logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Policyjne Fordy.

Policyjne Fordy.

A tak znalazlem wiec sie podziele:
http://www.pvec.co.uk/photos_ford.htm
Przez czesc tej policji to nawet fajnie by byc zatrzymanym.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-01 00:59:41 /


Fajne bardzo fajne!!!!
Gratuluję bardzo mi się spodobały.
Ale dlaczego auto popełnił tak straszną pomyłkę.
Nazywając SCORPIO MK1 - Jako GRANADA.
No tego to pojąć nie mogę.
Ale super pościk .
A wozy policyjne extra.
Sam bym chciał taką Granadę Policyjną.
Nieżle musiały być podkręcone.
No a te silniki................

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-01 02:08:07 /


bo sie tak na wyspach nazywał Howk

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-01 02:49:41 /


Scorpio mk1 w uk było sprzedawane jako granada mk..3 ot i cała sztuczka.
niezłe cossie & rs :) u nas musi wystarczyc podrasowane mondeło 2.5L

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-01 02:52:28 /


fajne fajne, tylko czemu takie gejowskie kolory? klasa to MK4 Ford Zephyr 3.0 V6 na ostatniej stronie
p.s to juz nasze Nyski i poldolonezy były w bardziej bojowych kolorkach ]:]
pzdro

starrsky / 2004-06-01 03:52:46 /


nie no... wymiatacze. Fajnie sie prezentują z tymi "dodatkami" ;) pierwsze Capri mkI 3000 XL chyba najbardziej przypadło mi do gustu... nie licząc tych dwóch mkII oczywiście :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-01 08:42:10 /


..widzialem naewt w polsce takia granada mk3..:D..na tylniej klapie mial napis "granada"...hehe
a te jedyneczki 3.0 essex..sa boskie...:)

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-01 08:43:16 /


Mam gorącą proźbę.Jak ktoś się orientuje w jakich rocznikach i gdzie wychodziła Granada w bydzie Scorpio(MK3) Coke jak masz jakieś informcje to byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.Potzrebuję tego w miarę pilnie!!!!!!
Zakrzak a jak zobaczysz jeszcze coś takiego albo ktoś może zna kogoś co taklie coś ma to proszę o jakieś materiały!!!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-02 10:10:03 /


Coroner
po prostu ten samochod na kontynencie w latach 86-94 nazywal sie Scorpio, a na wyspach nazywal sie Granada Mk3, nie bylo zadnych specjalnych roznic poza kosmetyka
w dokumentacji fordowskiej nazywa sie to Scorpio/Granada
dla angola Scorpio jest tylko jeden, po 94r okular


camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-02 10:56:07 /


A mam pytanko jeśli ktoś wie????/
Co miały napisane w dowodzie Granada czy Granada/Scorpio

I czy wszystkie miały kierownicę po prawej stronie????
Mam pewien plan i nie wiem czy wypali????
Proszę o rady z góry dziękuje!!!!!!

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-02 19:48:02 /


buahahahaha

no to by chyba musiał być w dowodzie FORD GRANDA ..... hahaha
taki numer z przeszczepem nie przejdzie

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-02 20:02:24 /


I pomyśleć, że kiedyś ktoś będzie szukał danych na temat tego przeszczepu pod hasłem "policyjne" , buhaha......
Muszę Cię zmartwić - napisane mają tylko "Granada" i wszystkie mają kierownicę po angielskiej (prawej) stronie. Wszystkie były wyprodukowane w helmutowie, bo Angole nie produkowali takich duzych modeli Forda już od 1977 r.
Ale kombinuj dalej - jest światełko w tunelu :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-02 20:39:37 /


Nie ten watek, ale sie tak rozwinelo. Jak chcesz "oryginalna" Granade troche nowsza to chyba w Brazylii robili do 1992 roku.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-02 21:18:27 /


Jak oni z tymi kogutami na dachu kogoś ścigali? Przecież musieli mieć opory powietrza jakby wieźli na dachu co najmniej szafę! Jedyneczka całkiem całkiem:) Ale wydaje mi się że były też Mk3 policyjne? Ciekawe czemu się nie znalazły na tej stronie...

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-05 15:11:05 /


Coroner w dowód na wyspach miały wbite Granada bo u nich niebyło pojęcia Scorpio dla tego auta tak samo jak niebito vouxhall/opel tylko vouxhall ...
A co do Grandzi MK3 to mam kumpla który sobie takie cudeńko z wysp przyprowadził śmiesznie jechać za grandzią mkIII:P

gilmor / 2004-06-05 17:26:41 /


a mi nie działa ta strona ;(
ale mam to na pocieszenie :P

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-05 18:27:15 /


No, takiego tajniaka to ja rozumiem!! Fajnie by było zobaczyć coś takiego na ogonie i zaraz potem... lizak:))

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-05 21:07:03 /