logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » kupowanie samochodu » Capri Katowice ogłoszenie !!!

Capri Katowice ogłoszenie !!!

Jestem bardzo zainteresowany kupnem tegoż Caprika :http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9879281.

Czy moze Ktoś z klubowiczów z okolic podjechać tam i go zobaczyć, bedę zobowiązany.
Nie chcę jechać na darmo.
Może Ktoś go zna.....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 13:46:00 /


Dodam że bardzo mi zależy.......

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 13:49:38 /


I odnalazł się Capri legenda - samochód ekspozycyjny salonu Forda w Katowicach ...

W poniedziałek oględziny ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 14:25:47 /


Mike - piszą że był żólty. a nie miał on czasem jakiegos napisu na boku?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 14:33:28 /


ma ktos zeskanowany artykuł o nim gdzieś?

Żółty wystaje bo miał plastiki pozakładane

Kuki.vel.Krzak Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 14:38:03 /


Ten zółty z napisem - który kiedyś był w Mikołowie - a wczesniej niewiadomo ...
http://www.capri.pl/car/65

Pojechał do Skierniewic


Chyba że to nie ten ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 14:42:00 /


dawno, dawno temu zobaczyłem żółte capri z dużym ukośnie położonym napisem na bokach. od tego się zaczęło marzenie o capri

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 14:45:10 /


To dzieki Bogu nie ten z link'a powyżej...............

Dzieki z góry za ogledziny poniedziałkowe Mike !!!

Czekam....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 15:08:09 /


W takim zajebistym stanie jest?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-12 15:22:26 /


Jeśli mógłbym i ja dostać raport o stanie to byłoby miło, bo też mnie wczoraj to ogłoszenie zainteresowało...

Konar / 2009-09-12 16:27:38 /


Generalnie właśnie pisałbym umowę gdyby nie fakt, że wóz ma mooocno nasrane w papiery. Ktoś kiedyś nie chciał płacić za OC za 2.8 i zrobił z niego papierowe 1.6 '78 przeszczepiając co się da i niszcząc tabliczki ://// Ehhh Polska.

Konar / 2009-09-14 21:51:16 /


Bardzo fajne wnioski piszesz ale chyba pierwszy sie nim zainteresowałem bynajmniej publicznie.....

A ty Kolego popędziłeś raniutko go kupowac, oj nieładnie, ale ok. tak to już jest.

Więc jesli go nie kupujesz to moze nie wybrzydzaj publicznie i w dodatku serwujesz jeszcze takie nowinki nie zawsze zgodne z prawem, i nie przynoszące nic szerszej oipinii publicznej a tej zainteresowanej kupnem wogóle nie pomagasz.

!!!!!!!!!!!

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-14 21:58:05 /


> Bardzo fajne wnioski piszesz ale chyba pierwszy sie nim zainteresowałem bynajmniej publicznie.....

1. Bynajmniej =/= Przynajmniej
2. I co w związku z tym? Ogłoszenie obejrzałem 10 minut po tym jak się na otomoto pojawiło

> A ty Kolego popędziłeś raniutko go kupowac, oj nieładnie, ale ok. tak to już jest.

Zadzwoniłem do sprzedawcy, zaklepałem, umówiłem się na oględziny, pojechałem, obejrzałem, zrezygnowałem i tyle... Co tu nie jest nieładnie?

>Więc jesli go nie kupujesz to moze nie wybrzydzaj publicznie i w dodatku serwujesz jeszcze takie nowinki nie zawsze zgodne z prawem, i nie przynoszące nic szerszej oipinii publicznej a tej zainteresowanej kupnem wogóle nie pomagasz.

O co Ci chodzi kolego? Napisałem czego się dowiedziałem - może ktoś się też zainteresował i żeby na darmo nie jechał to jest kubeł zimnej wody na głowe.

Właśnie chciałem pod pierwszym postem napisać, że jak go kupisz i zrobisz na ludzi to stawiam litra, ale teraz chyba nie warto... Krążąca tu i ówdzie opinia o Tobie jednak się potwierdza. Szkoda.

Tak czy inaczej EOT z mojej strony, bo nie mam zamiaru sie szarpać z Tobą jak chłopaki gdy ich oskarżyłeś, że cię przez CB zwyzywali.

