logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » dobry tapicer w Warszawie i okolicach (gdzie? za ile?)

dobry tapicer w Warszawie i okolicach (gdzie? za ile?)

za jakiś czas będe potrzebował zregenerowac tapicerke w FC MKII (głównie fotele i kanapa)tak więc stwierdziłem że dobrze byłoby sie rozeznać w temacie. Jeśli ktos zna godnego polecenia fachowca tapicera to bardzo prosze a namiar (tylko Warszawa i okolice), mile widziane opinie i ceny. pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 18:24:03 /


w jeleniej gorze jest starszy gosc robi boskie rzeczy naprawde sie na tym zna...i co najwazniejsze robi w miare tanio..np.. komplet do capri w skorze to koszt ok 2500-3000 z materialem i robocizna....kwestia tylko odleglosci od warszawy...:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 19:17:18 /


Ciechanów 100 km od Warszawy. Ja tam robiłem tapicerkę i jestem zadowolony.
Zrobione: podsufitka i klapki przeciwsłoneczne, fotele i zagłóweczki ładnie obrobione, kanapa, boczki, deska rozdzielcza, podłokietnik - welur; rękaw do ręcznego i dźwigni biegów - skórka. Za wszystko 1600 zł. Zdjęcia z moim autkiem.

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 19:51:10 /


aha zapomniałem dodać, że to koszt wszystkiego z materiałem i wymianą gąbek- powiedziałem, że fotele mają być twarde i są :) pozdro

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-30 19:54:00 /


Jelenia Góra to troche za daleko :( ale ten ciechocinek kusi, szczególnie po obejrzeniu zdjęć fury Wadola... wygląda to bardzo profesjonalnie... jakby co to odezwe sie po dokładny kontakt... dzieki za podpowiedzi i czekam na nastepne... mam nadzieje że bede miał z czego wybierać :) pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-30 23:07:15 /


hej hej nie Ciechocinek tylko Ciechanów :))) Pozdro

wadol1 Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 21:38:26 /


fakt... za szybko czytałem i za szybko pisałem :) ale wiadomo o co chodzi... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-31 22:01:43 /


popatrz po autka odersaurowanych niedawno temu w galerii nasze samochody i pisz do włascicieli cortina i fcmk2 Michała

Michal FAZI / 2004-04-02 19:56:06 /


Zbieram aktualne doświadczenia na polu tapicerów warszawskich i okolicznych.
Chcę obić czarnym welurem dwa fotele recaro i tylną kanapę za rozsądne pieniądze.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-01 10:25:39 /


Tapicer na Jelonkach, niedaleko skrzyżowania Połczyńskiej z Powstańców Śląskich: 505 644 401. Terminowy i jakościowo niezły, chociaż nie jest to mistrzostwo świata, po prostu sprawna rzemieślnicza robota. Robiłem u niego komplet fotele, kanapa, boczki za 1500 PLN + materiał. Jak dotąd nie narzekam.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-01 12:59:34 /


Orzeł, z nieba mi tym postem spadasz :) Możesz napisać na jakiej ulicy dokładnie? Bo może się okazać że na plecach mu zaniosę fotele z garażu :)

Jakub. Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-03-01 13:18:29 /


To jest z tego, co pamiętam ulica Sternicza, po wschodniej stronie Powstańców Śląskich. Najlepiej zadzwonić na komórkę do gościa.

orzeł Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-01 13:51:21 /


Jak robiłem poniżej siodła motocyklowe, fotel do Mercedesa 126, meble i bylem b zadowolony

http://werson.waw.pl/

jakr / 2010-03-02 11:29:12 /


ja robiłem recaro tu:
http://www.mdcar.waw.pl/
a wyszło tak:
http://www.capri.pl/image/car/577/2285/97665
jak wiemy nie było tej tapicerki z Capri na recaro a pan tapicer przy pomocy oryginalnych fragmentów tapicerki zrobił na nowo fotele. koszt to około 400 zł za fotel jesli mnie pamięc nie myli.
wszystko jest ok oprócz chyba 3 miesiecznej obsuwy ale tłumaczył to nietypowością zamówienia :)
ogólnie polecam

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-02 20:03:41 /


Rozpiętość wstępnych wycen zrobienia dwóch foteli i kanapy w wersji welur/skaj jest porażająca. Od 1.000 do 2.500 (koszt robocizny z materiałem). Pewien tapicer ze świętokrzyskiego, który ma świeże doświadczenia z Capri to nawet krzyknął 4.000 PLN :) Chyba na zasadzie spier...
Czy ktoś z Was wie gdzie można dostać czarny sztruks (6 pasków na cal), taki jak jest na boczkach w MKII ghia?

