logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » PROPOZYCJE DO ROZWOJU 3M FORD SQAD

PROPOZYCJE DO ROZWOJU 3M FORD SQAD

Mam kilka propozycji/pomysłów, licze na to, że także i reszta sie wypowie i może coś sie uda stworzyć i coś z tego wyjdzie.

Dobrze może od początku przez pewien czas byłem ostatnio posiadaczem Forda Scirocco i przez to kilka razy zajrzalem na ich strone i podpatrzylem coś:)

A mianowicie skłądają sie jakąs tam symboliczną sume, co miesiąc TEN KTO CHCE BYĆ W KLUBIE JĄ PŁACI i nie ma że boli, jednak mają z tego pewne korzyści jedną jest to że wynajmuja wpełni wyposażony warsztat i mogą sie tam spotykać i wspólnie grzebać przy swoich autach. Co ważne przy dużym zainteresowaniu klubowym i oczywiście uczciwości samych klubowiczów ułatwia to znacznie zycie i okazuje sie duzo tańsze od wyjazdow do mechanikow!! A co ważne można przez to zgrać lepiej ekipe a po drugie dużo sie NAUCZYĆ od siebie nawzajem!

Drugi pomysł to właściwie pomysł Hoovera by zrobić z specjalnej foli (jestem to wstanie zalatwić) wydruki na tylnia szybe (ktore takze ja przyciemnia) z logo 3M takie jak na flagach. Efekt byłby murowany jak by kilka wypasionych fur w trójmieście z czymśtakim sie pojawiło!!!


czekam na dalsze propozycje....

P.S Dołaczam przykładowe zdjęcie i zrobione na szybko jak moglo by to wygladać oczywiście sam napis był by niże i łądniej zrobiony czy Hoover zapuśći wąsy to sie okarze

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-06 21:06:54 /


Jak dla mnie pierwszy pomysl jest bardziej niz bomba. Juz kombinowalem z wynajeciem warsztatu (dlugo gnebilem babe w biurze PKS'u, czy nie chca wynajac skrawka bylych warsztatow na Kolobrzeskiej - wiec nie chca/nie moga, teraz bede meczyl kolesi przy petli tramwajowej na Zaspie). Wydaje mi sie, ze polaczenie sil bardzo duzo by tu pomoglo. Niewatpliwie kasa ze zrzutki bylaby dobrym argumentem przy szukaniu jakiegos zakatka do grzebania przy naszych bolidach, nie mowiac juz o tym, ze bylby "punkt zborny", ktory niewatpliwie uczynilby zycie latwiejszym.
Co do drugiego pomyslu... moze jak kupie Honde Civic...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-06 21:52:08 /


Olek co do warsztatów przy pętli mialem tam znajomych bo robiłem tam taunusa caly rok wiec moze coś sie da zrobić
A co do hondy Civic hmmm chyba nie zrozumialems pomyslu nie ma być to coś w stylyu Pioneer znacze k nikee itd
zobaczysz jak to na zywo wyglada to moze sie przekonasz!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-06 22:02:11 /


Pomysł warsztatu w pełni popieram, natomiast nie widze loga 3M na szybie (bo mi zburzy koncepcje ;D). Moja propozycja to małe logo na wlewie paliwa, robione techniką airbrush. W sumie to fajny custom by był i w miarę orginalnie.

Orange_3M / 2004-06-06 23:36:40 /


poomysł z logiem z flag na wlewie także mi sie bardzo podoba i uważam, że jest całkiem rozsądnym rozwiązaniem, bo faktycznie całą czarna tylnia szyba nei każdemu musi odpowiadać, a taki znaczek na wlewie był by jakimś i tak wyróżnikiem, może nie tak wrzucającym sie w oczy, ale w sumie to my mamy wiedziec o co chodzi a nie całe trójmiasto!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-06 23:50:38 /


odnośnie Wrocka, to tylko wtrącę, że chciałem taki warsztat/klub zorganizować, ale niestety rozeszło to się bez echa... wam życzę więcej szczęścia i determinacji :)

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-06 23:55:01 /


Poznan team - co wy na to - ja sie na jakis szalet z kanalem chetnie zrzuce

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 00:23:46 /


warsztat bedzie zrzuta okolo po 20-25zl (w zaleznosci od ilosci osob) miesiecznie kto jest w stanie zaplacic?
wpisywac sie:
1 Hoover
2...
3...

A co do wielkiego logo ta tynia szybe
POMYSL HEST REWELACJA
wielkie 3M sqad
i zanczek forda w plomieniach tak jak na flagach
folia z ktorej bedzie to wykonane jest widoczna tylko z 1 strony cos na zasadzie lustra weneckiego w srodku auta nie widac nic czyta szyba
mysle ze niezly efekt taka tylnia szyba z wielim 3m i fodem w plomieniach-pelen old school polaczony z nowoczesna technika:)i nie bedzie to takie drogie, i co wazniejsze naklejane od zewnatrz jasie znudzi komus moze szybko usunac
o sprawy techniczne i cene pytac SKUNA
pozdro

Hoover 3M / 2004-06-07 04:00:47 /


1. Hoover
2. Orange
3. ...


Orange_3M / 2004-06-07 06:26:01 /


Pomysł na klubowarsztat fajny , [logo 3M niestety nie nakleję :) ] , jak ktoś w Poznaniu się pisze to ja chętnie .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 08:19:59 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti $$$
4. Kto następny???

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 08:25:13 /


panowie, mam propozycję małej zmiany planów - ja osobiście w czasach kiedy zajmowałem się terenówkami wynajmowałem z kumplem stodołę w Bielkówku (obok dzisiejszego browaru Amber - wtedy była tam rozlewnia Specjala). Dowcip polega na tym, że za odpowiednik dzisiejszej 100 miesięcznie mieliśmy do dyspozycji 200-metrową stodołę z prądem (3 fazy), i drugie tyle podwórka. W szczycie robiliśmy tam z paroma kolesiami 9 gazików równocześnie. Ja z racji posiadania własnego kąta wypadam z tego pomysłu, ale przemyślcie propozycję ze stodołą.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 08:42:52 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4.Olek
5.next please

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 09:27:31 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. and the next one is .....

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 09:33:14 /


A ja sam nie wiem, z jednej strony bomba pomysł (obecny wygląd mojego taunusa który spowodowany jest moimi początkami blacharsko lakierniczymi pozostawia wieeeele do życzenia), to jednak przy falowości moich dochodów nie mogę zadeklarować się na comiesięczne składki. Wiec może coś a'la karniak dla tych, którzy warsztatu będą potrzebowali na gwałt?
Zaś co do logo, to ja z chęcią, przy obecnym wyglądzie mojego auta, zakleiłbym go w całości ;)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 09:37:30 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. go go go....next!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 09:59:45 /


napewno Macias bedzie za! wienc:
1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. Macias
8...?

a_pach nie wierze ze 20zl miesiecznie nie ustukasz, jak znam zycie to bedziesz sobie w brode plul jak cie wykasuja zaraz za cos w warsztacie

granadziarz to Cie nie usprawiedliwia!;) ja myslalem ze bedziesz naszym goru i bedziesz nam "wykladal" bo jak narazie masznajwieksze pojecie o mechanice
ja zostane specem od laierki:0 albo od brudnej roboty:)

Hoover 3M / 2004-06-07 11:13:17 /


od brudnej roboty spec od lakierki to Orange! :) Dokładnie granadziarz!! Powinienesś nas uczyć zeby został po tobie na tym świecie ślad, a my kwiat młodzierzy polskiej bedziemy przenosić dalej wiedze tajemną!

Dokładnie dodatkowym plusem jest to ze nie beda nas mechanicy kasować! Wiec te 20zł to chbya nie jest tak iwielki wydatek!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 11:33:52 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. michoo
8. next please..

co do foli wolalbym zeby nie przyciemniala ona tylnej szyby bo taka joosz posiadam a nie widzi mi sie rwanie tej badz klejenie droogiej..samo logo uwazam za rewelacje tyle ze ciutke mniejsze powinno byc jak na moje oko.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 11:50:33 /


michoo ta fole kladzie sie na zew!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 11:56:15 /


jak na zewnatrz to kicha.przylezie banda drechoof i po folii...:(((

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 11:58:12 /


zawsze mozemy sie zrzucic jeszcze na te 20 zl za grandziarza :))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:00:57 /


nie do końca po foli bo ona nie wyglada jak by byla out side
pozatym trudno ja zerwać

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:07:34 /


folia jest nie do zdarcia podobno nawet kluczami! jest specjnamy plyn dzieki ktoremu tylko i wylacznie ona puszcza i zlazi jakmaselko innaczej nie da rady,
i jest to lustro weneckie z strony zewnetrznej pikne logo na cala szybe od srodka nic jak czyta szyba

Hoover 3M / 2004-06-07 12:08:54 /


niestety po ostatnim teście folie można podrzeć kluczem jednak wydaje mi sie ze, jestem zdania iż tak samo jak robi sie to ze zwyklej foli samo przylepnej tak jak dreswagony to i tak raczej nie przyjdzie nikomu do głowy (oby!) zeby z tylnij szyby zdzierac

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:10:57 /


no skoro to taki bajer to spoko.tylko ile to ma jeszcze kosztowac??

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:13:24 /


bedzie po kosztach... :) normalnie droga jest ta folia ale bedzie po kosztach aha mozna ja zobaczyc na kilku autobusach w gdansu gdzie cale auto wlacznie z szybami jest jedna duza reklama milka tez ma swoje partnery i combo tym obklejone! i nie sa zdarte jeszcze w sumie nie widzialem zeby ktos to zdarł

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:15:26 /


a co do drechoow to ja nie bylbym taki pewny. nie wiadomo co im moze wpasc do tych lysych pal :(( zobacza ze to FORD a nie bmw i masakra na tylnej szybie gotowa. a taki lajf trzeba miec to na uwadze:((

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:18:01 /


no to zacznij zalatwiac SKUN. przekonales mnie:))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 12:19:26 /


no dobra, wchodzę , ale przemyślcie propozycję ze stodołą pod 3miastem, bo to maprawde dużo lepsze wyjście. Kupa miejsca, a najważniejsze, że nikt nas nie wywali tak ot sobie, bo ktoś przyszedł i zproponował o 100 więcej niż płaciliśmy.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 13:04:11 /


Nooo granadziarz :) A co do stodoły to jest ona jakoś strzeżona?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 13:39:57 /


zwykle stodoły stoją na ogrodzonym terenie rolasa którego psy biegają po podwórku, a i rolas jak dostaje kasie, to pilnuje, żeby wszystko grało. Z lokalnym policmajstrem rozpija sie flaszkę, i problem "życzliwych" sąsiadów rolasa masz z bani.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 13:43:41 /


Jestem za stodolą gdyż bedzie na pewno taniej, i miejsca pod dostatkiem (na kilka furek). Co do nalepki czy mocno przyciemni szybkę i czy trzeba bedzie ją wlasnoręcznie przyciąć ,gdyż narazie bym zafundował sobie do grani???

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 13:52:02 /


w grani moze być troche problem bo ma ona troche dluga szybe w stosunku do wysokości i wtedy moze poprostu logo 3M na środku

Tak czy innaczej prosze o wymiary szyby (w prostokoncie) do:

Capri MKI
(Capri MKIII) z Michem załatwimy
Taunusy
Granady kombi i sedan
...


jeżeli szyba jest trapezem (a z reguły tak jest) to mierzymy dolną (dłuższa podstawe i to ona bedzie stanowiła wymiar na szerokość potem to podoCinamy w przypadku jak szyba jest troche podgieta tak jak np w taunusie sedan czy granadzie sedan to prosze to najlpeiej bedzie jak zmierzycie to przykladajac jakas plachte materiału!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 14:12:36 /


a jak to się ma do kodeksu drogowego ?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 14:23:19 /


wszytko zalezy ile ta stodola km za miastem bo ja tez mam rancho 55km za gdanskiem i tam blaszaka
ale chodzi o to:
1-zeby wszyscy mieli w miare blisko i Ci z Gdyni i Ci z Pruszcza i Ci z Gdanska
2-zeby byl kanal
3-zeby bylko gdzie przejsc obok fury a nie wstawic auto zloyc lusterka i niech stoi

Hoover 3M / 2004-06-07 14:23:47 /


skoro autobusy jezdza z takimi szybami i milki inne to my tez nieppowinnismy miec problemu, a jak bedzie to prosze na priva, cos zaradzimy:)

Hoover 3M / 2004-06-07 14:26:08 /


taka rada zamiast robic X naklejek zróbcie 1 duza, i pozniej po przyklejeniu kazdy indywidualnie moze ja sobie dociac do capri/grani/tauniaka <ale mnie tu nie było>

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 14:32:44 /


coKe pomysł oki ale raczej odpada! po pierwsze nie było by czym tego przewieść maszyna ta drukuje min szerokosc 5M po drugie w takim formacie to jest troche ciężkie po trzecie nie powino sie tej foli zginać! a nie wyobrażam sobie jak przez gdansk przeniesiemy powiedzmy coś 5x5m. Pozatym jest to droga sprawa i nie oplaca sie drukować wszystkiego na raz tym bardziej ze to co do capri nie bedzie paspowalo np do taunusa kombi bo wymiary sa inne....a jak kazdy zamowi sobie indywidualnie to bedzie wszystko oki i logo bedzie mialo troche inne wymiary i czarne tlo na okolo dopasowane bedzie rozmiarami do szyby.

P.S Jak to Cie tu nie było, a kto zostawił te puszki po piwie!!! Haaa?

Co do przepisów to określaja one wszystko do przednich bocznych i przedniej szyby reszte mozna zaspawać ! jak to jest w cieniasach van :P podobnie zreszta jest z przyciemnianiaem szyb

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 14:58:39 /


a jeżeli chodzi o docinanie to jeszcze dodam ze i tak bedziemu musieli je dokladnie dociąc dlatego prosze o wymiary prostokąta!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 14:59:41 /


Granada:
100/60 sedan
100/44 kombi
to są wymiary największego prostokąta jaki wchodzi w obrys okna (górna krawędź trapezu i wysokość)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:09:29 /


niech umrę, widzę, że entuzjazm jest powyżej średniej krajowej, a może to jednak brać 3M tak działa ;) w każdym razie padnę z głodu, a składkę opłacę. Tylko jak to będzie formalnie wyglądało? musimy zepsuć z 3 fury na raz i chajda na ranczo? Czy pojedyńcze usterki również są rozpatrywane? Nigdy nie miałem z tym doczynienia, dlatego pytam, jak to on live wychodzi :)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:13:18 /


dziekuje bardzo granadziarz! włąsnie o takie mierzeni mi chodzi to jeszcze taunusy i capi zostaja..

a_pach :) czesze sie bardzo :) schudniesz troche :P sasa a co do sprawy formalnej to musimy wybrać jedną osobę co bedzie zbierałą kase i pilnowałą opłat za garaż i wyznaczamy jedną osobe ktora sprobuje znaleśc garaż i dogadać sie z włascicielem...

