logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Nowa lista kontaktów

Nowa lista kontaktów

Po wyczerpujących bólach porodowych mamy nową listę kontaktów, tak wyczekiwaną.
Organizacja jest następująca: posortowana województwami, do tego jeszcze pogrupowana według rejonu odpowiadającego numerowi kierunkowemu telefonu stacjonarnego w/g starych województw, dla lepszej rozdzielczości. Każdy kto chce być na liście ma możliwość wpisania dowolnej informacji, która na tej liście się znajdzie - ma to mieć charakter podpowiedzi jakiej ewentualnie pomocy można oczekiwać, czy coś takiego.

Żeby znaleźć się na liście, trzeba uzupełnić dane w swoim koncie, dotychczasowy ptaszek "chcę być na liście" nie wystarcza, ze względu na wymóg dodatkowej informacji geograficznej. Dodatkowo wymagane jest podanie numeru telefonu, inaczej sens obecności na liście kontaktów ma wątpliwy sens, bez możliwości kontaktu w terenie.

Proszę więc wszystkich, którzy chcą się znaleźć na liście, o uzupełnienie danych w swoich kontach: zaznaczyć rzecz jasna "ptaszek" od listy, do tego podać rejon kraju, telefon, no i miejscowość dla kompletu przydatnych informacji.
Osoby które nie chcą być na liście, również mogą uzupełnić swoje dane o rejon kraju - pozwoli to może w późniejszym czasie zrobić mapkę zagęszczenia maniaków w poszczególnych rejonach.

Sama lista jest dostępna ze strony klubowej, jak i bezpośrednio: http://www.capri.pl/services/user-contact-list.php

Standardowo, proszę o wszelkie merytoryczne uwagi. Osobiście mam jeszcze wątpliwość czy na liście powinny być wymienione posiadane samochody, czy to raczej zaciemnienie listy ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-14 16:59:24 /


auta są raczej zbędne.. nadmiar informacji może zrobić litę mniej czytelną... a jak ktoś chce koniecznie sprawdzić to może do profilu danej osoby zerknąć...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-14 17:35:51 /


Popieram kolege przedmowce...nie ma sensu dodawac autek..tak jest LUX..brawa za pomysl..... Pozdrowionka.....

TomekmaniaC Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-14 17:41:27 /


jak to dziala bo sie nie moge znalesc na licie musze sie jakos dopisac czy jak ??

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-14 18:21:15 /


Mam tylko pewną informację, zauważyłem że przy rejon przyporządkowany jest do wojewdztwa i strefy numeracyjnej na stałe a jak i kilku z klubowiczów mają inne wojewówdztwo niż strefa numeracyjna np. jest śląskie - Bielsko - Biała - 033
a ja mam małopolskie ale strefe numeracyjna tez 033... problem powstał przez podział woj bielskiego miedzy śląsk i małopolskę
może by to rozdzielić, dla mnie nie ma to znaczenia ale dla klubowiczów z innych województw może narobic zamieszania

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-14 19:05:55 /


bez samochodów bo jak ktoś ma więcej niz pare to poco otym pisać :)

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-14 22:27:32 /


popieram przedmówców... bez autek... a pomysł... bardzo dobry, oby zdał egzamin... pozdrawiam.

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-14 23:07:36 /


Klikając na stronie głównej na kontakty trafiam na starą listę.
Możnaby to zmienić.
Na nowej liście - moim skromnym zdaniem - brakuje krótkiego opisu i jakiejś fajnej fotki.

Szajba Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-02-16 09:49:21 /


Poprawiłem stare linki do listy kontaktów, już ich nie powinno nigdzie być.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-02-16 13:02:38 /


Moze to nie jest bezposrednio zwiazane z watkiem ale dzisiaj zadzwonil do mnie jakis czlowiek i chcial przeprowadzic ze mna ankiete, zgodzilem sie i pogadalismy troche o olejach, tzn on mowil a ja przytakiwalem bo sie na tym nie znam kompletnie ale to nie to jest istotne chodzi o te ze na wstepie powiedzial iz moj namiar ma ze strony www.capri.pl i pozwolil sobie zadzwonic :)

Czy w ten sposob nie stworzylismy przykladowo bazy dla takich wlasnie teleankieterow??

Moze jutro do was zadzwoni

PS.

Wszystko by bylo oko gdyby nie dzowil o 9 rano w sobote.

ziutoon / 2005-08-13 11:33:54 /


oczywiscie to bylo sie wypytac co i jak i dlaczego !!

do mnie zadzwioniła Ania z Krakowa :) no i zaczeła bajerowac
a konkretnie chodziło o wywiad a raczej ankiete ktora miała trwac 7 min a trwała 13 .. ale to chyba przez to ze ja sie cały czas dopytywałem co i jak :) a i dowiedziałem sie przy okazji jaka pogoda w Krakowie :D

tu chodziło konkretnie o starsze samochody , i ich uzytkownikow ..
na jakisch olejach jezdza , kiedy wymieniaja , itp....

wiec nie wiem dlaczego przytakiwałes :O
fakt pozniej czytała wybrane oleje ale mozna bylo odrazu powiedziec na jakim jezdzisz , w silniku na jakim w skrzyni i jakiego urzywasz plynu do spryskiwaczy i oczywista gdzie to wszystko kupujesz:D

oczywiscie sie wypytałem dlaczego i skad ma nr i powiedziała mi ze do wielu dzwonic beda :) oczywista z naszej strony
a nr maja po prostu bo sie go podaje .....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 14:54:26 /


