logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Mała Encyklopedia Old- i Youngtimerów

Mała Encyklopedia Old- i Youngtimerów

Od dłuższego czasu zbieram i kataloguję fotki ciekawych pojazdów. Najpierw wrzucałem je w "upolowałem aparatem" potem założyłem konto na Picassie aż wreszcie zdecydowałem się założyć stronę. W tej chwili jest to wyłącznie galeria zdjęć, ale w przyszłości chciałbym zrobić z tego porządne źródło informacji. Dlatego pozwalam sobie tu wrzucić link i prosić wszystkich, którzy tylko mają ochotę o pomoc w postaci zarówno testowania strony jak i pisania tekstów, które będę na nią wrzucał. Chciałbym aby stopniowo każda marka i każdy model zostały opisane jak najdokładniej. A oto i link do mojego dzieła :P:

http://cars.x9z.de/

Jest to serwer testowy, z czasem chciałbym to przenieść na jakiś ciekawszy adres. Zatem proszę o wszelkie uwagi, zarówno co do działania strony, jej wyglądu itp. itd.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-05 20:58:38 /


dobry pomysł

Zakrzak! Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 21:10:25 /


O!
No rewelacja.
Wróżę przyszłość temu projektowi.

Aldaron Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-05 22:40:45 /


Jako małą pomoc proponuję przejrzeć stronę: http://www.carandclassic.co.uk/
Jest tam sporo wymarłych już marek i pojedynczych sztuk na sprzedaż. Może się przydać w przypadku chęci uzupełnienia o motoryzację publicznie nieznaną.

Tomasz [DMI] Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-05 22:44:59 /


Wejdź sobie tutaj i ściągnij jeżeli te fotki Cię zainteresują. Zrobiłem wszystkie na zlocie w Maskvie w 2004. Dzięki uprzejmości 3kąta znalazły się na serwerze :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-06 21:53:09 /


i link :)

ftp://ftp.capri.pl/user/trojkat/zdjecia/Autoexotica2004/

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-06 21:53:25 /


Nie nie :) to nie tak działa Shadow :)
W tej encyklopedii są zdjęcia wykonane tylko przez Młodego (a co się z tym wiąże - widziane na własne oczy autka). Ja też proponowałem kilka rodzynków ale Młody odmówił. Wiedząc to - doceńcie TERAZ ogrom pracy :)

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-07 10:56:40 /


Dokładnie jak Milo pisze, zdjęć nie chcę:P
Ale jeśli ktoś ma ochotę pomóc w jakikolwiek inny sposób to bardzo chętnie.
PS. Robienie zdjęć to pikuś przy pracy jaką trzeba było włożyć w zrobienie z tych zdjęć galerii.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-07 16:52:21 /


To jak tak to mi to trochę trąci pewnym wątkiem ... ;)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-07 23:11:35 /


ja chciałbym zgłosić że gdziekolwiek nie wejdę to mi się wyświetla jakiś zapyziały plac budowy ;)
Idea szczytna, ale ogrom pracy przed Tobą! I chyba będziesz musiał na stałe wynająć KRK_4m jako konsultanta.

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-08 12:52:37 /


No, z tymi zdjęciami to tak łatwo nie było. Trochę się też najeździliśmy, żeby niektóre razem ustrzelić, co Młody? :)
Ja Ci służę wiedzą, sam wiesz.

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2010-12-08 19:54:06 /


@remon, przecież wyraźnie stoi na stronie głównej, że na razie tylko galeria dostępna. A że ogrom pracy to wiem, ale mi się nie spieszy.
@Milo, miło, że się zgłaszasz na ochotnika, czekam na konkrety, marka, model dowolne, na razie jeszcze nie ma żadnego tekstu :)

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2010-12-09 13:24:46 /


W związku ze zmianą serwera i domeny odgrzewam temat. Jeśli ktoś chciałby sobie pooglądać ciekawe samochody, zapraszam. Takie "Upolowałem aparatem" na długie jesienne wieczory ;)

http://www.autopaedia.com

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-10-15 10:23:46 /


Jeśli kogokolwiek interesuje:
Po ponad roku czas na świąteczny update. Engine strony bez zmian, za to dużo nowych zdjęć.
Liczba zdjęć to obecnie 23052, liczba marek 273 a liczba modeli to 1179. Dodałem również zdjęcia klasycznych autobusów i ciężarówek, a także samochodów wyczynowych. Do tego wiele pojazdów z Krajów Demokracji Ludowej, sfotografowanych głównie podczas imprezy Złombol 2013.
Adres bez zmian:
http://www.autopaedia.com

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-25 21:47:50 /


Eeee tam, takich granad nie ma naprawdę;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2013-12-25 21:56:02 /