Co do małych usterek to ja to widze tak, że dorobimy klucze (powiedzmy la jednej osoby z kazdej cześci) Sopot, Gdynia, Gdańśk, Pruszcz...kogoś kto w razie czego może poświęcić chwilke by je przekazać komuś zainteresowanemu....no i wszystko małe duze usterki


Do zbiorczego kasy widze tu Maciasa bo to odpowiedzialny człowiek :)
A co do garażu to ja mogę sie tym zająć...tylko musimy ustalić ile max miesiecznie za niego możemy dać oraz co musi miec: kanał, narzedzia, oświetlenie.....słucham dalej

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:20:07 /


wyciągarka, sprężarka, migomat :)) albo robota z GM ;)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:22:30 /


dorzucam jeszcze fotke jak to wyglada ta folia!

a_pach :) tylko nie podałeś ceny max :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:29:37 /


jezeli ma to byc jakis garaz to widzialem ostatnio sporo ogloszen w anonsach.szukalem gloownie we wrzeszczu i sopocie a ceny wahaly sie od 160-250zl za garaz z kanalem i pradem ,murowany. jeden to nawet mial 40m^2 ;))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:38:55 /


a co do mierzenia szyby to myslalem ze to ma byc prostokąt o wymiarach- dluzsza krawedz trapezu(dolna)/na wysokosc,bo chyba chodzi o to by po wycieciu folia pokryla cala szybe???

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 15:41:34 /


no michoo i tak tez jest zeby folia pokryla cała szybe!

A gdzie był ten 40m2?


A tera dorzucam kilka projektów na szbybe granady bo jak narazie mam te wymiary

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 16:01:59 /


z racji tego że granady i taunusy maja szersze szyby i nizsze niz capri to wrzucilem troche inne projekty zeby nie zostaly jak by to mialo miejsce przy normalnym projekcie po bokach czarne miejsca!!! a co do miezenia to najdluższa (dolna podstawa i wysokość)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 16:04:36 /


nalepka super , ale zmienie temat , bo czas nagli :KTO JEDZIE NA LITWĘ???
KAMILA

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 17:02:02 /


to jak Ty KAmila poza tematem to ja też troszecze poza konkursem :) Tutaj mamy coś specjalnie na Hoovera szybe :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 18:37:41 /


hoover sie oocieszy

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 18:46:48 /


noo ba :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 18:52:57 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. michoo
8. Joko666

A co do naklejki to ja bym sie pisał no i garaż SUPER pomysł bo ja u siebie mam tyle do roboty ze nie musielibyscie dorabiac kluczy i go zamykać bo ja siedzialbym tam 24h/24h

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 19:02:38 /


Jezeli chodzi o nalepke to ja podziekuje, nie to zeby nie chcial byc z Wami indentyfikowany ;) Nie lubie poprostu nalepek a tym bardziej ciemnych szyb.

Natomiast garaz to fajny pomysl, tylko ze musi byc duzy, na min. 2 fury mysle, bo nawet jak bedzie stala jedna to sie musi gdzies 10 kolesi zmiescic tez, 3 skrzynki piwa itd (aha, moge dac fotele do garazu, bedzie jak w Top Gear ;) Poza tym, co bedzie jak sie akurat sypnie 5 fordow (co jest mocno prawdopodobne ;) i trzeba bedzie ciagnac slomki kto teraz naprawia. No i trzeba by dorobic komplet kluczy dla kazdego, zeby nie trzeba bylo sie szukac jak bedzie olej trzeba zmienic :) A to czy sie pisze to powiem jak uslysze cene dokladna za miesiac.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 19:39:09 /


wienc tak!
garazem moge sie zajac nie ma problemu,ale niech kazdy szuka i najlepsze oferty zglasa do tego watku pojedziemy cala ekipa obejrzymy wybrane najlepsze miejsca i zadecydujemy

KLUCZE dla wszystkich co zaplacili-bez wyjatku

jeden adnim-u niego trzeba zglaszac kazda wizyte w garazu zeby nie bylo(regulamin sobie pozniej zrobimy)co wyelminuje sytuacje: kto byl ostanio i klucz mi przelozyl:)-zglasam sie na admina

fotele kanapy SUPER sprawa bedzie mozna przyjechac posiedziec popatrzyc nawet na rozlozonego forda i zrelaksowac sie(powiesimy jeszcze po feldze na scianach:)


usterki robimy tam kazde od najmiejszych bo najwieksze bo to nasz garaz!

jak zobaczylem pierwszy projekt to pomyslalem : ale ch....kiepski:)
mial wygladac identycznie jak flagi 3M sqadu a SKUN zaczol kombinowac
ale ta specjalnie dla mnie jest wyczesana nalepa-tyle ze zglaszam do glosowania wniosek 1szy ustep 1szy zeby skład zamienic na SQAD tak jak na flagach

pozdro

Hoover 3M / 2004-06-07 20:08:45 /


Hoover zdaje sie że ty masz kanapy na zbyciu :P

A co do SQAD to juz to było wałkowane przed SO co ma sie znaleść na flagach i na flagach jest skład!! (Maciasa pomysł)

Co do nalepek to są na auta typu grania i taunus (czytaj uważnie) bo one maja zdecydowanie niższe i szersze szyby i taka sama werja jak np na szybie capri była by bez sensu bo cale logo bylo by po srodku a po prawej i lewej masa czarnego miejsca !!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 20:13:40 /


Macias nie jest dla mnie autorytetem:)tylkowspolnikiem
a ostnio mu wytlumaczylem i sqad sie nam bardziej podoba ale niech sie wypowie reszta ostatecznie sklad tez moze byc-jak sadzicie?

Hoover 3M / 2004-06-07 20:41:03 /


mysle ze wersja 'sklad' byla najlepsza i nie ma co udziwniac,bo skoro chcecie to moze 'scwad'. nie robmy z klubu 'tweety gangu'

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 21:04:18 /


no chyba ze joosz na zawsze zostawimy nazwe '3M SQAD' jako logo klubowe i nie bedziemy mieszac ze 'SKŁADEM'

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 21:18:07 /


skun a gdzie Capri pl ???

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 21:47:05 /


Faktycznie przydalo by sie logo capri.pl......... Jak dla mnie może zostać "SKLAD". Hoover wspominales o komplecie wypoczynkowym, idealnie by sie komponowal w garażu . :)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 22:00:06 /


nie przesadzajmy nie roobmy z tego choinki albo reklamy jakis firmy. to ma byc logo, symbol. niepozorny i skromny. im mniej napisoow tym lepiej.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-07 22:26:31 /


Teoretycznie nie mój cyrk, nie moje małpy... Zwykle wypowiada się w takich kwestiach Segal, ale tym razem polała albo przyspała :).
Jeśli ten "anglobrzmiący" SKŁAD ma być czytelny dla obywateli swiata, to nie SQAD tylko SQUAD.
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-07 22:36:30 /


popieram micha im mniej tym lepiej -poztym mozna zrobic indywidualnie kto che ten ma dole bedzie mial male capri.pl kto nie to nie bedzie mial

sqad - w tym cala beka
ale moze zeczywiscie sklad neich zosanie bo widze ze wiecej jest ludzi powaznych niz bekowych:)

Hoover 3M / 2004-06-08 00:49:27 /


zrobcie "3M skrzat" ;P
do krk4m coke okupowal kompa i dopiero teraz czytam :) przychylam sie do twojej propozycji ale jak chca z bajerem, to sie nie wtracam.(mnie tu nie bylo)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 01:17:41 /


jeśli ma być "z bajerem" to jestem za pomysłem krk4m-a, czyli SQUAD
a jeśli po polskiemu to SKŁAD

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 08:27:13 /


jak Wam ze stodoły wyjdzie tylko wspólny garażyk, to ze SQUADU może wyjść ... składzik :)

Jak jakaś mafia będziecie jeździć po 3M, ale kolegów bez znaczka będziecie poznawać, co? ;)

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 08:55:50 /


ludki to nie jest problem i to narazie naprawde nie jest ważne bo czy to ma być sQuad Sqad Skład skrzat itd nie ma znacznie bo to jest jeden ruch na klawiatrzue zamast sie nad tym rozwodzić prosze pomierzcie szyby a co do tych projektów niżej to i tak są one po raz kolejny móie ze na taunusy i granady! na capri zostaje normalne logo, co do wybierania na nim tereści nie może byćtak jak hoover chcesz bo było by to bez sensu, każdy powinien mieć to samo...


Co do loga capri.pl to Michoo ma racje, fakt że jesteśmy częścią capri.pl ale jak na logo to bedzie za dużo! Jak ktoś bedzie miałochote to może sobie dolepić PL-ke z capri.pl.

Co do bekowych i poważnych ludzi :) sasasaasasa normalnie co to za podziały!!! "Mam sQad jestem bekowy, a nie tak jak ty poważny z tym Twoim sKładem.....dziadku trzeba mieć fantazje!!!"

Ja osobiście byłem za Sqad-em jednak przegłosowany został Skład na flagi i nie ma sensu chbya tego zmieniać!

Tak że nie dyskutujemy narazie nad tym jaka wersja jezykowa bedzie tylko nad garażem............

Aha kto sie zgłąsza na pierwsza nalepe? cena po kosztach materiału to 80zł za 1m2. wydruk za darmo!

No ba pewnie że jak mafia, a co do rozpoznawania kolegów to będziemy tak jak w Mad MAxie, jak ktoś wiedzie na nasz teren to .............bum!!! Auto rozbijemy benzyne spuśćimy włąściciela na Stogi w nocy zawieziemy i wyrzucimy!..............a jak z tego wyjdzie to pójdziemy z nim na pifko :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 09:05:10 /


dla mnie ma być capri.pl i to duże a nie małe. W końcu dzięki temu się w ogóle poznaliśmy.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 09:22:07 /


ja biore pierwsza

Hoover 3M / 2004-06-08 10:33:29 /


dobra biorąc pod uwagę że każdy chce inna nalepe!! To podejme sie tego ale na pifko chociarz licze!!!

Bede robił dla każdego indywidualną jednak motywy typu 3M, czarne tło, czerwone płomienie zostają takie same co do reszty to co chceta, ale to prosze na gg: 4550020 i idnywidualnie bedziemy robić!!! Hoover już się zgodził na panienke! nie ma problemu pójdzie jako pierwsza! Aha na wszystkich wpisuje SKŁAD zeby bylo tak jak na flagacvh i bez zbednego mieszania!!!


Na sam koniec wrzuce do tego wątku to co znajdzie sie u każdego na szybie tz indywidualny projekt!

Tak że zamówienia czas zacząć!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 11:38:01 /


ja druga

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 11:54:24 /


A ja i tak airbrusha sobie pi*%$#@nę hheheh :D
PS Jestem za 3M SQUAD, ale kto tam będzie słuchał biednogo Oranga... ;)

Orange_3M / 2004-06-08 12:04:24 /


nikt :>

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-08 12:16:40 /


mlodzierzy zostawiam Was, nie rozrabiajcie:) teraz to i Maciasa nie ma co by Was pilnowal hahaha

Hoover 3M / 2004-06-08 13:00:57 /


Projekt dla Kornika....nie odezwal sie na gg to wrzucam go bez uzgodnienia moze bedzie pasować!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 14:11:48 /


SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 14:12:58 /


Skun, spróbuj bez płomieni, bo w granadzie i to kombi, to trąci wiochą.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 14:15:48 /


granadziarz wejdz na gg to ustalimy szczegóły.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 14:30:38 /


projektos dla Gutiego!! zostanie tylko zmieniona czcionka która jest napisane Guti...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 15:20:39 /


SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 15:25:39 /


teraz projekt dla Michaa i zatwierdzony przez michaa :)

P.S Z tego wyjdzie normalne zoo :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 18:59:45 /


A mozna zamowic nalepke na szybe taka zwykla? Ok 10x10 cm ? Bo tez chcialbym miec jakies 3m i zwierzaka :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 22:02:26 /


hmm to porponuje przyjedziesz do mnie nagram Ci na plytke projekt jaki bedziesz chciał w przeciągo 15 min go zrobie i na drukarce atramentowej na foli samoprzylepnej wydrukujsze bo niestety te maszyny sa do wydrukow wielkoformatowych nasz rekord a zarazem rekord polski to banner o rozmiarach 150m na 10m :) sam widzisz ze nalepka 10x10 cm jest srednim pomyslem na drukownaie na tej maszynie ale jezeli bedziesz mial ochote to nie ma sprawy wpadaj z płytka projektem sie zajme

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-08 22:39:11 /


a ja tylko
"MC" to to samo co "3M"
i wiemy o co chodzi, no moze nie wszyscy :D:D

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-09 00:57:53 /


zrobiłem sobie :) mam nadzieję, że nie naruszyłem żadnych praw? szukam teraz tylko transparentnej folii samoprzylepnej. mam dostęp do kolorowego lasera dosyć wysokiej klasy, więc jak ktoś jeszcze się pisze na nalepki to proszę :)



P.s. SKUN, a może ty masz folię na zbyciu?

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 14:15:10 /


no i po ptokach :( mój "laser" nie działa, ale nadal mogę wydrukować to na atramencie.

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 14:28:18 /


Ojjjj a_pach naruszyłeś setki praw!! począwszy od praw dziecka a kończąc na prawie do bezpłatnej opieki zdrowotnej :)

Mam tylko delikatne sugestie :) jasne tak może Ci sie bardziej podobać tylko zeby napis A_PACH był minimalnie niżej aaa i jeszcze jedno :) jeżeli to ma być na tylnia szybe to tak czy siak musisz mi wysłąć tego apacza :) i powiedzieć jaką czcionką robiles napis bo to co pojdzie do wydrukowania jest tak z 20 razy wieksze :) wiec projekty do wydruku zajmuja mi srednio 45MB sztuka :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 15:30:48 /


aaaaaaaaaa zapomniałem :P co do foli to nie ma problemu :) na stanie nie mam ale pewnie moja rodzicielka w sklepie u siebie ma :) i pewnie ma tez takie specjalnie do wydruków atramentowych :) ale nei na 100% a jak nie ma to 3-4 dni i bedą
:)

Zapytam sie dziś lub podjaje adres

Sklep dla plastyków Raffi
ul.Wyspiańskiego 21
80-434 Gdańsk Wrzeszcz

tel. 341-98-64 można sie zapytać :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 15:38:35 /


:D
poprawione, ale ja również preferuję tylko litle nalepkę.

