logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Przeprosiny.

Przeprosiny.

Pragnę przeprosić trzech zacnych członków tej społeczności, t.j. Szajbę, Maciaska i Camaro za zakupy na kreche i niemożność spłacenia zobowiązań (miejmy nadzieję krótkotrwałą).

Niestety w życiu nie wszystko idzie zgodnie z planem, a ja byłem dziecinnie naiwny :( ,a najtrudniej jest się przyznać do błędu przed swoimi (jeżeli wolno mi tak mówić).

Przepraszam.

Dziękuję Panowie i podziwiam Was za cierpliwość.

Postaram się jaknajszybciej Wam zadośćuczynić.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-16 00:12:47 /


ja moge potwierdzic ze jasio wie co mowi :) sprzedalem mu kiedys plyte asusa :) ciekawe czy działa :)

Jabol / 2004-04-16 00:16:54 /


gdyby taj jeszcze wiekszosci znany pan A. tak mogl i chcial napisac.........ale takim jak on to przez gardlo by nie przeszlo.....
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-16 11:02:03 /


...a jakiś czas temu były durne posty typu "obywatel Szajba", a tu proszę :)
bo ci w/w ludzie to zacne członki ... klubowe, rzecz jasna ;)
Tylko z torbami ich nie puśćcie!

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-16 14:14:22 /


Brava dla 1379!!!
Sprawy nie znam, nie mam pojęcia jak zaszło itd., ale brawa dla 1379 za odwage!!!

Oraz za to, że własnie tacy ludzie którzy podchodza do sprawy w ten sposob zasługuja na szacunek i to Oni umacniaja wiezi w klubie!!!

Od teraz 1379 jak coś potrzebujesz wal smialo! kasa nie jest ważna! Zawsze jest tak ze raz jej nie ma a raz jest!!!

Pozdrawiam SKUN

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-16 15:00:04 /


wtrace sie choc nie chcialem
Skun - kasa nie jest az tak wazna ale jak na razie to ja nie widzialem mojej kasy ani gratow ktore sprzedalem takze
a to juz przeginka.... nie???

Maciasek_3M / 2004-04-16 15:07:32 /


Mowie macias nie znam kompletnie sprawy! A to jak zostało tu przedstawione to zasługuje na +. Ale jak mowie nie znam i sie nie bede wtrącał!!!

P.S Ale fakt jak sie nie ma kasy to mozna ustalic termin np w ratach splaty lub poprostu oddać rzeczy!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-04-16 15:31:03 /


Miałem kiedyś ciekawą przygodę. Niektórzy pytają czasami jak się kupuje z zagranicznych aukcji, zwłaszcza z eBayu i czy to mądry sposób wysyłać gotówkę w liście. Wiele takich operacji nie robiłem, ale tylko jeden raz mi się zdarzyło, że kasa po drodze wyparowała. Mimo to Niemiec wysłał mi dwie książki "na krechę", a dopiero potem zapytał czemu pieniędzy nie dostał. Miło z jego strony, nieprawdaż? Oczywiście, sprawę wyjaśniliśmy sobie, odpowiedział żeby się nie spieszyć z zapłatą, skoro to takie ryzykowne i rozliczymy się "przy okazji", w końcu okazja nadeszła, zrewanżowałem się stosownie i sprawa zamknięta.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-16 15:38:39 /


to ze kolega wysyla przeprosiny jest jak najbardziej ok ale czekam az kolega odesle graty wtedy uznam sprawe za mniej wiecej ok

Maciasek_3M / 2004-04-16 15:42:34 /


a mnie raz wyrolowal jeden z helmutow na ebayu, wyslalem mu kase i wyparowal, ma zablokowane konto na ebayu ale co z tego
na szczescie tylko jeden sie taki trafil na okolo 300 wiec statystyka jest dobra


a co do 1379 to chyba sprawa dla samych zainteresowanych

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-04-16 18:57:15 /


sprawa w dalszym ciagu nie zostala zakonczona przez Jacka tzn. oddal mi tylko czesc pieniedzy, z przykroscia wypominam mu to na tym forum...

Maciasek_3M / 2004-05-17 14:38:54 /


niniejszym oswiadczam ze Jacek uregulowal swoj dlug wobec mnie

Maciasek_3M / 2004-05-20 13:18:10 /