logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » DRIFT CUP POZNAŃ 25.04.2010

DRIFT CUP POZNAŃ 25.04.2010

wybieracie się tam?? a moze ktos z klubowiczów startuje ?? http://blubry.pl/wydarzenia4535,toyo_drift_cup_2010__driftingowe_mistrzostwa_polski_.html

Paul McKlusky Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-21 13:38:13 /


Nie chcę być niegrzeczny, ale na YTP wlot jest gratis... A tu trzeba płacić za oglądanie 'arabów'... A jak ustawialiśmy próby przed ostatnią imprezą to się odbywał trening drifterów. Nie chcę być niegrzeczny (ponownie), ale tam nie klimatu dobrej imprezy. Przynajmniej nie naszego klimatu.

Ale za to zachwyt dzieciaków w dresach na trybunach bezcenny...

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-21 13:43:46 /


TRUE TRUE

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-21 13:56:27 /


Man - jesteś taki niegrzeczny :P

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-21 15:12:46 /


Ja tam bym wolal czasami ogladac te dresy niz niektorych na YTP ;P

Mysza liil (EM) / 2010-04-21 16:50:58 /


a ja tam drift uwielbiam, sam bym swoje auto chętnie przerobił na drift maszynę ale po co skoro nie ma gdzie pośmigać, zawsze staram się być na rundę w Koszalinie bo tam jest ode mnie najbliżej i w tym roku też będę...a na YTP też nie brakuje dresów i jest ich tam całkiem sporo

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-21 17:59:08 /


Na YTP dresiarskie ryje w zasadzie w teamie BMW i trochę u Opla czyli standard :)

Konar / 2010-04-21 18:04:43 /


Ale ja nie mam nic przeciw dresom. Żal mi jedynie tych 14 latków, co w brudnych dresikach z 4 paskami starają się mówić poprawnie łamaną polszczyzną.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-21 18:16:41 /


drift był spoko jak to sie zaczynało u nas, teraz to już żenada. tory cały czas te same, trasy te same , ci sami wygrani.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-21 19:32:29 /


Zatem wyszło, że ja jadę bo zabieram się z ekipą z Łodzi.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-23 21:17:24 /


byłem dzisiaj na kwalifikacjach i po zimowej przerwie juz sobie przpomniałem dlaczego ten sport tak bardzo mnie irytuje. Jeden kolega z Poznania jechał i go najnormalniej w świecie oszukali... oceny z kapelusza jak zawsze, a sędziowie (główni i flagowi) ślepi albo niedorozwinięci... Ten sport wcale nie śmierdzi (pachnie, jak kto woli) spaloną gumą tylko układami układzikami i machlojkami!! Jutro też bede, ale tylko dlatego że nie mam nic innego do roboty i nie musze płacic za wejscie, tak to bym to olał..

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-25 00:10:04 /


Nie nadużywałbym tu słowa sport.
Drift to fajna zabawa i tyle.
Ktokolwiek widząc popisy drifterów myśli że to wymaga jakiś kosmicznych umiejętności jest w błędzie.
Prawdziwy kosmos to takie przejście zakrętu,że uślizg jest wynikiem totalnej prędkości.
Dlatego tak lubię wyścigi górskie:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-25 08:05:31 /


Każdy sport jest dość fajny - o ile reguły są uczciwe a sędziowie nie są stronniczy....

Jeśli dają noty za nazwisko , albo za auto driftera a nie za sam poślizg który powinni oceniać --- hmm to wybacz...

To tak jakby Kubica dojeżdżał pierwszy a zwycięzcą ciągle był Schumacher - bo dostawał by lepsze noty za styl.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-25 17:26:58 /


Tylko że w drifcie daje się punkty za styl a ten można różnie interpretować.(właściciele różowych maluchów tez są przekonani ze go mają) Piotrek oglądałem Twoją zimową bujankę w górach i respect. Na śniegu wiele trudniej o zmianę klasyfikacji poślizgu z kontrolowanego w niekontrolowany.

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-26 22:10:57 /


Napewno powinno się oceniać styl poślizgu - czyli wychylenie, stopień kontroli nad autem, płynność poślizgu, płynność zmiany kierunku driftu, ewentualne efekty dodatkowe --- a nie to czym ktoś przyjechał i jak ma nazwisko ... to tyle w temacie :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-26 22:43:51 /


Ja akurat siedziałem na trybunie przy ostatniej fladze i też miałem niestety kilkakrotnie wrażenie że koleś albo ślepy albo jaja sobie robi.

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-04-26 23:42:12 /


Trochę zdjęć :)

http://picasaweb.google.com/MaciejKurczalski/IRundaDPPIDMP2010

Kurczak 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-04-27 20:28:05 /