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-09 15:39:24 /


Znalazlem fajn ogloszenie, ale jak zwykle jest jeden minus...
50m^2, na warsztat samochodowy, z kanelem, ogrzewany, telefon :), strzezony teren... 900 zl :| Gdansk Wrzeszcz.
Chyba troche przy drogo cio ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-10 13:21:38 /


Jakby bylo nas ze dwudziestu, to cena jest od biedy do akceptu, ale tylu to cheba nas nie budzie...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-10 14:05:44 /


A ja nadal wzywam mobilnych do poszukania stodoły. Chodzi głównie o powierzchnię magazynową. Taki np. Kornik mógłby przytargać swojego tauniego i go porzeźbić nie martwiąc się o to że ktoś chce podłubać w swoim samochodziku.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-10 19:51:26 /


Tak mnie naszło może w Poznaniu założymy "PYRKI" lub "ZIEMNIAKI" ogólnie bardziej jestem za wersją drugą.
:):)

Albi_Poznan / 2004-06-10 19:57:05 /


Do tych co chcą nalepki or sth.-> specjalnie dla 3M sQuadu zrobie airbrushe po kosztach. Kto chce?

Orange_3M / 2004-06-10 21:05:43 /


ja :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-10 21:12:33 /


Ja (: .............

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-11 09:42:17 /


Gościu , nie wiem jak Ty ale ja sobie na Capri naklejki "Pyrki" nie nakleję :)
Za to fajnie by było jakiś Team poznański zorganizować , łącznie z siedzibą .

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-11 10:26:30 /


ja tesz chce orange!!

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-11 10:36:56 /


To się zgadamy na GG, coby (<- Segal interwencja?) foruma nie zaśmiecać.

Orange_3M / 2004-06-11 17:30:51 /


Airbrush będzie wyglądać mniej więcej tak.
SKUN->pozwoliłem sobie trochę zmienić flamesy :>

Orange_3M / 2004-06-12 18:56:59 /


wrocilem!
orange 2 for me(te miniaturki)

granadziarz a co z ta stodola co wy wynajmowaliscie?
gdzie to bylo konkretnie?

panowie nie robcie wsi, jestescie w 3m squadzie to solidaryzujcie sie z reszta duza nalepa na tylniej szybie a nie mala nalepeczka!
jak bedziemy robic kurtki(bejsbolowki)z logo 3M za rok np to wy poprosicie o nalepke na kalesony?

garaz bylo by najlatwiej znalesc gdzies w centrum zeby wszyscy mieli blisko a o stodole bedzie ciezko w centrum:)
powiedzmy ze szukamy czegos do 150-250zl miesiecznie niech kazdy cos poszuka damy cyne ze spotykamy sie np w srode na pasie i kazdy pokaze co znalazl

Hoover 3M / 2004-06-12 22:32:40 /


Hoover, taka kurtke to ja bardzo chetnie, ale za ciemna szybe z wielka nalepka dziekuje, za bardzo mi sie z "blaupunkt" kojarzy.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-13 00:03:35 /


A ja odrazu zaklepuję nalepkę na kalesony ;)

Orange_3M / 2004-06-13 02:55:51 /


a ja za airbluszcza na razie podziękuję :) bo pewnie za jakiś czas będę szlifował dane miejsce, albo zrobię coś jeszcze brzydszego :D tak, że będę dalej obstawał za nalepką.
Co do zaklejenia tylnej szyby to mimo jek najszczerszych chęci nadal pasuje mi to tjuningu, a ja dążę do limuzynowości, czyli od tego do czego taunus jest przystosowany :)
Kalesonów biorę 3 sztuki :)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-14 10:46:11 /


jestem z wami cokolwiek nie robicie hehe...
wiec wypowiem sie co do nazwy 3M Ford Skład ktora urodziła sie na potrzeby SO 2003
pierwotnie był to 3M Capri Skład ale Patryk juz wtedy smigal Granada wiec wypadało to zmienic i tak w mojej glowie powstał 3M Ford Skład i to własnie SKŁAD a nie quad czy co insze wiec prosze o uszanowanie ;)
mamy juz flagi zlotowe wiec nie wypada łamac konwencji a co do upychania capri.pl to raczej za duzo dobrego na raz no i znow kloci sie z innymi fordami a wlasnie kto z posiadaczy capri nie ma jeszcze ramek klubowch???

Maciasek_3M / 2004-06-14 20:35:25 /


A mi zaklejenie szyby pasuje, bo i tak chciałem to zrobić w karawanie, tyle, że mi do karawana płomienie pasują jak świni siodło.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-14 22:29:07 /


granadziarz i nie ma problemu chetnie zrobie Ci indywidualny projekt jednak zeby coś pozostało zachowane z reszty płomienie mozna czymś innym zastąpić tylko co konkretnie byś sobie zyczył:)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 00:17:06 /


Jak to co ? Do karawana to tylko wience, girlandy i krzyzyki srebne :D

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 01:57:20 /


no i najwazniejsze: trumna ze zwlokami ;)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 01:59:21 /


jak dla mnie moą być odciski bieżnika opon. Z resztą propozycję dostałeś emilem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-15 16:27:43 /


Co z tematem GARAŻ?
Inicjatywa ciekawa, ale gdzieś się rozmyła.
Uważam, że należy od czegoś zacząć, na początek taki, który pomieści dwa samochody. A ponieważ bedzie tam pozostawiany również sprzęt, z odpowiednim zabezpieczeniem przeciwkradzieżowym. Jeżeli pomysł wypali (a nie się wypali), to może będzie warto pomysleć o sformalizowaniu działań i powołac stowarzyszenie - trochę to kłopotliwe, ale niesie sporo korzyści.

mtango / 2004-06-15 22:19:50 /


http://www.capri.pl/forum/40cf777017ffe&t=323030342d30362d31352032303a32363a3130

Hoover 3M / 2004-06-16 00:35:15 /


może się pomyle ale ......
9). patryk.......
pisze sie na garazyk bo mnie ostatnio burak wyrzucił z garażu bo zobaczył ze stoi tam autko bez tablic rejestracyjnychi duża ilośc gratow. przestraszył siezę to dziupla i tyle z tego mam. także jestem ze i wysokośc składki jest całkiem promocyjna. do zobaczyska. dzisiaj.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-16 12:57:29 /


dorzucam forsę do garażu - chociaż i tak rzadko będę bo jestem z Wejherowa, ale pomysł spoko.
pozdr.

baaati Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-17 22:45:04 /


wyszlo tak:)
podobno niezle

Hoover 3M / 2004-07-07 00:41:22 /


a jak sprawa garażu ?

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-07 08:28:17 /


Więc tak... oto lista najbardziej godnych zainteresowania ogłoszeń z anonsów z dnia 07.07.04
http://www.a_patch.mania.pl/garage.html
Dobrze by było, aby ludziska, którzy mają najbliżej do wybranych miejsc po prostu je sprawdzili. Ja biorę Zoppott i może Gdynie Oksywie.
Co do hal... tu sprawa nie jest taka łatwa. Spółki podległe PKP na "normalnej" drodze negocjacji, chcą ok 9zł/m2 co przy minimalnych powierzchniach 100m2 przekracza nasze możliwości. A nawet jeżeli, to trudno o pomieszczenie idealne na warsztat. Najczęściej są to magazyny z rampami. Na tym kończą się moje konszachty. Teraz mogę czychać jedynie na okazję :)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 12:00:32 /


ok ja sprawdze gdansk
2 adresy bo 3ci jest obok skuna

ja zobacze wzg Mickieiwcza i Kartuska

Hoover 3M / 2004-07-07 12:32:22 /


moim skromnym zdaniem ten z osowej 64m2 prezentuje sie super... a tak w ogole to nalezalby sie pospieszyc bo mam kilka pilnych zaprawek do zrobienia (w czym licze Apache mi pomozesz, w koncu Twoje auto to reklama zaprawek :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 16:00:09 /


ja chciałem sprawdzic wzgurek mickiewicza ale jak juz hoover zarezerwował to ja nic nie sprawdze tylko poczekam az wy sprawdzicie ;)

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 16:07:40 /


róg Malczeskiego i Kartuskiej juz nie aktualne ktos nas ubiegl,
teraz jade zobaczyc ten na Mizkiewicza umowilemsie za 30 min z wlascicielem
3mx7m prad, kanal(płytki) budynek wolnostajacy osobne wejscie dyspozycyjnosc garazu 24h na dobe

Hoover 3M / 2004-07-07 17:01:40 /


OK PANOWIE nareszcie jest garaz!!!!!
moze jego wystroj to nie ludwik XVII ale powiesi sie falge 3m skladu na scianie i bedzie GIT

wienc tak:

Mamy jak by osobna posesje

czyli podworko +garaz ogordzone i zamykane na brame

garaz jakies 6 duzych krokow na 3m
kanal rewelacja szeroki i gleboki
na suficie hak (podobno wzmacniany belka w stropie) zeby mozna bylosilnior wyciagac

oglonie wejdzie tam jeden samochod i kanapa zeby browarki pic i medrkowac
mozemy sobie go wymalowac jak chemy nawet w kropeczki
wienc damy czadu:)))
wszytko zamykane mozna zostaic narzedzia

na podworku(wjezdzie do garazu)moze stac drugie autko i tez mozna grzebac

wlasciciel powiedzial ze 200zł za miesiac jak chemy stawiac autka jak grzebac bedzie trzeba dorzucic jakiegos grosza za prund(moze zalozy podlicznik)

Lokalizjacja: Gdańsk wzg Mickiewicza czyli jedzie sie KARTUSKA i skreca w to osiedle, mozna tez od Łostowickiej

niestety nie ma kablowki:( i telefonu
no i lodowki an browarki:)

jak nie znajdziecie nic innego to zrzutka, jedziemy brac go i przystosowywac zby nam nie zajol ktos jak ten na Kartuskiej

jaka decyzja???

Hoover 3M / 2004-07-07 19:05:08 /


Ja jestem zdecydowany, to juz jakis postep. Jakby co, to nie bedzie zakazu przeniesienia sie gdzie indziej, jak sie cos innego znajdzie.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 19:16:04 /


dla mnie bomba - tylko szkoda ze jednorazowo 1dno auto sie zmiesci - bedzie sie trudno dopchać ale jest zawsze podwórko no i do domu blizko. Ja sie pisze

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 19:20:34 /


Ja oblookałem ten na Oksywiu. Nie jest piękny, ale bliższy epoki Ludwika XVII :D


I ma KANAPĘ

a jakie ma otoczenie

Ale niestety Oksywie to wygwizdowo. I nie ma placu. Cena jest za to wspaniała 130 zł :)

Chciałbym jeszcze zobaczyć ten na Osowej. 60m2 to 3x więcej niż ten mój. Kawał garażu.

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 20:32:34 /


Dobra Hoo, kiedy mam tam podjechac furka ? Ja sie pisze. Fotele przywioze :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 21:03:20 /


jestem zdecydowanie ZA~!!! i sie pisze, ponadto wydaje mi sie ze narazie miejsce na jedna fure bedzie jak najbardzoiej ok.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 23:01:02 /


1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. michoo
8. ludwik

sorry że dopiero teraz ale tez się piszę!!! Nie zapomnijcie o mojej Granadzi...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-07-07 23:30:13 /


gruuubo qfa ;>

Orange_3M / 2004-07-08 00:01:18 /


Jesli by wykluczyc maciaska (bo onsam jeszcze nie wie cy z gdyni mu sie oplaca) to lista wyglada tak: w poniedzialek jest spotkanie i zrzutka po 20zl

we wtrorek jedzemy z przystosowaniem:)

1. Hoover
2. Orange
3. Guti
4. Olek
5. Kornik
6. SKUN
7. michoo
8. Joko666
9.ludwik

Hoover 3M / 2004-07-08 01:11:56 /


A ja ?
10. Michal Mis Wydmikufel Beru Ziolkowski :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 01:48:39 /


11. a_patch

ale szkoda, że macie moje uwagi głęboko...

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 08:59:32 /


panowie moge sie jak najbardziej zrzucic joosz teraz bo skoro sie pisalem na garaz to nie bede z geby cholewy robil ,ale korzystac z niego zaczne dopiero w pazdzierniku. teraz jestem w elblagu a tu mam do dyspozycji cos extra ....
no a poza tym do garazu z elblaga do gdanska......jest ok 70km:(((((

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 09:32:33 /


dobra hoover jedna sprawa ile jest miejsca przed garażem nie koniecznie na ogrodzonym placu tylko jak by wiecej osób przyjechalo to gdzieś fury trzeba zaparkować! To jest ważne!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 11:31:50 /


A racja, jeszcze ta osowa, mozna by sprawdzic, spory jest.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-08 11:44:24 /


to sprawdzcie osowa
a_patch nie mamy cie gleboko, tylko wiekszosc jest z Gdanska i czesc z Pruszcza wienc Oksywie jest stosunkowo daleko, a centrum gdanska blizej

fury bedzie mozna parkowac wzdluz ogrodzenia na ulicy za plotem i chodniku

ja tylko dalem propozycje wedlug mnie na poczatek to idealny garaz a z czasem mozemy przeprowadzic sie do lepszego,wiekszego nie ma problemu przecierz chodzi o to zeby juz cos bylo!

mniwej gadajmy wiecej robmy
Hoover STYLE!

Hoover 3M / 2004-07-08 13:36:02 /


ja odpadam, za daleko, jak juz cos mam zrobic to blizej w gdyni sopbie znajde
mam nadzieje ze bede mogl wpadac do was tak czy tak :)
przy okazji dzieki apaczowi za pomoc wczoraj - jednak sila Forda jest znaczna ;)

Maciasek_3M / 2004-07-08 15:15:49 /


Osowa odpada. Nie ma kanału i przeznaczony jest na magazyn, a nie na warsztat. Ale powierzchnia jest imponująca. Zatem zostaje nam Kartuska. Chciałbym zaznaczyć jeden niuans, otóż zużycie prądu może być znaczne, co podniesie koszta. Ja mam w domu wszystko na prąd to wiem. Wiertarka to 800W, do tego 2 żarówki i jest 1KV na godz. Jeżeli będziemy go mocno eksploatować (a będziemy :) to stawiam na + - 200zł co dwa miesiące. Jest nas 11-stu chłopa, więc proponuję zrzucać się po 25zł.
(o bosh co ja piszę :)

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-09 14:44:09 /


No to co robimy ? kiedy jakies spotkanie , siakaś zrzutka na garaż i te sprawy?

