logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ford Mustang

Ford Mustang

Witam,

Na poczatek chcialbym powiedziec wszystkim "CZESC" - to moj pierwszy post.
W zwiazku ze sprzedalem stare auto ( Ford Taunus 81r ) i troche sie wzmocnilem finansowo, zaczalem szukac nowego.. ( tym razem bedzie to Mustang II ) i na sam poczatek trafilem na tego http://cityonline.com.pl/~autokoneser/2w/ford%20mustang.htm ( po telefonie okazalo sie ze cena spadla do 18.000 ) co i tak wydaje mi sie sporo. Moze ktos zna jakiegos Mustanga II na sprzedaz, interesuja mnie tez opinie o tych autach no i moze jakies sprawdzone zrodlo czesci...

Pozdrawiam

sunnychris / 2004-03-11 12:41:32 /


szukaj w ogloszeniach
i to ciagle jest duzo
pozdro:)

bood-o / 2004-03-11 12:51:26 /


czy ja wiem czy to tak dużo... biorąc pod uwagę, co koleś oferuje to chyba nie jest tak źle... poza tym stangi nie sa za często spotykane :))))) ja odpowiedniego modelu Capri szukałem ponad pół roku... a jak juz wspomniałem Mustangi sa troszeczke żadziej spotykane ;) pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 14:02:41 /


pod gorzowem stał za 3,500 fastback, 2.8v6 z zółty z czarnym wnetrzem, na felgach ala wolfrace, okazyjnie poszedł za 6000-czy 6500 bodajze gdzies w okolice slaska.
Ten za 18 000 to 2.3 R4 stoi w komisie w toruniu, W sierpniu widziałem go jadac na gryzliny i wracajac, cena wynosiła 15 000... wnioski wysuń sam.
pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 14:36:23 /


jak chcesz taniej to wlasnie bylo ogloszenie
http://www.capri.pl/services/ad.php?id=4050685eaa4ef

ale jak widac silnik nieoryginalny i stan kiepski

takie perelki jak ten za 24tys to niesamowita rzadkosc, nigdy nie wyremontujesz samochodu do takiego stanu a juz na pewno nie za 24tys, on jest jak nowy i jesli ktos szuka tego modelu to na pewno jest wart tych pieniedzy

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 15:24:56 /


W Niemczech Mustangi II można dostać za około 1500-5000 euro. Spokojnie przywieziesz "na zabytek" a po wejściu do Unii nie zapłacisz VATu.

XR4x4 Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 16:14:25 /


Capri jest większą legendą niż Mustang II......oczywiście mówimy tu o tej nedznej II-ce 73-do chyba 79....nie o przejściówce z 71-72 roku.....Prosta sprawa........słyszysz "COBRA" i powinien włos Ci sie jeżyć.....ale nie w przypadku II-ki......tutaj "Cobra" miała 140 koni ..wszystko przez ograniczenia w emisji spalin.....Pochwalę się że swoim 2,3 swojego czasu złoiłem II-kę spod świateł...gość miał na klapie znaczek 5,0....i zdziwioną minę

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 17:57:16 /


czemu mówisz komuś kto chce sobie sprawić Mustanga II że jest nędzny ?

może jemu sie akurat spodobał - mają w sobie jakiś taki specyficzny klimat - kiedyś widziałem tak pieknego fastbacka pomarańczowego (zlot amerykańców w miedzianej górze zresztą) że po prostu niemal padłem przed tym cudem na kolana :-) był prześliczny - a że wyprzedziłeś .... no cóż ale jak miał te 5.0 to pewnie on sie rozkoszował dźwiekiem :-) a nie ty

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 18:29:44 /


Mówie że II-ka jest NĘDZNA i BASTA!!! Legenda 1-ki olsniewa mnie......kocham przejścówki......ale nie znoszę salonek typu II-ka......Oczywiście..komuś może się on podobać......dla mnie jest nędzny.......Każdy ma prawo do własnego zdania .....a ja mam właśnie takie

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-11 18:39:24 /


w szcecinie byl hyba szelby 4,5 za 15 tys.

