logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » silnik 2.8 w mustangu z 75 r

silnik 2.8 w mustangu z 75 r

Witam mam pytanie co sadzicie o tym Silniku .
Mam okazje kupic takiego mustaga tylko ze w zlym stanie ale silnik podobno w dobrym jest rozlaczony ze szkrzynia biegow . za 4 tys zł

pozdrawiam

Kubusiekk / 2010-07-21 00:04:01 /


Normalne V6 ... pojemność 2.8 litra , moc bodajże 108 ~~ 114 KM. Będzie palić 12-14 litrów (parę litrów mniej od V8) ... i jak się zrobi dobry wydech to też ładnie bulgocze.

Dół silnika pasuje od europejskiej Granady/Capri 2.8...

Mustangi z 74-78 to wredne maszyny - nie ma do nich zbyt wielu części. Jeśli buda jest tragiczna albo nie ma wszystich istotnych detali na których Ci zależy to się 3x zastanów. Dokupienie czegokolwiek brakującego to z pogranicza niemożliwych łamane przez cud :-(

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-21 01:39:41 /


Na tle Mustanga z tamtych lat Capri wypada przynajmniej ekscytująco.
Mustangi tzw.2-ki to ciężkie,stylistycznie do bani,dychawiczne salonki gdzie wykastrowana moc jest po prostu śmieszna.
Albo kupuj 1-kę albo juz lepiej 3-kę a najlepiej Capri:)

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-07-21 06:58:25 /


czesci sa, kupic mozna wsystko tylko pytanie czy to sie oplaca.
ogolnie jazda przypomina kulanie sie w wannie na zakretach. super frajda, zalezy czego szukasz.
jesli buda w miare ok to nie musi byc tragedii, ocynkowane cale panele procz podlogi.
jesli go nie kupisz to daj namiar, szukam oryginalnej gory od tego silnika (mam kjeta, miodny, ale sie marzy oryginal). czy to moze ten parch z alledrogo?
pozdros

Kriss_MustangII / 2010-07-21 08:28:10 /


buda numer 2 mustanga czyli Mach nie jest dychawiczna salonka, to 3 generacja była gorsza z tendencja opadająca aż do ostatniej nieco lepszej

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-21 20:20:39 /


Nie wiem co za Mach ale wersje Mach już były w budzie jedynkowej....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-07-21 22:55:34 /


mach II tego mustanga . Myslalem tez o Capri ale drogie sa tzn chcialbym takii model trafic w ktory musialbym troche pracy wlozyc :]

Kubusiekk / 2010-07-21 23:54:25 /