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-10 14:17:53 /


WSZYTKICH zainteresowanych powstaniem garazu 3M sklad prosze o potwierdzenie czy dzis w godzinach wieczornych 18-19 pasuje Wam spotkanko w celu zrzutki pieniedzy i obejrzenia garazu,
pozdro wodu:)

Hoover 3M / 2004-07-14 10:41:16 /


Powiedz gdzie to spotkanie i ile kasy trzeba miec i dlaczego az tyle.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 11:40:34 /


O ile czas pracowy pozwoli, tp ja jak najbardziej jestem chetny.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 11:43:59 /


z osob deklarujacych sie kto dzis konkretnie bedzie:

Orange
Guti
Olek
Kornik
SKUN
Macias
michoo
Joko666
Ludwik

Ja z maciaskiem bede
michoo i Gutek nie moga

reszte prosze o potwierdzenie obecnosci

Hoover 3M / 2004-07-14 12:04:17 /


Będę oczywiście że tak, wnioskuje z Hooverowej wypowiedzi, że będzie to na miejcu, czyli pod garażem ?

a_patch Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 12:22:45 /


Przepraszam wszytkich ale spotkanko jest tak ustawione zeby jak najwiecej osob moglo sie zjechac wienc ostecznie PARKING CAREFURA namorenie godzina 20:00!!

Hoover 3M / 2004-07-14 12:25:44 /


Dzisiaj nie moge :(

Orange_3M / 2004-07-14 14:00:14 /


Jo bede. Parking Kerfura na deklu, czy gdzies na dole?

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 15:29:42 /


ja bede tylko gdzie na tym parkingu? on całkiem spory jest

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-14 15:46:51 /


na samej gorze!

Hoover 3M / 2004-07-14 18:07:11 /


Te siema chlopaki 3M sladaki Tu Belzebub Q_Bas

Do Wydmikufela nadaje swa mowe

Zajebisty masz klimat ze swoja stronka! Jak najbardziej za i positiv pijactwo - przywies buteleczke na Gryzliny dla zioma ze 100licy }: )
Wrzucilem Twoja stronke do naszych Newsoof

www.belzebubs.org

zroob mi ladnego banera to zapodam do linkoof

POZDROOFKO I PIJTA PIWO GRZECZNIE

NARRRA }: )

Q_Back / 2004-07-15 23:07:46 /


a ja mam taka propozycje zeby ten kto ma TVN Turbo obejrzal Top Geara z tego tygodnia jak Capri objezdza Holdena V8 i meca CL 6.1 brabus czy jakos tak... :))) hehehe znowu jestesmy goora

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-09 16:19:18 /


oj michoo michoo nawet osobny wątek jest :) na to "Capri w TV :)"

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-09 16:53:32 /


do ziomkow z 3M Ford Składu jest taka oferta na allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30336741
radia sprawdzily sie w czasie wycieczki na litwe i ogolnie jak gdzies jedziemy na zloty czy cos to przydatna zabawka
w zestawie sa 2 radia czyli cena z przesyka to PLN 104 za radio czyli nie majatek
zamawiam pierwszy zestaw kontrolny

Maciasek_3M / 2004-08-30 18:26:42 /


ale po co taki drogi sprzet - przeciez na takie odległosci jak autka jadą 10-20 metrów za sobą to i zwykłe zabawkowe krotkofalowki wystarczą

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-30 23:43:22 /


Czasami trzeba "w ciemności wskazać drogę do Gryźlin"...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-08-31 09:31:57 /


ale jak sie biega po pasie startowym to ukaefki musza byc silniejsze
ja juz dostalem sfoje - ladne sa :)

Maciasek_3M / 2004-09-02 14:44:41 /


ok krotkofalowki sprawdzone sa fajne, zsieg podobno 10km (najfajniejszy jest przycisk do szumienia:)jadac na BORNE bedziemy w stanie sie pobawic mam nadzieje ze do tego czasu jeszcze pare osob sie w nie zaopatrzy:)

Bracia!
3M SKŁADZIE wczoraj odbylo sie male spotkanko (PATRYKI,GUTKI,MACIASY,KORNIK,JA) na ktorym została poruszona sprawa OLKA wujka Heni, jak wiadomo Olek nalezy do 3M SKŁADU a my 3M musimy sie trzymac razem,
konkretnie chodzi o to ze blacharz wyznacza ktorys z kolei termin i nie zanosi sie podobno by dotrzymal umowy i tym razem, wienc co proponujemy;

-zebrac sie w tygodniu o takiej godzinie zeby wszytkim pasowało
-przejechac sie do blacharza
-porozmawiac z nim
-poprosic zeby tym razem dotzymal terminu bo Olek chialby na Borne pojechac, bo Jastarnia na ktora auto mialo byc dawno juz minela..
-szcesliwie wrocic do domow

jednoczenie informuje ze czesc z 3M wybiera sie w ostatni weekend wrzesnia na 1 dzien do wielkiego lunaparku w Niemczech, sa jeszcze miejsca zainteresowanych prosze o kontakt z Szafirka. cala impreza ma trwac 48h i kosztowac kolo 200zł

NA GAZIE

Hoover 3M / 2004-09-09 19:38:52 /


Alo alo.
To jo tera dodam coś od siebie :-)
Jako, ze ostatnio nie miałem możliwości udzielać sie publicznie, to nie było okazji do synchronizacji zaplanowanych działań. Więc wczoraj pojechałem z asystą do blacharza, mniej-więcej w czasie 3m-owego spotu i jak się okazało (po uprzedniej rozmowie telefonicznej dotyczącej przesuwania terminów i zależnością między ww, a płatnością za usługę) pan zaangażował całą rodzinę do zabawy w remontowanie Opla (o tym w innym wątku) Capri. Stanęło na tym, że nie ma samochodu w, już i tak przesuniętym baaaaardzo mocno terminie -> nie ma kasy w terminie. Więc pan blachermeister dostał ostatnią prolongatę. Za termin ostateczny przyjąłem sobotę(11.09.2004). Tego dnia remont ma być skończony, samochód polakierowany i pachnący waniliowym wunderbaum. Dziękuję wielce za wsparcie i mam nadzieję, że rozwiązania siłowe jednak nie będą potrzebne... :-)
P.S. Mam nadzieję, że niedługo trochę spadnie ciśnienie u mnie w robocie i wrócę do klanu żywych i zacznę brać udział w życiu 3M SKŁADU.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-09 21:29:18 /


Ja z miła chęcią zobaczę efekt konćowy pracy Pana blacharza (no chyba, że nie skończy do soboty). Jeśli chcesz to mam czas w sobotę i mogę się z Tobą wybrać po "odbiór" Caprika. :)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-10 08:35:20 /


niestety w sobote będe w poznań/piła więc odpadam ale w tygodniu mam cały czas wolne więc mogę podskoczyć coby była jakaś przewaga liczebna :-)

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-09-10 09:04:48 /


Jak Ty Patryk gdzies podskoczysz to chyba grudzien bedzie ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-09-10 23:39:34 /


Witaj 3M SKŁADZIE pozwole sobie zamieścic progam imprez 3M SKŁADU AN NAJBLIŻSZY OKRES:)

24.10.2004 (niedziela) mamy zaprosznie do Gdyni od 9 do 16 znajomi ze scierek beda sobie cwiczyc poślizgi w szkole bezpiecznej jazdy, jest to ogrodzony placyk ktory oni wynajmuja gdzie moza poszalec:) - informacje Capri_MAciasek

30.10.2004 ekipa jest imiennie zaproszona do Warszawy na cykliczy zlot, będą gitary, spiewy i browary jak zapewniał Rydzu jeden z organizatorów.
-Juz swoja gotowośc przybycia jako reprezentacja 3M SKŁADU oglosili: Maciaski,Kornik,Michoo.. czekamy na reszte ekipy razem taniej:)

6-7.11.2004 odbedzie sie walne zgromadzenie 3M SKŁDAU u mnie na rancho.
W programie opijanie nowego lakieru Micha, Opijanie cossiego Maciaska, pieczenie kielbasek w kominku..szampan, wali w kisielu.. (lokalizacje wiekszosc zna 55km od cenrum Gdańska)
Zapraszamy tez zaprzyjaznionych znajomych z całej Polski

Hoover 3M / 2004-10-21 18:15:49 /


Super! Bo już się stęskniliśmy za wami ( tzn ja i bejbik, a Guti niech pisze za siebie)
Co do W-wy to niech Guti zdecyduje, a imprezy na działce napewno nie ominiemy!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-21 18:28:53 /


urozmaicone :>

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-21 18:35:07 /


no więc ja na jakiś czas napewno wypadnę z obiegu bo lada dzień będzie małe Granadziarzątko. Dlatego póki co nie planuję żadnych wyjazdów, bo samochód może być nagle baaaardzo potrzebny :-/

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-21 19:25:32 /


no to Jarek mamy nadzieje ze dasz nam szanse opijac młode Granadziarzątko
czekamy na sygnał
pozdrowienia dla pruszczowskiej frakcji 3M składu

Maciasek_3M / 2004-10-22 09:37:16 /


Moze troche wiecej szczegolow o tym jutrzejszym slizganiu sie ? Gdzie, kiedy ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-23 12:35:25 /


Jako że niedługo wejde w wiek dwudziestoletni to zapraszam wszystkich z 3M Składu i nie tylko jeżeli tylko ktoś ma ochote i możliwośc :P nie powiem fajnie było by zobaczyć dużo starych fordów na trawniku :P szykuje sie ostra impreza :P I dlateog zgłaszam tu taką moją małą propozycje żeby popijanie lakieru michaa przenieśc na 10 tego u mnie na wiosce :P reszta info w "ulotce" .... prosiłbym o potwierdzenie przybycia lub rezygnacje :) noo niespodzianki (tz niezapowiedziane wizyty jak najbardziej) :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-25 22:12:48 /


A czy kolega Skunosław bierze pod uwagę możliwość dłuższego pozostania w stanie imprezowym, czy na następny dzień z rana trza kredki pakować i wiać do domciu? :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-26 19:38:35 /


odnosnie sobotniego wyjazdu do Wawki 3M SKŁADU
moge zorganizowac 2 ga fure jesli beda jeszce chetni w liczbie powyzej 3 sztuk:)

Hoover 3M / 2004-10-26 20:38:48 /


Olek ale nie ma żadnego problemu :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-27 01:49:59 /


zajedźcie do mnie przed wawą, dam wam dla Myszy wiązkę elektryczną od klekota.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-27 07:22:37 /


MAM SYNA !!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-28 18:51:15 /


GRAAAAAAATUUUUUULAAAAAAACJEEEEEEEEEEE!!!!!!
Następny miłośnik Granad i w ogóle Fordów naśwuiat przychodzi:)))
Mój Bąk pierweszą w życiu podróż samochodem odbył Granadą i tylko w niej tak na prawdę słodko śpi:)

Oby rósł Twój potomek zdrowo!!!:)))

Palio Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-28 19:00:25 /


JA TEZ MAM [i jeszcze dwie córki] :D
A tak powaznie, Granadziarz, to nie mogłeś lepiej trafic w temat wątku - to się nazywa jedynie słuszny aspekt rozwoju 3M Squadu. Gratulacje i niech rośnie zdrowo staruszkom na pociechę !!
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-28 19:03:54 /


Grandziarz - gratulacje dla ciebie i twojej luby :)

Albi_Poznan / 2004-10-28 19:10:17 /


GRATULACJE!!!!!!!!!
teraz musimy jeszcze jeden termin w 3M SKAŁDZIE wyznaczyc na oblewanie! i tak zeby wszytkim pasowalo!
a swoja droga bylem dzisiaj u Ciebie Jarecki w Toyocie i chlopaki mowili ze na 1 sza zmiane byles dziwilem sie czemu po pracy masz wylaczona komorke, teraz wszystko roumiem:)
jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam Żonke!

100 lat 100lat niech zyje zyje nam...

P.S. ciesze sie jak by moje bylo:)

Hoover 3M / 2004-10-28 20:11:42 /


GRATULACJE!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

No i 3M sie powiekszyło!!! :P


Pozdrowienia dla Ciebie, synka i żony!!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-28 20:18:49 /


gartulacje :)) to ta 'mała' 2d grania dla niego ;)
pozdrawiam

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-28 20:23:50 /


jako figura w 3M SALDZIE oglaszam
POSPOLITE RUSZENIE!!!
wiekszosc juz wie gdzie i o ktorej reszte prosze o kontat 888244480

Hoover 3M / 2004-10-28 20:37:16 /


dla małego Jaśka będzie dziobak z parkingu na Zaspie - tak za 18 lat pewnie go zrobię....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-28 21:47:34 /


Jarku dbaj o żone, syna, psy białe, domek mały oraz sprzęty jeżdżące oraz te ktore jeszcze beda jezdzic
zyczymy duuuuzo cierpliwosci
Maciaski

Maciasek_3M / 2004-10-29 09:31:23 /


No więc czas pokazać społeczności capri.pl co się działo wczoraj na wieczornym spotkaniu u Granadziarza ...

3M Ford Skład jak zawsze potrafił się zorganizować i stawił się na wezwanie Hoovera w Pruszczu. Lista obecności poniżej:
- H2O czyli Ola i Patryk
- Gutki czyli Kamila i Gutek :)
- Olki czyli Kasia i Olek
- Joko666
- Skun
- Hoover
- Michoo
- i ja







Na zdjęciu poniżej dwóch "żonkosiów" którzy z zafascynowaniem patrzą na "starego wyjadacza" który wszystko ma już za sobą ... U którego z nich będziemy wcześniej? Odpowiedź niebawem :)




Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-29 10:19:49 /


Żeby tradycji stało się zadość, postawnowiliśmy uczcić przyjście małego Granadziarza na świat butelczyną szampana (niestety "non alkohol" :) ) Butelka poszła w ruch ...









Po degustacji Hooverowi "włączył sie" filozof (może to jednak nie było "non alkohol" ? )

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-29 10:22:16 /


W trakcie krótkiego rekonesansu po Granadziarzowym podwórku znaleźliśmy wózek dla "małego"



W sumie spotkanie trwało do 23 z kawałkiem. Na odchodnym Jarek stwierdził że będzie pilnował domu kiedy żona wróci z małym ze szpitala :)




Jeszcze raz wszystkiego najlepszego, zdrowia i spokoju, i niech nam rośnie godny następca Granadziarza :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-10-29 10:25:41 /


bardzo miła nieoczekiwana wizyta. Pozdrowiłem żonę i Jaśka. Dziękuję za ciepłe słowa.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-10-29 19:37:50 /


Dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego dla pierwszego potomka Granadziarza. Niech mu rośnie w zdrowiu i pomyślności :)
Swoją drogą mam nadzieję odwiedzić go osobiście jak tylko czas pozwoli.

