logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » wycinka

wycinka

Mam dziobaka.
dzieki uprzejmosci kumpla mam mozliwosc wyciecia potrzebnych elementow z budy od Taunusa MkIII.

I teraz pytanie:
jakie elementy moge wykorzystac???

najbardziej zalezy mi na podszybiu a nawet fragmencie podszybia od strony kierowcy czy jest takie samo czy nie??

pozdrawiam

♠MAD♥DOG♠ Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-19 09:53:37 /


no, co jak co ale to ladnych pare lat roznicy pomiedzy tymi modelami i nie wydaje mi sie aby cos tak poprostu z marsza pasowalo z mkIII do dziobaka. spotkalem sie z tymi modelami a ze potrafie prawie wszystko z arkusza wygiac to nie bawie sie w montaz elementow pewnego auta do zupelnie innego modelu.

mkII do mkIII i odwrotnie - to jeszcze przejdzie ze wzgledu na duze podobienstwo

pozdrowionka

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-31 11:39:49 /


zależy ja wysoko chcesz ciąć słupek. T II to prawie dokładnie dziobak obudowany innymi błotnikami, ale w T III papudraki podnieśli dach do góry (dlatego T II przy T III wygląda jak żaba) i mogą ci się nie zgadzać kąty podszybia.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-31 15:47:24 /


Granadziaż a czasami nie jest odwrotnie?W III szyba jest o pare mim.mniejsza niz w II.

aro / 2004-05-31 15:53:39 /


ż - rz sory.

aro / 2004-05-31 15:54:59 /


Nie, Taunus II ma dach nizej niz III.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-31 20:00:22 /


tak..taunus mk2..ma fajne szybki...zwezajace sie...a mk3..bardziej kwadratowe..i ma wyzej linie dachu posiagnieta

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-05-31 20:12:20 /


szyba przednia do MK III jest 3 cm wyzsza
jak dobrze pamietam to mkII 55 cm na srodku a mkIII 58 cm(wym nie jestem pewien na 100%)
ale trzeba jeszcze brac poprawke do kombi bo ma ta mniejsza
wiec dach w kombi zostal stary tylko tyl sie zmienil hehe kombi
pisze mk III ale to po to by bylo wiadomo o co chodzi

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-05-31 22:53:38 /