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-03-02 21:25:08 /


Ja moje Capri robiłem u Grzegorza i jestem bardzo zadowolony
cena indywidualnie ale moim zdaniem bardzo dobra!
http://www.tap-sam.pl/

wwlV6 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-20 15:22:15 /


Sorry Rayo masz rację ten tapicer ma za dużo klientów i ceną powiedział spier...
Ale ja jestem bardzo zadowolony i sam wiesz jaki zakres zrobił i wszystko w skórze i za komplet za rozsądne pieniąchy dla mnie i dla ciebie pewnie też. Gość ma renomę i ma klientelę stąd jeden wbije sie w nisze inny nie.
ps. Chuderowi i Witanowi się podobało chciaż całe auto jest mocno dyskusyjne:)

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-21 23:28:29 /


Ja ostatnio szukałem tapicera i trafiłem do www.mdcar.waw.pl. Jest to malutki warsztat na Pradze - jednoosobowa działalność z dużym doświadczeniem. Terminy ma na 2 miesiące do przodu zajęte i ceny też raczej wysokie. Ja robiłem u niego obszycie kierownicy skórzanej i naprawę wkładu skórzanego fotela (jeep xj) - zainkasował 300 PLN ale robota pierwsza klasa - kierownica po 2 miesiąch używania wciąż wygląda jak nowa - nic się nie rozciągnęło, przesunęło ani tym podobne. Pan tapicer to typ rzemieślnika, perfekcjonisty więc myślę, że i starego forda by dopieścił.

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-13 23:50:26 /


nie wiem jakim cudem ale miałem ten wątek w nowościach i odpisałem - wykopując jakiegoś starocia :)

Galoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-07-13 23:52:04 /


Takim cudem , że niektórzy mistrzowie jednego posta wciskają swoją reklamę ..... i później to trzeba usuwać/cenzurować ... Tym razem zastałem juz ocenzurowane ...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-14 01:46:07 /


Nie wciskałem żadnej reklamy, dlaczego mój pierwszy post został usunięty?

Luciano / 2013-07-20 00:17:21 /


Ponieważ wszystkie posty użytkówników, którzy się rejestrują tylko po to, żeby wstawić link do jakiegoś biznesu traktujemy jako spam.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-20 07:53:29 /


Do tego nie podałeś żadnych innych danych poza tymi koniecznymi do rejestracji więc wygląda to tak jak typowa robota mistrza jednego postu. Napisałeś 2 więc może nie jesteś stracony :) Uzupełnij dane, pochwal się oldFordem, napisz o sobie coś więcej bo na razie możemy się domyślać tylko włoskich korzeni.

A firma z linku wygląda profesjonalnie, patrząc po stronie. Cenowo to chyba raczej górna półka.

SzooGun Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-07-20 08:29:37 /


Jakby ktoś to kiedyś czytał...
Zachęcony wpisem:

Jak robiłem poniżej siodła motocyklowe, fotel do Mercedesa 126, meble i bylem b zadowolony

http://werson.waw.pl/

jakr / 2010-03-02 11:29:12 /

Pojechałem tam zlecić uszycie podsufitki do granady.
Najpierw nie ma materiału, potem jeszcze coś... W końcu uszyli. Powiem tylko, że nie odebrałem, tylko kazałem poprawiać. Prosty szew idzie krzywo, raz gęsty ścieg, raz rzadki...
Chyba sam bym to lepiej uszył, bo gdzieś się maszyna poniewiera.

NIE POLECAM.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-13 13:34:02 /


Ta firma jest mocno przereklamowana.
Żałuję, że zrobiłem u nich siedzenie do motocykla.

Rayo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-13 17:05:20 /


Ja robiłem naprawę siedzeń + skóra na fotele i kanapę i podłokietnik, również tu gdzie koledzy już wskazali:
http://www.mdcar.waw.pl/
Terminy odległe i cena raczej też nie najniższa ale z pracy jestem zadowolony. Uważam że to sprawny i doświadczony rzemieślnik.
Wyszło tak:
http://www.capri.pl/image/car/4764/147492

tomma / 2013-08-14 11:02:32 /


Jest dobry tapicer w mojej okolicy - pod Rzeszowem.
Jestem w Wawie średnio raz w tygodniu.

Polecam.

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-14 16:09:35 /


Ten co mi kierownicę szył? :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-14 16:50:51 /


Ja mam kontakt do dobrego tapicera w Brwinowie który mi w skórze całe wnętrze w capri szył. Jak ktoś chętny to kontakt na priv

Mizer Dokładna lokalizacja na mapie / 2013-08-14 17:19:39 /


Marcin... nie pamiętam! miałem z tym coś wspólnego?

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-14 23:40:50 /


Dałem ci kiedyś kierownicę i jakiś tapicer mi to obszył. Prawda, że tanio, ale jakość... :) Lepiej nie mówić :)

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-08-15 19:11:12 /


Ja robiłem tu:
http://www.mdcar.waw.pl/

było to kilka lat temu i nie wiem czy się nie pozmieniało od tamtej pory ale kiedyś było drogo i dobrze. :)

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2015-07-30 15:59:15 /


Czy ktoś ma może namiary na dobrego tapicera bliżej roku 2019 ?
Potrzebuję żeby ktoś rozpruł mi boczek w fotelu i wymienił gąbki, bo zaczął się stelaż o materiał już opierać.
Strona mdcar już nie istnieje, ale chyba tapicer jeszcze działa.
Z racji na miejsce zamieszkania - może ktoś sprawdzał / słyszał o pracy tapicera na ulicy
Robinii w Ursusie, albo 4Drive na Leonidasa na Włochach

valhallen Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-03-24 10:44:35 /


Ja robiłem kilka rzeczy na Robinii. Zawsze byłem zadowolony. Szybko, dobrze i drogo czyli tak jak być powinno.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-03-24 13:02:21 /


Strona Mdcar nie istnieje? A to co: https://www.mdcar.pl/ ?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-03-24 14:06:52 /