$miechu / 2004-10-31 23:43:59 /


Jak nic gratulacje się należą, jak za każdą dobrą robotę ;)
Chowaj następcę, bo ktoś ten wózek musi "pchać" :)
pozdro

P.S. wątek jest ogólnokrajowy i nie ukrywać go pokątnie ;P

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-02 10:46:24 /


NO TO JAK Z TYM WEEKENDEM KTO SIE DEKLARUJE??
jak narazie zapowiedzieli sie:
1.Maciaski
2.Wody
3.Gutki
4.Hoovery
5...

Hoover 3M / 2004-11-03 15:00:36 /


Przykro mi bardzo ale my nie damy rady:(

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 13:00:34 /


my też sie wypisujemy...jednocześnie przypominam o imprezie na ktora cały 3m Skład jest zaproszony info kilka postów wyżej!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 14:48:16 /


Nie chcialbym wydac sie nietowarzyski ale nie przyjedziemy ani do Hoovera ani do Skuna.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-04 15:14:04 /


a oto następny przedtawiciel 3Mskładu:

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-10 11:53:42 /


pyzaty:)

Hoover 3M / 2004-11-10 13:55:02 /


Tez sie tam urodzilem :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-10 17:42:11 /


normalnie do Jarka podobny !!! ;)

Maciasek_3M / 2004-11-15 13:58:26 /


Czy /3M FORD SQAD/ planuje się przebranżowić na /3M coś innego SQAD/, że tak masowo chce Capriki wyprzedawać, czy też jakąś epidemię macie na wybrzeżu?

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-19 14:07:13 /


na 3M Z BUTA SQUAD :(

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-19 19:12:43 /


albo /3Lata w garazu bez jazdy SQUAD/ :[

Orange_3M / 2004-11-21 13:40:31 /


optymista.... jeżeli chodzi o moją perełkę to ja tak z 5 lat myślę....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-21 13:43:43 /


Pojawił sie pomysł, żeby jeżeli taka pogoda sie utrzyma wybrtać sie do Hoovera na domek (zainteresowany jeszcze o ty nie wie ale dowie sie z tego wątku :P i jeżeli wyrazi zgode bedzie fajnie :P ) z racji tego że to juz tylko rzut beretem do wieżycy, a są w srud nas tacy co lubia pośigać na desce lub boazerii >:) (tak tak z premedytacją :P wiec sie nie czepiać:P) to mógłby to być fajny wypad a jak ktoś nie jeżdzi to zawsze pozostaje kulig lub nauka jazdy :D jak ktoś miałby ochote :P .....Co o tym myślicie?

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-21 14:06:42 /


Jestem za. Tak poza tym, to mozna urzadzic meczyk w hokeja. Lodowicho juz jest od dwoch dni heheh.

Orange_3M / 2004-11-21 17:06:49 /


zainteresowany juz wie- i tez podoba mu sie ten pomysl ,tylko musi byc świeży puszek

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-11-24 14:45:05 /


a ja ostatnio namierzyłem nowe capri w 3M Ford Składzie :)
jest to złota MK III, 2.0 V6 w automacie. Kto był na Borneo ten zapewne widział to auto (sprowadzone z Helmutowa). Ledwo sie wyrobiłem przed słupkiem żeby się zatrzymać i pogadać :)

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-11-24 15:01:27 /


11.12.2004 odbyl sie nieoczekiwanie mini złot 3m składu:)
Obecni:
-Olek wuj Heni
-Michoo
-SKUN
-Mały
-Matys
-Hoover
-I H20 (ale obecni tylko telefonicznie i duchowo)

pośmialismy sie przy PC, spiliśmy po browarze, Olek po 2 piwkach chciał ujażmic CONSULA Skuna ale wszytkie biegi okazały sie wstecznymi:) Zalicytowalismy mk2 z allegro(a co tam) Skun pokazał AUYRENTYCZNY DOWÓD REJESTRACYJNY wypisany odręcznie długopisem;/ (tego jeszcze niebyło).
Po czym udalismy sie na małą wycieczkę krajoznawczą jakieś 35km za Gdańsk (Mały chiał jechac w bagazniku w Consulu ale Skuna buty do snowbordu wydawały specyficzną woń i nie zdecydwał sie:)


P.S. Namierzono żółte mk2 stojące w stanie rozkładu przy Jaśkowej Dolinie, na moje oko do remontu to juz sie ono nie nadaje (stan podobny do czerwonej MK1 na starówce) ale moze ktoś jakieś częsci z właścicielem wychandluje.

Hoover 3M / 2004-12-12 17:19:06 /


a może by tak za tydzień (tzn. 18 lub 19 grudnia)zorganizowac w 3miescie jakies przedswiateczne spotkanko- tylko takie "troche bardziej" naglosnione... byli by chetni??!!

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 21:11:04 /


ps. a tez zółtek przy Jaśkowej Dolinie to na moje oko to MK III tylko ma maske od MK II (miedzy innymi zamki w dzwiach ma pod klamkami) ale ręki nie dam uciać bo nie oglądałem z bliska. pozdrawiam

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-12 21:14:12 /


maske z mk2 miały wczesne mk3 ;-) mk2 miało zamki w klamce

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-12 21:46:47 /


spotkanko takie bedzie Macias juz od miesiaca onim mowi, naprawdopodobniej Sopot parking kolo Opery Leśnej, ale wszytkie szczegóły DATA,GODZINA,ITP w krótce...

Hoover 3M / 2004-12-12 21:59:49 /


zółtka na jaśkowej już nie ma ...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-13 08:15:23 /


Mały?????????? :P

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-13 09:23:23 /


dajcie znac na forum gdzie i kiedy a sie zjawie

Cichy Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-13 12:00:38 /


sorka Arek przechrzciłem Cie:)

Hoover 3M / 2004-12-13 15:26:31 /


NO! :]

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-13 16:12:43 /


No i jak tam?? Ktoś już wymyślił dokładną datę spotkania??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-14 09:45:49 /


Chętnie spotkam się z członkami 3M FORD SQAD, nowo przybyły...:)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-14 10:39:52 /


Ja troszkę nie na temat: dziś ok godz 11,20 z ulicy zamiejskiej wyjechało piękne mk1. Moja propozycja jest taka: znajdzmy go , i zaprośmy na spotkanie 3M.
Może ktoś zna właściciela?

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-14 13:51:17 /


Blacha GDK?? Kolor taki jakiś metalic siwy?? dwa wydechy??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-14 15:29:37 /


złotawy? są 2 jednym jeździ koleś do którego mam namiar
a drugie to to legendarne co widziałem w nim siwego pana jak mnie objechał i tak zaczeła sie ta przygoda..

Hoover 3M / 2004-12-14 15:51:14 /


Tak chodzi o tego GDK... ktoś zna właściciela ???

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-14 15:53:22 /


Hoover , kierowcy nie widziałam.
Ludwik, chyba widziałam ten który opisujesz.

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-14 16:01:53 /


Hoover- chyba wiem o ktoorego chodzi w zeszBym tydodniu spotkalem zolte capri mki1 a w srodku taki siwy pan w czpeczce z daszkiem

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-14 16:09:08 /


No to ja się orientuję... widuję to Capri bardzo często ostatnio... faktycznie kierowca to facet koło 50 tki siwe włosy... ciekaw jestem co on ma pod maską bo chodziło jak fałka ale inaczej... coś jak by essex tak mi to wygląda może się mylę , ale przy najbliższej okazji sprawdzę to... ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-14 20:44:52 /


a ja znowu swoje...;) jest juz ostalony jakis konkretny termin i godzina tego spotkania przedswiatecznego??!! Z tego co pisal Hoover to jest pytanie do Maciaska:)

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 12:10:20 /


Włąśnie ... my tu gadu gadu o jakimś capri a gdzie termin?? Wtedy do woli sobie pogadamy...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-15 13:32:45 /


Siemacie Iniemamocni
termin spotkania wigilijnego ustalamy na 18/12/2004 g.12.00 w stałym miejscu tj. parking opery lesnej w Sopocie - jest duzo miejsca i mozna nieco gumę zesmażyć ;> po powitaniach itp. zajzymy do pobliskiej "bacowki" na zarcie, picie i pogaduchy
obecnosc obowiazkowa - dawno sie nie widzielismy :)
zapraszam
w imieniu 3M Ford Składu Hoover i Maciasek

Maciasek_3M / 2004-12-15 15:39:11 /


a czy mozna by gadzine troche przesunac?? bo ja niestety w pracy bede do 15:( jezeli nie da rady to do ktorej planujecie smazyc te laki??;) Pozdrawiam

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 16:41:33 /


My z Julka i Sloneczkiem bedziemy na stowe. Nawet Taunus zostal wymyty na ta okazje juz :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 16:47:47 /


mozna sie do was dołączyć?? Macie wstepik wolny czy tylko wybrani??

Miron_3M / 2004-12-15 16:48:50 /


Bestia też bedzie :P no i w besti druga bestia czytaj moja KAsia :P

No pewnie że dla wybranych bo każdy kto przybedzie edzie wybranym :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 19:53:22 /


SKUN, naprawila Ci sie "jedynka" ???? :-)))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 19:54:50 /


a 18 na pewno sie zjawie, ale niestety bolidem marki Autonogi i w dodatku bez kolezanki malzonki.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 19:58:40 /


A ja mam takie pytanie troche z innej beczki kto jezdzi zlotawa granada mkII i rozwozi pizze w TINO na zaspie
przyznac sie bez bicia

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 20:56:13 /


Maciasku-Organizatorze - prośba nasza jest taka: przełóżmy spotkanie na 19,12 na 12:00, prosze!!!!!!!!!!!!!!!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 20:58:08 /


Ligacz: grania jest 2,3 v6, w garazu druga na czesci z motorem 2,0. Koles odmawia wspolpracy (to, co wiem to wycisnalem z niego odmawijac uregulowania rachunku :-))

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 21:05:36 /


Nieee, nie 19. A juz zupenie nie 12.00.
A ta Granada co rozwozi pizze to niezly rumpel (ale pizza super, choc Krokodyl lepszy, ale woza lanosem). Kiedys stala pod Zakiem ale teraz widuje tam inna czarny mat.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-15 21:59:38 /


Bede 18 o 13.00, biore lyzwy :P

Orange_3M / 2004-12-16 14:51:02 /


słuchajcie zmienie troche temat za co z gory przepraszam :)

wpadlem na taki pomysł zeby kazdy czlonek 3M Ford Składu przy swoim nicku tu na forum umiescił "3M" (tak jak to ma Kamila)
(tak swoja droga to dzieki Kamilo byłas inspiracja do tego pomyslu) :P

taki dodatek bylby swojego rodzaju identyfikacja, znakiem przynaleznosci do Składu (grupy ludzi z jednego rejonu ktorych laczy wspulna pasja)

co sadzicie na ten temat?????


a wracajac do tematu to czy ja takze moge sie zjawic jak cos ??

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-17 09:54:50 /


Ja bede jutro na 100 % o 12 kto jeszcze?? bom ciekaw??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-17 22:06:23 /


Ja/My bedziemy na 100% o 12 jutro. Bedziemy w zestawie Olek, Julka i ja, tylko ze najpierw jade kupic telefon, wiec mozliwe jest male spoznienie, prosze o wybaczneie.

OLEK BEDE PO CIEBIE - ODEZWIJ SIE JAKOS !!! -> SPRAWDZ GG !

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-18 01:03:31 /


a człowiek pracy musi kwitnąć w robocie do 15.30 i to jak się obrobi z klientami. dzisiaj ostatnich przepędzałem o 16.30 :-(

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-18 18:40:54 /


Biedaku!! Szkoda, że cie nie było!! Kapcia malowniczo złapałem :)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-18 19:24:41 /


udalo mi się przypadkiem zrzucić na kompika u znajomego film z dzisiejszego spotkania. Jak dobrze pójdzie to za pare dni beda mógł wam posłać w DivX.
A ztym kapciem to miales niezlego pecha :)

Miron_3M / 2004-12-18 19:33:27 /


a mnie nie bylo - a szkoda bo Michal moowi ze fajnie i pare nowych mordek - przed sylwestrem pewnie bedzie operacja i "zabije" 2.0 u mnie wiec moze jakies przedsylwestrowe spotkanie??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-19 00:00:04 /


Jop Ludki byłęm Pierwszy raz ale było Fajno :)...... Ciekawy klimat.... WYPAS

Duzo sie mozna dowiedzieć heh a zarazem nauczyć :P///// PozdRO

NadoL_3M / 2004-12-19 14:02:10 /


NAS TEŻ N IESTETY NIE BYŁO, ALE NAPEWNO NASTEPNYM RAZEM........

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-19 22:01:32 /


choć przez chwile ale zawsze OBECNY!:) coś ten Maciasowy cossi słabo daje...:)

Hoover 3M / 2004-12-19 22:44:29 /


No to był tez mój pierwszy zlot i wrażenia pozytywne :] a poza tym dobre pierogi mają w tej "bacówce", ale drogie :] a drugie poza tym to capri na zywo to nie to co na zdjęciach :D

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 08:41:19 /


Jak dobrze rozumiem moj pomysl zostal skreslony tak???

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-20 10:30:00 /


Czesc wszystkim
dzieki za liczne przybycie fakrtycznie troche nowych twarzy bylo i dobrze
myslalem ze bedzie kameralka ze starymi znajomymi a tu sie okazalo ze zajelismy w Harnasiu najwiekszy stol :)
spotkania na parkingu maja swoja historie
pierwsze odbylo sie miedzy Patrykiem z grupy H2O ;) oraz mna a bylo to ze 3 lata temu chyba zdjec nawet brak
potem 2002 http://www.capri.pl/forum/3dce9b86b67c9#3e364e61344cd
z kolejnego spotkania 2003 nie ma fotek
no a z obecnego bedzie filimik Miron pls. divxa do mnie
Ligacz twoj pomysl jest dobry i juz zaistnial ale nie zostal zrealizowany bo MK wtedy zniknal na czas jakis ale teraz ponownie podjemiemy temat.
---
chcialbym aby te spotkanka odbywaly sie cyklicznie w okresach miedzyzlotowych czyli pozna jesien/zima/wczesna wiosna takze spodziewajcie sie nastepnych :)
miejscowka jest chyba ok (slyszalem ze na pas startowy na zaspie n ie ma wjazdu) a w Harnasiu jest super zarlo i klimat niestety z cenami faktycznie nie zartuja
pojezdzic mozne srednio ale zawsze cos no i uklad geograficzny sprawiedliwy
---
juz dzis proponuje zimowe spotkanie noworoczne gdzies w polowie stycznia
---
jesli chodzi o drobne sprawy organizacyjne, spotkania, zloty nie wymagajace zalozenia nowego watku trzymajmy sie obecnego watku chodziaz jego tytul moze nie jest najodpowiedniejszy...
3M cie się



Maciasek_3M / 2004-12-20 11:58:39 /


Co do filmiku to krisp zrzucił go na płytkę, ale jeszcze nie próbował przerobić na divx -a. Myśle ze na dniach bedzie gotowy. Noi jeszcze cos pochrzanilem na kamerce bo poczatek filmiku gdzie było najwiecej capri gdzieś przepadł bez śladu :-(. Ale jest pare pozniejszych ujęć z capri. Następnym razem zrobimy porzadny film :). Tylko skołuje cyfrówke bo ten soniak mojego ojca coś fiksuje.

