logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » rozp. wykonawcze do ustawy o odpadach

rozp. wykonawcze do ustawy o odpadach

Ponizej linki do proponowanych przez ministerstwo waronkoof technicznych uznajacych auto za odpad, przypominam ze nielegalne babranie w odpadach /prowadzenei serwisu/ moze byc przyczyna solidnego mandatu, vide ustawa o odpadach

http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_rozporzadzen/rozp_transport_drogowy/proj_rozp_poj_wycofane/px_zalacznik_nr_1_pojazdy_wycofane.pdf

http://bip.mi.gov.pl/pl/bip/projekty_aktow_prawnych/projekty_rozporzadzen/rozp_transport_drogowy/proj_rozp_poj_wycofane/px_zalacznik_nr_2_pojazdy_wycofane.pdf

zweitakter / 2010-07-31 23:06:13 /


Co za dramat! Chyba 99% samochodów jeżdżących po naszych drogach nie spełnia wszystkich wymagań. A już na pewno wszystkie samochody w serwisach. Kto to wymyśla?!

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 12:04:03 /


Juz bez paniki. czytając to to tylko korozja nam grozi. Nikt nie jeździ z zatartym silnikiem, ani jak ma strzelona uszczelkę. tak samo nikt nie jeździ z połamanym dachem albo strzelona budą zostawiającą więcej niż dwa ślady na prostej....

Szafa !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 12:17:53 /


z tymi wielosladami to jest dosc powszechna przypadlosc.

Leszek "QSi" Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-08-02 12:29:41 /


Ostatnio jechałem za ciężarówką przekoszoną o dobre 30 stopni. :D

nebel Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-08-02 14:27:46 /


W ciezarowce wystarczy luz na mocowaniu resora. Ale jak jedziesz za nowka salon polska i widzisz caly bok, to juz nie jest fajnie. Potwierdzam, mnostwo takich przekoszeńców na drogach.

Mysza liil (EM) / 2010-08-02 15:25:35 /


no ministerium infrastruktury doznalo koncepcji, tera to tego juz naprawiac NIE WOLNO bo to odpad w/g ustawy o odpadach...
wspolczesnych czterośladow pordzewiałych mi raczej nie szkoda ale zeby se odbudowac coś starszego to bez opini o znaczeniu moze byc ciazko

doczytawszy se rozpozadzenie ubawilo mnie ze uszkodzenie skrzyni i zwiechy jest przyczyna uznania za odpad a to sie w autach na gwarancji zdarza i co naprawic nie wolno?

zweitakter / 2010-08-02 16:13:07 /