Homik / 2004-03-11 19:03:04 /


no to faktycznie hyba to był prawdziwy szelby.
O tym ogłoszeniu juz kiedys conieco było pisane tu, albo na yahoo, i zabardzo to na shelby'ego nie wygladało.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 19:10:04 /


Piotrek, zachowaj takie opinie dla siebie

Ja tez zdecydowanie wole Mustangi 64-73 ale to nie znaczy ze II-ki trzeba od razu mieszac z blotem, szczegolnie ze ktos zainteresowany takim samochodem o to pyta, masz jakis cel w zniechecaniu go?
dla mnie sa one bardzo zblizone do Capri, moze nieco mniej sportowe ale za to duuuzo bardziej wygodne, miewaja V8, klime, i duzo innych bajerow

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-11 22:24:43 /


Piotrek może i najpiękniejsze nie są, ale to i tak myśle że kwestia gustu i każdy może mieć swoje zdanie, niemniej jednak mają bardzo fajne mosty;P....
Pozdro

jagoolmk2 / 2004-03-11 23:48:31 /


A dlamnie Capri wyglądem bije wszystko

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 00:36:52 /


Dzieki Panowie,
no to fakt Mustang II nie jest sportowym bolidem ( ale nie takiego szukam ) i nie jest tez cudem pieknosci ( choc mi sie bardzo podoba ). Poprostu chcem takiego miec i juz. A tak przy okazji osiagow... zna ktos dane katalogowe silnikow ??

sunnychris / 2004-03-12 08:07:50 /


http://www.mustang.of.pl jest tam parę błędów ale opisane są wszystkie mustangi od 64 1/2 do 2001

Abo!GOP! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-12 08:57:04 /


Przeszukalem juz caly net w poszukiwaniu ogloszen... malo tego. Czoje ze czeka mnie dlugi okres poszukiwania i czekania... Prosze jeszcze o podanie jakiegos dobrego zrodla czesci, w Polsce szukac sklepu czy raczej to sobie odpuscic i kupowac u zrodla w USA ?? Moze ktos mi jeszcze powiem jak sprawuje sie w nim manualna skrzynka ( to chyba rzadkosc w Made In USA ). Jezdzilem 2 gen Camaro z 3 biegowym automatem i jak dla mnie jest to REWELACJA.

sunnychris / 2004-03-12 15:45:24 /


oj no manuale w mustangu to nie taka znowu rzadkość , z czesciami do II jest gorzej niż z tymi do jedynki , niestety

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-12 20:05:08 /


Sam jestem właścicielem MII. Właśnie go remontuję... z częściami jest faktycznie problem w Polsce. Tzn. na pewno nie dostaniesz części typu listwy ozdobne, okienka, szyby itp. Jeżeli chodzi o silnik, zawieszenie, hamulce wszystko jest do dorobienia i załatwienia, nie do końca orginalne ale np. od granady etc. Strona wyrocznia dla MII to www.mustangii.net. Tam znajdziesz wszystko!!!!
Opinie są podzielone co do wyglądu i charakteru tych samochodów. Ciężki okres lat 70'tych trochę się odbił na tym modelu. Myślę, że jedynym prawdziwym mankamentem tych modeli są brzydkie zderzaki z tworzywa ale poza tym sylwetka jest ok. Długi przód, ciężkie masywne drzwi i mały bagażnik oraz charakterystyczne dla mustanga wcięcia w bocznych drzwiach dają mu atrakcyjny wygląd. Trudno dyskutować o guście entuzjastów samochodów, MII jest historią motoryzacji może nie tak cenną jak "kultowa jedynka" ale nie ustępuje miejsca Capri.
pozdrawiam

Bob / 2004-03-15 10:49:20 /