logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » fotele....

fotele....

pytanie, czy fotele od scorpio będa pasoway do Granady?. Tzn. mniej więcej czy nie ma różnic w mocowaniach. Bo mam okazję kupic 2 sztuki i się zastanawiam, czy brac, czy poszukac oryginalnych. Ktoś wie, cktóre są wygodniejsze:)?

Mroova / 2004-07-06 11:46:44 /


najwygodniejsze sa z grani 2.8i ghia :D

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-07 19:54:27 /


wierzę:), ale ciezko takie znaleźć, chyba, ze możesz odstapić za niewielką cenę, wraz z boczkami drzwi:-P.

Mroova / 2004-07-07 22:06:39 /


mam w welurze podgrzewane i moge sie mieniac na el. reg.:D moga byc z koszmarna tapicerka byle by el. sprawne:)
pozdro

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2004-07-09 12:47:36 /


ehh to nie da rady:( bo moje są ręcznie sterowane;) i sam szukam, najlepiej z elektryką

Mroova / 2004-07-09 14:26:18 /


ja sie podlacze-mam inny problem. otoz w moim granatniku regulacja odcinka ledzwiowego kregoslupa w fotelach jest, ale teoretycznie, praktycznie niewiem czy w fotelu kierowcy w srodku jest mechanizm czy tylko pokretlo wisi.. moze ktos z Was wie jak sie je rozbiera?--pokrowiec jest zaszyty na calosci..:( jak to mozna inaczej sprawdzic...wyjalem pokretlo i patrzylem w "dziurke"..:) niewidac wiele...nic tez nie czuc..pomocy..jesli sie okaze ze mechanizm ktos perfidnie wyjal to moze ktos s Was ma do odsprzedania?-Granada mk2 po FL Ghia 2.3

dzieki za pomoc-3majcie sie!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-01 18:06:27 /


może poprostu usiądź wygodnie w fotelu i pokręć ??

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-01 19:34:24 /


niee...to takie latwe by nie bylo...dlatego sie zabraem za to bo pokretlo lata niczym wlozone luzno...nie dziala nic a nic...:) chodzi mi o to ze moze mechanizm opadl, albo jakos mozna go reanimowac...albo wogole go niema-i to chce sprawdzic a niewiem jak..a dzialac nie dziala-to wiem na pewno:)

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-01 21:47:24 /


Ja jak dobrze pójdzie to bede niedługo montował do Granady fotele od Scorpio podgrzewane i elektr.regul. a więc dam znać i fotki jak to mi się udało zrobić.pozdro

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-01 21:55:14 /


No to ja jestem ciekaw jak z tymi fotelami od Scorpio, bo właśnie sobie pomyślałem, gdyby te fotele pasowały w miejsce granadowych to i mechanizm elektrycznej regulacji można by przewalić do oryginalnych foteli granadowskich??? potwierdzi ktoś lub zaprzeczy? chyba łatwiej dostać elektryczne fotele od scorpio niż od granady :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2008-06-30 23:57:18 /