Konar / 2009-09-14 22:06:47 /


Widzisz Konar, trzeba było do mnie z tą flaszką dziś wpaśc to byłoby milej niż jest teraz, hehehe. Ale spokojnie, u nas też już się kilku po niego wybiera a to tacy są co Capri nie czytają więc sugeruję pośpiech (sory Pośpiech :).

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-14 22:24:47 /


stajnia w nicku zobowiązuje...

michalch83 / 2009-09-14 22:28:15 /


Mike B4 Wielkie Dzięki za Koleżeńskie podejście do tematu, załatwienie sprawy, rzeczową opinie i maila.



Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 09:43:06 /


Kuba litości! Nie sam jeden patrzysz w internet. Tylko, że Konar zamiast się pytać tu zadzwonił do sprzedawcy 10 minut po ukazaniu się ogłoszenia.
Bez obrazy.

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 11:57:59 /


Jedynie mam nadzieję , że jak trafi do Ciebie to nie na części ;-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 12:31:44 /


Dzięki Konar za info tutaj, znajomy miał po niego jechać, teraz już wiadomo co i jak.

Pozdro

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-15 16:43:16 /


Widzę ze nawet podziekowac nie można, bo to bo tamto.

Oho...Zaraz ktoś napisze że źle że znów cos napisałem.

A co do Caprika to poczekam na koniec kolejki po niego - jak nie kupicie to dajcie znać. Jak kupicie to też ok.




Mike B4 - nie na części.



Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-15 17:59:35 /


napisz skarge do otomoto i kubusia puchatka a turbodymomen sie tym zajmie.

Classmobile / 2009-09-16 00:19:52 /


Nie wiem dlaczego ale widze straszne parcie na moja osobę.
Czy ja coś komuś zrobiłem ?!
Piszcie, dokładajcie mi ile wlezie, nawymyślajcie od najgorszych.
Nawet nikomu nic nie napisze złego bo niby za co.
A z chęcia w takim razie nawet usłysze co o mnie myslicie.
Czekam....

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-16 20:00:09 /


Po pierwsze dziura ozonowa i efekt cieplarniany, po drugie kryzys i droga wacha i jeszcze kilka rzeczy by się znalazło:)

KostekBiker Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-16 20:48:30 /


No i jakoś chyba nikt go nie wziął.....
A taki był szum. Więc teraz można czy jeszcze ktoś sie wybiera z tej kolejki.....
Ale sam nie wiem czy mi sie już chce po Niego jechać, bo od razu o Was mysle jak na Niego patrze więc chyba juz nie.


Ale nie bedę dłużny..... Jest jeszcze jedno tzw. zastałe 2.8i które pokazało się do sprzedaży w tych samych pieniądzach na rynku Warszawskim, nawet znam je ze starych czasów początku klubu ale nie mam wogóle ochoty dzielic sie tym z Kolegami chetnymi do zakupu wyżej wymienionego 2.8i z tego tematu na forum.

Tego mnie właśnie nauczyliście Panowie. Brawo.
Szukajcie a znajdziecie chciało by sie powiedzieć.


No i teraz będzie, uu, uu......


Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-19 21:25:00 /


Ale poco tyle żalu, kup, zaprezentuj i po temacie.
Nie raz się przejechałem, kto pierwszy ten lepszy!
A jako sprzedający powiem że nie warto zaklepywać komuś auta (chyba że zadatkuje), klient pojawiający się z pieniędzmi to klient reszta to bajkopisarze.

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-19 21:47:34 /


Fakt, tylko myslałem ze Klub to jest k...a Klub !!!

Żale jakie żale, mam to serdecznie w nosie. Gdybym chciał za wszelka cene kupic to w 3 godz. po ukazaniu ogłoszenia byłby mój ale nie o to tu chodzi.
Chodzi o fakt że jak się pisze -cytuje Konara ,mniej więcej "to dla mnie też poprosze o zdjecia z oględzin" to się czeka na zdjęcia z ogledzin a nie po cichu bo ja bedę pierwszy i już. Nie chodzi tu o Caprika tylko o klase.

I to mnie w tej całej sytuacji denerwuje. Podejście Polaczków Cwaniaczków.

