logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » tylna kanapa w Taunusie

tylna kanapa w Taunusie

Mam pytanko: umówiłem się z blacharzem na remont podłogi i poprosił mnie abym wymontował sobie fotele. Tak też zrobiłem jednak tylna kanapa "leżała" na jakiejś wacie szklanej opakowanej w jakąś okładzinę przypominającą pape :) ta "podkładka" jest w fatalnym stanie. Mam pytanie czy mozna to czymś zastąpić czy może kanapę położyć na podłodze bez żadnych "podkładek" ? mam Taunusa 2d 80r. a może ktoś ma taką kanapę :) z chęcią zakupie.

xms / 2004-03-31 08:21:29 /


W zeszłym roku przy okazji robienia blach w moim "kanarku" musiałem zdjąć tylną kanapę. Nie ma tam żadnej wykładziny papopodobnej. Pewnie ktoś wsadził ten materac dla lepszego wyciszenia. Jest tylko blacha pokryta częściowo taką wyściółką typową dla większości samochodów. Chyba, że masz bogatszą wersję, w której coś takiego było. A śmiem twierdzić, że nic nie było przy moim dotychczas robione, bo np. pod tapicerką drzwi jest jeszcze oryginalna folia, a pod kanapą znalazłem 50 fenigów co zdradza kraj pochodzenia ;-)

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-31 08:51:25 /


tak jest ,orginalnie jest tylko chyba mata kelera czy jak to sie tam zwie, a jak chcesz to mam calą tapicerke do tauniego 4d niebieską w ładnym stanie (czyt.do wyprania)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-03-31 09:39:36 /


oki właśnie próbuje taką załatwić u monkey'a :) tylko ja mam 2d więc nie wiem jak z tyłu będzie to leżało. Dzięki za inf. Co do tej papopodobnej wykładziny to prawdopodobnie rzeczywiście ktoś włożył to dla wyciszenia, wątpie aby producent wkładał wate szklaną pod kanapę :)

xms / 2004-03-31 11:39:26 /


zgadza sie ..pod kanapa nie ma nic oprocz fabrycznego wygluszenia(jakis gumo-asfalt)
p.s. mam cale wnetrze w kolorze blekitnym do taunusa 2-d 80-82r..jak chcesz to pisz na maila lub dzwon..:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-03-31 21:35:33 /


A ja mam na zbyciu brązowe + drewienka... też do 2d...
Tak mi się wymsknęło, sorry.
U mnie też nie było żadnych mat.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-01 08:18:26 /