Miron_3M / 2004-12-20 12:17:58 /


A ztym 3M przy niku to tez mi się podoba ten pomysł. Tak to musze za kazdym razem sprawdzać kto jest z gdańska :)

Miron_3M / 2004-12-20 12:20:44 /


Pewnie jak co roku było super ... szkoda że Nas nie było :( ,ale poprawimy się. Jako że nikt się nie kwapi do "zmiany" nadpisania swojego nicka , będę pierwszy " no drugi bo Kami_3M była pierwsza " . Zachęcam innych. Pozdrowionka !!!

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-20 12:33:19 /


Maciasek_3M / 2004-12-20 12:34:58 /


noi przyszła na mnie kolej :)

Miron_3M / 2004-12-20 12:45:19 /


Pytanie z deka OFF-TOPIC do Squadu:
Czy ktokolwiek z 3M nie wybiera się przypadkiem do Zakopca, Bukowiny, Białki, Krynicy..... Krakowa na Święta, Sylwestra czy choćby na narty?
Pytam bo mam do wysłania 4 części do Tauniego nad Motławę a wolę komuś dać flaszkę, niż szarpać się z DHLem :)

A poza tym - zdrowych, miłych i wesołych... dla całego Squadu :)
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 13:05:22 /


No to ja będę czwarty :]
Pozdrawiam wszystkich

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 13:18:54 /


Czy któryś tam z kolei :]

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 13:26:27 /


Byłem pierwszy raz i bardzo mi się podobało. Fajna z Was ekipa starych klimaciarzy !

pozdrawiam (złote MK3)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 14:21:33 /


Jop Bede kolejny :) jak 3M to 3M :D

NadoL_3M / 2004-12-20 15:39:05 /


Jak wszyscy to wszyscy.... a oponke już zrobiłem... :)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-20 17:56:37 /


no to ja tez mam - ladnie??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-20 19:54:14 /


Ciesze sie niezmiernie ze pomysl przypadl do gustu
a na spotkaniu (spocie ) nie bylem bo zaniemoglem
nie ma to jak 24h w pracy :(

ale obiecuje ze nastepnym razem bede na pewno czyli w styczniu :)

pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-12-20 21:30:24 /


Nie będe gorszy. Może sie powtażam ale pomysł jest super. A co do filmu ze spotkania w sopocie to mam problem z przerobieniem go na dvix-a. Ale na pewno dam rade. Wesołych świąt.

Krzysiek22 3M / 2004-12-21 08:30:47 /


CZEŚC WSZYSTKIM i przepraszam za nie przybycie ALE NIESTETY BYŁEM W PRACY I GŁUPEK SZEF nie dał mi wolnego :-( ale na przyszłośc będzie lepiej bo się już zwolniłem :-)

teraz może nowy pomysł sprawiłem sobie do granady zimówki z "KOLCAMI" mozna zrobic kulig na jakimś zamarznietym jeziorze np. tym hoovera :-)
pozdrowionka.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-12-22 09:05:50 /


Witam wszystkich pierwszy raz w Nowym Roku!
Sylwester był świetny ( dzięki Korniczku), niestety na drugi dzień nie byliśmy w stanie dojechać do Hooverka:(
Dołączam kilka zdjeć z imprezy w Orłowie!!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-03 10:50:25 /


kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-03 10:53:58 /


Kamila nie przesadzaj z wielkoscia tych zdjec bo mi poza monitor uciejkaja :P
Widac ze dobra impreza heheh.
Serdeczne zyczenia noworoczne dla calego 3M squadu.

Orange_3M / 2005-01-03 12:37:01 /


Orange,nie wszyscy mogą być takimi specjalistami w obróbce graficznej zdjęć jak Ty!!!!!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-03 13:09:25 /


to sem niektore poogladał!!!
zwykle ACDSee i jazda to naprawde jest proste

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-03 15:51:17 /


No, a my daliśmy radę do Hoovera dojechać :)
Kilka fotek poniżej:

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-04 12:54:17 /


gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-04 12:59:05 /


no i odrazu widac kto foty pokazuje :P
nie ma to jak liil duzooo zlaaa

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-04 16:38:56 /


Rydzu a co tak RedDragona w błocie wytarzałes?

pozdro od nieprzybyłej części DOFT :)

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-04 16:54:50 /


Witajcie w Nowym Roku!!! Aż miło popatrzeć i poczytać jak potrafi się Trójmiasto bawić! Niestety Szczecin to dziura pełna ludzi BEZ JAJ!!!!!!! Nic nigdy nie wypala i nikt nikogo nie odwiedza! Buuuuuuu...........Aż nie chce się wierzyć że tu tu=yle Capri zamieszkuje!!! Pozdrawiam Trójmiasto i szukajcie mi chaty tam u Was!!!!!!

Ruda 13 / 2005-01-04 19:57:48 /


3m SKŁAD
CHYBA MYSIMY ODWIEDZIC SZCZECIN :)) - ZIMA TAKA SOBUE WIEC POWINNIO SIE UDAC
KTO SIE PISZE NA ESKAPADE OSTATNI WEEKEND STYCZNIA NP.??

Maciasek_3M / 2005-01-06 17:37:59 /


co ze zlocikiem w styczniu?

Proponuje zorganizować pod koniec miesiąca na parkingu na Westerplatte , parking dosć duży , a nawierzchnia zdecydowanie lepsza niż na parkingu pod operą leśną.

Krzysiek22 3M / 2005-01-06 18:28:09 /


spkojnie, po pierwsze trzeba zorganizowac ekipe na 14 lutgo do Wawki co by Jabolom potrabic pod kościołem i laczka spalić zanim wyemigrują na dobe.

z parkingiem na westerplate jest jedyny minus ze Ci z gdyni maja daleko
cos wymyślimy bo rzeczywiści nawżchnia pod opera jest beznadziejna

Hoover 3M / 2005-01-06 18:50:03 /


ja za westerplatte

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-06 18:56:42 /


Nie chcę mieszać w planach, ale może jednak jakieś bardziej dostępne miejsce dla całego Trójmiasta :-) ?

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-06 19:34:45 /


może bulwar w Gdynii, albo skwer Kościuszki, hehe ;-)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-06 19:39:42 /


Niezly jest chyba parking kolo molo w Brzeznie/Zaspie ale z Gdyni tez chyba daleko .

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-06 19:48:19 /


jak dla mnie to nie daleko

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-06 20:05:05 /


W sumie westerplatte to nie głupi pomysł. Tylko że tam są wyczuleni jak ktoś chce poszaleć.

Miron_3M / 2005-01-06 20:06:15 /


I nagra się porządny film ze zlotu. Bo poprzedni w połowie skasowany. Prawie sama sierka została :-(
Jak ktoś chce to moge mu na nagrać na płytke. Krzych przerobil na divX.

Miron_3M / 2005-01-06 20:13:14 /


miron ja chce oczywiscie
scierka rulez - pod opera skonczylem opony :)
---
to co 15 czy 16 styczen??
jestem za Westerplatte - juz dawno o tym myslalem, zrobimy konwoj z Gdyni a pozniej przejedziemy Gdansk i gdzies do knajpy na jedzenie i picie :)

Maciasek_3M / 2005-01-07 08:41:49 /


hoover jaki 14 !!! nie wprowadzaj jabolowi innych dat :P
a i innych mylisz :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-07 09:28:38 /


Westerplatte jest chyba rozsądniejsze duży parking niezły asfalt... no i o w styczniu mało turystów... :) Jest też mała egzotyka bo jeśli ktoś chce zaoszczędzić parę kilometrów (około 10) to może przeprawić się promem za 5 zeta

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-07 09:33:54 /


no dobra:) 12 luty jabol sie zeni
kto jedzie?

Hoover 3M / 2005-01-07 10:02:34 /


Co do Westerplatte to ja jestem stanowczo za 16 stycznia
miejscowka zarabista parking duzy ludziow malo

Tylko maly problem z przejazdem by byl bo nie jestem zmotoryzowany no chyba ze ktos bedzie na tyle łaskawy i mnie do swojego auta wezmie :P

Co do szczecina to bym pojechal ale 30 do pracy zasowam wiec na dzien dzisiejszy odpada ale jeszcze zobaczymy co da sie zrobic w tej materii :)

Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 10:22:54 /


hoover, nie jabol sie zeni tylko dagna wychodzi za maz ;-)
ps.a kiedy nawiedzisz poznan?

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 11:16:20 /


Jezeli westerplatte wypali super. Wezme kapcie do spalenia. O ile uda mi sie z grani jeszcze coś wydusić. A kto chce płytke niech pisze.
Już zbieram kase na paliwo do puszeczki ;-)

Miron_3M / 2005-01-07 11:18:43 /


Macias i @ll... myśle ze 16 bedzie najlepszym dniem niedzielka nikt nie pracuje i wogóle wszystko jest OK

Westerplatte JoP jestem za no i później na iwko czy tam jakąś przekąske hehehe :P

NadoL_3M / 2005-01-07 12:15:12 /


No to super, że kroi się kolejne spotkanko:D Miejsce mi sie podoba, termin również... tylko jeszcze podajcie godzinę!!Do zobaczonka.

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 15:46:12 /


co do spotkania na westerplate proponuje termin 22 (sobota) godz 12.00 (bo w ten weekend mam egzaminy w szkole a pozatym, a pozatym może więcej osób siędowie.

Krzysiek22 3M / 2005-01-07 16:17:47 /


ale 16ty to nie ten weekend tylko następny

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 17:30:24 /


Ja jestem na 16,01 ( bo wtedy nie ma zjadu na uczelni) :)

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 17:34:05 /


Mi tez bardziej pasi 16, 22 to juz prawie sesja :/

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 17:59:24 /


ja tez bym wolał 16.. i tak napisałem prędzej :) Ale zapomniałem ze 16 mam stoodniowke :( wiec ja odpadam :/ LIPA całkiem mi z bańki wpadło kurcze...
po 16 moge w kazdy dzień :) ale pewnie nic z tego com ??
:///////////////

NadoL_3M / 2005-01-07 18:35:00 /


Mi pasuje 16 -go Znowu se gumcię popalę :) tym razem wezmę do tego celu specjalne laczki :) Więc szaleństwo na całego hehe

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-07 19:00:59 /


wy znowu w sobotę?
niekórzy PRACUJĄ, @#$%& !!!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 19:06:35 /


A nie , to niedziela! uf. to będę (jak mnie żona puści!)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 19:08:03 /


Oj Grandziarz ale ci się Po Jarek daje we znaki... dni ci się kaszanią... a którą Granią przyjedziesz??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-07 19:25:11 /


Jak wyklepię karawana to karawanem, jak nie, to golasem. A z klepaniem karawana to ciężko bo muszę Capcia Maciaskowi dokończyć.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 19:34:48 /


Czyli postanowione 16.01.2005 ,na pewno będziemy :) Fajnie by było jak by trochę śniegu spadło ... Wiecie o co mi chodzi :)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-07 20:01:39 /


No w tym roku malo sniegu było. Mozna by bylo sie wyszaleć.

Miron_3M / 2005-01-07 20:11:32 /


no to super termin jest ustalony (16 stycznia )

kto ma wolne miejsce w aucie i jest sklonny zabrac jedna osobe:)

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 00:25:35 /


A Joko stracił dzisiak prawo jazdy- bo pojebany jest - zjebcie mnie bo mi sie nalezy- bede 16tego bo pałki powiedzieli ze w dzień moge bo niełapią

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 07:24:06 /


CO TY GADASZ ZNOWU?? NIE MOW MI TYLKO ZE PO WCZORAJSZYM IMPREZOWANIU WSIADLES W SAMOCHOD !!!

Kohas / 2005-01-08 10:45:44 /


joko wygłoś samokytykę!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 11:28:03 /


samokrytykę miało być oczywiście.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 11:30:29 /


pierwszy raz wsiadłem do samochodu po alkoholu i .... ostatni - pech - głupota i rutynowa kontrola

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 17:23:04 /


Skladam propozycje coby Joka wybatożyc na najlbizszym zlocie, kto za ? ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 18:06:12 /


myśle że przeciągniemy go za autem a potem przyczepimy do dwóch haków i zaaplikujemy rozciagaNIE

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 18:18:01 /


kazdą karę zniese tylko jak to zrobić zeby po wyroku odzyskać prawko zanim mi ban minie?

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 20:35:28 /


Trzeba sie bylo dogadac ze strozami porzadku no chyba ze mendy staszne z nich byly ale takich malo w 3CITY

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 20:54:16 /


no to ja też się pochwalę.
Dziś mój dyrektor zażyczył sobie zebranie z całą załogą, a że ja miałem wolną sobotę, to musiałem być na 16.00 w firmie. A że się spóźniłem i drogą telefoniczną dostałem zj.. od wyżej wymienionego, to przycisnąłem conieco bo mi ciśnienie podniósł (i tak byłem już nakręcony, że w wolną sobotę muszę do roboty jechać). No i pech chciał że zdarzyła mi suię kalsyczna sytuacja:
prawy i środkowy pas stoją, bo korek, a ja lewym tnę grubo (oj grubo....) i ....? Wszyscy wiedzą : niewidomy ze środkowego skręca na lewy bo po co ma stać skoro obok można jechać? Ale lusterka w czasie jazdy mu nie przszkadzają!!! Wystawił mi się centralnie drzwiami kierowcy. Trup na 100% przy tej prędkości. Więc nawet nie tknąłem hamulca, tylko lewymi kołami na pas zieleni. No i oczywiście majtnęło dupą w lewo. Latarnia, obrót w przeciwną stronę, kontra, obrót spowrotem, słupek triangulacyjny, studzienka i wylot na pas dla przeciwnego ruchu. Dobrze że mieli czerwone światło i był pusty.
To tyle z żywota granadyII przed FL 2,0 pinto "golas".
Jutro kończę ArkaB karawana, i klepię swojego, bo w Pruszczu bez samochodu się nie da żyć.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 21:09:55 /


jakies fatum zawislo nad 3M Ford składem oj niedobrze niedobrze
strzezcie sie pozostali
:)

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-08 21:33:25 /


nastepnym razem napier...aj w drzwi kierowcy :/ A taki byl ladny golas...

