logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Już nie mogę się doczekać....

Już nie mogę się doczekać....

Cholerny świat..juz mam wszystko w moim capriku,tylko brakuje mi czasu poskladać wszystko do kupy.Musze sie wyżalic na forum,bo moja babeczka ma juz dosyć mojego jęczenia.Na zewnątrz coraz cieplej,coraz ładniej,a moja kapryśia stoi dalej w warsztacie i czeka na poskładanie jej w całość.och jaki ten świat jest okrutny...

m.i.c.r.o.n. / 2004-04-15 15:57:45 /


ja to się tak zastanawiam, bo troszkę mnie irytuje nazywanie samochodu kapryśną... w zasadzie to powiem szczerze, że sama nazwa Capri jest lekko dziwna... to tak jakby nazwać furę Ford Barbie i go pomalować na różowo :) a nie na czarny mat... nie to że się czepiam, ale w ramach tego typu wątku wyrażam tylko swoją opinię :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-15 16:26:19 /


skoro taki watek to i ja sie wyzale mam juz dwie ladne jedyneczki z czego jedna jest juz prawie na chodzie i jak dobrze pojdzie bedzie w czerwcu smigac a tu.... brakuje papierka umozliwiajacego dalekie podróze - normalnie jestem jedyna osoba w rodzinie ktora ma dwa samochody a nie ma prawa jazdy to dopiero zal sciska :(

ziutoon / 2004-04-15 16:33:38 /


apropos Barbie!!!!swego czasu jak jeszcze jezdzilem na zawody downhillowe to mielismy z kumplem pomalowane rowerki wlasnie w barwach Barbie z gadżetami Barbiowskimi!!wszystkim oczy wyłaziły.nazywaliśmy siebie "BBT" "BARBIE BIKE TEAM"

m.i.c.r.o.n. / 2004-04-15 16:52:49 /


No co do nazwy,to fakt-jest troche nietypowa:)
Jak mówiłem kolegom jaki wóz mi sie podoba i chce kupić to oni nazwe Capri kojarzyli tyklo z wyspą dla zakochanych .....
Ale mnie nazwa się bardzo podoba nie chciałbym innej."Caprycha" ( tak po polskiemu) też fajnie brzmi.

Trophy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-15 22:53:33 /


m.i.c.r.o.n....buhahah dorosnij....hehe "BBT"....dobre:))
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-16 11:06:58 /