żeby dostać się do tych danych trzeba się zarejestrować, a do tego potrzeba zaakceptować regulmin, którego 11 pkt stanowi co wyżej napisano. Zatem jest to jawnie działalność przestępcza polegająca na KRADZIEŻY DANYCH OSOBOWYCH. Ustawa o podpisie elektronicznym obowiązuje od dawna, więc ktoś kto te dane udostępnił tej firmie popełnił przestępstwo ścigane z urzędu przez odpowiednią instytucję (główny inspektorat ochrony danych osobowych). Trzeba jedynie do nich złożyć doniesienie napisane przez uprawniooną do tego osobę.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-13 15:04:51 /


Granadziarz z tego co napisales wnioskuje ze jestesmy przestepcami bo udostepniamy swoje dane :)

a tak btw wystarczy wpisac w goooglu capri.pl i wyskakuje pełno danych teleadersowych

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-13 15:46:49 /


udostępniamy nasz dane w celach towarzyskich!, nie telemarketingowych.
Rejstrujac sie zaakceptowałes regulamin, w którym stoi jak wół, że dane te nie służą celom marketingowym. Chcac sie dostać, do tych danych należy sie zarejstrować, rejstrując sie akceptujesz regulamin, który to wyraźnie reguluje.
Dlatego jest to przestępstwo.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 18:12:36 /


Dokładnie, domagajcie się odszkodowania i kase przeznaczcie na Stowarzyszenie.

sethcior / 2005-08-13 19:46:49 /


Do mnie też dzwoniła Anna jakaśtam, ale powiedziałem jej, że moje auto ma 14 lat, a ona na to że interesują ich tylko auta starsze niż 15 lat. No i sobie nie pogadaliśmy.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 21:54:01 /


Do mnie też dzwonił ankieter i to w dodatku facet :(

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-13 22:06:48 /


A ja powiedziałem : "Kotuś jak chcesz się pokochać to powiedz tylko kiedy :) " i.... :) odłożyła słuchawkę :) aj tam sciemniam bo piwo wypiłem i późno jest :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-13 22:42:11 /


późno to teraz jest:) albo wcześnie????

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-14 05:32:16 /


mnie tez meczyl koles raz dzwonil ale nie mialem czasu gadac z nim bo jechalem autem a potem dzwonil to go rozlaczylem bo nie mialem jak odebrac i juz wiecej nie zadzwonil
ale czy oni tak moga wogle korzystac z naszej bazy danych?

pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-21 21:08:35 /


a moze cos zrobic zeby dostep do telefonow mieli tylko zarejstrowani uzytkownicy?

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-21 23:06:58 /


przeciez zarejestrować moze sie każdy ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-22 00:26:22 /


BoBi dopuki się niezalogujesz to nie masz dostępu do naszych danych! tak więc osoba która pobrała nasze dane musiała sie zarejestrować.. co więcej musiała zaakceptować regulamin!! w którym wyraźniej jest napisane że nasze dane nie mogą być przeznaczone do celów komercyjnych.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-22 01:08:20 /


aaa, ja mam "loguj automatycznie" wiec nier wiem jakie sa mozliwosci osoby niezalogowanej.. kurcze, szkoda ze ludzie takie waly odstawiaja...
na stos z nimi :)

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-22 10:18:52 /


Nie chciałbym zawracać MK głowy pierdołami, ale bez logowania (a nawet bez rejestracji) też się da wyciągnąć nasze dane. Trudniej troszkę jest, ale jak się raz spróbuje, to potem już jest łatwo.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-08 00:59:25 /


mam pytanie, czy jest gdzies strona gdzie mozna zobaczyc wszystkich zarejestrowanych uzytkownikow?
kiedys mozna było tutaj http://www.capri.pl/services/user-search nie wpisywac nic i pokazywała sie cała lista, teraz to nie działa. :)
moze to jest w innym miejscu a ja nie moge znalesc?

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-27 21:06:56 /


chyba jest sposob z formatem zapisu hex na stronach? tylko nie wiem czy to juz wszystkich wyswietla - z ciekawosci bylbym wdzieczny za odpowiedz ?

robs / 2006-03-27 21:39:50 /


Lista wszystkich zarejestrowanych użytkowników była mało sensowna, bo mamy blisko 6.000 kont, z czego większość raczej nieaktywna. Tak więc obecnie można sobie jedynie wyszukać kogoś po nicku, albo przejrzeć listę kontaktową, która z założenia miała być listą tych co chcą być jakoś łatwo namierzalni.
A do czego byłaby potrzebna lista wszystkich ? Może da się tą potrzebę jakoś sensowniej zaspokoić ?

> chyba jest sposob z formatem zapisu hex na stronach?

Tego chyba nie zrozumiałem. Można prosić o rozwinięcie tematu ?

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-28 00:41:36 /


Kolega robs chyba pomylił pewne pojęcia :). Z tego co wiem "nie ma sposobu na zapis z formatem szesnastkowy na stronach".

Chyba, że ja też nie zrozumiałem pytania :).

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-28 00:58:00 /