Mysza liil (EM) / 2005-01-08 21:37:24 /


to Granadziarz:
Z własnego przydługiego doświadczenia życiowego wiem, że w człeku tkwią jakieś durne odruchy ratowania bliźniego. Rozumiem omijanie durnego psa czy kota który nie pojmuje beznadziejności swojego położenia i tu Homo sapiens musi wykazać się odpowiedzialnościa za "swych braci mniejszych". Ale człek od tego ma oczy coby widział, a jak wybiera poruszanie sie po omacku, to jego wola - ani chybi pragnie krócej żyć.
14 lat temu na 4-pasmowej jezdni omijałem gostka, który wyleciał mi sprzed autobusu stojącego na przystanku. Efekt - czołówka z kantem jadącym przy samej osi jezdni z naprzeciwka. Kredensiarz nawet nie zjechał na prawy pas ani nie dotknął hamulca, bo jak zeznał "tak go to zaskoczyło, że tylko sie zaparł nogami w podłoę" :). Piechura (deko zatrąbionego C2H5oH) wylegitymowali i puścili, bo wypadek spowodowałem JA, przekraczając oś jezdni. A pan władza rzekł: "trza było sqrvysyna zabic, to on byłby winny". Sprawa poszła do prokuratora i ani chybi dostałbym odsiadkę w zawiasach gdyby nie układy z palestrą i sądem.
Dwa lata później brat mój deko młodszy dolatywał o 7:30 rano do skrzyżowania, na którym skręcał w prawo. 3 pasy w każdą stronę, środek i lewy zaprane na długości 150 m od krzyżówki, prawy totalnie wolny. Więc Scirocco szło jakieś 60-70 km/h, aż tu ze środkowego gostek Ładą postanowił że też poleci sobie w prawo. Wprawdzie dostał w prawy bok, ale Scirocco trafiło prawym przodem w solidną żeliwna latarnię. Przednie koło doszło do przedniego fotela a zderzak i kierunek cofnęły sie o półtora metra. Skończyło się kasacją, a PZU w oparciu o protokół niebieskich uznało brata współwinnym i z powodu braku AC nie wypłaciło ani funia. Bo "za słabo uderzył w Ładę, a więc sam podjął decyzję o wpakowaniu się w słup".
I będziesz tu zdrowy?
Pozdro.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-08 21:59:44 /


Grandziarz wspólczuje. A ten palant co zajechał Ci droge to sobie pewnie pojechał dalej prawda????

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-08 22:13:09 /


TO faktycznie są klasyczne przypadki. Sam taki miałem, ale z moim autem nic sie nie stało, a w drugim błotnik do wymiany. A ja dostałem na flachę od gościa za straty moralne i psychiczne.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-08 22:17:31 /


Ligacz ??? co dogadywac !!!!!
pil wiec nie powinien jezdzic !!!!!
nic go nie tlumaczy !!!!
kara słuszna bedzie !!!

a jak by wjechal wlasnie w kogos nawet nie ze swojej winy ??? i najgorsze jak by tego drogiego mocno zalatwil to co byscie powiedzieli ????

dogadywac sie????z kim ???

znam Joka i lubie ale to go nie tlumaczy

a na zlocie rozciaganko za kare !!!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-08 22:20:28 /


oczywiście ze chcieli sie dogadywać ale ja ani złotówki nie miałem a mój telefon komórkowy powiedzieli ze za mało......- no więc moja wina moja wina i dobrze mi tak- zawiasy będą, grzywna i dobrze mi tak ale.... prawko ja chce spowrotem :(( Dobrze Jarek ze zdązyłem sie ną przejechać- a juz nic sie z niej nie da zrobić???

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 00:27:29 /


Chlip chlip... taka ladna Granada, i "prawie moja" (mialem ja 2 lata temu kupic). No ale dobrze ze Ci sie nic nie stalo. Swoja droga po Twoich ostatnich przejsciach nie wiem czy jestes az takim milosnikiem Granad, cos za skutecznie je usmiercasz ;)
A Joko, z tego co wiem opcje sa 2, albo zabiora na rok -1 dzien i wtedy idziesz po odbior albo zabiora na rok albo i 5 lat i wtedy ponowne zdawanie egzaminu, i niestety slyszalem ze jest w kwitach czemu zdajesz ponownie i nie jest lekko.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 01:09:05 /


joko jak ktos wsiada do auta nawet po jednym pifku to powinni zabierac prawko dozywotnio i tyle takie moje zdanie
bo to ze kros zdal prawko i ma dokument nie znaczy ze jest wystarczajaco odpowiedzialny zeby siasc za kolko..niestety
chciales sam to masz ..hehe zjebke :P
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 02:19:03 /


Granadziarz masz może czas jutro bo bym podjechałale nie wiem czu wypada Ci w niedziele przeszkadzać ! Mam kilka spraw....daj zbnaqć prosze tu lub na gg :)

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 02:54:06 /


Szkoda prawka , szkoda kasy bo z tego co wyliczylismy ostatnio to za kase ktora masz lub bedziesz musial zaplacic niedlugo bts sobie kupil nowy samochod albo tanusa swojego odjebal na maxa. Ciesz sie ze ta robota sie znalazla i od poniedzialku zaczynamy bo niewiem co matka by z toba zrobila.Co do roboty to albo ja prowadze albo jezdzimy kolejką.Zreszta wiesz co wrobel ci powiedzial. 3m sie i wez sie wgrasc i do roboty mykamy zarobic kase.

Kohas / 2005-01-09 11:13:51 /


Tak tylko informuje, na molo w Sopot za jakies 40 min zjezdzaja sie autka automobilklubu pomorskiego, weterany oczywiscie. Jakby co to pewnie bede sie krecil przy zielonym VW Buliku.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 11:23:56 /


OK, wrocilem. Pogoda... poza tym nic ciekawego. Aute te same co zawsze, nowy byl tylko Peugeot 504(?) karetka i Taunus I 1.6 2d sedan, czarny. Odpicowany na maxa. Choc jest do czego sie przyczepic ;p Wlasciciel jakos nie wykazal entuzjazmu z istnienia naszego klubu.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 14:03:17 /


Skun, pisz mi na emila, bo nie zaglądam tu systematycznie, napewno w od jutra plany są takie:
1. oddać ArkowiB karawana
2. Wyklepać swojego karawana
3. oddać Maciasowi Capcia.
dopiero po oddaniu capcia będę planował dalej. Niestety w kolejności są Mtango, Ludwik i rozpieprzony wczoraj golas (chociaż on będzie robiony na raty)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 19:09:06 /


i ja, chyba ze sam sobie zrobie :)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-09 20:44:54 /


Wojdat rozumiem twoje oburzenie i zgadzam sie z toba w 100% ale wydaje mi sie ze jak by dal w lape (obciazenie pieniezne)to tez by dostal nauczke co prawda nie az tak bolesna jak utrata prawa jazdy

JOKO masz nauczke "tankowales nie jedz"
to w ramach zjebów


jeszcze mam pytanie odnosnie 16.01.2005 o ktorej i gdzie sie ustawiamy na miejscu czy jakos w centrum i z tamtad przejazd na Westerplatte???????

Granadziarz wspolczuje z calego serca

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-10 09:37:23 /


ten post się nazywa propoz. do rozw.3M składu a nie jedziemy na Jocko i jeszcze raz mi tu ktoś bedzie pier...lił na temat Joko to sam z nim pogadam, ludzie źle zrobił, poniósł konsekwencje, dobrze że tylko tak się skończyło , ważne że zrozumiał .Koniec tematu!

Grandziarz współczucia również,

C do miejsca spotkania skromnie proponuje Wam stacje Lotosu na ul. Elbląskiej bo jest po drodze na West Coust Platte;]

Hoover 3M / 2005-01-10 11:59:20 /


a ktora godzina??

NadoL_3M / 2005-01-10 17:48:24 /


Wiadomo juz na którą godzinę??? Ja bym proponował tak na 14.

Miron_3M / 2005-01-11 14:13:14 /


sorka ludziska ale wypadlo mi cos pilnego na weekend takze niestety nie bedzie nas z wami
Hoo moglbys zajac sie organizacja??

Maciasek_3M / 2005-01-12 09:25:37 /


No to szkoda, że nie bedzie Maciaska:( Wydaje mi się, że nie ma co wiele organizować- wystarczy ustalić godzinę (bo miejsce i czas juz jest) i kto może niech się zjawia... Pogadamy, pojeździmy, a później się najwyżej podjedzie coś przekąsić- takie jest moje zdanie.

proponuję godz. 14 data oczywiście 16.01.2005

Pozdrawiam

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 16:00:53 /


Ja bym proponował wcześniejsza godzine jeśli mozna cos zasugerować bo wczesnie robi sie ciemno, 12;00 ale niech opowie sie wiekszość 3M składu

Hoover 3M / 2005-01-12 16:33:12 /


Yestem za.
Nastepny spocik (juz po sesji) mozemy zrobic na kregielni. Mamy do dyspozycji 3 miejsca, zabawa gwarantowana. Kto za--> noga do gory.

Orange_3M / 2005-01-12 16:53:00 /


godzina 12 pasuje

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 16:59:50 /


może być i 12:)

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:43:46 /


jap jap jap zdecydowanie hodzina 12 ta jest spoko... 16 tego o 12 tej na wesssssstttteeerrrpllattteee odmeldowuje sie .....

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:50:09 /


12 jak najbardziej :P

czyli reasumujac
DATA: 16.01.2005
GODZINA: 12:00
MIEJSCE SPOTKANIA: Stacja rafineri gdanskiej ul. Elbląska
MIEJSCE DOCELOWE: West Coast Plate (tudziez Westerplatte)

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:50:16 /


haaa byłem szybszy o 7 sek :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 17:51:02 /


OK :D wiec jazda :]

NadoL_3M / 2005-01-12 18:28:16 /


dodaje swój głos: 16.01.05, godz.12

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 18:38:52 /


jednak ze mnie dobry organizator:)
a tak naprawde spisaliście sie na medal
12.00 bede czekał na LOTOSIE
na ul. Elbląskiej
16.01.2005
12 jest lepsza o tyle ze o 16 juz bedzie zimnem po kosciach dawalo a talk moze sie poopalamy:)

P.S. mam jeszcze miejsca jak by ktos nie miał transportu

tel. do prezesa kazdy zna:)

Hoover 3M / 2005-01-12 21:16:05 /


Hoover to ja bym sie pisal spod Rafineri na West Coast Plate
jesli to oczywisciuie nie bedzie problem :)

do rafinerii sobie jakos rade dam

Pozdro i do zobaczenia

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 21:56:53 /


A ja niestety odpadam i tym razem mnie nie bedzie.
Tak swoja droga wylecialem na 3 dni "Latajacym" z garazu, zeby sie chlopak przewietrzyl... Jeszcze mi dzwieczy w uszach :-)

Milej zabawy na Westerplatte zycze.

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-12 22:48:56 /


12 na Westerplatte się zamelduję... mi bardziej po drodze promem...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-12 23:39:34 /


Ja bede pewnie troche później. Szkoda bo nie nagram jak wjeżdzacie na parking.
Moj kierowca bedzie w szkole, a ja prawka się nie dorobiłem bo grania pochłania kase.Licze że poczekacie z paleniem kapci.

Miron_3M / 2005-01-13 00:58:20 /


Postaramy sie byc, choc nic nie obiecuje jeszcze bo czasy niepewne (sejsa sie zbliza).

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 01:59:57 /


No i nie przyjade. D..a blada.Nie mam kierowcy:-( Życze wam miłej zabawy,i żeby was niebiescy nie dręczyli.

Miron_3M / 2005-01-13 15:58:39 /


Miron mam jeszcze wolnej miejsce doczłap sie na stare miasto to Cie zabiore

Hoover 3M / 2005-01-13 17:43:17 /


Qrde, sorry za zamieszanie - jednak bedziemy mieli czas :-))) ale.. kto nas ze soba zabierze...?

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-13 22:37:15 /


Dzieki hoover,ale załatwiam kierowce. Bede troche później. Troche namieszałem tutaj. Nic na to nie poradze.

Miron_3M / 2005-01-13 23:45:19 /


Olek dawaj caprikem nic mu sie nie stanie ...........bo soli raczej na drogach nie ma :P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-14 03:03:22 /


Jeśli nie wyciagniesz caprika :( to możecie się dołączyć do Nas, w Granadzie duuuuużo miejsca (możemy przyjąć 3osoby + bagaż) :)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-14 08:52:39 /


SKUN - Latający jest święty, ma teraz ciepło i sucho (został przewinięty :-). Nie wiem swoją drogą co mi się ostatnio stało, ale nawet zbytnich przygazówek nie robiłem, jak miałem z nim widzenie w zeszłym tygodniu. Koledzy z pracy nie mogli się nadziwić, że nie słyszeli ryku silnika i kupy dymu, tylko spokojne pyr,pyr,pyr... Latem kupię drugiego Kapcia, który nie będzie juz tak rozpieszczany (chyba, że też się trafi oryginał :-P), już szukam kolektorów do 302'ki mustangowej pod turbo, ale na razie o tym sza...

Guti - byłaby wielka bomba, gdybyśmy mogli się z Wami zabrać, zadzwonię jeszcze w sobotę, to się zgadamy :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-14 18:44:36 /


ja się zabieram z H2O, karawana zabiera żona.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-15 08:24:58 /


Grandziarz!! A gdzie równouprawnienie kobiet i mężczyzn?? hehe no oczywiście żartuję, dobrze że będziesz!!

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-15 11:44:57 /


No to wypowiem sie pierwszy :)
Byl to moj pierwszy spocik i bylo bardzo milo
porobilem troche zdjec, poznalem fordziarzy z 3M ford składu
popatrzylem jak Macias krecil baczki :)


pozdro i do przyszlego spotu

P.S. Aha jak ktos chce zdjecia to niech wali na gadu lub na maila

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 15:45:20 /


wrzuc jakies tutaj! niech kazdy zobaczy jak 3M sie bawi :)!!
pozdr.