Taka prawda....... i piszcie sobie co chcecie.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-19 21:59:46 /


Gorzkie żale, ale stuff musisz mieć mocny :-)

dirk Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-19 22:54:53 /


2,8i z początków warszawskiego podwórka? czy to może biała perła w x-pack'u?... jeżeli tak to chciałbym go tylko po zakupie dotknąć, przejechać się bo dzięki temu autku jestem tu teraz

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 02:06:53 /


Niestety nie, kolego nie w tej kasie takie auta.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 08:47:46 /


Z tego co mi wiadomo to Kobyszowy kapeć podupadł mocno na zdrowiu...

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 09:30:44 /


turbodymomen zawstydzil wszystkich , kupil 2 warszawskie capri 2.8 za 36,6 eurogabek.

Classmobile / 2009-09-20 14:09:19 /


Skąd Ty Class bierzesz takie pomysły??:D Lepsze od tych całych demotywatorów:D

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 14:37:39 /


Skończy sie tak że tą dwa ósemke z W-wy kupi Chuck Norris.....

...podobno nawet dzwonił juz po nią. Niezłą kase proponował.

No i będzie Capri 2.8 CHUCKINDŻEKSZONORIS !!

A Wy jak dzieci jakieś bzdury wymyślacie.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-20 14:59:15 /


Class uwielbiam twoje poczucie humoru. :P :D

Tom'ash Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-21 09:38:22 /


Kupił go ktoś ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-22 00:17:29 /


.

Classmobile / 2009-09-22 13:44:09 /


turbodymammen kupil capri z katowic za 2799., pobij turbodymomana

romet Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-22 14:00:43 /


ale turbodymacz dawał zawsze 50% więcej.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-22 15:47:24 /


kto kupił ?

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 12:00:33 /


No i co nie ma chętnego wciąż, nie ma ponoć......

Na początku facet ogłoszeniodawca nic nie wiedział o 2.8i, był zielony na ten temat.

Ale oczywiście już nabrał takiej wiedzy od dzwoniacych że niedługo cena będzie podwójna !!

Oj macie tą lub tę żyłkę handlowca, oj macie. Dziecioki......

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 21:36:16 /


Kup go w końcu albo idź do stajni bo nudne to się robi.

michalch83 / 2009-09-23 21:41:40 /


zmień nick na rebe rebe interesik będzie do ciebie lepiej pasował....

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-23 21:49:34 /


marudzisz i marudzisz... jakbyś był naprawde na niego chętny to juz by stał u ciebie. widocznie tak samo cię coś zniechęciło a teraz tylko piszesz głupoty niewiadomo po co

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 21:57:10 /


dajcie mi proszę uprawnienia administratora...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 22:27:46 /


:)

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 22:32:20 /


Hehe, ale cyrk ;D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 22:36:15 /


Brak tylko obrazu, popcornu i coli z lodem:P

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-23 22:42:12 /


szczerze mówiąc to capri jest strasznie ujowe za tyle kasy, Taunusy i tak są fajniejsze po co takie capri za 5 tysi? p.s. prosze nie komentowac to jest moja opinia :P

Kristoff Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-23 23:55:55 /


Polubiłem oglądać co piszecie po moich wnioskach.
Mówię o negatywach.

A jak komus sie nie podoba to niech tu nie zagląda. I niech sobie założy wątek o piciu browara.
Strona była w sprawie zakupu samochodu, i tym bardziej to ja ten wątek założyłem. Wy sie władowaliscie, nic z tego nie wynikło, dużo hałasu i tyle. Nikogo nie prosiłem oprócz Mike'a B4 o wnioski.

Także "Wolnoć Tomku w Swoim Domku".
Co do zmiany Nicka najlepiej zadbać najpierw o Swój chyba ze ma byc śmieszny, denny i wesoły.

Pozdrowienia Konrad Kuba Stajnia Capri Gostynin.






Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 08:20:08 /


"Nie wiem dlaczego ale widze straszne parcie na moja osobę.
Czy ja coś komuś zrobiłem ?!"

tak zrobiłeś:nazywasz forumowiczów dzieciokami, polaczkami cwaniaczkami a do konara który opisał stan auta (chyba o to w tym wątki chodziło) masz problem ze niema klasy i że też chciał kupić to auto.

