logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » i znowu most

i znowu most

juz drugi raz w ciagu roku szlak mi trafil most ale tym razem chyba da sie go uratowac bez wymiany całego a mianowicie wałek na kturym sa umieszczone satelity wybil sie w tym koszyku ( tak to sie chyba nazywa ) tak ze ma centymetr . Moze ktos wie czy ten koszyk mozna wymienic czy raczej caly wymienic cały most

Raszyn / 2004-06-12 11:38:34 /


mozna wymienic koszyk, ale najlepiej w komplecie

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-12 15:37:02 /


Jak to się wybił?-Złamało się zabezpieczenie ,wysunął się na talerz i go ścięło czy po prostu pękło zabezpieczenie ?
Kosz zawsze można odkręcić od talerza i wymienić, ale raczej jak ktoś ma do sprzedania to kompletny dyfer.

Piotrek Ł....vel Kankkunen Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-06-12 15:40:15 /


zanim zalozy sie drugi most do auta nalezy sprawdzic czy nie ma luzow na walki ataka i walku satelit, wymienic olej uszkodzone czesci, sprawdzic lozyska i jak sa zle tez wymienic

dla tych co nie wiedza mosty sa coraz drozsze dla przykladu kosztuja w niemcech od 100 euro za 1.6 nawet do 600-800 euro

cena duza i ci co napisza ze mozna kupic taniej to niech sobie przypomna kiedy kupowali ostatnio bo ceny zmienily sie drastycznie nawet 4 krotnie

ja rocznie kupuje okolo 8 mostow

dla oszczednych polecam przejrzec most w jakim jest stanie a nie czekac do ostatniej chwili poki jeszcze mozna dostac czesci do tego typu mechanizmow

a zapasy sie kurcza

CHUDER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-12 20:57:50 /


a cz moze ktos kiedys prubowal spasowac most od jakiegos innego samochodu oczywiscie po przerubkach

Raszyn / 2004-06-15 10:40:30 /


da się wszystko, tylko po co?

Za zamieszchłych czasów niebytu capri.pl miałem urwaną półoś w mkI.
Przyparty do muru przeszukiwaniem regionu, dostosowałem (w 2 godz.) szerszy -Taunusowy.
Przelatał 6 lat, teraz jest kawałkiem (zdatnego jednak) złomu do totalnej regeneracji :). W tym czasie spokojnie rozwinął się klub, pokazały się części jak grzyby po deszczu, a w nim nowy most ;)

Nie warto się bawić w nic nie wnoszące przeróbki, gdy w oryginale można śmiało pozostać.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-15 16:35:54 /


no, rozpędziłem się z nic niewnoszącymi przeróbkami ;)
Efektem ubocznym mostu o 10 cm szerszego od mkI, była zdecydowana poprawa prowadzenia w szybkich łukach.

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-15 16:37:43 /


to jesli pokazały sie czesci jak grzyby to czemu juz 2 tygodnie szukam mostu i nic

Raszyn / 2004-06-17 18:28:13 /


może nie do tego lasu chodzisz? ;)

Camaro z Chuderem zawsze coś wymyślą, a i chyba u Szajby może coś by się znalazło - to gdyby dział ogłoszeń nie zadziałał :)
powodzenia

KAROL Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2004-06-18 09:54:10 /