logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Film "Manta,Manta" z 1991r. w roli gł. Til Schweigern no i ...Capri.

Film "Manta,Manta" z 1991r. w roli gł. Til Schweigern no i ...Capri.

Kupiłem ten film na "pchlim targu" w wersji niemieckojęzycznej no i obejrzałem. Co prawda film jest o mantach ale.... (tak jak myślałem) znalazło sie miejsce dla innych okazów. Jest scirocco, kafer, taunus dziobak no i.... 2 x Capri, obydwa bordowe i oczywiście po niemiecku ostro stuningowane. Wszystko ok ale reżyser chyba bardzo lubił manty bo w obu przypadkach na światłach manta zdecydowanie zostawia Capri. He He.
Til Schweiger lubi chyba stare niemieckie sportowe wozy bo ....jak nie mantami (Manta,manta) to Caprikami (knockin on heaven's door) sie wozi.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-29 21:44:10 /


Til SCHWEIGER oczywiscie --- a nie (schweigern), wkradło sie (N) na końcu nazwiska.
Przepraszam Cie Til.

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-29 21:49:11 /



Witaj !!
Konrad

Dobrze , że Kupiłeś , ja we Wrocławiu nie mogę nigdzie dostać tego filmu
Co kupiłeś DVD czy Cd VIdeo???

Pozdrawiam.

ELVIS76 / 2004-03-29 23:31:38 /


jak na pchlim tarku to stawiam że na wideo... -.-''' ,albo na rzutnik do slajdów ... ewentualnie na winylu ;P
pozdro :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 01:06:35 /


Nie pamiętam czy to w tej części czy w drugiej jeżdziła ta manta z dwoma osiami skrętnmi z przodu,przedłużana,poszerzana??? Była po prostu zaaaj.sta!!!! To nie wytwór wyobrażni tylko naprawdę na konec produkcji wypuścili trzy takie manty.....jedną oglądałem w muzeum w Bochum...

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-31 16:52:21 /


Film na video.
Moge przegrać - jak coś i wysłać...........

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-01 09:32:14 /


dla posiadajacych dobra lacze: mozna sciagnac z sieci przez emula - wlasnie sprawdzilem i jest do zassania

SHo / 2004-04-07 11:51:19 /