"Piszcie, dokładajcie mi ile wlezie, nawymyślajcie od najgorszych.
Nawet nikomu nic nie napisze złego bo niby za co.
A z chęcia w takim razie nawet usłysze co o mnie myslicie.
Czekam.... "


No sam prowokowałeś żebyśmy pisali co myślimy a teraz znowu płaczesz że to twój wątek i zebyśmy sie nie odzywali. Jakaś nie konsekwencja w twoich słowach.
Możliwe że na żywo jesteś miłą osobą ale w tym wątku dałeś sie poznać z całkiem innej strony.
Pozdrawiam
Smieszny,denny i wesoły Kohas Garaż Capri Gdańsk

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-24 08:46:12 /


Co do nicka to nie o Ciebie mi chodziło ale to przykre że tak własnie o sobie myslisz i tym bardziej ze od razu pomyslałeś o sobie. Z tego wynika że jesteś tego świadomym.
Chyba musisz zmienić nick.
Ale wrócmy do rzeczy dla mnie istotnych.


Jedno jest pewne i na tym polega handel miedzy swoimi.
Że jak sie wszem i wobec ogłasza zainteresowanie jedną rzeczą (w tym wypadku caprikiem) to osoba która o tym wie i widzi nie robi podchodów po cichu.
Nie mam pretensji do chetnych na to auto którzy nie brali udziału w komentarzach na samym poczatku. Tylko do tych którzy brali - trzeba było napisać - Konrad jak chcesz ale ja po to auto jade i już!!! ......a gość ściemnił ze też czeka na ogledziny. A on n ie czekał tylko pyk bo bedzie pierwszy. Nie tak jest ok - moim zdaniem.

A że niektórzy tej sytuacji nie rozumieja to juz ich sprawa.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 09:01:32 /


Nie ma sensu dalej ciągnąć tematu.

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina.

Moja mała rada : Nie róbcie tak między sobą więcej.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 09:07:37 /


Prosze chłopaków z capri.pl o wykasowanie strony.

Adaś zagaś to już....... Dzięki.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 09:10:13 /


Zazwyczaj nie zabieram głosu w pyskówkach które mnie nie dotyczą, ale jak czytam Kuba co piszesz to zastanawiam jak to możliwe, że mamy tyle samo wiosenek.
Dlaczego się zastanawiam spytasz - ano DLATEGO, ŻE ZACHOWUJESZ SIĘ SIĘ JAK DZIECIAK. Takie jest prawo rynku, a jak uważasz, że to sukińsyństwo, że ktoś śmiał podjechać po auto które Ty wykopałeś to po prostu nigdy więcej nie pisz o znaleziskach, a nie płaczesz na forum.

Zawada1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2009-09-24 10:18:18 /


Właściwie to nie chciałem się już odzywać w tej sprawie, ale ostatecznie zmieniłem zdanie. Przestań Konrad dawać rady,wskazówki czy wytyczne na temat handlu, bo moim zdaniem sam się pewnych elementarnych zasad nie trzymasz. Między innymi Ty należysz do tego grona osób, które często wystawiają coś na sprzedaż z ceną: propozycje lub ??? Moim zdaniem to elementarna zasada handlu, wiedzieć ile to jest dla mnie warte lub ile za to coś chcę. Co poniektórych to jeszcze trzeba "przekonywać" do sprzedaży :/

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 11:37:44 /


Nie rozumiem o co kłótnia. Auto było wystawione na allegro zatem było 'ogólnodostępne' do kupna dla wszystkich.
Jakby sprzedaż była ogłoszona tylko tu w tym wątku z prośba o oględziny i wtedy by ktoś podjechał niby obejrzeć i zarazem podkupił to OK troszkę nie sportowo,
ale tak niestety gospodarka rynkowa kto pierwszy lub kto da więcej ten kupuje.

Następnym razem proponuje telefonicznie poprosić zaufaną osobę o oględziny dzięki czemu unikniesz reklamy na forum ;).

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 12:26:27 /


Następnym razem tak zrobie....... Fakt.

Nie wszyscy czytaja wątek od początku.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 14:13:28 /


K O N I E C.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 15:37:25 /


a wcale nie K O N I E C :D
wątek dalej działa :) i z niecierpliwością czekam na kolejne posty Konrada!
Konrad, podziel się z nami swoimi radami!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 19:23:14 /


bez sensu. zamykam.

PS: w internecie wszyscy są twardzi, a na żywo spier....ją :(

Adas' Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2009-09-24 22:24:49 /


Wątek jest zamknięty, brak możliwości jego kontynuacji.