluscic rozpuszczalnikiem
2.w miejscach gdzie sa wzery z rdzy nalozyc kortanin ok 5 zl za butelke tworzy on powloke zabezpieczajaca przed dalszym rdzewieniem
3.po wyschnieciu kortaninu poloz podklad ceny sa rozne w zaleznosci od producenta i jakosci
4.nastepna warstwa to np. farba chlorokalczukowa lub okretowka ale ta ciezko dostac
5. na koniec konserwacja czyli jakis gumbit czy cos w tym stylu...
6.powodzenia i pozdro..:)
7. po udanej konserwacji proponuje usiasc i popatrzec na rezultaty....i "strzel browara albo 3"....:D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-09 14:19:40 /


Czy ten gumbit to są te maty, które się układa po uprzednim rozgrzaniu czy to też jakiś preparat? Bo jeśli preparat a tych mat nie będzie, to jak wtedy wytłumić autko? Bo sam dywaniok niewiele daje-wiem bo mam:)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 12:59:02 /


Nowy dywan do Capri: http://www.cerberusracing.com
dokładniej: http://www.nickpeat.hostinguk.com/shopcarpet.htm - jedyne 100 funtów.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-13 12:49:26 /


ja chce takie capri 93r!!! ;)
ale to chyba w takiej cenie w polsce tapicer ze skury lamparta zrobi ze złotą wstawką z napisem capri.
pozdro

grabasz / 2004-03-13 12:57:33 /


MK, dywan to ja mam- oryginalny, ale jeszcze nie założony.
Ale co z tym gumbitem??? To są te maty?

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-13 19:12:31 /


Ma ktos jakas propozycje z czego zrobic ta wykladzine na podloge ?? Wydaje mi sie ze ta co mam jest nieoryginalna bo jakos nieladnie lezy, a z drugiej strony to miejscami jest bardzo ladnie dopasowana i ma taka gume kolo pedalu gazu wiec chyba oryginalna. Niemniej czy da sie to zastapic czyms ladniejszym, i tanszym niz 600 funtow ??

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-19 11:30:23 /


pewnie...idz do sklepu z wykladzinami...tam jest spory wybor....kum prostokat taki zeby starczylo...i sobie podocinasz....na wymiar...:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-19 11:39:17 /


mozna to zrobić z kilku czesci a nastepnie poszyć i bedzie dobrze wyglądać - najlepiej zacząć od czesci z tunelem :-)później kawałki na podłoge zagiete na próg - tak to ostatnio omawiali w "Oldtimer Markt"

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-19 11:45:16 /


mozna tez kupic ladna uzywana
jaki to model? napisz mi na priva

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-19 14:42:40 /