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 15:54:50 /


Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 17:05:46 /


jeszcze jedno zdjecie zrobione na petli tramwajowej
jest to elektroniczny wyswietlacz normalnie pokazuje trese i numet tramwaju a tu:

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 17:09:00 /


Reasumując było na pewno 11 bryczek, fajnie było bo nie wiało tym razem od morza:)
Macias się trochę pobawił cossim , potem ja się pobawiłem cossim, pogadaliśmy, zrobiliśmy obdukcje ogólną ile fur jeszcze jeździ w 3M skaldzie i ilu członków jest nie tylko na papierze ale gotowych do akcji zbrojnej:)
Potem wybraliśmy się na fotkę pod czołgiem (wykorzystując chwile nieuwagi straży portowej;)
następnie michoo rozwalił skrzynie gdzie granadziarz z Ludwikiem uderzyli z odsieczą, po 10 minutach owocnej pomocy uwieńczyliśmy spotkanko spacerkiem pod pomnik WEST COUST PLATTE!

Honor dla poległych żołnierzy.

Było na pewno miło trochę nowych twarzy się pokazało.

P.S. Ruda szukamy Ci chaty w 3mieście:D

pozdro dla Wszystkich bedących oraz nieobecnych

Hoover 3M / 2005-01-16 17:34:49 /


jeszcze kilka fotek :)

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 17:58:26 /


Fajnie, sierrka w akcji:))
Zrobiliście jakiś filmik jak sierrka kręci bączki?:)

Seemann / 2005-01-16 21:08:08 /


podziekowania dla granadziarza i ludwika za kawalek kabla i persa pod plecy. skrzynia chodzi jak nowa :P

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-16 21:21:03 /


Seeman nie wystarczy Ci zdjecie jak laka pale?:)

Hoover 3M / 2005-01-17 00:08:41 /


W ostatniej chwili musialem zrezygnowac :( Widze ze duuuzo mnie ominelo, oh well--> nastepnym razem. Pozdro dla calego 3M squadu.

Orange_3M / 2005-01-17 11:24:49 /


Hoover, chciałem posłuchać jak chodzi hehe:)

Seemann / 2005-01-17 14:08:49 /


mam filmik z poprzedniego zlotu jak chcesz. Bedziesz se mógł sierki posłuchać.

Miron_3M / 2005-01-17 16:56:56 /


Ligacz_3M jak mozesz wes wyslij fotki mi na meila kosappo@wp.pl

NadoL_3M / 2005-01-17 21:06:32 /


no to jeszcze kilka fotek z innych ujęć

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-17 21:41:25 /


Hoover 3M / 2005-01-17 22:14:08 /


I ja bym poprosił o fotki na maila, najlepiej wszystkie jakie były robione :]
arek.baczek@wp.pl

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-01-17 22:40:27 /


No ludziska kiedy nastepny zlocik???
sniezek spadl trzeba to wykorzystac :P

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-28 09:04:05 /


Właśnie. Można by sobie drifting pocwiczyc. Moją droge zawalili gruzem i nie ma gdzie szaleć :(

Miron_3M / 2005-01-28 13:14:27 /


trzeba najpierw miec czym...:/

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-28 17:03:53 /


A co z twoim capciem Michoo?

Orange_3M / 2005-01-28 18:05:04 /


michoo pozycze ci deske snowboardowa lub sanki ewentualnie jabuszko moge cie za autem pociagać:P

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-01-28 18:15:55 /


Najlepiej na masce od granady z przyczepioną drewnianą skrzynką.60Km/h i zabawa że chej....dopuki sie nie wpadnie na drzewo :-)

Miron_3M / 2005-01-28 18:40:45 /


Michoo wpadł ostnio do mnie na dzielnie... chiał sie polansować i od szaleńczych bączków i boków zgubił zaślepke bloku silnika, ale za to jakie bączki były!!!:)

Hoover 3M / 2005-01-28 19:23:48 /


proszę zobaczyć jak mi rośnie pomocnik!!!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-07 19:05:54 /


Szybko się uczy a jeszcze szybciej rośnie :) Narazie maly klucz , a zanim się obejżysz bedzie z lewarkiem biegał .... :)

Guti_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-07 20:05:28 /


hahah a to moj juz dawno Gienią 2.8i mnie powozil :D:D

pozdro
liil

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-07 23:48:41 /


kto z 3M zamierza wybrać się do wa-wy na ślub ?
Jeśli ktoś ma ochotę jechać w piątek to zapraszam serdecznie do mojego rodzinnego miasta. Tam można spokojnie przenocować i w sobotę, będąc wypoczętym, ruszyć już do warszawki.

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-10 08:14:21 /


Ponawiam apel:
Kiedy jakis spocik??
mamy snieg jak dlugo nie wiadomo, sesje chyba sie juz pokonczyly choc na studiach nigdy nic nie wiadomo:P
Trzeba Maciasa pocieszyc po rozlace z Black Minimalem

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-15 15:12:10 /


capri zrobiony:)) troche mnie to kosztowalo zdrowia nerwoow i...za koszt naprawy mialbym DOHC :/ .pooki co stoi w garazu bo teraz smigam na nartkach w Chopoku :)))))

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-27 08:50:21 /


Moja propozycja spotkania::: dzień: 6.03.2005 ok 13 miejsce: Opera Leśna
Kto za????

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-27 12:00:21 /


a będzie jeszcze śnieg???

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-27 12:19:35 /


ja się napewno zjawie. :-)

Miron_3M / 2005-02-27 14:45:47 /


Jestem jak najbardzej za
Granadziarz snieg ma byc podobno do polowy marca tak przewiduja meteorolodzy ale jak to bedzie cholera wie :)

BTW Miron chyba ostatnio widzialem twoja granie na grunwaldzkiej na przeciwko office depot w zeszly czwartek (24) jak ruszyla to az zagrzmialo :P

POZDRO

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-27 15:41:35 /


A do mojej grandzi jakiś miły człowiek wrzucił przez tyną szybę pełną (ale otwartą hehehe) butelkę piwa.... cała tapicerka do prania... oczywiście oprócz zakładania tylnej szyby... (dzięki Grandziarz!!!) Oj daaaawno nikomu rąk nie łamałem, ale tym razem wstąpiłem na wojenną ścieżkę...

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-27 16:51:17 /


Jak już ,przystąpisz do łamania to chętnie się przyłącze ;)

Miron_3M / 2005-02-27 19:09:52 /


dostaliśmy sms-a powinniśmy się pojawić

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-27 19:38:06 /


www.3m.capri.pl ->jeśli ktoś ma jakieś sęsowne propozycje co do rozwoju stronki albo może w tym pomagać, tudziez nadzorowac proszę o kontakt, co do06.03 nie wiem postaram sie być

Hoover 3M / 2005-02-27 19:43:16 /


nie kłam świntuchu nię będzie ciebie :-)
ups nie miałem tego mówić

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-27 20:05:30 /


ja też chętnie się pojawię,
pozdrawiam

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-02-27 20:43:16 /


Niestety jestem away od 4 do 13.
AAAAAAAaaaaaajjjjjjjjjjt

Orange_3M / 2005-02-27 20:44:19 /


Patryk niestety mial racje zaponialem o wyjezdie nie bedziemnie w tym terminie ale macie 2giego prezesa w 3m skladzie moze on sie zjawi w zastepstwie:)

Hoover 3M / 2005-02-27 21:40:04 /


hoover czyzbys wybieral sie na narty??? polecam Chopok jest tam wszystko czego hooverom potrzeba :d

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-02-28 12:58:22 /


kto jest chętny na imprezke w sobote ?????? wstęp dla posiadaczy oldtimerowych fordów gratis inne auta litr benzynki, w planach kulig po straszynie i pićie bronxów a w niedziele do sopotu
pisac kto pozdrowionka "H2O team"



H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-01 19:56:45 /


My z Kasią się zdecydowanie piszemy na zabawę, tylko jak zwykle to u nas bywa jest małe ale... Kasia pracuje w sobote, więc po prostu bedziemy musieli się szukać w terenie, ale damy radę. A co!

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-02 21:26:51 /


oj Patryk słyszałem ostatnio od Twojej znajomej Celiny z Brzeźna że ładny popis dałeś w podstawówce czy tam w liceum w konkursie wokalnym :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-02 23:42:37 /


wokalnym było fajnie, tylko nie powiedziala tobie o wygranym przezemnie ogólnopolskim młodzierzowym konkursie gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych :-) ale jestem nieskromny :-)
p.s skąd znasz celinke?? czyzbyś ją ten tego????????? linie równoległe i takie tam??

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-03 06:41:21 /


skun=stary brodaty podrywacz :d

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-04 08:19:08 /


sasas michooo :P sie rozpedził :) nie poprostu z nia na desce śmiglałęm :) i tylko na desce :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-04 12:01:47 /


no, no SKUN widzę, że masz kurcze fantazje, na desce...no nie źle, nie wiedziałem, że można na desce hm ... ;P

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-04 12:29:15 /


na desce klozetowej :))) buuhhaaahhaa

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-04 18:45:02 /


mnie niestety nie bedzie :/

NadoL_3M / 2005-03-04 19:04:15 /


to w niedzielę o której pod ta operą??

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-04 20:51:02 /


pare osoob wybiera sie na "browar ford party" do Aleks & Patryk wiec proponuje wieczorem!!!! :))) przeciez nie bedziemy na kacoo jezdzic

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 02:13:21 /


święte słowa :-)))))))

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-05 03:20:03 /


to moze o 16 ????
chyba zdarzycie wyleczyc tego kaca do tej godziny

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 07:58:28 /


Urka odna, a my z Kasią niestety już o 12 w niedziele będziemy musieli robić komitet powitalny w Rębiechowie... A potem integrować się z rodziną...

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 11:35:41 /


My proponujemy w niedzilę o 12:30- 13:00 pod Operą!!!!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 12:40:30 /


Ja się dostosuję.... nowe wisko i spoilerek na klapie juz mam :)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-05 13:25:36 /


to niech zadecyduja i sie wypowiedza osoby ktore beda u H2O na bibie bo to wlasciwie od nich zalezy

ja i tak nie wiem czy bede bo niby mam szkole ale sie zobaczy

pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 13:43:53 /


ligacz a ty nie wpadniesz na małego??

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-05 17:07:15 /


jutro do szkoly a rano i nie dam rady
zaluje bo chcialem wpasc a tu dupa nie wiem czy wogole uda mi sie wpasc pod opere ale zobaczymy bede sie staral

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 18:50:52 /


no to o której???? ja dziś na noc do pracy ide więc bede odłączony od netu GADAC na którą!!!!!!!!!!!!

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-05 19:03:52 /


Patrikos ja odpadajtos z bibos bo miec w pohniedzialkos 3 terinos z matmos na porabanos polibudos natomiastos chetnie bym sie dowiedziajtos o godzinos spotkanios :D aaaaaaaaaaaaaahaaaa i jeszcze jedno joko ma info na temat duzo lepszego placu niz ten kolo opery :D tak nawiasem :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 19:49:55 /


Ludwik zrobimy tak jak sie dokladnie okresli na ktora to wysle Ci esa a jak nie dostaniesz odemnie esa to przyjedz na 13 pod opere

Napisz tu czy Ci pasi taki układ

Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-05 22:13:17 /


Komunikat!
DZiś tj. 6.03.2005
Miejsce : Opera Leśna
Czas: 12:30-13:00!!!!!!!!

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-06 06:58:51 /


a moze założyć by jakiegoś nowego posta PROPOZYCJE DO... bo ten juz się bardzo przypchał- 6 minut mi się otwierał !!!

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-06 10:49:06 /


Olek W Heni wyczaił podobno fajny kącik we Wrzeszczu pojemność 2 auta, jest kanał, dokładna lokalizacja Teatr Miniatura obok budynku Radia Gdańsk, czekamy teraz aż zarządca "wysprząta" garaż i będziemy negocjować, kwestia jest ile osób na bank będzie w stanie płacić na ten garaż miesiąc w miesiąc jakąś kasę powiedzmy 20-30zł, bo wiadomo każdy sobie marzy, że zapłaci 30zł i jego auto będzie stało tam cały czas i będzie sobie przy nim dłubał jak będzie miał czas, otóż gówno prawda! Ja to widzę tak jedno miejsce(nr2) będzie takie dłuższe np. 2 tygodnie(na robienie blachy, lakieru) a jedno cały czas wolne żeby każdy z klubowicz płacący mógł w każdej chwili wpaść zmienić sobie klocki, olej, paski itp..
Uważam, że doskonałym pomysłem będą takie małe zloty garażowe np. trzeba komuś zmienić silnik, albo coś pierdolneło, zbieramy się jedziemy paczką do garażu ostro pijemy debatujemy no i oczywiście robimy jak starczy czasu:)

Poniżej proszę listę osób deklarujących się partycypować w kosztach utrzymania garażu;

1.Hoover
2..

Hoover 3M / 2005-03-10 15:18:16 /


>:)
1.SKUN
2.Hoover
...

Z kasa bardzo cieżko ale na tytułowy monster garage zawsze ....aha hoover pisz w nastepnym wątku a nie w tym ... jest za dlugi

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-10 15:22:55 /


hoover wybrażasz to sobie tak, że ktoś kładzie piękny lakierek na swojej bestii a ktoś obok akurat obstukuje elementy podwozia z błota bądź szlifuje felgi (lakier metalic gratis)?
jeśli nie będe miał zakazu szlifowania i polerowania to jestem na tak...

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-03-10 15:49:19 /


ja lakieruje capri tylko w lakierniach wiec i tak ma to w doopsku :)))))))))
..
...
....
4.michoo

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-10 16:19:09 /


przenosimy sie do vol. II . koniec wątku. vol I to juz archiwum.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-10 16:21:54 /


A czy ktoś juz rozmawiał z właścicielem na temat wynajmu?? Bo ten garaż został dopiero co kupiony.

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-10 18:20:24 /


Jestem a 15.03.2005 i za 20;00 na parkingu opery bede napewno moze nowym nabytkiem:)

Hoover 3M / 2005-03-11 12:38:55 /


EOT !!! Hoover czytać nie umiesz?!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-11 13:30:47 /


Skun wiesz co Ty mi możesz... :)

Hoover 3M / 2005-03-11 17:53:04 /


.....nawet nie chce...ale powiedzieć Ci moge żebyśjuż tu nie pisał....i nie kozakuj bo naprawde nie masz czym...

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-03-11 18:35:23 /


Tulipany zaliczone!
Może Ligacz krótką relacje strzeli i fotki załączy:)

Hoover 3M / 2005-03-15 22:50:52 /